Spoke maraton MTB

25.8.2018 12:00

Pořadatel: Bike club Kralovice z.s.
Místo:
Podmínky: polojasno-zataženo, slabý déšť ke konci závodu
340 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky - Celkové, Kategorie, Pořadí dětí

Fotky

Závody:



Fotky:

20km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 270 Luboš Kluch 2000muži od 15 do 18 letKELLYS BIKE RANCH TEAM00:44:10.00+00:00:00.00
2. 120 Luděk Ambruš 1978muži nad 19 letOne cycling team00:46:40.00+00:02:30.00
3. 146 Jakub Vlas 2003muži od 15 do 18 letMS BIKE ACADEMY RACING00:47:02.00+00:02:52.00
4. 385 Jakub Elbardi 2005muži od 10 do 14 let00:47:32.00+00:03:22.00
5. 42 Petr Vlček 1971muži nad 19 letCK Vinohradské šlapky00:47:57.00+00:03:47.00
6. 386 Abdaila Ali Elbardi 1968muži nad 19 let00:48:30.00+00:04:20.00
7. 90 Jakub Jánský 1992muži nad 19 letPraha00:48:54.00+00:04:44.00
8. 367 Martin Picl 2002muži od 15 do 18 let00:50:48.00+00:06:38.00
9. 207 Patrik Pavlíček 2004muži od 10 do 14 letCK LOKO Rakovník00:50:49.00+00:06:39.00
10. 243 Lukáš Krýsl 2005muži od 10 do 14 letCyklosport-PITSTOP.cz00:50:52.00+00:06:42.00
11. 200 Ondřej Vaníček 1992muži nad 19 letARC FIN MTB00:51:03.00+00:06:53.00
12. 368 Michal Picl 2002muži od 15 do 18 let00:52:11.00+00:08:01.00
13. 88 Kryštof Král 2006muži od 10 do 14 letAdastra Sokol Veltež00:52:26.00+00:08:16.00
14. 202 Petr Bulín 1971muži nad 19 letChotěšov00:52:34.00+00:08:24.00
15. 380 Petr Horáček 1961muži nad 19 let00:52:47.00+00:08:37.00
16. 178 Marek Jerie 1983muži nad 19 letTJ Magla00:52:51.00+00:08:41.00
17. 375 Danilela Radová 2005ženy od 10 do 14 let00:52:59.00+00:08:49.00
18. 130 Adéla Kotlíková 2005ženy od 10 do 14 letCK Loko Rakovník00:55:05.00+00:10:55.00
19. 364 Ema Marková 2003ženy od 15 do 18 let00:55:09.00+00:10:59.00
20. 222 Vojtěch Bednář 1997muži nad 19 letB-15 bike team00:55:24.00+00:11:14.00
21. 92 Jindřich Střelec 1976muži nad 19 letKralovice00:55:59.00+00:11:49.00
22. 365 Vendula Strakatá 2007ženy od 10 do 14 let00:56:32.00+00:12:22.00
23. 187 Pavel Rom 1985muži nad 19 letBílov00:58:53.00+00:14:43.00
24. 372 Vít Vojtěch 2003muži od 15 do 18 letMTB Nežichov00:59:15.00+00:15:05.00
25. 170 Filip Buchtelík 2005muži od 10 do 14 letTrafo bike team00:59:30.00+00:15:20.00
26. 256 Nikola Kubíková 2005ženy od 10 do 14 letCk Sport Beran Chrást00:59:43.00+00:15:33.00
27. 273 Pavel Sebránek 1970muži nad 19 let01:00:10.00+00:16:00.00
28. 82 David Uzel 1983muži nad 19 let01:00:10.00+00:16:00.00
29. 274 Prokop Sebránek 2008muži od 10 do 14 letBicykl Kříž team UL01:00:10.00+00:16:00.00
30. 192 Jan Dufek 1974muži nad 19 let01:01:01.00+00:16:51.00
31. 216 Iva Skrbková 1980ženy nad 19 letBTK EURO BIKE Praha01:01:06.00+00:16:56.00
32. 384 Lucie Šottová 2005ženy od 10 do 14 let01:01:47.00+00:17:37.00
33. 381 Václav Hach 1969muži nad 19 letBike Bučes01:02:12.00+00:18:02.00
34. 201 Anežka Runtová 1994ženy nad 19 letARC FIN MTB01:02:19.00+00:18:09.00
35. 83 Hanina Uzlová 1987ženy nad 19 let01:03:25.00+00:19:15.00
36. 382 Milan Bednář 1971muži nad 19 let01:04:28.00+00:20:18.00
37. 196 Otto Černohorský 2004muži od 10 do 14 letClan Kralovice01:04:44.00+00:20:34.00
38. 15 Václav Sebránek 2004muži od 10 do 14 let01:05:10.00+00:21:00.00
39. 54 Benjamin Sklenář 2001muži od 15 do 18 letDynal bike team01:05:15.00+00:21:05.00
40. 41 Miroslava Hodková 1982ženy nad 19 letCardinal Club01:05:28.00+00:21:18.00
41. 131 Eliška Kotlíková 2002ženy od 15 do 18 letCK Loko Rakovník01:05:35.00+00:21:25.00
42. 213 Lukáš Cvak 2003muži od 15 do 18 letClan Kralovice01:06:06.00+00:21:56.00
43. 169 Soňa Buchtelíková 1977ženy nad 19 letTrafo bike team01:06:24.00+00:22:14.00
44. 183 Eva Lidicka 1961ženy nad 19 letSlavie K.Vary01:06:46.00+00:22:36.00
45. 126 Vit Kotschy 2006muži od 10 do 14 let01:07:24.00+00:23:14.00
46. 165 Roman Kotschy 1967muži nad 19 letPlaná /Karlín01:07:29.00+00:23:19.00
47. 132 Jitka Švejdová 1974ženy nad 19 letKladno01:07:41.00+00:23:31.00
48. 361 Petra Baborová 1978ženy nad 19 let01:08:56.00+00:24:46.00
49. 383 Jakub Vaníček 1994muži nad 19 let01:09:00.00+00:24:50.00
50. 179 David Hach 2004muži od 10 do 14 letBike club Buček01:09:19.00+00:25:09.00
51. 189 Michaela Patová 1984ženy nad 19 let01:09:35.00+00:25:25.00
52. 50 Jan Dufek 2007muži od 10 do 14 letKralovice01:10:47.00+00:26:37.00
53. 197 Nicolas Černohorský 2007muži od 10 do 14 letClan Kralovice01:10:55.00+00:26:45.00
54. 195 Oto Černohorský 1980muži nad 19 letClan Kralovice01:10:56.00+00:26:46.00
55. 173 Martin Běláč 2004muži od 10 do 14 let01:11:34.00+00:27:24.00
56. 379 Jana Žváčková 1979ženy nad 19 let01:13:19.00+00:29:09.00
57. 26 Václava Šimandlová 2003ženy od 15 do 18 letTrafo bike team01:13:36.00+00:29:26.00
58. 235 Adéla Urbánková 2002ženy od 15 do 18 letBike Club Lednice01:14:35.00+00:30:25.00
59. 96 Kateřina Křenová 2004ženy od 10 do 14 letPohyb Kaznějov01:14:39.00+00:30:29.00
60. 198 Jakub Borkovič 2004muži od 10 do 14 letClan Kralovice01:14:49.00+00:30:39.00
61. 377 Dušan Borkovič 1977muži nad 19 let01:14:50.00+00:30:40.00
62. 275 Ladislav Beneš 1957muži nad 19 letKralovice01:15:06.00+00:30:56.00
63. 374 Josef Zeman 1961muži nad 19 let01:15:50.00+00:31:40.00
64. 109 Veronika Kožíšková 1998ženy nad 19 let01:15:57.00+00:31:47.00
65. 276 Václav Šimandl 1972muži nad 19 letTRAFO BIKE TEAM01:16:07.00+00:31:57.00
66. 272 Šimon Sebránek 2010Kluci do 10 letAuthor team Stupno01:16:22.00+00:32:12.00
67. 271 Luboš Sebránek 1972muži nad 19 let01:16:24.00+00:32:14.00
68. 177 Lenka Hachová 1972ženy nad 19 letBike club Buček01:16:38.00+00:32:28.00
69. 234 Filip Urbánek 2009Kluci do 10 letBike Club Lednice01:17:12.00+00:33:02.00
70. 233 Milan Urbánek 1975muži nad 19 letBike Club Lednice01:17:18.00+00:33:08.00
71. 227 Hana Urbánková 1976ženy nad 19 letBike Club Lednice01:17:25.00+00:33:15.00
72. 16 Lucie Šlaufová 2005ženy od 10 do 14 letPohyb Kaznějov01:17:30.00+00:33:20.00
73. 17 Jaroslav Šlauf 1970muži nad 19 letPohyb Kaznějov01:17:31.00+00:33:21.00
74. 371 Jana Hrdličková 1983ženy nad 19 letHladová kola Litvínov01:17:44.00+00:33:34.00
75. 369 Jana Zímová 1977ženy nad 19 letHladová kola Litvínov01:17:48.00+00:33:38.00
76. 36 Petr Šrámek 1978muži nad 19 letVerbež01:17:56.00+00:33:46.00
77. 66 Michaela Linhartová 1963ženy nad 19 letCykloteam Mišák01:18:46.00+00:34:36.00
78. 205 Tomáš Lidický 1981muži nad 19 letSlavia K.Vary01:19:18.00+00:35:08.00
79. 148 Miroslav Jelínek 2001muži od 15 do 18 letSNSL01:19:48.00+00:35:38.00
80. 376 Jitka Kleistnerová 1974ženy nad 19 let01:20:02.00+00:35:52.00
81. 163 Eva Tranová 1996ženy nad 19 letPilulka Plasy01:22:37.00+00:38:27.00
82. 373 Sofie Salaquardová 2009Dívky do 10 let01:24:24.00+00:40:14.00
83. 24 Ondřej Skuhrovec 2006muži od 10 do 14 let01:26:52.00+00:42:42.00
84. 23 Jan Berger 1981muži nad 19 let01:26:53.00+00:42:43.00
85. 362 Miki Marek 2009Kluci do 10 let01:27:15.00+00:43:05.00
86. 52 Andrej Pajtaš 1975muži nad 19 letPajťáci01:27:42.00+00:43:32.00
87. 366 Šimon Strakatý 2010Kluci do 10 let01:28:19.00+00:44:09.00
88. 363 Veronika Marková 1973ženy nad 19 let01:28:20.00+00:44:10.00
89. 34 Markéta Duršpeková 1975ženy nad 19 letCK z Makovýho vrchu01:33:06.00+00:48:56.00
90. 388 František Pavlačík 1942muži nad 19 let01:34:39.00+00:50:29.00
91. 110 Romana Kožíšková 1969ženy nad 19 let01:36:42.00+00:52:32.00
92. 251 Aneta Vránová 2000ženy od 15 do 18 letKralovice01:37:44.00+00:53:34.00
93. 246 Valerij Rohožyn 1997muži nad 19 letChodov01:37:45.00+00:53:35.00
94. 35 Roman Duršpek 1975muži nad 19 letCK z Makovýho vrchu01:43:00.00+00:58:50.00
95. 33 Daniel Duršpek 2009Kluci do 10 letCK z Makovýho vrchu01:43:00.00+00:58:50.00
96. 206 Martin Zeman 1990muži nad 19 letKralovice01:43:58.00+00:59:48.00
97. 204 Veronika Zemanová 1989ženy nad 19 letKralovice01:43:59.00+00:59:49.00
98. 47 Iveta Rejlková 2006ženy od 10 do 14 letLitvínov01:46:38.00+01:02:28.00
99. 378 Antonín Valenta 2010Kluci do 10 let01:55:59.00+01:11:49.00
100. 387 Pavlína Kejzlarová 2013Dívky do 10 let02:01:24.00+01:17:14.00
101. 111 Pavel Kožíšek 1970muži nad 19 let02:03:27.00+01:19:17.00
102. 211 Jitka Slachová 1977ženy nad 19 let02:16:20.00+01:32:10.00
103. 212 Rosarie Kindlová 2012Dívky do 10 let02:16:20.00+01:32:10.00
104. 370 Monika Benešová 2005ženy od 10 do 14 let02:18:07.00+01:33:57.00

Další soubory k závodu:

Výsledky - Celkové, Kategorie, Pořadí dětí

Fotky