Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy

21.6.2017 10:00

0 závodníků, pořadatel:
Podmínky:

Další soubory k závodu:

Výsledky absolutní 5km, Výsledky dětí 1km a 2km, školní závody 1km, školní závody 2km

Závody:



Mníšek - dospělí 5km

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 69 Tomáš Šťastný 1979Kerteam00:18:59+00:00:00Podrobnosti
2. 60 Robert Čepek 196800:19:09+00:00:10Podrobnosti
3. 29 Martin Fic 197400:19:21+00:00:22Podrobnosti
4. 75 Jakub Sládeček 1975Senešnice00:20:36+00:01:37Podrobnosti
5. 41 Jan Čepera 199200:21:32+00:02:33Podrobnosti
6. 30 Radka Ficová 197300:21:49+00:02:50Podrobnosti
7. 68 Jiří Bláha 200100:21:54+00:02:55Podrobnosti
8. 74 Jan Melichar 197400:22:16+00:03:17Podrobnosti
9. 24 Simona Mandova 197400:22:43+00:03:44Podrobnosti
10. 65 Martin Picka 196500:23:29+00:04:30Podrobnosti
11. 51 Jana Urbanová 198100:23:41+00:04:42Podrobnosti
12. 8 Nikola Nechyba 199400:24:04+00:05:05Podrobnosti
13. 71 Martin Rimarčík 199000:24:33+00:05:34Podrobnosti
14. 58 Radek Pečený 197400:24:57+00:05:58Podrobnosti
15. 21 Lenka Fílová 197300:25:01+00:06:02Podrobnosti
16. 73 Bohumil Křivonoska 197300:25:47+00:06:48Podrobnosti
17. 40 Martin Vajner 197400:27:02+00:08:03Podrobnosti
18. 66 Jana Picková 197200:27:06+00:08:07Podrobnosti
19. 70 Michael Gulyáš 1986BJ-Stav00:27:42+00:08:43Podrobnosti
20. 45 Olga Svajkova 197800:27:59+00:09:00Podrobnosti
21. 11 Jana Lojínová 197700:28:11+00:09:12Podrobnosti
22. 17 Radka Volfová 197700:28:17+00:09:18Podrobnosti
23. 43 Martin Hájek 198900:28:29+00:09:30Podrobnosti
24. 32 Kamila Svobodová 198200:28:30+00:09:31Podrobnosti
25. 22 Lucka Jerlingova 198000:28:32+00:09:33Podrobnosti
26. 27 Ondřej Kozák 197400:28:44+00:09:45Podrobnosti
27. 5 Tomáš Picek 196900:28:57+00:09:58Podrobnosti
28. 39 Dominika Dudášová 199300:29:39+00:10:40Podrobnosti
29. 72 Jiří Lank 197200:29:55+00:10:56Podrobnosti
30. 37 Libor Jelínek 197600:29:57+00:10:58Podrobnosti
31. 3 Michaela Urbanová 198300:29:58+00:10:59Podrobnosti
32. 15 Jiřina Elčknerová 198200:30:03+00:11:04Podrobnosti
33. 48 Kateřina Husáková 198200:30:14+00:11:15Podrobnosti
34. 47 Lucie Mathauserová 197800:30:14+00:11:15Podrobnosti
35. 57 Jarmila Pecklova 197900:30:26+00:11:27Podrobnosti
36. 34 Karolína Hejrová 199300:30:41+00:11:42Podrobnosti
37. 35 Pavlína Hejrová 199000:30:41+00:11:42Podrobnosti
38. 55 Martina Hůlová 198800:33:19+00:14:20Podrobnosti
39. 56 František Šubrt 198600:33:20+00:14:21Podrobnosti
40. 4 Lucie Bradáčová 197900:33:24+00:14:25Podrobnosti
41. 18 Zdenka Poschlova 197900:33:29+00:14:30Podrobnosti
42. 38 Jana Rmoutilová 197500:33:31+00:14:32Podrobnosti
43. 23 Štěpánka Palmeová 197600:33:36+00:14:37Podrobnosti
44. 20 Veronika Štorkánová 197500:33:54+00:14:55Podrobnosti
45. 2 Hana Kolářová 198000:34:58+00:15:59Podrobnosti
46. 33 Radka Magazu 197800:34:59+00:16:00Podrobnosti
47. 67 Ester Šzábová 199000:35:16+00:16:17Podrobnosti
48. 25 Veronika Skrečková 198800:38:22+00:19:23Podrobnosti
49. 61 Andrea Tkáčová 198600:38:23+00:19:24Podrobnosti
50. 14 Pavla Holá 197500:39:58+00:20:59Podrobnosti
51. 52 Jana Lojin 198300:40:52+00:21:53Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky absolutní 5km, Výsledky dětí 1km a 2km, školní závody 1km, školní závody 2km