Vánoční kros Mýto

23.12.2017 14:00

118 závodníků, pořadatel: Sokol Mýto
Podmínky: sucho, 5 stupňů celsia, mírný vítr

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF: Výsledky, kategorie

Závody:



Vánoční kros 4,5km

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 43 Petr Pechek 1983muži 16-39TJ Maratonstav Úpice00:13:44+00:00:00Podrobnosti
2. 37 Šimon Ekl 1996muži 16-39AC Domažlice00:14:04+00:00:20Podrobnosti
3. 86 Jan Šneberger 1985muži 16-39AC Falcon Rokycany00:14:13+00:00:29Podrobnosti
4. 1 Petr Pavlišen 1999muži 16-394timing00:14:15+00:00:31Podrobnosti
5. 97 Petr Minařík 1976Veteráni nad 40 Rokycany00:14:20+00:00:36Podrobnosti
6. 27 Martin Černý 1991muži 16-39Plzeň00:14:52+00:01:08Podrobnosti
7. 24 Daniel Kupidlovský 1976Veteráni nad 40 Stodůlky Praha00:14:56+00:01:12Podrobnosti
8. 46 Jiří Rosol 1974Veteráni nad 40 Loko Beroun00:15:01+00:01:17Podrobnosti
9. 20 Jiří Kučva 1979muži 16-39AC Sparta cycling00:15:42+00:01:58Podrobnosti
10. 6 Ervin Beshir 1967veteráni nad 50 SK Zdice00:15:48+00:02:04Podrobnosti
11. 40 Zdeněk Muller 1980muži 16-39Rozběháme Rokycany00:16:16+00:02:32Podrobnosti
12. 73 Miroslav Sedláček 1999muži 16-39Rozběháme Česko00:16:18+00:02:34Podrobnosti
13. 85 Jiří Kunc 1980muži 16-39321start00:16:18+00:02:34Podrobnosti
14. 61 Martin Votava 1971Veteráni nad 40 Kraluv Dvur00:16:22+00:02:38Podrobnosti
15. 28 Jiří Procházka 1962veteráni nad 50 TTK Slávia00:16:35+00:02:51Podrobnosti
16. 100 Jakub Votava 1992muži 16-39Komárov00:16:37+00:02:53Podrobnosti
17. 91 Jan Charvát 1998muži 16-39TJ Zaječov00:16:37+00:02:53Podrobnosti
18. 89 Zbyšek Zeran 1969Veteráni nad 40 TTK Slavie Plzeň00:16:54+00:03:10Podrobnosti
19. 8 Adam Urbánek 2004žáciLednice00:16:57+00:03:13Podrobnosti
20. 67 Karolína Křenová 1998ženy 16- 34Spartak Hořovice00:16:57+00:03:13Podrobnosti
21. 74 Jan Němec 1971Veteráni nad 40 Strašice00:17:00+00:03:16Podrobnosti
22. 88 Ján Korytár 1952veteráni nad 60 AC Falcon Rokycany00:17:12+00:03:28Podrobnosti
23. 70 Zdeněk Groh 1973Veteráni nad 40 Author tým00:17:19+00:03:35Podrobnosti
24. 18 Jan Flaks 1962veteráni nad 50 AC Nýřany00:17:30+00:03:46Podrobnosti
25. 82 Michal Flachs 1987muži 16-39Zlín00:17:32+00:03:48Podrobnosti
26. 84 Pavel Rataj 1969Veteráni nad 40 Rokycany00:17:33+00:03:49Podrobnosti
27. 13 Adam Trhlík 2000muži 16-39AC Falcon Rokycany00:17:35+00:03:51Podrobnosti
28. 92 Roman Pech 1962veteráni nad 50 SKI Vimperk00:17:36+00:03:52Podrobnosti
29. 23 Andrea Frantová 1985ženy 16- 34Loko Beroun00:17:38+00:03:54Podrobnosti
30. 90 Jiří Vlasák 1964veteráni nad 50 Plzeň00:17:40+00:03:56Podrobnosti
31. 115 František Kastan 1978muži 16-39Dýšina00:17:50+00:04:06Podrobnosti
32. 58 Marek Štochl 2001muži 16-39AC Falcon Rokycany00:17:57+00:04:13Podrobnosti
33. 62 Roman Pichlík 1977Veteráni nad 40 Cerhovice00:18:01+00:04:17Podrobnosti
34. 87 Radek Vyleta 1982muži 16-39Rokycany00:18:04+00:04:20Podrobnosti
35. 108 Jiří Rejzek 1975Veteráni nad 40 TJ Sokol Med00:18:20+00:04:36Podrobnosti
36. 41 Jakub Lisner 1985muži 16-39Rozběháme Rokycany00:18:24+00:04:40Podrobnosti
37. 116 Dominik Perlík 1997muži 16-3900:18:25+00:04:41Podrobnosti
38. 113 Jiří Turek 1962veteráni nad 50 Chaloupky00:18:37+00:04:53Podrobnosti
39. 22 Miroslav Pfeffek 1976Veteráni nad 40 Author Team Stupno00:18:37+00:04:53Podrobnosti
40. 79 Barbora Šturmová 1985ženy 16- 34Forrest Gump Team00:18:38+00:04:54Podrobnosti
41. 15 Stanislav Burda 2004žáciPříbram00:18:41+00:04:57Podrobnosti
42. 118 Štěpán Matula 1970Veteráni nad 40 Kladno00:18:43+00:04:59Podrobnosti
43. 3 Miloslav Brabec 1956veteráni nad 60 TJ ŽDH Rokycany00:18:45+00:05:01Podrobnosti
44. 45 Dana Holíková 1988ženy 16- 34AC Falcon Rokycany00:18:45+00:05:01Podrobnosti
45. 106 Barbora Divišová 1973ženy 35 – 49 AC Falcon Rokycany00:18:46+00:05:02Podrobnosti
46. 72 Matouš Rubáš 2004žáciAC Sparta00:18:55+00:05:11Podrobnosti
47. 38 Pavel Matějovský 1965veteráni nad 50 AVC00:19:06+00:05:22Podrobnosti
48. 109 Jiří Rejzek 2007žáciAC Falcon Rokycany00:19:08+00:05:24Podrobnosti
49. 35 Pavel Choc 2002žáciAuthor Team Stupno00:19:10+00:05:26Podrobnosti
50. 48 Milan Škarda 1963veteráni nad 50 AC Falcon Rokycany00:19:10+00:05:26Podrobnosti
51. 69 Milan Schovánek 1962veteráni nad 50 Krčský les B00:19:12+00:05:28Podrobnosti
52. 64 Petra Suttrová 1974ženy 35 – 49 Matónci Cerhovice00:19:17+00:05:33Podrobnosti
53. 25 František Šika 1959veteráni nad 50 AC - Trail Plzeň00:19:20+00:05:36Podrobnosti
54. 32 Karel Bělohlávek 1981muži 16-39Podluhy00:19:24+00:05:40Podrobnosti
55. 19 Tomáš Kučva 2009žáciAC Sparta cycling00:19:31+00:05:47Podrobnosti
56. 93 Antonín Ungr 1952veteráni nad 60 Kozojedy00:19:34+00:05:50Podrobnosti
57. 117 Martin Jedlička 1974Veteráni nad 40 AC Tepo Kladno00:19:38+00:05:54Podrobnosti
58. 114 Iva Tržilová 1986ženy 16- 34TJ Úpice00:19:39+00:05:55Podrobnosti
59. 42 Lenka Hiršová 1993ženy 16- 34Brásy00:19:42+00:05:58Podrobnosti
60. 81 Václav Hrach 1974Veteráni nad 40 Hořovice00:19:42+00:05:58Podrobnosti
61. 33 Pavel Procházka 1968Veteráni nad 40 Doubravan Újezd00:19:56+00:06:12Podrobnosti
62. 34 Josef Pazdera 1972Veteráni nad 40 Doubravan Újezd00:20:00+00:06:16Podrobnosti
63. 55 Vladimír Pavlovič 1960veteráni nad 50 AC Falcon Rokycany00:20:06+00:06:22Podrobnosti
64. 102 Pavel Cafourek 1977Veteráni nad 40 Mýto00:20:10+00:06:26Podrobnosti
65. 11 Martin Šobáň 1981muži 16-39Mýto00:20:18+00:06:34Podrobnosti
66. 94 Pavel Záhorec 1976Veteráni nad 40 Sparta Praha00:20:19+00:06:35Podrobnosti
67. 111 Zuzana Laštovková 2000ženy 16- 34AC Falcon00:20:22+00:06:38Podrobnosti
68. 71 Zdeněk Rubáš 1967veteráni nad 50 AC Sparta Praha00:20:27+00:06:43Podrobnosti
69. 7 Radomil Černý 1957veteráni nad 60 Volduchy00:20:28+00:06:44Podrobnosti
70. 21 Marek Pfeffer 2008žáciAC Sparta cycling00:20:46+00:07:02Podrobnosti
71. 47 Ivana Rosolová 1974ženy 35 – 49 RTA Zdice00:20:48+00:07:04Podrobnosti
72. 36 Jiří Ekl 1963veteráni nad 50 AC Falcon Rokycany00:20:48+00:07:04Podrobnosti
73. 104 Václav Šůcha 1946veteráni nad 70SV Stříbro00:21:00+00:07:16Podrobnosti
74. 51 Kateřina Ivasienková 2004žákyněAC Falcon Rokycany00:21:10+00:07:26Podrobnosti
75. 16 Jan Svoboda 1943veteráni nad 70Příbram00:21:24+00:07:40Podrobnosti
76. 10 Lenka Krákorová 1987ženy 16- 34Rokycany00:21:29+00:07:45Podrobnosti
77. 107 Štěpánka Rejsková 1982ženy 35 – 49 AC Falcon Rokycany00:21:30+00:07:46Podrobnosti
78. 78 Dana Šmolíková 1970ženy 35 – 49 Nevid00:21:30+00:07:46Podrobnosti
79. 56 Matěj Bureš 2001muži 16-3900:21:36+00:07:52Podrobnosti
80. 26 Petr Janový 1945veteráni nad 70AC - Trail Plzeň00:21:41+00:07:57Podrobnosti
81. 31 Marta Šroubková 1961ženy 50 a víceMarathon Plzeň00:21:47+00:08:03Podrobnosti
82. 30 Petr Škvára 1980muži 16-39Hořovice00:21:59+00:08:15Podrobnosti
83. 63 Pavel Sutter 1967veteráni nad 50 Cerhovice00:22:08+00:08:24Podrobnosti
84. 103 Karolína Klánová 1976ženy 35 – 49 00:22:23+00:08:39Podrobnosti
85. 68 Elena Truhlářová 1965ženy 50 a víceSokol Kobylisy00:22:32+00:08:48Podrobnosti
86. 66 Jan Dlouhý 1977Veteráni nad 40 Cerhovice00:22:38+00:08:54Podrobnosti
87. 83 Hana Ratajová 1976ženy 35 – 49 Rokycany00:22:39+00:08:55Podrobnosti
88. 75 Václav Marian 1966veteráni nad 50 Šumavan00:22:44+00:09:00Podrobnosti
89. 105 Václav Pytelka 1945veteráni nad 70Plzeň00:22:45+00:09:01Podrobnosti
90. 53 Libuše Tichá 1982ženy 35 – 49 00:22:54+00:09:10Podrobnosti
91. 44 Irena Procházková 1957ženy 50 a víceTJ Háje00:22:55+00:09:11Podrobnosti
92. 101 Renata Převrátilová 1978ženy 35 – 49 00:22:58+00:09:14Podrobnosti
93. 9 Adéla Urbánková 2002žákyněLednice00:23:09+00:09:25Podrobnosti
94. 5 Sára Němečková 2003žákyněRaková00:23:09+00:09:25Podrobnosti
95. 80 Vítek Hrach 2007žáciHořovice00:23:15+00:09:31Podrobnosti
96. 95 Michal Záhorec 2008žáciSparta Praha00:23:28+00:09:44Podrobnosti
97. 50 Vlastimil Kubal 1975Veteráni nad 40 Brnířov00:23:31+00:09:47Podrobnosti
98. 49 Barbora Sefzigová 1993ženy 16- 34Rokycany00:23:31+00:09:47Podrobnosti
99. 77 Vojtěch Pajtl 1949veteráni nad 60 Kamenný Újezd00:23:39+00:09:55Podrobnosti
100. 76 Pavel Černý 1965veteráni nad 50 SV Stříbro00:23:44+00:10:00Podrobnosti
101. 110 Dominika Hyťhová 2002žákyněAC Falcon Rokycany00:24:00+00:10:16Podrobnosti
102. 2 Martina Balejová 1976ženy 35 – 49 Mýto00:24:04+00:10:20Podrobnosti
103. 12 Tomáš Novák 2002žáciMýto00:24:06+00:10:22Podrobnosti
104. 65 Dana Dlouhá 1976ženy 35 – 49 Cerhovice00:24:15+00:10:31Podrobnosti
105. 14 Dana Svobodová 1952ženy 50 a vícePříbram00:24:24+00:10:40Podrobnosti
106. 17 Josef Průša 1952veteráni nad 60 Slavoj Obecnice00:25:51+00:12:07Podrobnosti
107. 112 Radka Hatinová 1973ženy 35 – 49 Mýto00:26:16+00:12:32Podrobnosti
108. 99 Zuzana Vedralová 1959ženy 50 a víceRokycany00:27:00+00:13:16Podrobnosti
109. 4 Anna Němečková 2006žákyněRaková00:27:48+00:14:04Podrobnosti
110. 96 Matěj Záhorec 2006žáciSparta Praha00:29:04+00:15:20Podrobnosti
111. 52 František Marz 1943veteráni nad 70Kout na Šumavě Sokol00:29:35+00:15:51Podrobnosti
112. 98 Antonín Veverka 1949veteráni nad 60 Rokycany00:30:33+00:16:49Podrobnosti
113. 54 Wei Wei 1982muži 16-39China00:30:35+00:16:51Podrobnosti
114. 29 Zdeněk Kylián 1940veteráni nad 70Plzeň00:32:59+00:19:15Podrobnosti
115. 39 Abntonín Čapek 1941veteráni nad 70AVC Praha00:34:25+00:20:41Podrobnosti
116. 57 Boris Sedlák 1949veteráni nad 60 AVC Praha00:42:48+00:29:04Podrobnosti
117. 60 Václav Kolář 1940veteráni nad 70AVC Praha00:46:22+00:32:38Podrobnosti
118. 59 Václav Krejsa 1952veteráni nad 60 Praha 400:50:25+00:36:41Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF: Výsledky, kategorie