Dehtářská 10

14.4.2018 14:00

219 závodníků, pořadatel: Vlastimil Jelínek
Podmínky: Slunečno, 20 stupňů, mírný vítr

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Dehtářská 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 112 Jakub EXNER 1983MužiPteam00:37:12.00+00:00:00.00
2. 149 Jakub MOCEK 1980MužiMocíno00:38:14.00+00:01:02.00
3. 241 Petr Velíšek 1980MužiKamenice nad Lipou00:38:44.00+00:01:32.00
4. 225 Roman KOCÚREK 1986MužiPteam00:38:51.00+00:01:39.00
5. 73 Tomáš MOCEK 1978MužiMocino00:39:35.00+00:02:23.00
6. 70 Martin HEŘMÁNEK 1986MužiPelhřimov00:39:59.00+00:02:47.00
7. 197 František TICHÝ 1966MužiAZ tým Světlá nad Sázavou00:40:34.00+00:03:22.00
8. 165 Jiří NEVORAL 1983Mužicyklogalik00:41:07.00+00:03:55.00
9. 144 Vojtěch KALINA 1990MužiJihlava00:41:36.00+00:04:24.00
10. 119 Jan HEJDA 1996MužiPelhřimov00:42:09.00+00:04:57.00
11. 194 Viktor HAVEL 1979MužiJindřichův Hradec00:42:21.00+00:05:09.00
12. 89 Petr PÍPAL 1981MužiKamenice nad Lipou00:42:38.00+00:05:26.00
13. 141 Kryštof DUCHAN 1999MužiLiga atletů Pelhřimov00:43:44.00+00:06:32.00
14. 220 David JIRAK 1987MužiValeo compressor Humpolec00:44:13.00+00:07:01.00
15. 224 Libor VOPLAKAL 1986MužiÉquipe SL Humpolec00:44:48.00+00:07:36.00
16. 213 Jiří DAŇKOVSKÝ 1984MužiPelhřimov00:44:58.00+00:07:46.00
17. 178 Roman DUBSKÝ 1978MužiSK Přibyslav00:45:33.00+00:08:21.00
18. 238 Dušan Škrleta 1973MužiLiga 2014 Kamenice nad Lipou00:45:57.00+00:08:45.00
19. 42 Martin KUBÁT 1999MužiPelhřimov00:46:47.00+00:09:35.00
20. 46 Petr KŘIVÁNEK 1980MužiPelhřimov00:47:07.00+00:09:55.00
21. 171 Petr STUDNIČKA 1995MužiŽeliv00:47:18.00+00:10:06.00
22. 140 Jan ZABLOUDIL 1987MužiPelhřimov00:47:21.00+00:10:09.00
23. 159 Vojtěch PETRUS 1991MužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00
24. 123 Jan HAVEL 1989MužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00
25. 249 Tomáš Koten 1994MužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00
26. 250 Jakub Koten 1991MužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00
27. 8 Tomáš HEŘMÁNEK 1991MužiPelhřimov00:47:40.00+00:10:28.00
28. 43 Lukáš HARUDA 1983MužiKojčice00:47:47.00+00:10:35.00
29. 166 Jindra PROCHÁZKA 1983MužiAž tým00:48:09.00+00:10:57.00
30. 168 Petr TOŠER 1986MužiKletečná00:48:24.00+00:11:12.00
31. 218 Miloš MAREK 1982MužiPelhřimov00:48:26.00+00:11:14.00
32. 35 Jan BLAŽEK 1988MužiRapid Žirov00:48:40.00+00:11:28.00
33. 109 Pavel FIŠAR 1985MužiPelhřimov00:48:42.00+00:11:30.00
34. 124 Jiří ČEKAL 1968MužiKojčice00:48:45.00+00:11:33.00
35. 36 Tomáš KLOUDA 1988Mužicajovnicka.4fan.cz00:48:47.00+00:11:35.00
36. 189 Michael RICHTER 1971MužiBenešov00:49:02.00+00:11:50.00
37. 91 Pavel POPELA 1992MužiSDH Věž00:49:09.00+00:11:57.00
38. 45 Lukáš VOBORNÍK 1985Mužiéquipe sans limites00:49:12.00+00:12:00.00
39. 146 Marek Kodeš 1989MužiPelhřimov00:49:22.00+00:12:10.00
40. 94 Jan KOHOUT 1988MužiSDH Věž00:49:23.00+00:12:11.00
41. 235 Karel FIŠER 1986MužiDlubal Team00:49:33.00+00:12:21.00
42. 248 Jiří Petrů 1987MužiOtín - Jindřichův Hradec00:49:39.00+00:12:27.00
43. 219 Pavel KOSAK 1985MužiJihlava00:49:54.00+00:12:42.00
44. 193 Bohumír MOLÍK 1973MužiPelhřimov00:50:07.00+00:12:55.00
45. 74 Martin KRUPIČKA 1991MužiSlabý kusy00:50:15.00+00:13:03.00
46. 87 Aleš KREJČÍ 1985MužiHavlíčkův Brod00:50:18.00+00:13:06.00
47. 217 Jiří TRNKA 1984MužiSTS Milotice 1400:50:32.00+00:13:20.00
48. 67 Evžen ZÁBRANA 1984MužiNN555.500:50:34.00+00:13:22.00
49. 252 Adam Štěrba 1985MužiPelhřimov00:50:39.00+00:13:27.00
50. 116 Martin ZDRAŽIL 1994MužiHERÁLEC00:50:45.00+00:13:33.00
51. 138 Oldřich BAKUS 1975MužiAuto Vysočina00:50:52.00+00:13:40.00
52. 96 David JŮZL 1985MužiOddíl Tomáše Fuka00:50:58.00+00:13:46.00
53. 177 Miroslav KANĚRA 1978MužiETV00:51:07.00+00:13:55.00
54. 47 David VALENTA 1973MužiPelhřimov00:51:07.00+00:13:55.00
55. 192 Jiří NOUSEK 1974MužiHumpolec00:51:27.00+00:14:15.00
56. 99 Jaroslav KLIKAR 1981MužiTJ Sokol Mlade Briste00:51:40.00+00:14:28.00
57. 214 Boleslav PSOTA 1985MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:51:43.00+00:14:31.00
58. 130 Zdeněk OBRDLÍK 1981MužiPraha 500:51:56.00+00:14:44.00
59. 27 David VALENTA 1979MužiVelosport Valenta Scott team00:52:06.00+00:14:54.00
60. 39 Libor PACLÍK 1972MužiHumpolec00:52:19.00+00:15:07.00
61. 38 Martin KUBÁT 1971MužiPelhřimov00:52:29.00+00:15:17.00
62. 223 Vladimír ONDRÁČEK 1985Muži05 STS Chvojkovice Brod00:52:32.00+00:15:20.00
63. 33 Ondřej MICHAL 1990MužiHavlíčkův Brod00:52:48.00+00:15:36.00
64. 114 Ota STEHLÍK 1990MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:52:59.00+00:15:47.00
65. 137 Jan Fuchs 1979MužiPelhřimov00:53:32.00+00:16:20.00
66. 59 Radek LHOTSKÝ 1976MužiWWILIG Team00:53:38.00+00:16:26.00
67. 23 Tomáš Voplakal Z Humpolce 1984MužiÉquipe SL Humpolec00:53:42.00+00:16:30.00
68. 196 Oldřich DVOŘÁK 1987MužiPsychiatrická nemocnice Bohnic00:53:50.00+00:16:38.00
69. 179 Ondřej ŠIMON 1997MužiHumpolec00:53:58.00+00:16:46.00
70. 133 Jaroslav PRAVEC 1980MužiHavlíčkův Brod00:54:04.00+00:16:52.00
71. 240 Antonín Pavlas 1956MužiPřibyslav00:54:05.00+00:16:53.00
72. 210 Ondřej VALEŠ 1990MužiWilliJemSe00:54:15.00+00:17:03.00
73. 253 Luboš Novák 1988MužiRemi Cross Fit00:54:40.00+00:17:28.00
74. 157 Petr SMUTNÝ 1979MužiWilliJemSe00:54:42.00+00:17:30.00
75. 55 Tomáš NEJEDLÍK 1989MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:54:46.00+00:17:34.00
76. 10 Vojtěch ONDRÁČEK 1988Mužio5 STS Chvojkovice Brod00:54:49.00+00:17:37.00
77. 151 Václav PUDIL 1966MužiRUN magazínem team00:55:07.00+00:17:55.00
78. 230 Aleš KREJČÍ 1978MužiJK GLOD ČEJOV00:55:07.00+00:17:55.00
79. 2 Josef NOVÁK 1956MužiHumpolec00:55:15.00+00:18:03.00
80. 212 Mikuláš ČÍŽEK 1989MužiPelhřimov00:55:17.00+00:18:05.00
81. 72 Pavel KUTTELWASCHER 1987MužiPosázaví00:55:39.00+00:18:27.00
82. 158 Michal ČERMÁK 1978MužiPelhřimov00:55:45.00+00:18:33.00
83. 60 Jakub PETR 1987MužiPosázaví00:55:46.00+00:18:34.00
84. 68 Ondřej PROS 1989MužiTJ Jiskra HUMPOLEC00:55:55.00+00:18:43.00
85. 66 Tomáš MLÁDEK 1970MužiPierrine team00:56:14.00+00:19:02.00
86. 79 Pavel MALČÍK 1964Mužisám za sebe00:56:25.00+00:19:13.00
87. 143 Filip BARTOŇ 1993MužiTělovýchovná jednota Strměchy00:56:26.00+00:19:14.00
88. 13 Jakub ARCHALOUS 1987MužiKlub příjemně stráveného dne00:56:30.00+00:19:18.00
89. 182 Petr OLIŠAR 1977MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:19:25.00
90. 236 Jan NEUBER 1994MužiHumpolec00:56:51.00+00:19:39.00
91. 25 Václav PAVLÍK 1990MužiSedlice00:57:02.00+00:19:50.00
92. 148 Tomáš DOLEŽAL 1994MužiHumpolec00:57:15.00+00:20:03.00
93. 17 Michal NOVAK 1990MužiAlkoholici00:57:56.00+00:20:44.00
94. 245 Marek Musil 1974MužiJihlava00:58:13.00+00:21:01.00
95. 162 Martin MICHÁLEK 1982MužiWilliJemSe00:58:31.00+00:21:19.00
96. 41 Jakub DEDERA 2002MužiKojčice00:58:37.00+00:21:25.00
97. 9 Martin FILIP 1986Mužio5 STS Chvojkovice Brod00:59:00.00+00:21:48.00
98. 155 Michal PÁSTOR 1987MužiWilliJemSe tým00:59:25.00+00:22:13.00
99. 118 Pavel HODAČ 1984MužiETV00:59:36.00+00:22:24.00
100. 167 Stanislav JANÁK 1979MužiHumpolec00:59:37.00+00:22:25.00
101. 52 František RAJTMAJER 1992MužiSušice00:59:44.00+00:22:32.00
102. 200 Zdeněk BUŘIČ 1973MužiAFK Pečky00:59:47.00+00:22:35.00
103. 24 Filip BELOBRAD 1984MužiHumpolec00:59:57.00+00:22:45.00
104. 125 Filip PECH 1993MužiSDH Milíčov01:00:24.00+00:23:12.00
105. 97 Jiří FALT 1986MužiHumpolec01:00:28.00+00:23:16.00
106. 174 Jiří PÁDIVÝ 1987MužiCyklo hobby Rynárec01:00:29.00+00:23:17.00
107. 77 Jan JŮZL 1982MužiDegen a spol.01:01:13.00+00:24:01.00
108. 75 David SMITH 1981MužiJihlava01:01:22.00+00:24:10.00
109. 61 Jan DOČKAL 1989MužiPosázaví01:01:40.00+00:24:28.00
110. 226 Vojtěch JINDRA 1985Muži05 STS Chvojkovice Brod01:01:55.00+00:24:43.00
111. 231 Jan ŠKRLETA 1946MužiTJ Nová Včelnice01:02:03.00+00:24:51.00
112. 18 Jan JANOVSKÝ 1981MužiDlubal Team01:03:49.00+00:26:37.00
113. 54 Tomáš HEJDA 1985MužiO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:27:21.00
114. 101 Tomas TUNKL 1988MužiSluzatky01:05:02.00+00:27:50.00
115. 153 Hynek POKORNÝ 1985MužiVokov01:07:32.00+00:30:20.00
116. 205 Martin KŘÍŽ 1978MužiWilliJemSe01:07:47.00+00:30:35.00
117. 152 Vlastimil JELÍNEK 1986MužiD1001:09:45.00+00:32:33.00
118. 195 Jozka JEDLICKA 1985MužiPocatky01:09:46.00+00:32:34.00
119. 31 Václav ŽÁK 1989MužiPelhřimovský Poutník01:10:01.00+00:32:49.00
120. 227 Martin SUK 1982MužiO5 STS Chvojkovice Brod01:10:47.00+00:33:35.00
121. 164 Bohumil SVOBODA 1949MužiPelhřimov01:12:00.00+00:34:48.00
122. 184 Martin DALÍK 1977MužiDalíci01:13:38.00+00:36:26.00
123. 139 Tomáš FICENC 1977MužiAuto Vysočina01:14:13.00+00:37:01.00
124. 81 Martin SANKOT 1991MužiKamenicko01:16:10.00+00:38:58.00
125. 11 Lukáš MARTYKÁN 1988Muži05 STS Chvojkovice Brod01:17:28.00+00:40:16.00
126. 88 Adolf KREJČÍ 1953MužiHavlíčkův Brod01:21:01.00+00:43:49.00
127. 106 Vlasta JELÍNEK 1962MužiJelen tým01:27:52.00+00:50:40.00
128. 103 Patrik SNÍŽEK 1987MužiSDH DEehtáře01:49:49.00+01:12:37.00
129. 187 Zbyněk ZÁMEČNÍK 1982MužiDlubal Team01:51:02.00+01:13:50.00
130. 234 Petr BÍNA 1996MužiPelhřimovské poutnice01:52:06.00+01:14:54.00
131. 246 Patrik Nicolas Petr 2017MužiPosázaví01:54:28.00+01:17:16.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie