Brdonoš

29.7.2017 13:00

219 závodníků, pořadatel: Brdonoš Podlesí z.s.
Podmínky: slunečno

Další soubory k závodu:

Celkové: Muži, Ženy, Štafety,
Kategorie: Muži, Ženy, Štafety,
MTB - kola

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Muži 250m plavání - 5kol MTB - 2 kola běhu

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPlaváníDepo 1KoloDepo 2Běh
1. 100 Petr Soukup 1970STEVENS CYKLOŠVEC01:07:50+00:00:0000:05:1800:01:0500:49:5400:01:0000:10:36
2. 85 Petr Lukáš 1974Rideko bike01:09:22+00:01:3200:03:3300:01:0400:52:2900:01:0600:11:13
3. 21 Filip Souček 198501:09:35+00:01:4500:03:5000:01:1000:52:2600:00:5400:11:16
4. 66 Marek Žid 1981TK Přední Poříčí01:10:08+00:02:1800:04:2300:00:5600:53:0600:00:5200:10:52
5. 12 Roman Bonk 1993Triklub Příbram01:10:41+00:02:5100:03:4400:01:0400:54:4300:01:3100:09:41
6. 49 Martin Fic 1974STS Chvojkovice Brod "B"01:11:02+00:03:1200:03:4500:01:1000:54:3000:01:0200:10:36
7. 118 Filip Kahoun 1968HC Dobříš01:11:21+00:03:3100:03:4300:01:3500:54:0600:01:1500:10:44
8. 132 Petr Janeček 1979Hejvys intimmate team01:12:13+00:04:2300:03:4300:01:1500:55:1000:00:5800:11:10
9. 122 Tomáš Holkup 1979Sokol Voltěž01:12:53+00:05:0300:04:0600:01:1800:55:1100:01:1000:11:10
10. 47 Ales Větrovský 1982Tri klub Pribram01:12:57+00:05:0700:03:4700:01:1200:53:5400:02:0400:12:02
11. 3 Petr Pavlišen 1999Tri klub Příbram01:13:07+00:05:1700:03:5100:01:3100:56:1300:01:0100:10:32
12. 130 Lukáš Kolář 1984SK Vlaška01:13:11+00:05:2100:04:3600:01:4000:55:2300:00:4300:10:50
13. 74 Martin Michálek 1975Triklub Příbram01:13:13+00:05:2300:04:2500:01:0000:54:5700:01:0100:11:52
14. 40 Hynek Matějec 1982Jehlanka.cz01:13:46+00:05:5600:03:5400:01:1000:55:0600:01:1400:12:24
15. 67 Jan Provazník 1979Bohutín01:14:06+00:06:1600:04:2300:02:0200:54:5300:01:0700:11:44
16. 76 Michal Vitiš 197901:14:34+00:06:4400:03:5200:01:2800:56:1700:01:2700:11:32
17. 80 Josef Mužík 1981IRON STARS BEROUN01:14:47+00:06:5700:04:0400:01:1700:56:3000:01:1700:11:41
18. 59 Petr Bartos 1978TTK Slavia VS Plzen01:14:56+00:07:0600:02:5100:00:5400:58:2400:01:1000:11:37
19. 6 Matěj Švancar 1998STS Chvojkovice - Brod "B"01:15:05+00:07:1500:03:3900:01:1600:56:5600:01:3100:11:45
20. 103 Pavel Svoboda 1969SK Vlaška01:15:20+00:07:3000:04:2900:01:1600:55:4900:01:1400:12:34
21. 70 Jiří Vyroubal 1979V-sport01:15:24+00:07:3400:04:1700:01:1300:56:2200:01:1800:12:16
22. 20 Vojta Šprongl 1982TSK Praha01:15:36+00:07:4600:03:5100:00:5800:58:3200:01:1800:10:59
23. 133 Martin Stehlík 1980RBZ Praha01:15:37+00:07:4700:03:0300:01:0500:58:4400:01:2900:11:19
24. 72 Vladimír Folber 1977Hejvy´s team01:16:23+00:08:3300:04:0700:01:1500:58:0900:01:0300:11:50
25. 281 Karel Zedníček 1984Vizovice01:16:41+00:08:5100:04:1200:01:4200:56:2200:01:0600:13:20
26. 63 Václav Beran 1977Nesvačily01:17:02+00:09:1200:04:2000:01:2800:58:0600:01:2100:11:50
27. 73 Martin Šťovíček 1974Metrostav01:17:07+00:09:1700:04:5200:01:3900:57:1900:01:0800:12:10
28. 99 Petr Švancar 1969STS Chvojkovice - Brod "B"01:17:30+00:09:4000:04:3500:01:0300:56:4400:01:1400:13:55
29. 45 Miroslav Pechr 1984Brdonoš01:18:14+00:10:2400:06:0500:01:3300:55:5600:01:2000:13:22
30. 1 Jakub Zych 1994Přední Poříčí01:18:22+00:10:3200:04:4200:01:2000:59:4800:01:2800:11:05
31. 17 Lukáš Martinek 1987Pivovar Podlesí01:18:33+00:10:4300:05:2400:02:3100:57:3400:01:0600:12:00
32. 19 Tomáš Procházka 198401:18:36+00:10:4600:03:4600:01:1700:59:5800:01:0700:12:31
33. 101 Vláďa Kříž 1958Žižkovský tygři01:19:35+00:11:4500:04:4900:02:0200:57:2600:01:3800:13:42
34. 104 Luboš Kašák 1968Auta s.r.o.01:19:58+00:12:0800:04:2900:01:0701:01:2000:01:2200:11:43
35. 31 Jan Smítal 1985Drahlín01:20:04+00:12:1400:04:5400:01:2700:59:1100:01:0500:13:27
36. 53 Zbyněk Jarolímek 1981Equipo de Triatlón el Toro Loco01:20:18+00:12:2800:03:4100:01:4900:59:5300:01:1400:13:42
37. 77 Jan Pejša 197501:20:50+00:13:0000:03:5500:01:4701:02:2200:01:1900:11:29
38. 28 Petr Šiška 1988Cyklo-Market01:20:51+00:13:0100:04:3900:01:3500:59:1300:00:5100:14:35
39. 90 Luboš Vondra 1973Káčátko a Tříkolka01:21:18+00:13:2800:04:2200:02:1501:00:1400:01:1900:13:10
40. 97 Roman Čip 1970Kovárna hlubos01:21:26+00:13:3600:05:1900:02:3101:00:3700:00:5900:12:01
41. 119 Zdeněk Šlehofer 1971SCK Šlauf01:21:38+00:13:4800:04:2900:01:5401:00:2700:01:1100:13:38
42. 117 Martin Špina 1974Ghost team01:22:02+00:14:1200:06:2700:01:5900:58:3800:01:2600:13:34
43. 92 Václav Vondrák 1978BSK racing01:22:02+00:14:1200:04:3100:01:4601:00:1400:01:3400:13:59
44. 62 Tomáš Hejnic 198001:22:12+00:14:2200:04:4400:01:4701:00:5600:01:3500:13:11
45. 32 Jiří Kolář 198601:22:22+00:14:3200:04:3700:01:4301:00:2600:01:4200:13:56
46. 121 Luděk Sobolín 1974Příbram01:22:36+00:14:4600:04:2700:01:4801:02:0000:00:3200:13:51
47. 18 Tomáš Hlína 198501:22:40+00:14:5000:05:0200:02:3200:58:3700:02:4100:13:50
48. 87 Jan Pilát 1977Pivní balet01:22:49+00:14:5900:04:2600:02:0301:00:2900:01:2700:14:25
49. 15 Vojtěch Suchopár 1998gymkc01:22:55+00:15:0500:04:3600:01:4901:01:4600:01:5200:12:54
50. 131 Jiří Wallerer 1993Hořovice01:23:11+00:15:2100:04:1300:02:0801:04:1400:01:5000:10:48
51. 68 Václav Kasík 1975TK Březnice01:23:15+00:15:2500:04:1100:02:0001:03:2600:01:3300:12:07
52. 79 JIrka Šobora 1974TJ Jiskra Sádek B01:23:22+00:15:3200:04:4300:01:4300:59:2300:02:0100:15:34
53. 8 Jakub Svoboda 200001:23:25+00:15:3500:04:3800:01:5501:00:5700:02:0000:13:57
54. 136 Pavel Kříž 197901:23:29+00:15:3900:04:3000:01:4301:01:5500:01:4400:13:39
55. 25 Lukáš Beránek 1986Loko Beroun01:23:47+00:15:5700:04:3100:01:4801:03:4900:01:3200:12:10
56. 11 David Sůsa 2000DSRacing01:23:47+00:15:5700:05:1700:02:2800:59:3000:01:0900:15:25
57. 125 Michal Štefanič 1968Triklub Příbram01:23:53+00:16:0300:03:2700:01:1001:03:0200:01:3300:14:42
58. 128 Milan Skála 1960Geomine Příbram01:23:59+00:16:0900:05:2000:02:1201:00:3700:01:2600:14:25
59. 94 Jan Pavlíček 1966STS Chvojkovice-Brod "B"01:24:12+00:16:2200:05:2900:02:2501:01:5800:01:4300:12:39
60. 84 Josef Kubovský 198101:24:14+00:16:2400:05:1300:01:1201:00:3400:01:1400:16:03
61. 44 Martin Teska 198701:24:15+00:16:2500:04:5100:02:4500:59:5400:01:2700:15:20
62. 78 Ctibor Coufal 1977HBC Hostivař01:24:39+00:16:4900:04:5000:01:4601:02:4700:01:3300:13:45
63. 37 Fíla Troch 1987Průmyslovácké FiLé01:25:07+00:17:1700:03:3100:01:5501:03:3600:01:0400:15:02
64. 23 Petr Paulín 1984RBZ Praha01:25:13+00:17:2300:04:1600:02:1201:05:4100:01:3200:11:34
65. 107 Jaroslav Immer 1962Hejvys intimmate team01:25:14+00:17:2400:04:5300:01:4001:03:1200:01:4200:13:49
66. 24 Tomáš Lukšan 1983AUTOLUKSAN.CZ01:25:19+00:17:2900:05:2300:01:3701:00:4500:01:4900:15:47
67. 89 Jarun Veltruský 1973Káčátko a Tříkolka01:25:22+00:17:3200:04:3300:02:4901:02:2500:01:4400:13:53
68. 69 Karel Toufar 1978Sám sobě01:25:37+00:17:4700:05:1300:01:2701:04:0800:01:3800:13:13
69. 81 Josef Matějka 197701:26:04+00:18:1400:05:0500:03:0001:02:1500:01:3800:14:08
70. 38 Michal Marcín 1986Hostomice01:26:18+00:18:2800:04:1600:02:1801:02:4400:01:2500:15:37
71. 65 Otakar Peškař 1973Partička01:26:43+00:18:5300:05:2300:01:3901:03:0300:01:2100:15:18
72. 36 Tomáš Flierger 199001:27:01+00:19:1100:05:3900:02:3801:05:0300:01:3200:12:11
73. 83 Marek Böhm 198001:27:02+00:19:1200:04:0300:01:5301:06:0600:01:2800:13:34
74. 71 Miloš Dušek 1977Fireflies.cz01:27:06+00:19:1600:05:0600:01:3601:04:5700:01:1400:14:14
75. 26 Jan Havel 1986Pavel Havel Team01:27:13+00:19:2300:03:4800:00:5801:07:2800:01:1300:13:48
76. 60 Valdemar Brožík 197601:27:17+00:19:2700:04:1900:02:4501:05:2600:02:0000:12:48
77. 43 Václav Kuba 198701:27:29+00:19:3900:04:4100:02:4801:05:4500:01:2600:12:52
78. 14 Viktor Semančík 1998gymkc01:27:48+00:19:5800:05:2900:02:1601:05:1500:01:3800:13:13
79. 39 Peter Hodermarský 198201:29:23+00:21:3300:04:4300:02:0601:07:4200:01:3300:13:22
80. 54 Martin Pokorný 1980PAKOR01:29:49+00:21:5900:04:4600:02:2801:05:2900:01:3300:15:34
81. 22 Petr Štefl 1986Jawaklam01:29:49+00:21:5900:05:5700:02:2801:05:5700:01:4200:13:47
82. 88 Ondřej Žďánský 1977Brdonoš01:30:47+00:22:5700:05:4700:02:2801:06:1300:01:3600:14:45
83. 52 Ondra Strnad 1981Tak samozrejme nabedne...!01:31:55+00:24:0500:04:4700:01:5101:09:5400:01:2900:13:56
84. 98 Jiří Pecha 1966Plzeň01:32:22+00:24:3200:04:5300:01:5301:09:0600:01:3700:14:55
85. 127 Jaroslav Kramata 1960Čim01:33:07+00:25:1700:05:2900:01:5201:08:4700:01:2000:15:43
86. 13 Ondřej Vojtíšek 200001:34:01+00:26:1100:05:4400:02:1101:10:5600:01:1200:14:01
87. 61 Martin Smíšek 1976geomart01:35:17+00:27:2700:05:0100:02:2501:09:4100:01:1500:16:57
88. 16 Josef Matějka 200001:35:35+00:27:4500:05:5800:02:5501:07:2600:01:4100:17:37
89. 33 Lukáš Hácha 198401:36:59+00:29:0900:05:1000:02:1501:11:3800:01:5600:16:02
90. 50 Zdenek Ulč 1981Let os todam01:37:26+00:29:3600:04:3400:01:5601:14:4000:01:1000:15:07
91. 115 Thomas Schifferling 197801:38:14+00:30:2400:04:1400:01:5301:16:1700:01:1900:14:33
92. 111 Milan Řezník 1957Hejvy´s Intimmate Team01:39:10+00:31:2000:04:2500:01:2301:14:3700:01:4300:17:03
93. 93 Tomáš Vácha 1975DJ Tomáš team01:39:27+00:31:3700:04:3100:01:4701:18:0600:01:1600:13:49
94. 112 Jan Janík 1968kacatko a trikolka01:39:42+00:31:5200:05:0900:02:4401:14:2700:01:5100:15:34
95. 82 Aleš Hůla 1980BODASY Jince01:40:16+00:32:2600:04:5400:02:2701:14:5100:01:5200:16:15
96. 42 Ondřej Štofa 198301:40:36+00:32:4600:05:5900:02:2701:14:5900:01:3100:15:42
97. 51 Pavel Suchanek 1979Tak samozrejme vyhrat...!01:40:50+00:33:0000:04:5100:02:1301:16:2600:01:1000:16:12
98. 57 Jan Havlicek 1978OneMD01:41:05+00:33:1500:05:0700:02:0201:15:3000:02:0200:16:26
99. 46 Jindřich Rotta 1982BODASY Jince01:41:12+00:33:2200:04:4000:03:2201:14:1900:02:5000:16:03
100. 35 Lukáš Flieger 198501:41:35+00:33:4500:05:3500:02:1601:16:0200:01:4800:15:56
101. 102 Jaroslav Máca 1956TTC Benešov01:42:35+00:34:4500:04:2600:02:1001:19:0600:02:0200:14:52
102. 95 Martin Hošek 1973Kozičínský Klaban01:42:49+00:34:5900:04:2800:02:2801:14:5200:01:5600:19:07
103. 91 Karel Volf 1974Káčátko a tříkolka01:42:50+00:35:0000:04:1700:02:3901:05:2000:15:3700:14:58
104. 5 Patrik Hácha 200001:43:31+00:35:4100:05:1700:03:1201:18:2100:01:2300:15:19
105. 75 Jaroslav Kodet 1979Mokrovraty01:43:41+00:35:5100:06:0700:02:5201:16:4200:01:0000:17:03
106. 138 Filip Švancar 2004STS Chvojkovice Brod B01:43:43+00:35:5300:05:1300:01:2801:19:1000:01:3700:16:17
107. 64 Tomáš Kasík 1972JTK Březnice01:46:12+00:38:2200:04:4500:03:1701:17:4600:02:1500:18:11
108. 55 Radek Sládeček 1977LISAKO01:49:21+00:41:3100:05:2300:03:1001:17:0300:03:0900:20:38
109. 116 Sean Harvey 199101:55:24+00:47:3400:06:1800:03:2101:27:3100:01:2600:16:49
110. 58 Matt Andrisani 1978Men01:58:46+00:50:5600:03:4700:03:2101:28:1100:02:3900:20:50

Další soubory k závodu:

Celkové: Muži, Ženy, Štafety,
Kategorie: Muži, Ženy, Štafety,
MTB - kola