Dehtářská 10

14.4.2018 14:00

219 závodníků, pořadatel: Vlastimil Jelínek
Podmínky: Slunečno, 20 stupňů, mírný vítr

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Dehtářská 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 150 Jana SMUTNÁ 1989ŽenyWilliJemSe00:46:11.00+00:00:00.00
2. 26 Markéta VALENTOVÁ 1977ŽenyVelosport Valenta Scott team00:48:28.00+00:02:17.00
3. 239 Monika Kovarova 1988ŽenyPelhřimov00:48:54.00+00:02:43.00
4. 207 Eliška KRÝSOVÁ 1996ŽenyHavlíčkův Brod00:49:21.00+00:03:10.00
5. 6 Jana ŠIMONOVÁ 1979ŽenyPelhřimovské Poutnice00:49:45.00+00:03:34.00
6. 20 Lucie HERNOVÁ 1989ŽenyHumpolecký běhny00:50:24.00+00:04:13.00
7. 169 Kristýna VLTAVSKÁ 1984Ženy!!!00:50:49.00+00:04:38.00
8. 56 Kristýna VÁCHOVÁ 1993ŽenyHumpolecký běhny00:50:54.00+00:04:43.00
9. 108 Jana HUBATOVÁ-VACKOVÁ 1992ŽenyAdidas Runners Prague00:50:59.00+00:04:48.00
10. 100 Kristyna REMESOVA 1986ŽenyExtreme running Otrokovice00:53:15.00+00:07:04.00
11. 113 Sandra Pytlíková 1984ŽenyPteam00:53:43.00+00:07:32.00
12. 1 Lucie NOVÁKOVÁ 1982ŽenyHumpolec00:54:10.00+00:07:59.00
13. 131 Irena OBRDLÍKOVÁ 1988ŽenyPraha 500:55:18.00+00:09:07.00
14. 63 Marie JOUKLOVÁ 1997ŽenyHerálec00:55:21.00+00:09:10.00
15. 37 Alena PEŠKOVÁ 1989ŽenyDubnice00:55:51.00+00:09:40.00
16. 204 Simona KADLECOVÁ 1990Ženyběhám za sebe00:55:53.00+00:09:42.00
17. 237 Lenka BŘEZINOVÁ 1987ŽenyPelhřimov00:56:28.00+00:10:17.00
18. 183 Lenka OLIŠAROVÁ 1978ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:10:26.00
19. 83 Eva LELIGDONOVÁ 1986ŽenyKroužilky Pelhřimov00:56:48.00+00:10:37.00
20. 216 Eva KAHOUNOVÁ 1987ŽenyHavlíčkův Brod00:57:00.00+00:10:49.00
21. 122 Vlaďka ŠTAUBERTOVÁ 1973ŽenyBroučci Humpolec00:57:31.00+00:11:20.00
22. 86 Zdeňka ŠEJNOSTOVÁ 1972ŽenyKroužilky Pelhřimov00:57:44.00+00:11:33.00
23. 142 Tereza HAŠKOVA 1998ŽenyTělovýchovná jednota Strměchy00:58:30.00+00:12:19.00
24. 40 Markéta DEDEROVÁ 1978ŽenyKojčice00:59:01.00+00:12:50.00
25. 136 Markéta FUCHSOVÁ 1984ŽenyPelhřimov00:59:30.00+00:13:19.00
26. 206 Daniela KRÝSOVÁ 1968ŽenyHavlíčkův Brod00:59:31.00+00:13:20.00
27. 232 Ludmila BLAŽKOVÁ 2001ŽenyPelhřimov00:59:32.00+00:13:21.00
28. 135 Michaela ZELENKOVÁ 1982ŽenyPelhřimov00:59:33.00+00:13:22.00
29. 201 Adéla HODÁŇOVÁ 1995Ženy05 STS Chvojkovice Brod00:59:37.00+00:13:26.00
30. 221 Hana FIALOVA 1988ŽenyHumpolec00:59:40.00+00:13:29.00
31. 163 Blanka SVOBODOVA 1982ŽenyMozerov00:59:41.00+00:13:30.00
32. 53 Michaela ŠATKOVÁ 1994ŽenyÚpice00:59:44.00+00:13:33.00
33. 199 Marcela BUŘIČOVÁ 1972ŽenyGP Kolín00:59:47.00+00:13:36.00
34. 190 Zuzana RICHTEROVÁ 1999ŽenyPelhřimov01:00:01.00+00:13:50.00
35. 93 Kateřina ŠTICOVÁ 1989ŽenyKroužilky Pelhřimov01:00:05.00+00:13:54.00
36. 22 Veronika MORAVCOVÁ 1988ŽenyKletečná 16, Humpolec01:00:50.00+00:14:39.00
37. 215 Martina SANKOTOVÁ 1966ŽenyTJ Služátky01:01:04.00+00:14:53.00
38. 78 Šárka HAVRÁNKOVÁ 1988ŽenyDegen a spol.01:01:14.00+00:15:03.00
39. 251 Aneta Peltánová 1993ŽenyRemi Cross Fit01:01:26.00+00:15:15.00
40. 176 Lucie TOŠEROVÁ 1985ŽenyDivoke kočky01:01:41.00+00:15:30.00
41. 175 Petra TOŠEROVÁ 1983ŽenyDivoké kočky01:01:41.00+00:15:30.00
42. 160 Karla ČÍŽKOVÁ 1986ŽenyTJ Služ01:02:05.00+00:15:54.00
43. 211 Veronika PROKOPOVÁ 1985ŽenyPelhřimov01:02:38.00+00:16:27.00
44. 92 Jana SLABÁ 1982ŽenyPelhřimov01:04:30.00+00:18:19.00
45. 95 Markéta ZIMMERMANNOVÁ 1989ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:18:22.00
46. 191 Michaela RICHTEROVÁ 1970ŽenyBenešov01:05:01.00+00:18:50.00
47. 127 Eva VONDRÁKOVÁ 1991Ženypelhřimov01:05:25.00+00:19:14.00
48. 242 Pavlína Marvanová 1989ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:05:26.00+00:19:15.00
49. 16 Zuzana TRPÁKOVÁ 1984ŽenyPelhřimov01:05:48.00+00:19:37.00
50. 129 Aneta TRPÁKOVÁ 1990ŽenyPelhrimov01:05:49.00+00:19:38.00
51. 254 Martina Brožová 1986ŽenyPelhřimov01:06:31.00+00:20:20.00
52. 14 Kateřina PELANTOVÁ 1987ŽenyŽirovnice01:06:35.00+00:20:24.00
53. 247 Kateřina Petrů 1986ŽenyOtín - Jindřichův Hradec01:06:57.00+00:20:46.00
54. 154 Eva POKORNÁ 1985ŽenyVokov01:07:31.00+00:21:20.00
55. 134 Kateřina PEŠTOVÁ 1980ŽenyPelhřimov01:07:49.00+00:21:38.00
56. 203 Aneta MASIAROVA 1984ŽenyPelhřimov01:08:35.00+00:22:24.00
57. 15 Anna VACKOVÁ 1996ŽenyJiřice u Humpolce01:09:42.00+00:23:31.00
58. 202 Jana KLEMENTOVÁ 1988ŽenyMIkl01:09:43.00+00:23:32.00
59. 98 Jana FALTOVÁ 1963ŽenyHumpolec01:10:10.00+00:23:59.00
60. 233 Natálie REICHOVÁ 1998ŽenyPelhrimov01:10:32.00+00:24:21.00
61. 82 Lucie ROHOVÁ 1988ŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:43.00+00:25:32.00
62. 90 Alžběta KREJČOVÁ 1990ŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:50.00+00:25:39.00
63. 30 Petra JIRSOVÁ 1991ŽenyPelhřimovské Poutnice01:13:36.00+00:27:25.00
64. 185 Kateřina DALÍKOVÁ 2003ŽenyDalíci01:13:38.00+00:27:27.00
65. 110 Zuzana FIŠAROVÁ 1988ŽenyPelhřimov01:14:52.00+00:28:41.00
66. 145 Tereza ŠIMKOVÁ 1989ŽenyTJ Služátky01:14:52.00+00:28:41.00
67. 244 Dana Zemanová 1981ŽenyPelhřimov01:15:34.00+00:29:23.00
68. 7 Barbora HEŘMÁNKOVÁ 1985ŽenyPelhřimov01:16:00.00+00:29:49.00
69. 62 Nikola DLOUHÁ 2000ŽenyPosázaví01:16:31.00+00:30:20.00
70. 255 Vendula Jílková 2009ŽenyPelhřimov01:20:37.00+00:34:26.00
71. 48 Jaroslava JIRSOVÁ 1964ŽenyPelhřimovské poutnice01:22:02.00+00:35:51.00
72. 256 Annička Tunklová 2012ŽenySlužátky01:27:52.00+00:41:41.00
73. 102 Marta TUNKLOVA 1990ŽenySluzatky01:27:52.00+00:41:41.00
74. 80 Anna VÁVROVÁ 2001ŽenyPelhřimov01:31:00.00+00:44:49.00
75. 105 Mirka HORKA 1952ŽenyJelen tým01:33:43.00+00:47:32.00
76. 243 Barbora Lepešková 1965ŽenyJelinek01:38:58.00+00:52:47.00
77. 209 Vendula SNÍŽKOVÁ 1983Ženy:-)01:49:38.00+01:03:27.00
78. 188 Monika POULOVÁ 1981ŽenyDlubal Team01:51:02.00+01:04:51.00
79. 161 Marcela CHÁBOVÁ 1972ŽenyPelhřimovské poutnice01:52:05.00+01:05:54.00
80. 3 Dita VACKOVÁ 1969ŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:05:55.00
81. 12 Erika ZABLOUDILOVÁ 1974ŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:05:55.00
82. 170 Karolína LHOTSKÁ 1998ŽenyLiga Atletů Pelhřimov01:56:25.00+01:10:14.00
83. 28 Tereza ŠIMONOVÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:04.00+01:10:53.00
84. 186 Denisa DALÍKOVÁ 1996ŽenyDalíci01:57:05.00+01:10:54.00
85. 29 Barča HURDOVÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:05.00+01:10:54.00
86. 4 Míša ENGLMAIEROVÁ 1982ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:18.00+01:12:07.00
87. 5 Monika OKROUHLÁ 1979ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:20.00+01:12:09.00
88. 229 Alžběta TEJNECKÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:21.00+01:12:10.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie