Jinecký kros

3.6.2017 11:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

dospělí 5km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 155 Roman Bonk 1993Triklub Příbram00:22:02+00:00:00
2. 161 Jan Franěk 1998Tri klub Příbram00:22:08+00:00:06
3. 183 Jiří Rosol 1974loko beroun00:22:22+00:00:20
4. 158 Jaroslav Dražan 1981Triatlon team Příbram00:22:32+00:00:30
5. 188 Jan Skalička 2000TRI KLUB Příbram00:23:23+00:01:21
6. 241 Petr Dvořák 199500:23:51+00:01:49
7. 172 Tomáš Karas 1967Triatlon team Příbram00:25:00+00:02:58
8. 210 Daniela Karasová 200300:25:03+00:03:01
9. 180 Jan Pejša 1975smí být prázdné00:25:07+00:03:05
10. 204 Lukáš Vosmek 1983Vyběhej se/Halex00:25:15+00:03:13
11. 190 Jakub Sládeček 1974Senešnice00:25:35+00:03:33
12. 186 Miroslav Sedláček 1999Hořovice00:25:43+00:03:41
13. 205 Martin Votava 1971Králův Dvůr, Popovice00:25:55+00:03:53
14. 153 Lukáš Beránek 1985Loko Beroun00:26:16+00:04:14
15. 203 Josef Vitásek 1958Buková00:26:35+00:04:33
16. 187 Jiří Skalička 1974Příbram00:26:38+00:04:36
17. 213 František Košina 199000:26:39+00:04:37
18. 240 Jaroslav Kruba 197200:26:58+00:04:56
19. 249 Martin Škrlant 197900:27:04+00:05:02
20. 242 Petr Dvořák 196100:27:20+00:05:18
21. 169 Petr Chochola 1977ZŠ a MŠ Nové Strašecí00:27:44+00:05:42
22. 160 Michal Flachs 1987Zličín00:27:51+00:05:49
23. 197 Jiří Turek 1962Chaloupky00:27:59+00:05:57
24. 185 Svatava Řechková 1967Oxygen Příbram00:28:01+00:05:59
25. 178 Dušan Mejzr 1974Veverky00:28:06+00:06:04
26. 212 Petr Vejr 198000:28:09+00:06:07
27. 208 Tomáš Bičík 196800:28:10+00:06:08
28. 239 Karel Bělohlávek 198100:28:11+00:06:09
29. 196 Veronika Šolcová 1976Šolc Team00:28:31+00:06:29
30. 217 Josef Lacina 197800:29:02+00:07:00
31. 159 Zdeněk Enžl 1965Rozběháme Rokycany00:29:07+00:07:05
32. 301 Adrien Sehnal 195300:29:08+00:07:06
33. 233 Radek Hůla 198200:29:22+00:07:20
34. 200 Pavel Vávra 1968Vorvani00:29:35+00:07:33
35. 154 Luboš Beták 1983Strakonice00:29:37+00:07:35
36. 164 Markéta Haraštová 1995Hvozdec/CC00:29:38+00:07:36
37. 182 Michaela Riegerová 1977Vyběhej se Příbram00:29:39+00:07:37
38. 162 Michaela Fraňková 1970Franěk Team Vysoká00:29:47+00:07:45
39. 195 Jan Šolc 1974Šolc team00:29:47+00:07:45
40. 193 Lucie Strnadová 1984Zelení Baroni00:29:51+00:07:49
41. 237 Zlata Lukášková 196800:29:53+00:07:51
42. 214 Natálie Fraňková 200400:30:12+00:08:10
43. 156 Jaroslav Cikan 1955Pribram00:30:13+00:08:11
44. 201 Marcela Večerková 1981Veverky00:30:16+00:08:14
45. 227 Václav Šourek 196600:30:46+00:08:44
46. 234 Aleš Hůla 198000:30:50+00:08:48
47. 236 Ondřej Pilík 198000:30:51+00:08:49
48. 173 Věra Karasová 1972Tisová00:31:00+00:08:58
49. 163 Daniela Gregorová 1974Komárov00:31:06+00:09:04
50. 199 Pavel Vávra 1990Vorvani00:31:11+00:09:09
51. 191 Lukáš Sladký 1987Vorvani00:31:28+00:09:26
52. 254 Karla Mališová 196000:31:34+00:09:32
53. 245 Thomas Shifferling 197800:31:41+00:09:39
54. 235 Tomáš Nesvačil 196800:31:41+00:09:39
55. 222 Petr Butzke 195900:32:23+00:10:21
56. 181 Eva Povalová 198400:32:27+00:10:25
57. 171 Lucie Kafková 1982Zdice00:32:33+00:10:31
58. 243 Milan Tuháček 196500:32:36+00:10:34
59. 215 Karel Filip 195500:32:40+00:10:38
60. 219 Dominik Burian 200100:33:10+00:11:08
61. 179 Petr Molčan 1957Příbram00:33:12+00:11:10
62. 232 Katka Houžvičková 198400:33:12+00:11:10
63. 152 Zlatuše Bejčková 1974SK Bejkovo00:33:16+00:11:14
64. 189 Vladimíra Skaličková 1975Příbram00:33:19+00:11:17
65. 226 Miloslav Havrlík 196500:33:32+00:11:30
66. 231 Eliška Ksandrová 200100:33:36+00:11:34
67. 224 Filip Bačák 2000Příbram00:33:52+00:11:50
68. 209 Václav Švenda 197400:34:38+00:12:36
69. 206 Petr Werner 1951Liga 100 Praha00:34:41+00:12:39
70. 248 Václav Růžička 198600:34:45+00:12:43
71. 211 Anna Karasová 200600:35:00+00:12:58
72. 216 Daniel Bačák 200200:35:06+00:13:04
73. 225 Marek Krahulec 198800:35:08+00:13:06
74. 194 Jan Svoboda 1943Příbram00:35:19+00:13:17
75. 177 Kateřina Kusáková 1988Komárov00:35:25+00:13:23
76. 207 Michaela Červenková 197600:36:03+00:14:01
77. 238 Martin Šilhánek 199900:36:23+00:14:21
78. 170 Vladimír Chochola 1950Maraton klub Kladno00:36:26+00:14:24
79. 223 Stanislava Hartmanová 1958Oxygen Příbram00:36:48+00:14:46
80. 176 Lucie Ksandrová 1986Běštín00:36:55+00:14:53
81. 218 Michal Veselý 197500:37:03+00:15:01
82. 228 Marcela Krůtová 197100:37:21+00:15:19
83. 157 Honza Dragoun 1974HK Příbram 9900:37:37+00:15:35
84. 220 Michal Bejček 200200:37:56+00:15:54
85. 168 Hana Hořejšová 1960Příbram00:38:38+00:16:36
86. 175 Vladimír Kříž 1943Sporting Příbram00:38:50+00:16:48
87. 229 Ondřej Hrach 195300:39:18+00:17:16
88. 221 Ludmila Butzková 196100:39:40+00:17:38
89. 250 Magdaléna Milcová 197600:40:01+00:17:59
90. 251 Dáša Jámborová 197800:40:20+00:18:18
91. 246 Tomáš Růžička 198500:40:55+00:18:53
92. 247 Michaela Růžičková 199600:41:08+00:19:06
93. 151 Milada Bartošová 1953Příbram00:43:49+00:21:47
94. 244 Petra Tuháčková 196500:48:53+00:26:51
95. 255 Dana Svobodová 1953Příbram00:52:40+00:30:38
96. 230 Josef Kněžourek 193900:59:59+00:37:57

Další soubory k závodu:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí