Plzeňská dvacítka, třicítka, maraton, 24hodinovka

27.10.2018 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Atletický stadion města Plzně, Vejprnická 36
Podmínky: sobota zataženo, téměř bezvětří, 8 stupňů Celsia neděle zataženo, vytrvalý déšť, 3 stupně Celsia, severní vítr
56 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky:

Fotky od SC Marathon Plzeň, Zážitky Zbyňǩa Vondráka

Online komentář závodu:

13:44:41Maraton Pasler 3:13:47 a to i se s 100km.
12:41:32Ve vedení Pasker, Včelák, Sedlák. Šindelář oba v zenach
12:11:01Michael Vaněček vzdal
12:10:32V akci 56 borců. 10000m vyhrál Sedláček, 20 a 30km Tomáš Weber
09:01:02Hodina do startu a manažer Šroubek je v plné akci
10:06:16Závod začíná v sobotu v 10:00. Předpověď počasí na sobotu příznivá, déšť pravděpodobně až po půlnoci na neděli.

Závody:



Fotky:

24 hodinovka na dráze

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 3 Filip ŠVRČEK 1981Muži 20Lednice225109m562
2. 14 Rudolf KRAJČA 1965Muži 50Rarecati.com222937m557
3. 29 Jiří HORČIČKA 1981Muži 20Ostřetín210901m527
4. 26 Tomáš KADLEC 1993Muži 20Basecamp206205m515
5. 24 Martin BILÍK 1968Muži 50Orel Brno - Řečkovice201200m503
6. 27 Pavel URBACZKA 1969Muži 40NVPP163833m409
7. 2 Pavel JUŘICA 1979Muži 20MK Seitl Ostrava162000m405
8. 34 Martin KOPECKÝ 1979Muži 20ČAU LT161200m403
9. 8 Jiří HÁLEK 1986Muži 20160800m402
10. 5 Zbyněk VONDRÁK 1975Muži 40Vinařství Vondrák Mělník153200m383
11. 20 Rastislav ŠTENDA 1965Muži 5005 BK Furča140000m350
12. 18 Stanislav ĎURÍK 1956Muži 60Polabští běžci130000m325
13. 30 Robert DOHNAL 1970Muži 40ČAU130000m325
14. 4 Jan DOLEJŠ 1949Muži 60TJ Sokol Unhošť123600m309
15. 12 Tomáš DITTRICH 1969Muži 40ČAU / Klub harmonického života121200m303
16. 7 Miroslav POSPÍŠEK 1961Muži 50ČAU118355m295
17. 1 Dušan KOPEČNÝ 1973Muži 40Maratonský klub Prostějov113200m283
18. 35 František ČAPKA 1968Muži 50Minerva Boskovice100400m251
19. 16 Vojtěch UHLÍŘ 1993Muži 20Letohrad100000m250
20. 31 Matěj URBACZKA 1996Muži 20VNVPP - team / O - run100000m250
21. 23 Přemysl BĚLAŠKA 1974Muži 40ComAp runtime error100000m250
22. 33 Petr PASLER 1975Muži 40ČZU Praha100000m250
23. 17 Stanislav SOTOLÁŘ 1970Muži 40OB Veselice94800m237
24. 53 Petr KYSELÝ 1964Muži 50TJ Zduchovice42400m106
25. 32 Marek ŠPLÍCHAL 1974Muži 40Vinotéka , Pivotéka Tři Sudy Plzeň42400m106
26. 52 Anton REITER 1954Muži 60Club Supermarathon Italia42195m105
27. 39 Michal REZEK 1965Muži 50PIM Kings42195m105
28. 37 Tomáš ULMA 1964Muži 50Praha42195m105
29. 45 Miroslav KRUMER 1949Muži 60MK Ostrov42195m105
30. 40 Stanislav JANČÁŘ 1967Muži 50MK Seitl Ostrava42195m105
31. 42 Pavel SEDLÁK 1971Muži 40MK Seitl Ostrava42195m105
32. 41 Martin MASTNÝ 1975Muži 40Řevnice42195m105
33. 55 Jan VČELÁK 1973Muži 40Řevnice42195m105
34. 54 Petr HEREJT 1976Muži 40UWG Plzeň30000m75
35. 47 Stanislav HOFFMAN 1970Muži 40PILA30000m75
36. 44 Tomáš FRIEDL 1979Muži 40321 start30000m75
37. 74 Tomáš VEBER 1974Muži 40Kasper swix team30000m75
38. 38 Michael VANĚČEK 1979Muži 20Vlachovo Březí CZE25600m64
39. 73 Pavel BODNAR 1976Muži 40MK Kladno20000m50
40. 48 Petr JANOVÝ 1945Muži 70AC Trial Plzeň10400m26
41. 51 Jan SEDLÁČEK 1978Muži 40TJ Sušice10000m25
42. 50 David LUKEŠ 1970Muži 40Ejpovice10000m25

Další soubory k závodu:

Výsledky:

Fotky od SC Marathon Plzeň, Zážitky Zbyňǩa Vondráka