Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

0 závodníků, pořadatel:
Podmínky:

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Půlmaraton dospělí

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 338 David Gerych 1977CK Kupkolo01:13:40+00:00:00Podrobnosti
2. 329 Dalibor Bartoš 1975LIAZ Jablonec01:16:13+00:02:33Podrobnosti
3. 321 Petr Minařík 1976Hisport team01:17:19+00:03:39Podrobnosti
4. 3 Jaroslav Dražan 1981Triatlon Team Příbram01:17:23+00:03:43Podrobnosti
5. 263 Martin Sajdl 1981Žižkovský tygři01:20:45+00:07:05Podrobnosti
6. 251 Radim Čada 1976Sokol Unhošť01:21:00+00:07:20Podrobnosti
7. 51 Filip Cenefels 1994Decathlon01:22:21+00:08:41Podrobnosti
8. 99 Petr Švarc 1966Triklub Příbram01:23:23+00:09:43Podrobnosti
9. 56 Luboš Rákosník 1974Jihočeský klub maratonců České Budějovice01:23:43+00:10:03Podrobnosti
10. 143 Martin Fic 1974Dobříš01:24:33+00:10:53Podrobnosti
11. 10 Roman Bonk 1993Tri klub Příbram01:25:37+00:11:57Podrobnosti
12. 30 Jakub Sůsa 1988Kokoteam.cz01:26:46+00:13:06Podrobnosti
13. 205 Frederik Wewetzer 1994Freiberg01:27:26+00:13:46Podrobnosti
14. 120 Jan Koláček 1985Příbram01:27:38+00:13:58Podrobnosti
15. 129 Ondřej Kysela 1987Mika training01:28:15+00:14:35Podrobnosti
16. 7 Jan Horký 1977Příbram01:28:38+00:14:58Podrobnosti
17. 335 Jaromír Urbánek 197801:29:33+00:15:53Podrobnosti
18. 101 Ondřej Smetana 1983Vyběhej se/Rungo.cz01:29:44+00:16:04Podrobnosti
19. 332 Petr Moulis 1971Hořovice01:29:45+00:16:05Podrobnosti
20. 125 Jan Pejša 1975smí být prázdné01:29:48+00:16:08Podrobnosti
21. 130 Michal Vítů 1978Vodič na 1:30:0001:29:57+00:16:17Podrobnosti
22. 11 Lukáš Vosmek 1983Vyběhej se, Halex01:29:58+00:16:18Podrobnosti
23. 86 Jakub Sládeček 1974Senešnice01:30:12+00:16:32Podrobnosti
24. 80 Gustav Vondráček 1972Želvička Team01:30:33+00:16:53Podrobnosti
25. 334 Martin Lachout 197001:31:02+00:17:22Podrobnosti
26. 340 Michal Benda 200001:32:26+00:18:46Podrobnosti
27. 163 Martin Maleček 1975Žižkovský tygři01:33:00+00:19:20Podrobnosti
28. 73 Miroslav Melichar 1981Žežice01:34:35+00:20:55Podrobnosti
29. 1 Tomáš Karas 1967Triatlon team Příbram01:34:38+00:20:58Podrobnosti
30. 149 Blanka Šindelářová 197201:34:42+00:21:02Podrobnosti
31. 33 Luboš Kašák 1968Za sebe01:35:39+00:21:59Podrobnosti
32. 103 Petr Bambas 1981Svojsice01:35:40+00:22:00Podrobnosti
33. 112 Pavel Šrédl 1977Stříbro01:35:44+00:22:04Podrobnosti
34. 95 Tomáš Jirkal 198701:36:05+00:22:25Podrobnosti
35. 161 Tomáš Turský 198301:36:10+00:22:30Podrobnosti
36. 262 Daniela Karasová 2003Triatlon Team Příbram01:36:18+00:22:38Podrobnosti
37. 22 Honza Javůrek 1979sk hofmanbajk01:36:31+00:22:51Podrobnosti
38. 142 Radka Ficová 1973Dobříš01:36:41+00:23:01Podrobnosti
39. 325 Radek Hřídel 197401:36:56+00:23:16Podrobnosti
40. 331 Rudolf Dolejš 195801:37:00+00:23:20Podrobnosti
41. 83 Tomáš Hesoun 1987Čížová01:37:04+00:23:24Podrobnosti
42. 320 Roman Čip 1970kovárna Hluboš01:37:26+00:23:46Podrobnosti
43. 310 Hana Štefaničová 197601:37:31+00:23:51Podrobnosti
44. 127 Jiří Šnobl 1959Cyklo Vysoká Pec01:37:34+00:23:54Podrobnosti
45. 146 Jiří Skalička 1974Příbram01:37:42+00:24:02Podrobnosti
46. 261 Adrien Sehnal 195301:37:45+00:24:05Podrobnosti
47. 346 Ondřej Franěk 199001:37:47+00:24:07Podrobnosti
48. 5 Valerio Taddei 198001:37:48+00:24:08Podrobnosti
49. 323 Martin Krůta 197801:37:55+00:24:15Podrobnosti
50. 157 Zdeněk Kanta 1986Plzeň - Doudlevce01:37:55+00:24:15Podrobnosti
51. 165 Václav Čekan 1969Vybehej se01:38:38+00:24:58Podrobnosti
52. 12 Dominika Zoulová 199201:38:42+00:25:02Podrobnosti
53. 193 Tomáš Novák 1986Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:38:42+00:25:02Podrobnosti
54. 29 Svatava Řechková 1967Oxygen Příbram01:38:48+00:25:08Podrobnosti
55. 42 Martin Šmejkal 197501:38:49+00:25:09Podrobnosti
56. 304 Petr Horáček 198001:38:50+00:25:10Podrobnosti
57. 118 Martin Michálek 1975Triklub Příbram01:38:53+00:25:13Podrobnosti
58. 182 Roman Žalud 1990Life Gym Příbram01:38:57+00:25:17Podrobnosti
59. 23 Lukáš Rozmajzl 1984SK Chosiki01:38:59+00:25:19Podrobnosti
60. 336 Pavel Tůma 198501:39:00+00:25:20Podrobnosti
61. 171 Miroslav Hess 1989Life Gym Příbram01:39:07+00:25:27Podrobnosti
62. 63 Dana Jiřičná 1969Bonbon Praha01:39:10+00:25:30Podrobnosti
63. 198 Štěpán Duník 1975SK Sporting Příbram01:39:11+00:25:31Podrobnosti
64. 108 Miroslav Sedláček 1999Hořovice01:39:15+00:25:35Podrobnosti
65. 60 Matěj Bábíček 197401:39:16+00:25:36Podrobnosti
66. 17 Lucie Strnadová 1984Zelení Baroni01:39:21+00:25:41Podrobnosti
67. 179 Dušan Uldrych 1978Obořiště01:39:21+00:25:41Podrobnosti
68. 207 Justine Jendro 1992Freiberg01:39:22+00:25:42Podrobnosti
69. 184 Vojtěch Paul 1993Triatlon Team Příbram01:39:35+00:25:55Podrobnosti
70. 140 Jiří Mašek 1964Vodič 1:40:0001:39:35+00:25:55Podrobnosti
71. 98 Vít Šeděnka 1993Koně, dobrý koně!01:39:37+00:25:57Podrobnosti
72. 122 Martina Čapková 1977Příbram01:39:51+00:26:11Podrobnosti
73. 100 Pavel Morav 1972Zlej sen01:40:00+00:26:20Podrobnosti
74. 314 Jaroslav Chrastina 197301:40:04+00:26:24Podrobnosti
75. 87 Josef Jindřich 1973Zlej sen01:40:09+00:26:29Podrobnosti
76. 59 Michaela Fraňková 1970Franěk Team Vysoká01:40:10+00:26:30Podrobnosti
77. 13 Dušan Mejzr 1974Veverky01:40:38+00:26:58Podrobnosti
78. 155 Pavel Frič 1955CHECOMACOCO01:40:46+00:27:06Podrobnosti
79. 180 Martin Čermák 1976Whelabrator01:41:00+00:27:20Podrobnosti
80. 318 Lenka Šedivá 199301:41:25+00:27:45Podrobnosti
81. 176 Milan Havel 1969Zdouň Hrádek01:41:26+00:27:46Podrobnosti
82. 167 Zuzana Kadlecová 1990Vyběhej se01:41:30+00:27:50Podrobnosti
83. 58 Michal Flachs 1987Zličín01:41:35+00:27:55Podrobnosti
84. 203 Florian Rau 1984Freiberg01:41:36+00:27:56Podrobnosti
85. 202 Moritz Bogs 1993Freiberg01:41:45+00:28:05Podrobnosti
86. 48 Pavel Geláček 197401:41:48+00:28:08Podrobnosti
87. 39 Lukáš Veselý 199401:42:12+00:28:32Podrobnosti
88. 312 Adam Gross 200001:42:14+00:28:34Podrobnosti
89. 71 Jiří Turek 1962Chaloupky01:42:14+00:28:34Podrobnosti
90. 92 Marcela Večerková 1981Veverky01:42:15+00:28:35Podrobnosti
91. 206 Elena Hubert 1989Freiberg01:42:44+00:29:04Podrobnosti
92. 52 Lukáš Belej 198601:42:46+00:29:06Podrobnosti
93. 27 Jan Klimek 199201:42:49+00:29:09Podrobnosti
94. 317 František Kortan 196101:43:18+00:29:38Podrobnosti
95. 70 Martin Fousek 1984Podlesí01:43:26+00:29:46Podrobnosti
96. 309 Michal Štefanič 196801:43:34+00:29:54Podrobnosti
97. 84 Aleš Novák 1976Internet PB01:43:38+00:29:58Podrobnosti
98. 192 Jan Landa 1976Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:43:42+00:30:02Podrobnosti
99. 89 Petr Soukal 198601:43:48+00:30:08Podrobnosti
100. 26 Judita Dražanová 1987Křesťanské Centrum Příbram01:44:00+00:30:20Podrobnosti
101. 145 Libor Ondrůšek 1971Vodič na 1:45:0001:44:03+00:30:23Podrobnosti
102. 132 Kamila Nováková 198901:44:24+00:30:44Podrobnosti
103. 21 Jiří Šmejkal 199201:44:30+00:30:50Podrobnosti
104. 178 Jiří Novotný 1969Klub bikerů TETA01:45:01+00:31:21Podrobnosti
105. 191 Karel Horký 1990Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:45:15+00:31:35Podrobnosti
106. 134 Pavel Vávra 1968Vorvani01:46:25+00:32:45Podrobnosti
107. 82 Bedřich Bělohradský 198901:46:27+00:32:47Podrobnosti
108. 183 Radek Matyáš 1977Háje01:46:42+00:33:02Podrobnosti
109. 187 Martin Železný 1981Kutná Hora01:46:49+00:33:09Podrobnosti
110. 105 Jan Jadrníček 1983Master Design01:47:28+00:33:48Podrobnosti
111. 114 Štěpán Zvěřina 198301:47:28+00:33:48Podrobnosti
112. 160 Ondřej Jobek 199601:48:00+00:34:20Podrobnosti
113. 131 Michal Liška 1979SRTG Příbram01:48:03+00:34:23Podrobnosti
114. 123 Dan Fojtík 1970Horní Bříza01:48:07+00:34:27Podrobnosti
115. 53 Eva Povalová 1984-01:48:18+00:34:38Podrobnosti
116. 109 Petr Vašíček 198101:48:40+00:35:00Podrobnosti
117. 343 Martin Melichar 200001:48:58+00:35:18Podrobnosti
118. 37 Petr Peškař 1973Brdonoš01:49:00+00:35:20Podrobnosti
119. 174 Aleš Přibyl 1989Neratovice01:49:06+00:35:26Podrobnosti
120. 311 Jana Lenemayer 198301:49:11+00:35:31Podrobnosti
121. 90 Tomáš Nesvačil 1968Příbram01:49:32+00:35:52Podrobnosti
122. 2 Věra Karasová 197201:49:33+00:35:53Podrobnosti
123. 32 Barbora Amsalem 198501:49:38+00:35:58Podrobnosti
124. 319 Miloš Břicháček 198101:49:42+00:36:02Podrobnosti
125. 34 Stanislav Přenosil 1972Březnice01:49:43+00:36:03Podrobnosti
126. 175 Vlastimil Fousek 1978Příbram01:49:45+00:36:05Podrobnosti
127. 141 Vladimíra Kramářová 1986Dobříš01:49:47+00:36:07Podrobnosti
128. 16 Jan Brůna 198701:49:47+00:36:07Podrobnosti
129. 257 David Szabo 1970SK Nové Zámky01:50:32+00:36:52Podrobnosti
130. 166 Václav Čekan 1992Vyběhej se01:50:58+00:37:18Podrobnosti
131. 8 Vladimíra Skaličková 1975Příbram01:51:06+00:37:26Podrobnosti
132. 158 Arnošt Nečas 1963Bystřice01:51:16+00:37:36Podrobnosti
133. 144 Jaroslav Cikán 195501:51:17+00:37:37Podrobnosti
134. 164 Josef Slaba 1986AC Fit řízci01:51:18+00:37:38Podrobnosti
135. 259 Václav Kučera 197601:51:25+00:37:45Podrobnosti
136. 102 Lukáš Turek 198301:51:28+00:37:48Podrobnosti
137. 49 Eliška Ferencová 199001:51:33+00:37:53Podrobnosti
138. 94 Lenka Bučilová 199801:51:40+00:38:00Podrobnosti
139. 93 František Bučil 197201:51:40+00:38:00Podrobnosti
140. 61 Petr Kyselý 1964TJ Zduchovice01:52:00+00:38:20Podrobnosti
141. 54 Zora Urbanová 197401:52:03+00:38:23Podrobnosti
142. 113 David Riehs 1974Praha 4 Braník01:52:06+00:38:26Podrobnosti
143. 9 Miroslav Polidar 197201:52:12+00:38:32Podrobnosti
144. 135 Tomáš Jirmásek 1980Laxní přístup01:52:39+00:38:59Podrobnosti
145. 156 Miroslav Mařík 1972SDH Svaté Pole01:52:59+00:39:19Podrobnosti
146. 85 Lukáš Vohanka 1980Příbram01:53:11+00:39:31Podrobnosti
147. 35 Josef Tenkrát 1972Běžec z Rosovic01:53:17+00:39:37Podrobnosti
148. 199 Václav Švenda 1974Příbram01:53:17+00:39:37Podrobnosti
149. 316 Jaroslav Šlechta 197801:53:28+00:39:48Podrobnosti
150. 50 Jana Bartoňová 198201:53:33+00:39:53Podrobnosti
151. 72 Miroslav Hlaváč 1965Příbram01:53:41+00:40:01Podrobnosti
152. 162 Zdeněk Jeřábek 1953Pb01:53:56+00:40:16Podrobnosti
153. 154 Pavel Vlk 196901:54:29+00:40:49Podrobnosti
154. 31 David Novotný 1981Treat Adventure team01:54:31+00:40:51Podrobnosti
155. 78 Matouš Havrlík 1995TJ Sokol Příbram01:55:00+00:41:20Podrobnosti
156. 347 Jakub Vinčálek 197901:55:20+00:41:40Podrobnosti
157. 342 Miroslav Gregořica 196701:55:21+00:41:41Podrobnosti
158. 6 Milan Tuháček 1965SK Prdlavky01:55:39+00:41:59Podrobnosti
159. 345 Tomáš Frýdl 198101:55:41+00:42:01Podrobnosti
160. 327 Roman Hulínský 197001:55:49+00:42:09Podrobnosti
161. 79 Václav Mácha 198401:55:59+00:42:19Podrobnosti
162. 181 Kateřina Houžvičková 1984Přibram01:56:03+00:42:23Podrobnosti
163. 337 Josef Fišer 197001:56:24+00:42:44Podrobnosti
164. 77 Jiří Kotlan 1987Sokol Příbram01:56:29+00:42:49Podrobnosti
165. 97 Štěpán Kortus 1988Ohrobec01:56:31+00:42:51Podrobnosti
166. 150 Petr Kudláček 1977Vodič 1:50:0001:56:31+00:42:51Podrobnosti
167. 306 Zbyněk Kříž 198101:56:39+00:42:59Podrobnosti
168. 119 Petr Butzke 1959Kotva Braník01:56:41+00:43:01Podrobnosti
169. 55 Martin Lang 199301:56:43+00:43:03Podrobnosti
170. 117 Jaroslav Háva 1965HS Šneci01:56:55+00:43:15Podrobnosti
171. 76 Pavel Haur 1974Rozběháme Česko01:56:55+00:43:15Podrobnosti
172. 15 Aleš Kadleček 197501:57:19+00:43:39Podrobnosti
173. 68 Helena Moulisová 1974Mirošov01:57:20+00:43:40Podrobnosti
174. 19 Jan Franěk 197801:57:22+00:43:42Podrobnosti
175. 57 Jindřich Štilec 197901:57:48+00:44:08Podrobnosti
176. 126 Martin Racek 1980Praha01:58:04+00:44:24Podrobnosti
177. 302 Radek Nejdl 197701:58:16+00:44:36Podrobnosti
178. 190 Eva Prunerová 1979Příbram01:58:27+00:44:47Podrobnosti
179. 62 Libor Liška 196101:58:35+00:44:55Podrobnosti
180. 301 Roman Wahldann 197001:58:42+00:45:02Podrobnosti
181. 151 Rastislav Šedivý 1972PHARMGEST www.lekarnapribram.cz01:58:43+00:45:03Podrobnosti
182. 137 Veronika Maříková 1984Koně, dobrý koně!01:58:54+00:45:14Podrobnosti
183. 195 Václav Häusler 196301:59:01+00:45:21Podrobnosti
184. 350 Svatopluk Marek 197901:59:02+00:45:22Podrobnosti
185. 40 Jiří Kratochvíl 197201:59:14+00:45:34Podrobnosti
186. 138 Tereza Hájková 1976Loko Beroun01:59:19+00:45:39Podrobnosti
187. 107 Pavel Paul 198701:59:19+00:45:39Podrobnosti
188. 200 Pavla Kratochvílová 1988Vodička na 2:00:0001:59:36+00:45:56Podrobnosti
189. 136 Jaroslav Brand 1985Koně, dobrý koně!02:00:10+00:46:30Podrobnosti
190. 91 Kateřina Petáková 1982Dobříš02:00:19+00:46:39Podrobnosti
191. 168 Martin Jakob 1975Plzeň02:00:20+00:46:40Podrobnosti
192. 252 Jan Skalický 198102:00:31+00:46:51Podrobnosti
193. 25 Jan Schacherl 1988Team Faith Příbram02:00:39+00:46:59Podrobnosti
194. 322 Jana Jeřábková 198402:00:54+00:47:14Podrobnosti
195. 177 Bujamin Neziri 1990Gostivar02:00:55+00:47:15Podrobnosti
196. 69 Radek Plzák 1991Příbram02:01:06+00:47:26Podrobnosti
197. 148 Aleš Brožík 1978Snad to uběhnu :-)02:01:07+00:47:27Podrobnosti
198. 124 Jakub Černý 198002:01:15+00:47:35Podrobnosti
199. 110 Martina Čížková 1990Příbram02:01:29+00:47:49Podrobnosti
200. 139 Jana Matoušková 1968Příbram02:02:16+00:48:36Podrobnosti
201. 341 Pavel Vávra 199002:02:35+00:48:55Podrobnosti
202. 339 Franta Kuncl 195002:03:33+00:49:53Podrobnosti
203. 170 Jan Císař 1990Life Gym Příbram02:03:46+00:50:06Podrobnosti
204. 38 Pavel Dvořák 196902:04:10+00:50:30Podrobnosti
205. 324 Jaroslav Voříšek 199402:04:11+00:50:31Podrobnosti
206. 18 Petr Svoboda 1988Treat Adventure team02:04:48+00:51:08Podrobnosti
207. 333 Olga Smíšková 197902:05:10+00:51:30Podrobnosti
208. 348 Natálie Cajthamlová 198802:05:11+00:51:31Podrobnosti
209. 255 Filip Skalica 198402:05:11+00:51:31Podrobnosti
210. 121 Andrea Kačenová 1984Pharmgest/Příbram02:05:13+00:51:33Podrobnosti
211. 43 David Krejza 1976AC Papua New Guinea02:05:25+00:51:45Podrobnosti
212. 169 Eva Bukovcová 1996Hlučín02:05:38+00:51:58Podrobnosti
213. 133 Tomáš Olbert 1964MK Herducka02:06:31+00:52:51Podrobnosti
214. 75 Jiří Trávníček 1982Bohutín02:06:48+00:53:08Podrobnosti
215. 65 Tereza Grossová 199102:07:15+00:53:35Podrobnosti
216. 41 Lukáš Beňo 198302:08:01+00:54:21Podrobnosti
217. 147 Pavel Hons 1980Wheelabrator02:08:25+00:54:45Podrobnosti
218. 67 Milan Fára 1969Příbram02:08:36+00:54:56Podrobnosti
219. 116 Zuzana Slabová 1990Life Gym Příbram02:08:52+00:55:12Podrobnosti
220. 128 Hana Hořejšová 1960Příbram02:08:55+00:55:15Podrobnosti
221. 152 Tomáš Haken 1977TJ Jince02:09:01+00:55:21Podrobnosti
222. 256 Michal Smíšek 197802:09:01+00:55:21Podrobnosti
223. 194 Ondřej Holeček 1978Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing02:09:04+00:55:24Podrobnosti
224. 254 Milan Turek 198402:09:19+00:55:39Podrobnosti
225. 186 Šárka Volfová 1973Vlčí smečka02:09:30+00:55:50Podrobnosti
226. 173 Petr Marcín 1975Vlčí smečka02:09:30+00:55:50Podrobnosti
227. 315 Miroslav Hrstka 194602:10:02+00:56:22Podrobnosti
228. 64 Luděk Menčík 196402:10:29+00:56:49Podrobnosti
229. 197 Martin Hrubec 1973Březnice02:11:06+00:57:26Podrobnosti
230. 74 Veronika Soukupová 1985Buková u Příbramě02:12:30+00:58:50Podrobnosti
231. 153 Antonín Sirotek 199202:13:00+00:59:20Podrobnosti
232. 307 Klára Šnoblová 198002:13:08+00:59:28Podrobnosti
233. 308 Pavel Šnobl 197802:13:08+00:59:28Podrobnosti
234. 215 Marcela Vítů 1976Vodička na 2:15:0002:13:21+00:59:41Podrobnosti
235. 305 Šárka Jehličková 197902:13:28+00:59:48Podrobnosti
236. 4 Patrik Dvořák 1972Vyběhej se/Radětice02:15:02+01:01:22Podrobnosti
237. 172 Jakub Lázna 197702:15:22+01:01:42Podrobnosti
238. 196 Daniel Redr 200002:16:54+01:03:14Podrobnosti
239. 258 Petr Magera 1966Příbram02:18:17+01:04:37Podrobnosti
240. 260 Aneta Kálalová 2000Life Gym Příbram02:19:53+01:06:13Podrobnosti
241. 115 Jan Slaba 1989Life Gym Příbram02:19:54+01:06:14Podrobnosti
242. 28 Jakub Kryl 1989Carpe Diem - chyťte kapra02:20:47+01:07:07Podrobnosti
243. 208 Petriláková Zdenka 198602:22:01+01:08:21Podrobnosti
244. 330 Tomáš Klasna 197902:23:11+01:09:31Podrobnosti
245. 236 Renáta Hulínská 196802:26:41+01:13:01Podrobnosti
246. 349 Petr Čech 198102:29:38+01:15:58Podrobnosti
247. 66 Milada Bartošová 195302:31:24+01:17:44Podrobnosti
248. 188 Daniel Vancl 1981Písek02:35:11+01:21:31Podrobnosti
249. 253 Jan Borgula 197402:38:40+01:25:00Podrobnosti
250. 20 Alena Štefániková 198002:55:36+01:41:56Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody