Dehtářská 10

14.4.2018 14:00

219 závodníků, pořadatel: Vlastimil Jelínek
Podmínky: Slunečno, 20 stupňů, mírný vítr

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Dehtářská 10km

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 112 Jakub EXNER 1983MužiPteam00:37:12.00+00:00:00.00Podrobnosti
2. 149 Jakub MOCEK 1980MužiMocíno00:38:14.00+00:01:02.00Podrobnosti
3. 241 Petr Velíšek 1980MužiKamenice nad Lipou00:38:44.00+00:01:32.00Podrobnosti
4. 225 Roman KOCÚREK 1986MužiPteam00:38:51.00+00:01:39.00Podrobnosti
5. 73 Tomáš MOCEK 1978MužiMocino00:39:35.00+00:02:23.00Podrobnosti
6. 70 Martin HEŘMÁNEK 1986MužiPelhřimov00:39:59.00+00:02:47.00Podrobnosti
7. 197 František TICHÝ 1966MužiAZ tým Světlá nad Sázavou00:40:34.00+00:03:22.00Podrobnosti
8. 165 Jiří NEVORAL 1983Mužicyklogalik00:41:07.00+00:03:55.00Podrobnosti
9. 144 Vojtěch KALINA 1990MužiJihlava00:41:36.00+00:04:24.00Podrobnosti
10. 119 Jan HEJDA 1996MužiPelhřimov00:42:09.00+00:04:57.00Podrobnosti
11. 194 Viktor HAVEL 1979MužiJindřichův Hradec00:42:21.00+00:05:09.00Podrobnosti
12. 89 Petr PÍPAL 1981MužiKamenice nad Lipou00:42:38.00+00:05:26.00Podrobnosti
13. 141 Kryštof DUCHAN 1999MužiLiga atletů Pelhřimov00:43:44.00+00:06:32.00Podrobnosti
14. 220 David JIRAK 1987MužiValeo compressor Humpolec00:44:13.00+00:07:01.00Podrobnosti
15. 224 Libor VOPLAKAL 1986MužiÉquipe SL Humpolec00:44:48.00+00:07:36.00Podrobnosti
16. 213 Jiří DAŇKOVSKÝ 1984MužiPelhřimov00:44:58.00+00:07:46.00Podrobnosti
17. 178 Roman DUBSKÝ 1978MužiSK Přibyslav00:45:33.00+00:08:21.00Podrobnosti
18. 238 Dušan Škrleta 1973MužiLiga 2014 Kamenice nad Lipou00:45:57.00+00:08:45.00Podrobnosti
19. 150 Jana SMUTNÁ 1989ŽenyWilliJemSe00:46:11.00+00:08:59.00Podrobnosti
20. 42 Martin KUBÁT 1999MužiPelhřimov00:46:47.00+00:09:35.00Podrobnosti
21. 46 Petr KŘIVÁNEK 1980MužiPelhřimov00:47:07.00+00:09:55.00Podrobnosti
22. 171 Petr STUDNIČKA 1995MužiŽeliv00:47:18.00+00:10:06.00Podrobnosti
23. 140 Jan ZABLOUDIL 1987MužiPelhřimov00:47:21.00+00:10:09.00Podrobnosti
24. 159 Vojtěch PETRUS 1991MužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00Podrobnosti
25. 123 Jan HAVEL 1989MužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00Podrobnosti
26. 250 Jakub Koten 1991MužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00Podrobnosti
27. 249 Tomáš Koten 1994MužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00Podrobnosti
28. 8 Tomáš HEŘMÁNEK 1991MužiPelhřimov00:47:40.00+00:10:28.00Podrobnosti
29. 43 Lukáš HARUDA 1983MužiKojčice00:47:47.00+00:10:35.00Podrobnosti
30. 166 Jindra PROCHÁZKA 1983MužiAž tým00:48:09.00+00:10:57.00Podrobnosti
31. 168 Petr TOŠER 1986MužiKletečná00:48:24.00+00:11:12.00Podrobnosti
32. 218 Miloš MAREK 1982MužiPelhřimov00:48:26.00+00:11:14.00Podrobnosti
33. 26 Markéta VALENTOVÁ 1977ŽenyVelosport Valenta Scott team00:48:28.00+00:11:16.00Podrobnosti
34. 35 Jan BLAŽEK 1988MužiRapid Žirov00:48:40.00+00:11:28.00Podrobnosti
35. 109 Pavel FIŠAR 1985MužiPelhřimov00:48:42.00+00:11:30.00Podrobnosti
36. 124 Jiří ČEKAL 1968MužiKojčice00:48:45.00+00:11:33.00Podrobnosti
37. 36 Tomáš KLOUDA 1988Mužicajovnicka.4fan.cz00:48:47.00+00:11:35.00Podrobnosti
38. 239 Monika Kovarova 1988ŽenyPelhřimov00:48:54.00+00:11:42.00Podrobnosti
39. 189 Michael RICHTER 1971MužiBenešov00:49:02.00+00:11:50.00Podrobnosti
40. 91 Pavel POPELA 1992MužiSDH Věž00:49:09.00+00:11:57.00Podrobnosti
41. 45 Lukáš VOBORNÍK 1985Mužiéquipe sans limites00:49:12.00+00:12:00.00Podrobnosti
42. 207 Eliška KRÝSOVÁ 1996ŽenyHavlíčkův Brod00:49:21.00+00:12:09.00Podrobnosti
43. 146 Marek Kodeš 1989MužiPelhřimov00:49:22.00+00:12:10.00Podrobnosti
44. 94 Jan KOHOUT 1988MužiSDH Věž00:49:23.00+00:12:11.00Podrobnosti
45. 235 Karel FIŠER 1986MužiDlubal Team00:49:33.00+00:12:21.00Podrobnosti
46. 248 Jiří Petrů 1987MužiOtín - Jindřichův Hradec00:49:39.00+00:12:27.00Podrobnosti
47. 6 Jana ŠIMONOVÁ 1979ŽenyPelhřimovské Poutnice00:49:45.00+00:12:33.00Podrobnosti
48. 219 Pavel KOSAK 1985MužiJihlava00:49:54.00+00:12:42.00Podrobnosti
49. 193 Bohumír MOLÍK 1973MužiPelhřimov00:50:07.00+00:12:55.00Podrobnosti
50. 74 Martin KRUPIČKA 1991MužiSlabý kusy00:50:15.00+00:13:03.00Podrobnosti
51. 87 Aleš KREJČÍ 1985MužiHavlíčkův Brod00:50:18.00+00:13:06.00Podrobnosti
52. 20 Lucie HERNOVÁ 1989ŽenyHumpolecký běhny00:50:24.00+00:13:12.00Podrobnosti
53. 217 Jiří TRNKA 1984MužiSTS Milotice 1400:50:32.00+00:13:20.00Podrobnosti
54. 67 Evžen ZÁBRANA 1984MužiNN555.500:50:34.00+00:13:22.00Podrobnosti
55. 252 Adam Štěrba 1985MužiPelhřimov00:50:39.00+00:13:27.00Podrobnosti
56. 116 Martin ZDRAŽIL 1994MužiHERÁLEC00:50:45.00+00:13:33.00Podrobnosti
57. 169 Kristýna VLTAVSKÁ 1984Ženy!!!00:50:49.00+00:13:37.00Podrobnosti
58. 138 Oldřich BAKUS 1975MužiAuto Vysočina00:50:52.00+00:13:40.00Podrobnosti
59. 56 Kristýna VÁCHOVÁ 1993ŽenyHumpolecký běhny00:50:54.00+00:13:42.00Podrobnosti
60. 96 David JŮZL 1985MužiOddíl Tomáše Fuka00:50:58.00+00:13:46.00Podrobnosti
61. 108 Jana HUBATOVÁ-VACKOVÁ 1992ŽenyAdidas Runners Prague00:50:59.00+00:13:47.00Podrobnosti
62. 47 David VALENTA 1973MužiPelhřimov00:51:07.00+00:13:55.00Podrobnosti
63. 177 Miroslav KANĚRA 1978MužiETV00:51:07.00+00:13:55.00Podrobnosti
64. 192 Jiří NOUSEK 1974MužiHumpolec00:51:27.00+00:14:15.00Podrobnosti
65. 99 Jaroslav KLIKAR 1981MužiTJ Sokol Mlade Briste00:51:40.00+00:14:28.00Podrobnosti
66. 214 Boleslav PSOTA 1985MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:51:43.00+00:14:31.00Podrobnosti
67. 130 Zdeněk OBRDLÍK 1981MužiPraha 500:51:56.00+00:14:44.00Podrobnosti
68. 27 David VALENTA 1979MužiVelosport Valenta Scott team00:52:06.00+00:14:54.00Podrobnosti
69. 39 Libor PACLÍK 1972MužiHumpolec00:52:19.00+00:15:07.00Podrobnosti
70. 38 Martin KUBÁT 1971MužiPelhřimov00:52:29.00+00:15:17.00Podrobnosti
71. 223 Vladimír ONDRÁČEK 1985Muži05 STS Chvojkovice Brod00:52:32.00+00:15:20.00Podrobnosti
72. 33 Ondřej MICHAL 1990MužiHavlíčkův Brod00:52:48.00+00:15:36.00Podrobnosti
73. 114 Ota STEHLÍK 1990MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:52:59.00+00:15:47.00Podrobnosti
74. 100 Kristyna REMESOVA 1986ŽenyExtreme running Otrokovice00:53:15.00+00:16:03.00Podrobnosti
75. 137 Jan Fuchs 1979MužiPelhřimov00:53:32.00+00:16:20.00Podrobnosti
76. 59 Radek LHOTSKÝ 1976MužiWWILIG Team00:53:38.00+00:16:26.00Podrobnosti
77. 23 Tomáš Voplakal Z Humpolce 1984MužiÉquipe SL Humpolec00:53:42.00+00:16:30.00Podrobnosti
78. 113 Sandra Pytlíková 1984ŽenyPteam00:53:43.00+00:16:31.00Podrobnosti
79. 196 Oldřich DVOŘÁK 1987MužiPsychiatrická nemocnice Bohnic00:53:50.00+00:16:38.00Podrobnosti
80. 179 Ondřej ŠIMON 1997MužiHumpolec00:53:58.00+00:16:46.00Podrobnosti
81. 133 Jaroslav PRAVEC 1980MužiHavlíčkův Brod00:54:04.00+00:16:52.00Podrobnosti
82. 240 Antonín Pavlas 1956MužiPřibyslav00:54:05.00+00:16:53.00Podrobnosti
83. 1 Lucie NOVÁKOVÁ 1982ŽenyHumpolec00:54:10.00+00:16:58.00Podrobnosti
84. 210 Ondřej VALEŠ 1990MužiWilliJemSe00:54:15.00+00:17:03.00Podrobnosti
85. 253 Luboš Novák 1988MužiRemi Cross Fit00:54:40.00+00:17:28.00Podrobnosti
86. 157 Petr SMUTNÝ 1979MužiWilliJemSe00:54:42.00+00:17:30.00Podrobnosti
87. 55 Tomáš NEJEDLÍK 1989MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:54:46.00+00:17:34.00Podrobnosti
88. 10 Vojtěch ONDRÁČEK 1988Mužio5 STS Chvojkovice Brod00:54:49.00+00:17:37.00Podrobnosti
89. 230 Aleš KREJČÍ 1978MužiJK GLOD ČEJOV00:55:07.00+00:17:55.00Podrobnosti
90. 151 Václav PUDIL 1966MužiRUN magazínem team00:55:07.00+00:17:55.00Podrobnosti
91. 2 Josef NOVÁK 1956MužiHumpolec00:55:15.00+00:18:03.00Podrobnosti
92. 212 Mikuláš ČÍŽEK 1989MužiPelhřimov00:55:17.00+00:18:05.00Podrobnosti
93. 131 Irena OBRDLÍKOVÁ 1988ŽenyPraha 500:55:18.00+00:18:06.00Podrobnosti
94. 63 Marie JOUKLOVÁ 1997ŽenyHerálec00:55:21.00+00:18:09.00Podrobnosti
95. 72 Pavel KUTTELWASCHER 1987MužiPosázaví00:55:39.00+00:18:27.00Podrobnosti
96. 158 Michal ČERMÁK 1978MužiPelhřimov00:55:45.00+00:18:33.00Podrobnosti
97. 60 Jakub PETR 1987MužiPosázaví00:55:46.00+00:18:34.00Podrobnosti
98. 37 Alena PEŠKOVÁ 1989ŽenyDubnice00:55:51.00+00:18:39.00Podrobnosti
99. 204 Simona KADLECOVÁ 1990Ženyběhám za sebe00:55:53.00+00:18:41.00Podrobnosti
100. 68 Ondřej PROS 1989MužiTJ Jiskra HUMPOLEC00:55:55.00+00:18:43.00Podrobnosti
101. 66 Tomáš MLÁDEK 1970MužiPierrine team00:56:14.00+00:19:02.00Podrobnosti
102. 79 Pavel MALČÍK 1964Mužisám za sebe00:56:25.00+00:19:13.00Podrobnosti
103. 143 Filip BARTOŇ 1993MužiTělovýchovná jednota Strměchy00:56:26.00+00:19:14.00Podrobnosti
104. 237 Lenka BŘEZINOVÁ 1987ŽenyPelhřimov00:56:28.00+00:19:16.00Podrobnosti
105. 13 Jakub ARCHALOUS 1987MužiKlub příjemně stráveného dne00:56:30.00+00:19:18.00Podrobnosti
106. 183 Lenka OLIŠAROVÁ 1978ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:19:25.00Podrobnosti
107. 182 Petr OLIŠAR 1977MužiO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:19:25.00Podrobnosti
108. 83 Eva LELIGDONOVÁ 1986ŽenyKroužilky Pelhřimov00:56:48.00+00:19:36.00Podrobnosti
109. 236 Jan NEUBER 1994MužiHumpolec00:56:51.00+00:19:39.00Podrobnosti
110. 216 Eva KAHOUNOVÁ 1987ŽenyHavlíčkův Brod00:57:00.00+00:19:48.00Podrobnosti
111. 25 Václav PAVLÍK 1990MužiSedlice00:57:02.00+00:19:50.00Podrobnosti
112. 148 Tomáš DOLEŽAL 1994MužiHumpolec00:57:15.00+00:20:03.00Podrobnosti
113. 122 Vlaďka ŠTAUBERTOVÁ 1973ŽenyBroučci Humpolec00:57:31.00+00:20:19.00Podrobnosti
114. 86 Zdeňka ŠEJNOSTOVÁ 1972ŽenyKroužilky Pelhřimov00:57:44.00+00:20:32.00Podrobnosti
115. 17 Michal NOVAK 1990MužiAlkoholici00:57:56.00+00:20:44.00Podrobnosti
116. 245 Marek Musil 1974MužiJihlava00:58:13.00+00:21:01.00Podrobnosti
117. 142 Tereza HAŠKOVA 1998ŽenyTělovýchovná jednota Strměchy00:58:30.00+00:21:18.00Podrobnosti
118. 162 Martin MICHÁLEK 1982MužiWilliJemSe00:58:31.00+00:21:19.00Podrobnosti
119. 41 Jakub DEDERA 2002MužiKojčice00:58:37.00+00:21:25.00Podrobnosti
120. 9 Martin FILIP 1986Mužio5 STS Chvojkovice Brod00:59:00.00+00:21:48.00Podrobnosti
121. 40 Markéta DEDEROVÁ 1978ŽenyKojčice00:59:01.00+00:21:49.00Podrobnosti
122. 155 Michal PÁSTOR 1987MužiWilliJemSe tým00:59:25.00+00:22:13.00Podrobnosti
123. 136 Markéta FUCHSOVÁ 1984ŽenyPelhřimov00:59:30.00+00:22:18.00Podrobnosti
124. 206 Daniela KRÝSOVÁ 1968ŽenyHavlíčkův Brod00:59:31.00+00:22:19.00Podrobnosti
125. 232 Ludmila BLAŽKOVÁ 2001ŽenyPelhřimov00:59:32.00+00:22:20.00Podrobnosti
126. 135 Michaela ZELENKOVÁ 1982ŽenyPelhřimov00:59:33.00+00:22:21.00Podrobnosti
127. 118 Pavel HODAČ 1984MužiETV00:59:36.00+00:22:24.00Podrobnosti
128. 167 Stanislav JANÁK 1979MužiHumpolec00:59:37.00+00:22:25.00Podrobnosti
129. 201 Adéla HODÁŇOVÁ 1995Ženy05 STS Chvojkovice Brod00:59:37.00+00:22:25.00Podrobnosti
130. 221 Hana FIALOVA 1988ŽenyHumpolec00:59:40.00+00:22:28.00Podrobnosti
131. 163 Blanka SVOBODOVA 1982ŽenyMozerov00:59:41.00+00:22:29.00Podrobnosti
132. 52 František RAJTMAJER 1992MužiSušice00:59:44.00+00:22:32.00Podrobnosti
133. 53 Michaela ŠATKOVÁ 1994ŽenyÚpice00:59:44.00+00:22:32.00Podrobnosti
134. 200 Zdeněk BUŘIČ 1973MužiAFK Pečky00:59:47.00+00:22:35.00Podrobnosti
135. 199 Marcela BUŘIČOVÁ 1972ŽenyGP Kolín00:59:47.00+00:22:35.00Podrobnosti
136. 24 Filip BELOBRAD 1984MužiHumpolec00:59:57.00+00:22:45.00Podrobnosti
137. 190 Zuzana RICHTEROVÁ 1999ŽenyPelhřimov01:00:01.00+00:22:49.00Podrobnosti
138. 93 Kateřina ŠTICOVÁ 1989ŽenyKroužilky Pelhřimov01:00:05.00+00:22:53.00Podrobnosti
139. 125 Filip PECH 1993MužiSDH Milíčov01:00:24.00+00:23:12.00Podrobnosti
140. 97 Jiří FALT 1986MužiHumpolec01:00:28.00+00:23:16.00Podrobnosti
141. 174 Jiří PÁDIVÝ 1987MužiCyklo hobby Rynárec01:00:29.00+00:23:17.00Podrobnosti
142. 22 Veronika MORAVCOVÁ 1988ŽenyKletečná 16, Humpolec01:00:50.00+00:23:38.00Podrobnosti
143. 215 Martina SANKOTOVÁ 1966ŽenyTJ Služátky01:01:04.00+00:23:52.00Podrobnosti
144. 77 Jan JŮZL 1982MužiDegen a spol.01:01:13.00+00:24:01.00Podrobnosti
145. 78 Šárka HAVRÁNKOVÁ 1988ŽenyDegen a spol.01:01:14.00+00:24:02.00Podrobnosti
146. 75 David SMITH 1981MužiJihlava01:01:22.00+00:24:10.00Podrobnosti
147. 251 Aneta Peltánová 1993ŽenyRemi Cross Fit01:01:26.00+00:24:14.00Podrobnosti
148. 61 Jan DOČKAL 1989MužiPosázaví01:01:40.00+00:24:28.00Podrobnosti
149. 175 Petra TOŠEROVÁ 1983ŽenyDivoké kočky01:01:41.00+00:24:29.00Podrobnosti
150. 176 Lucie TOŠEROVÁ 1985ŽenyDivoke kočky01:01:41.00+00:24:29.00Podrobnosti
151. 226 Vojtěch JINDRA 1985Muži05 STS Chvojkovice Brod01:01:55.00+00:24:43.00Podrobnosti
152. 231 Jan ŠKRLETA 1946MužiTJ Nová Včelnice01:02:03.00+00:24:51.00Podrobnosti
153. 160 Karla ČÍŽKOVÁ 1986ŽenyTJ Služ01:02:05.00+00:24:53.00Podrobnosti
154. 211 Veronika PROKOPOVÁ 1985ŽenyPelhřimov01:02:38.00+00:25:26.00Podrobnosti
155. 18 Jan JANOVSKÝ 1981MužiDlubal Team01:03:49.00+00:26:37.00Podrobnosti
156. 92 Jana SLABÁ 1982ŽenyPelhřimov01:04:30.00+00:27:18.00Podrobnosti
157. 95 Markéta ZIMMERMANNOVÁ 1989ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:27:21.00Podrobnosti
158. 54 Tomáš HEJDA 1985MužiO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:27:21.00Podrobnosti
159. 191 Michaela RICHTEROVÁ 1970ŽenyBenešov01:05:01.00+00:27:49.00Podrobnosti
160. 101 Tomas TUNKL 1988MužiSluzatky01:05:02.00+00:27:50.00Podrobnosti
161. 127 Eva VONDRÁKOVÁ 1991Ženypelhřimov01:05:25.00+00:28:13.00Podrobnosti
162. 242 Pavlína Marvanová 1989ŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:05:26.00+00:28:14.00Podrobnosti
163. 16 Zuzana TRPÁKOVÁ 1984ŽenyPelhřimov01:05:48.00+00:28:36.00Podrobnosti
164. 129 Aneta TRPÁKOVÁ 1990ŽenyPelhrimov01:05:49.00+00:28:37.00Podrobnosti
165. 254 Martina Brožová 1986ŽenyPelhřimov01:06:31.00+00:29:19.00Podrobnosti
166. 14 Kateřina PELANTOVÁ 1987ŽenyŽirovnice01:06:35.00+00:29:23.00Podrobnosti
167. 247 Kateřina Petrů 1986ŽenyOtín - Jindřichův Hradec01:06:57.00+00:29:45.00Podrobnosti
168. 154 Eva POKORNÁ 1985ŽenyVokov01:07:31.00+00:30:19.00Podrobnosti
169. 153 Hynek POKORNÝ 1985MužiVokov01:07:32.00+00:30:20.00Podrobnosti
170. 205 Martin KŘÍŽ 1978MužiWilliJemSe01:07:47.00+00:30:35.00Podrobnosti
171. 134 Kateřina PEŠTOVÁ 1980ŽenyPelhřimov01:07:49.00+00:30:37.00Podrobnosti
172. 203 Aneta MASIAROVA 1984ŽenyPelhřimov01:08:35.00+00:31:23.00Podrobnosti
173. 15 Anna VACKOVÁ 1996ŽenyJiřice u Humpolce01:09:42.00+00:32:30.00Podrobnosti
174. 202 Jana KLEMENTOVÁ 1988ŽenyMIkl01:09:43.00+00:32:31.00Podrobnosti
175. 152 Vlastimil JELÍNEK 1986MužiD1001:09:45.00+00:32:33.00Podrobnosti
176. 195 Jozka JEDLICKA 1985MužiPocatky01:09:46.00+00:32:34.00Podrobnosti
177. 31 Václav ŽÁK 1989MužiPelhřimovský Poutník01:10:01.00+00:32:49.00Podrobnosti
178. 98 Jana FALTOVÁ 1963ŽenyHumpolec01:10:10.00+00:32:58.00Podrobnosti
179. 233 Natálie REICHOVÁ 1998ŽenyPelhrimov01:10:32.00+00:33:20.00Podrobnosti
180. 227 Martin SUK 1982MužiO5 STS Chvojkovice Brod01:10:47.00+00:33:35.00Podrobnosti
181. 82 Lucie ROHOVÁ 1988ŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:43.00+00:34:31.00Podrobnosti
182. 90 Alžběta KREJČOVÁ 1990ŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:50.00+00:34:38.00Podrobnosti
183. 164 Bohumil SVOBODA 1949MužiPelhřimov01:12:00.00+00:34:48.00Podrobnosti
184. 30 Petra JIRSOVÁ 1991ŽenyPelhřimovské Poutnice01:13:36.00+00:36:24.00Podrobnosti
185. 184 Martin DALÍK 1977MužiDalíci01:13:38.00+00:36:26.00Podrobnosti
186. 185 Kateřina DALÍKOVÁ 2003ŽenyDalíci01:13:38.00+00:36:26.00Podrobnosti
187. 139 Tomáš FICENC 1977MužiAuto Vysočina01:14:13.00+00:37:01.00Podrobnosti
188. 110 Zuzana FIŠAROVÁ 1988ŽenyPelhřimov01:14:52.00+00:37:40.00Podrobnosti
189. 145 Tereza ŠIMKOVÁ 1989ŽenyTJ Služátky01:14:52.00+00:37:40.00Podrobnosti
190. 244 Dana Zemanová 1981ŽenyPelhřimov01:15:34.00+00:38:22.00Podrobnosti
191. 7 Barbora HEŘMÁNKOVÁ 1985ŽenyPelhřimov01:16:00.00+00:38:48.00Podrobnosti
192. 81 Martin SANKOT 1991MužiKamenicko01:16:10.00+00:38:58.00Podrobnosti
193. 62 Nikola DLOUHÁ 2000ŽenyPosázaví01:16:31.00+00:39:19.00Podrobnosti
194. 11 Lukáš MARTYKÁN 1988Muži05 STS Chvojkovice Brod01:17:28.00+00:40:16.00Podrobnosti
195. 255 Vendula Jílková 2009ŽenyPelhřimov01:20:37.00+00:43:25.00Podrobnosti
196. 88 Adolf KREJČÍ 1953MužiHavlíčkův Brod01:21:01.00+00:43:49.00Podrobnosti
197. 48 Jaroslava JIRSOVÁ 1964ŽenyPelhřimovské poutnice01:22:02.00+00:44:50.00Podrobnosti
198. 256 Annička Tunklová 2012ŽenySlužátky01:27:52.00+00:50:40.00Podrobnosti
199. 102 Marta TUNKLOVA 1990ŽenySluzatky01:27:52.00+00:50:40.00Podrobnosti
200. 106 Vlasta JELÍNEK 1962MužiJelen tým01:27:52.00+00:50:40.00Podrobnosti
201. 80 Anna VÁVROVÁ 2001ŽenyPelhřimov01:31:00.00+00:53:48.00Podrobnosti
202. 105 Mirka HORKA 1952ŽenyJelen tým01:33:43.00+00:56:31.00Podrobnosti
203. 243 Barbora Lepešková 1965ŽenyJelinek01:38:58.00+01:01:46.00Podrobnosti
204. 209 Vendula SNÍŽKOVÁ 1983Ženy:-)01:49:38.00+01:12:26.00Podrobnosti
205. 103 Patrik SNÍŽEK 1987MužiSDH DEehtáře01:49:49.00+01:12:37.00Podrobnosti
206. 187 Zbyněk ZÁMEČNÍK 1982MužiDlubal Team01:51:02.00+01:13:50.00Podrobnosti
207. 188 Monika POULOVÁ 1981ŽenyDlubal Team01:51:02.00+01:13:50.00Podrobnosti
208. 161 Marcela CHÁBOVÁ 1972ŽenyPelhřimovské poutnice01:52:05.00+01:14:53.00Podrobnosti
209. 234 Petr BÍNA 1996MužiPelhřimovské poutnice01:52:06.00+01:14:54.00Podrobnosti
210. 12 Erika ZABLOUDILOVÁ 1974ŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:14:54.00Podrobnosti
211. 3 Dita VACKOVÁ 1969ŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:14:54.00Podrobnosti
212. 246 Patrik Nicolas Petr 2017MužiPosázaví01:54:28.00+01:17:16.00Podrobnosti
213. 170 Karolína LHOTSKÁ 1998ŽenyLiga Atletů Pelhřimov01:56:25.00+01:19:13.00Podrobnosti
214. 28 Tereza ŠIMONOVÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:04.00+01:19:52.00Podrobnosti
215. 29 Barča HURDOVÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:05.00+01:19:53.00Podrobnosti
216. 186 Denisa DALÍKOVÁ 1996ŽenyDalíci01:57:05.00+01:19:53.00Podrobnosti
217. 4 Míša ENGLMAIEROVÁ 1982ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:18.00+01:21:06.00Podrobnosti
218. 5 Monika OKROUHLÁ 1979ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:20.00+01:21:08.00Podrobnosti
219. 229 Alžběta TEJNECKÁ 2002ŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:21.00+01:21:09.00Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie