Brdonoš 2018

28.7.2018 13:00

Pořadatel: Brdonoš Podlesí z.s.
Místo:
Podmínky: horko, před startem prudký déšť, mokrá blátivá trať
209 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Výsledky, Fotky od Františka Gehlera, Fotky od Luboše Tomana

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Týmy - 250m plavání - 4kola MTB - 2,5km běhu

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPlaváníDepo 1KoloDepo 2Běh
1. 27 Super PBtiskteam 1920mix týmPBtisk01:02:25+00:00:0000:02:3000:00:4300:48:3000:00:2600:10:18
2. 1 2+1 v dobrém stavu 1920mix týmPříbram01:05:23+00:02:5800:04:4100:00:4500:49:2400:00:2100:10:14
3. 32 Jdeme na to! 1920mix týmPříbram01:11:27+00:09:0200:04:5500:00:3900:57:2600:00:2000:08:09
4. 10 EPO tým 1920mix týmEPO/Praha01:13:08+00:10:4300:04:2800:00:4300:58:5800:00:2600:08:34
5. 7 Brigádnící 1920mix týmPro doma01:13:45+00:11:2000:03:0400:00:4200:57:5800:00:3200:11:31
6. 36 Zkrat Bar Drásov 1980mužský tým01:15:14+00:12:4900:04:0800:00:3401:00:2200:00:2400:09:47
7. 17 FANDA A JEHO BANDA 1920mix tým01:15:50+00:13:2500:02:4300:00:3301:02:4400:00:1600:09:37
8. 4 ŘeLoNo 1980mužský týmRosovice01:16:50+00:14:2500:03:3900:00:4401:03:3900:00:1500:08:35
9. 12 Septima PBtiskteam 1920mix týmPříbram01:18:51+00:16:2600:03:1100:00:5001:03:1700:00:3400:11:01
10. 26 Prestiž PBtiskteam 1980mužský týmPBtisk01:20:11+00:17:4600:04:1100:01:0901:04:4000:00:2900:09:43
11. 15 Fit Špíny z Pralinek 1920mix týmPříbram01:20:21+00:17:5600:03:5700:00:4901:04:1900:00:3000:10:48
12. 28 Aerobik Spartak 1980mužský týmPříbram01:21:43+00:19:1800:05:2700:00:3601:06:0300:00:2700:09:12
13. 30 Amasoma 1 1980mužský týmAmasoma 101:22:50+00:20:2500:04:2700:00:5901:08:3300:00:3300:08:21
14. 29 Amasoma 2 1980mužský týmAmasoma 201:25:02+00:22:3700:03:5000:00:5501:11:2100:00:3800:08:19
15. 18 Maniacs racers 1920mix týmSRTG Příbram01:26:23+00:23:5800:04:2200:00:4701:11:4900:00:3500:08:53
16. 22 ??? team 1920mix týmPBtisk01:26:42+00:24:1700:03:5500:01:0301:11:2200:00:2400:10:00
17. 13 LeŠáZu 1980dámský týmObecnice01:26:51+00:24:2600:02:4600:00:4701:12:2100:00:4300:10:17
18. 38 Bengagang 1980mužský tým01:26:57+00:24:3200:04:0300:00:2901:12:3000:00:2400:09:32
19. 25 Pivo PBtiskteam 1980mužský týmPBtisk01:28:24+00:25:5900:04:4300:01:0601:11:5900:00:2100:10:16
20. 16 BIG FAMILY 1980dámský tým01:29:08+00:26:4300:03:5500:00:5201:13:4200:00:2600:10:15
21. 37 Koldíci 1920mix tým01:29:54+00:27:2900:03:2000:00:4001:16:3800:00:3700:08:42
22. 9 Generálové 1920mix týmPro doma01:30:49+00:28:2400:03:4500:00:5701:13:4800:00:4300:11:38
23. 6 Inseminátoři 1980mužský týmPro doma01:31:53+00:29:2800:03:5700:00:4901:15:5100:00:3000:10:48
24. 24 Sranda kamarád team 1980mužský týmPBtisk01:33:01+00:30:3600:04:3200:01:0201:16:5400:00:1500:10:21
25. 23 Ženský PBtiskteam 1980dámský týmPBtisk01:34:39+00:32:1400:04:4100:01:0701:15:2900:00:1900:13:05
26. 21 My tři 1980dámský týmPříbram01:35:13+00:32:4800:05:0600:00:4701:18:3500:00:2800:10:18
27. 8 Bombarďáci 1980mužský týmPro doma01:38:34+00:36:0900:03:5900:00:5701:24:3800:00:0100:08:59
28. 2 ELL tým Káčátko a tříkolka 1980dámský tým01:40:51+00:38:2600:05:2100:00:4401:24:2600:00:2700:09:55
29. 20 Gaučáci 1920mix tým01:43:17+00:40:5200:05:0100:00:5901:25:0800:00:3600:11:35
30. 5 IT Crowd 1980mužský týmPro doma01:43:48+00:41:2300:05:2500:00:5301:23:4800:00:3300:13:11
31. 31 Tým snů 1980mužský týmCan-Am X-Team01:45:01+00:42:3600:04:5100:00:4801:26:4500:00:3200:12:07
32. 19 Rofida team 1980mužský týmPříbram01:46:44+00:44:1900:04:2600:01:0301:31:5400:00:3200:08:51
33. 35 Velká Trojka 1980mužský týmZáhořany01:48:10+00:45:4500:04:3200:00:4601:31:1100:00:3700:11:06
34. 11 J.A.M. 1980dámský týmKáčátko a Tříkolka01:48:50+00:46:2500:05:1700:00:4901:29:0200:00:3500:13:09
35. 33 Štveráci 1920mix týmPodlesí01:56:32+00:54:0700:04:2400:01:3201:38:3800:00:4400:11:16
36. 14 IMI 1980dámský tým3v101:57:34+00:55:0900:04:5300:00:5101:42:1300:00:1800:09:21
37. 34 Na Poslední Chvíli 1920mix tým02:17:54+01:15:2900:03:1800:00:4902:02:3100:00:1300:11:04
DNP. 3 Wellness Centrum Svaté Pole 1980mužský týmWellness Centrum Svaté Pole00:00:00+-01:02:2500:04:0100:00:5800:49:3800:00:0000:00:00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Výsledky, Fotky od Františka Gehlera, Fotky od Luboše Tomana