Běh města Dobříše

7.10.2017 12:00

0 závodníků, pořadatel:
Podmínky:

Další soubory k závodu:

Výsledky z Dobříše: 10km kategorie
10km celkové
Honza Tománek na handbiku
10km kola
5km žen
5km žen kola
Štafety, kola

Závody:



1Okm

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 293 Roman Budil 1997Muži do 39 let00:32:30.00+00:00:00.00Podrobnosti
2. 208 Pavel KUBRIČAN 1983Muži do 39 letSAUCONY00:32:36.00+00:00:06.00Podrobnosti
3. 207 Daniel Kupidlovský 1976Muži do 49 letStodůlky, Praha00:34:35.00+00:02:05.00Podrobnosti
4. 138 Tomáš Šťastný 1979Muži do 39 letPSK Olymp Praha - KERTEAM00:34:46.00+00:02:16.00Podrobnosti
5. 292 Michal Pávek 1972Muži do 49 let00:35:52.00+00:03:22.00Podrobnosti
6. 254 Petr Švarc 1966Muži do 59 let00:36:03.00+00:03:33.00Podrobnosti
7. 111 Petr Dvořák 1995Muži do 39 letPříbram00:36:14.00+00:03:44.00Podrobnosti
8. 108 Libor Dočkálek 1973Muži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:37:02.00+00:04:32.00Podrobnosti
9. 265 Pavel Tall 1969Muži do 49 let00:37:04.00+00:04:34.00Podrobnosti
10. 189 Jaroslav Šeps 1986Muži do 39 letTarahumara Žatec00:37:28.00+00:04:58.00Podrobnosti
11. 133 Marián Rusnák 1974Muži do 49 letDobříš00:37:30.00+00:05:00.00Podrobnosti
12. 112 Martin Fic 1974Muži do 49 letSTS Chvojkovice Brod "B"00:38:07.00+00:05:37.00Podrobnosti
13. 125 Martin Kšána 1987Muži do 39 letVodohospodářská společnost Dobříš00:39:04.00+00:06:34.00Podrobnosti
14. 181 Gustav Vondráček 1972Muži do 49 letŽelvička Team00:39:06.00+00:06:36.00Podrobnosti
15. 186 Adam Tajšl 2000JuniořiBDS Academy00:39:22.00+00:06:52.00Podrobnosti
16. 123 Marek Kotěra 1979Muži do 39 letDobříš00:39:47.00+00:07:17.00Podrobnosti
17. 295 Jan Nousek 1981Muži do 39 let00:39:50.00+00:07:20.00Podrobnosti
18. 267 Henk van Lien 1971Muži do 49 let00:39:51.00+00:07:21.00Podrobnosti
19. 118 Štěpán Kačena 1984Muži do 39 letPraha00:39:55.00+00:07:25.00Podrobnosti
20. 263 Josef Vitásek 1958Muži do 59 let00:40:35.00+00:08:05.00Podrobnosti
21. 114 Andrea Frantová 1985Ženy do 35 letLoko Beroun00:40:42.00+00:08:12.00Podrobnosti
22. 286 Petr Schovánek 1965Muži do 59 letKrčský les B00:40:53.00+00:08:23.00Podrobnosti
23. 110 Petr Dvořák 1961Muži do 59 letVila Rusalka/Příbram00:41:05.00+00:08:35.00Podrobnosti
24. 260 Filip Kahoun 1968Muži do 49 let00:41:24.00+00:08:54.00Podrobnosti
25. 121 David Karfík 1967Muži do 59 letPraha00:41:41.00+00:09:11.00Podrobnosti
26. 107 Roy Didier 1969Muži do 49 letDobříš00:41:57.00+00:09:27.00Podrobnosti
27. 283 František Paďour 1957Muži do 69Sunnymont00:41:58.00+00:09:28.00Podrobnosti
28. 113 Radka Ficová 1973Ženy do 45 letSTS Chvojkovice Brod "B"00:41:59.00+00:09:29.00Podrobnosti
29. 190 Pavel Svoboda 1969Muži do 49 letSK Vlaška00:42:04.00+00:09:34.00Podrobnosti
30. 300 Petr Kahoun 1963Muži do 59 let00:42:20.00+00:09:50.00Podrobnosti
31. 139 Roman Štícha 1992Muži do 39 letFITROS00:42:24.00+00:09:54.00Podrobnosti
32. 222 Pavel Dedík 1994Muži do 39 letViki Team00:42:29.00+00:09:59.00Podrobnosti
33. 203 Martin Michálek 1975Muži do 49 letTriklub Příbram00:42:40.00+00:10:10.00Podrobnosti
34. 296 Jiří Špecián 1982Muži do 39 let00:42:47.00+00:10:17.00Podrobnosti
35. 210 Josef Krátký 1980Muži do 39 letDobříš00:43:01.00+00:10:31.00Podrobnosti
36. 213 Martin Knytl 1988Muži do 39 letKola Ledeč00:43:13.00+00:10:43.00Podrobnosti
37. 262 Jana Urbanová 1981Ženy do 45 let00:43:14.00+00:10:44.00Podrobnosti
38. 291 Tomáš Vyhlas 1982Muži do 39 let00:43:41.00+00:11:11.00Podrobnosti
39. 261 Václav Dušek 1974Muži do 49 let00:43:57.00+00:11:27.00Podrobnosti
40. 294 Kateřina Rejdová 1986Ženy do 35 let00:43:57.00+00:11:27.00Podrobnosti
41. 106 Petr Daubner 1973Muži do 49 letOtrokáři00:44:20.00+00:11:50.00Podrobnosti
42. 204 Lukáš Menčík 1979Muži do 39 letJDE00:44:42.00+00:12:12.00Podrobnosti
43. 130 Martin Mužík 1997Muži do 39 letRosovice00:44:44.00+00:12:14.00Podrobnosti
44. 288 Peter Hodermarský 1982Muži do 39 letPříbram00:44:55.00+00:12:25.00Podrobnosti
45. 276 Václav Král 1983Muži do 39 letRozběháme Česko00:45:18.00+00:12:48.00Podrobnosti
46. 275 Tomáš Kaser 1977Muži do 49 letPneu Tiger00:45:22.00+00:12:52.00Podrobnosti
47. 135 Marek Sobota 1982Muži do 39 letRunSport Team00:45:31.00+00:13:01.00Podrobnosti
48. 194 Milan Schovánek 1962Muži do 59 letKrčský les B00:45:32.00+00:13:02.00Podrobnosti
49. 217 Alena Hudecová 1994Ženy do 35 letViki Team00:45:35.00+00:13:05.00Podrobnosti
50. 188 Martin Šilhánek 1999JuniořiJince00:45:44.00+00:13:14.00Podrobnosti
51. 198 Vojtěch Paul 1993Muži do 39 letTriatlon Team Příbram00:46:05.00+00:13:35.00Podrobnosti
52. 187 Václav Šourek 1966Muži do 59 let00:46:38.00+00:14:08.00Podrobnosti
53. 218 Martin Horák 1973Muži do 49 letMladá Boleslav00:46:53.00+00:14:23.00Podrobnosti
54. 141 Petr Tichý 1986Muži do 39 letŠestajovice00:47:17.00+00:14:47.00Podrobnosti
55. 206 Miroslav Mařík 1972Muži do 49 letSDH Svaté Pole00:47:34.00+00:15:04.00Podrobnosti
56. 289 Petr Oktábec 1980Muži do 39 letPříbram00:47:44.00+00:15:14.00Podrobnosti
57. 298 Jan Šiml 1967Muži do 59 let00:48:23.00+00:15:53.00Podrobnosti
58. 215 Michael Chochol 1972Muži do 49 letPraha 900:48:24.00+00:15:54.00Podrobnosti
59. 279 Pavla Kolářová 1978Ženy do 45 letSK Vlaška00:48:31.00+00:16:01.00Podrobnosti
60. 211 Vladimíra Kramářová 1986Ženy do 35 letDobříš00:48:41.00+00:16:11.00Podrobnosti
61. 290 Tereza Vyhlasová 1979Ženy do 45 letDrážkov00:48:47.00+00:16:17.00Podrobnosti
62. 103 Václav Bezouška 1979Muži do 39 letPraha 800:48:56.00+00:16:26.00Podrobnosti
63. 212 Michal Kolář 2000JuniořiTJ Sokol Dobříš Florbal00:48:57.00+00:16:27.00Podrobnosti
64. 182 Libuše Vlachynská 1962Ženy nad 55 letAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště00:49:01.00+00:16:31.00Podrobnosti
65. 136 Pavel Stepanek 1982Muži do 39 letPouste00:49:03.00+00:16:33.00Podrobnosti
66. 202 Jaroslava Michálková 1979Ženy do 45 letNový Knín00:49:03.00+00:16:33.00Podrobnosti
67. 273 Jiří Brůček 1989Muži do 39 let00:49:07.00+00:16:37.00Podrobnosti
68. 214 Jana Chocholová 1978Ženy do 45 letPraha 900:49:10.00+00:16:40.00Podrobnosti
69. 257 Tomáš Jirmásek 1980Muži do 39 let00:49:12.00+00:16:42.00Podrobnosti
70. 259 Simona Machová 1979Ženy do 45 let00:49:18.00+00:16:48.00Podrobnosti
71. 287 Josef Černý 1999Junioři00:49:35.00+00:17:05.00Podrobnosti
72. 191 Jan Svoboda 1943Muži nad 70 letPříbram00:50:12.00+00:17:42.00Podrobnosti
73. 299 Kateřina Kotrčová 1971Ženy do 55 let00:50:37.00+00:18:07.00Podrobnosti
74. 120 Pavlína Kamicová 1982Ženy do 45 letDobris00:50:47.00+00:18:17.00Podrobnosti
75. 184 Milan Tuháček 1965Muži do 59 letSK Prdlavky00:50:51.00+00:18:21.00Podrobnosti
76. 115 Jana Picková 1972Ženy do 55 letChramiště00:50:55.00+00:18:25.00Podrobnosti
77. 264 Horst Bauer 1975Muži do 49 let00:51:17.00+00:18:47.00Podrobnosti
78. 185 Elena Truhlářová 1965Ženy do 55 letSokol Kobylisy00:51:49.00+00:19:19.00Podrobnosti
79. 285 Václav Kočka 1969Muži do 49 let00:51:57.00+00:19:27.00Podrobnosti
80. 269 Rostislav Švagr 2001Junioři00:52:09.00+00:19:39.00Podrobnosti
81. 282 Přemysl Panuška 1957Muži do 69Sokol Dobříš00:52:20.00+00:19:50.00Podrobnosti
82. 142 Petr Žůček 1978Muži do 39 letprimadovca.cz00:52:27.00+00:19:57.00Podrobnosti
83. 116 Miroslav Hrstka 1946Muži nad 70 letTJ Sokol Jesenice00:52:36.00+00:20:06.00Podrobnosti
84. 119 Kateřina Kačírková 1979Ženy do 45 letHorovice00:53:36.00+00:21:06.00Podrobnosti
85. 129 Luděk Menčík 1964Muži do 59 letPraha00:55:03.00+00:22:33.00Podrobnosti
86. 199 Karel Nekolný 1976Muži do 49 letPříbram00:55:04.00+00:22:34.00Podrobnosti
87. 225 Adriana Jánská 1999JuniorkyŽatec00:55:06.00+00:22:36.00Podrobnosti
88. 256 Otakar Huml 1975Muži do 49 letPříbram00:55:06.00+00:22:36.00Podrobnosti
89. 268 Kristýna Švagrová 2000Juniorky00:55:48.00+00:23:18.00Podrobnosti
90. 104 Michal Bureš 1987Muži do 39 letDobříš00:57:40.00+00:25:10.00Podrobnosti
91. 219 Jan Havlíček 1973Muži do 49 letOneMd00:58:20.00+00:25:50.00Podrobnosti
92. 258 Vladimír Kulhavý 1972Muži do 49 let00:58:33.00+00:26:03.00Podrobnosti
93. 124 Pavel Koloc 1965Muži do 59 letAC Total Zero00:59:08.00+00:26:38.00Podrobnosti
94. 297 Dušan Procházka 1965Muži do 59 let00:59:51.00+00:27:21.00Podrobnosti
95. 183 Petra Tuháčková 1965Ženy do 55 letSK Prdlavky01:00:17.00+00:27:47.00Podrobnosti
96. 274 Stanislav Šimek 2000Junioři01:00:27.00+00:27:57.00Podrobnosti
97. 131 Jana Patová 1965Ženy do 55 letNový knín01:00:36.00+00:28:06.00Podrobnosti
98. 266 Hana Kolářová 1980Ženy do 45 let01:01:05.00+00:28:35.00Podrobnosti
99. 126 Vladimír Kuneš 1959Muži do 59 letStará Huť01:02:11.00+00:29:41.00Podrobnosti
100. 281 Helena Břicháčková 1980Ženy do 45 let01:03:49.00+00:31:19.00Podrobnosti
101. 284 Eliška Lavková 1980Ženy do 45 let01:03:49.00+00:31:19.00Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky z Dobříše: 10km kategorie
10km celkové
Honza Tománek na handbiku
10km kola
5km žen
5km žen kola
Štafety, kola