Běh Kovohutěmi

9.9.2017 11:30

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Hlavní závod 12km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 63 Roman Budil 1997Muži do 39letPK VYTRVALCI RB00:42:46+00:00:00
2. 133 Lukáš Pazdera 1986Muži do 39letTT Příbram00:43:56+00:01:10
3. 3 Jaroslav Dražan 1981Muži do 39letTriatlon Team Příbram00:44:06+00:01:20
4. 4 Tomáš Šťastný 1979Muži do 39letKERTEAM00:44:56+00:02:10
5. 150 Tomáš Ekl 1983Muži do 39letIron Stars Beroun00:45:03+00:02:17
6. 104 Antonín Rektor 1975Muži do 49letPraha 400:45:07+00:02:21
7. 99 Petr Švarc 1966Muži do 59letTriklub Příbram00:45:22+00:02:36
8. 5 Petr Havelka 1972Muži do 49letEleven Run Team00:45:33+00:02:47
9. 105 Jiří Rosol 1974Muži do 49letzdice00:45:41+00:02:55
10. 112 Jan Šneberger 1985Muži do 39letAC Falcon Rokycany00:46:31+00:03:45
11. 167 Petr Minařík 1976Muži do 49letRokycany00:47:10+00:04:24
12. 85 Michal Kovář 1971Muži do 49lettj sokol unhošť00:47:12+00:04:26
13. 38 Pavel Ulbrich 1974Muži do 49letVŠCHT/Praha00:47:18+00:04:32
14. 30 Miloš Maryška 1981Muži do 39letZizkovsky tygri00:47:31+00:04:45
15. 12 Jakub Sládeček 1974Muži do 49letSenešnice00:49:28+00:06:42
16. 43 Lukáš Vosmek 1983Muži do 39letVyběhej se, Halex00:49:34+00:06:48
17. 41 Tomáš Karas 1967Muži do 59letTriatlon Team Příbram00:49:49+00:07:03
18. 158 Marian Valek 1975Muži do 49letKb Kapslovna00:49:55+00:07:09
19. 2 Radka Churaňová 1977Ženy do 44letTJ Lokomotiva Trutnov00:50:03+00:07:17
20. 40 Martin Votava 1971Muži do 49letKrálův Dvůr, Popovice00:50:33+00:07:47
21. 148 Antonín Hrdina 1986Muži do 39letTJ ČZU Praha00:50:34+00:07:48
22. 65 Michal Bodický 1997Muži do 39letSK Sporting Příbram00:50:49+00:08:03
23. 75 Ondřej Franěk 1990Muži do 39letPraha00:50:57+00:08:11
24. 127 Jiří Záhorecz 1981Muži do 39letTPK - Teplický pudink klub00:51:37+00:08:51
25. 101 Jaroslav Pudil 1961Muži do 59letM2 Sport Bečvář Strakonice00:51:40+00:08:54
26. 103 Pavel Rataj 1969Muži do 49letRokycany00:51:47+00:09:01
27. 32 Arnošt Mikolášek 1965Muži do 59letNákří00:51:50+00:09:04
28. 15 Miroslav Sedláček 1999Muži do 39letHořovice00:52:33+00:09:47
29. 47 Miroslav Kadlec 1976Muži do 49letKamenný Újezd00:52:41+00:09:55
30. 59 Aleš Barášek 1975Muži do 49letTriklub Příbram00:52:44+00:09:58
31. 124 Josef Vitásek 1958Muži do 59letBuková00:52:48+00:10:02
32. 34 Jan Pejša 1975Muži do 49letsmí být prázdné00:53:04+00:10:18
33. 49 Martin Maleček 1975Muži do 49letŽižkovský tygři00:53:21+00:10:35
34. 74 Jana Grygarová 1979Ženy do 44letKokrdov00:53:22+00:10:36
35. 97 Tomáš Plechatý 1975Muži do 49letZdaboř00:53:23+00:10:37
36. 6 Helena Poborská 1978Ženy do 44letKerteam00:54:15+00:11:29
37. 73 Petr Dvořák 1961Muži do 59letVila Rusalka00:54:18+00:11:32
38. 29 Dušan Mejzr 1974Muži do 49letVeverky00:54:22+00:11:36
39. 17 Lubomír Brož 1980Muži do 39letNarysov00:54:31+00:11:45
40. 28 Daniel Kříž 1967Muži do 59letPříbram00:55:03+00:12:17
41. 111 Eduard Šiman 1965Muži do 59letZáběhlice00:55:11+00:12:25
42. 10 Andrea Frantová 1985Ženy do 34letLoko Beroun00:55:15+00:12:29
43. 14 Michal Flachs 1987Muži do 39letZličín00:55:26+00:12:40
44. 13 Jiří Skalička 1974Muži do 49letPříbram00:55:32+00:12:46
45. 77 Jaroslav Gregor 1951Muži do 69letBěchovice00:55:49+00:13:03
46. 33 Jindřich Pech 1980Muži do 39letŽleby00:56:07+00:13:21
47. 37 Veronika Šolcová 1976Ženy do 44letŠolc team00:56:16+00:13:30
48. 165 Jaroslav Chrastina 1973Muži do 49let00:56:32+00:13:46
49. 138 Jiří Špecián 1982Muži do 39let00:56:53+00:14:07
50. 8 Jiří Turek 1962Muži do 59letChaloupky00:57:10+00:14:24
51. 51 Jiří Šnobl 1959Muži do 59letcyklo Vysoká Pec00:57:27+00:14:41
52. 50 Lubomír Svátek 1958Muži do 59letPraha00:57:42+00:14:56
53. 154 Jan Smítal 1985Muži do 39let00:57:49+00:15:03
54. 82 Vilém Hrdina 1956Muži do 69letbohnice00:57:53+00:15:07
55. 1 Martin Bílek 1987Muži do 39letKovohutě Příbram00:57:54+00:15:08
56. 58 Matěj Bábíček 1974Muži do 49letPříbram00:58:04+00:15:18
57. 21 David Hartman 1980Muži do 39letČeské Budějovice00:58:17+00:15:31
58. 135 Zuzana Kadlecová 1990Ženy do 34letVyběhej se00:58:21+00:15:35
59. 36 Lucie Strnadová 1984Ženy do 34letProfesionální svině00:58:35+00:15:49
60. 131 Miloslav Brabec 1956Muži do 69letTJ ŽDH Rokycany00:59:04+00:16:18
61. 84 Jana Jeřábková 1984Ženy do 34let00:59:43+00:16:57
62. 18 Václav Čekan 1992Muži do 39letVyběhej se00:59:50+00:17:04
63. 80 Tomáš Hejnic 1980Muži do 39letObe01:00:13+00:17:27
64. 121 Václav Valíček 1950Muži do 69letČZ Strakonice01:00:18+00:17:32
65. 93 Petr Molčan 1957Muži do 69letPříbram01:00:28+00:17:42
66. 53 Pavel Vávra 1968Muži do 49letVorvani01:01:17+00:18:31
67. 170 Jan Vohnout 1983Muži do 39letPlzeň01:01:39+00:18:53
68. 79 Jiří Fořt 1970Muži do 49let01:01:39+00:18:53
69. 62 Vladimir Bauer 1980Muži do 39letSKY poprve01:01:44+00:18:58
70. 7 Svatava Řechková 1967Ženy do 54letOxygen Příbram01:01:47+00:19:01
71. 125 Libuše Vlachynská 1962Ženy nad 55letAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště01:02:08+00:19:22
72. 35 Eva Povalová 1984Ženy do 34let-01:02:09+00:19:23
73. 42 Věra Karasová 1972Ženy do 54letTisová01:02:13+00:19:27
74. 152 Hynek Plavec 1978Muži do 39letD.Dušníky01:02:24+00:19:38
75. 162 Jaroslava Černá 1962Ženy nad 55letSk Tochovice01:02:28+00:19:42
76. 160 Michal Turz 1982Muži do 39letPříbram01:02:29+00:19:43
77. 114 Jindřich Štilec 1979Muži do 39letPříbram01:03:11+00:20:25
78. 61 Jana Bartušková 1977Ženy do 44letČešnovice01:03:16+00:20:30
79. 19 Pavel Černohorský 1997Muži do 39letKovohutě Příbram01:03:18+00:20:32
80. 120 Antonín Ungr 1953Muži do 69letKozojedy01:03:43+00:20:57
81. 115 Václav Šůcha 1946Muži nad 70letSV Stříbro01:04:06+00:21:20
82. 151 Stanislav Přenosil 1972Muži do 49letBřeznice01:04:12+00:21:26
83. 67 Jaroslav Benda 1991Muži do 39letJerusalém01:04:36+00:21:50
84. 39 Zora Urbanová 1974Ženy do 44letPříbram01:04:47+00:22:01
85. 70 Barbora Černohorská 1989Ženy do 34let01:04:54+00:22:08
86. 52 Milan Tuháček 1965Muži do 59letSK Prdlavky01:05:07+00:22:21
87. 44 Jana Bartoňová 1982Ženy do 44let01:05:11+00:22:25
88. 78 Miroslav Gregořica 1967Muži do 59letPŘÍBRAM01:05:28+00:22:42
89. 168 Simona Machova 1979Ženy do 44letOxygen Příbram01:05:33+00:22:47
90. 157 Dominik Burian 2001Muži do 39letGymnázium PB01:05:34+00:22:48
91. 155 Milan Vašíček 1980Muži do 39letPříbram01:05:42+00:22:56
92. 122 Pavel Vávra 1990Muži do 39letVorvani01:05:46+00:23:00
93. 83 Zdeněk Jeřábek 1953Muži do 69letPříbram01:05:46+00:23:00
94. 9 Vladimíra Skaličková 1975Ženy do 44letPříbram01:05:46+00:23:00
95. 24 Kateřina Houžvičková 1984Ženy do 34letPříbram01:06:18+00:23:32
96. 153 Jan Svoboda 1943Muži nad 70letPříbram01:06:21+00:23:35
97. 96 Alexandr Pavlišen 1969Muži do 49letDrtič Bezděkov atletics club01:06:25+00:23:39
98. 94 Petr Mucha 1947Muži nad 70letPraha 801:06:26+00:23:40
99. 136 Ondřej Štěpánek 1977Muži do 49letStrašáci strašecí01:06:33+00:23:47
100. 20 Jitka Gregorová 1991Ženy do 34letŽleby01:06:37+00:23:51
101. 27 Tomáš Krabec 1981Muži do 39letPraha01:07:11+00:24:25
102. 25 Lucie Kafková 1982Ženy do 44letZdice01:07:30+00:24:44
103. 161 Eva Prunerová 1979Ženy do 44let01:07:38+00:24:52
104. 156 Ivana Rosolová 1974Ženy do 44letStašov01:08:22+00:25:36
105. 69 Andrea Burianová 1989Ženy do 34letPraha 601:08:31+00:25:45
106. 171 Tomáš Frýdl 1981Muži do 39letPinkyPinky01:08:50+00:26:04
107. 109 Michal Smíšek 1978Muži do 39letPříbram01:09:30+00:26:44
108. 149 Bohumila Mudrová 1982Ženy do 44letBěhny s.r.o.01:11:15+00:28:29
109. 22 Stanislava Hartmanová 1958Ženy nad 55letOxygensport Příbram01:11:21+00:28:35
110. 163 Jan Viner 1955Muži do 69letKladno01:11:26+00:28:40
111. 169 Jiří Trávníček 1982Muži do 39let01:11:49+00:29:03
112. 123 Petr Vávra 1994Muži do 39letVorvani01:13:11+00:30:25
113. 45 Tereza Hájková 1976Ženy do 44letLoko Beroun01:13:11+00:30:25
114. 26 Radek Klika 1979Muži do 39let01:13:20+00:30:34
115. 90 Jindřich Lukáš 1996Muži do 39letObecnice01:14:50+00:32:04
116. 141 Markéta Bambasová 1983Ženy do 34let01:15:15+00:32:29
117. 173 Filip Skalka 1984Muži do 39letPraha 501:15:24+00:32:38
118. 172 Natálie Skalková 1988Ženy do 34letPraha 501:15:25+00:32:39
119. 147 Petr Sukdlák 1964Muži do 59let01:16:36+00:33:50
120. 11 Anna Pintnerová 1999Ženy do 34letReality Pintner01:16:44+00:33:58
121. 23 Miloš Houžvička 1978Muži do 39letSlavoj Obecnice Top star01:17:50+00:35:04
122. 164 Josef Průša 1952Muži do 69letSlavoj Obecnice Top star01:18:02+00:35:16
123. 100 Barbora Přibková 1987Ženy do 34letPlzeň01:19:57+00:37:11
124. 88 Hana Křemenová 1987Ženy do 34letPlzeň01:19:58+00:37:12
125. 159 Petra Tuháčková 1965Ženy do 54let01:20:51+00:38:05
126. 72 Milan Dušek 1979Muži do 39letLhota u PB01:22:32+00:39:46
127. 98 Ivona Procházková 1975Ženy do 44letBlatná01:25:12+00:42:26
128. 89 Vladimír Křepel 1988Muži do 39letNýrsko01:26:10+00:43:24
129. 60 Milada Bartošová 1953Ženy nad 55letPříbram01:32:15+00:49:29
130. 108 Jiří Scheinherr 1951Muži do 69letBlatná01:35:24+00:52:38
131. 81 Miroslav Horyna 1954Muži do 69letPraha - Zahradní Město01:37:58+00:55:12

Další soubory k závodu:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí