MTB - Tour de Brdy

5.10.2019 13:00

Pořadatel: Zdeněk Rubáš
Místo: Strašice
Podmínky: zataženo, mrholení, 13 stupňů, mokro bez deště
Web závodu: http://www.sparta-cycling.cz/
245 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové Kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Silnice 63km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 112 Martin Stošekmuži A1 - 19 - 39 letVitalo Future Cycling01:53:20.00+00:00:00.00
2. 29 Tomáš Kalojírosmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha cycling01:55:21.00+00:02:01.00
3. 119 Henri UhligJunioři 15 - 18 letRSC Kelheim01:56:04.00+00:02:44.00
4. 66 Karel Tyrpeklmuži A1 - 19 - 39 letTUFO Pardus Prostějov02:00:29.00+00:07:09.00
5. 88 František Honsamuži A1 - 19 - 39 letAC SPARTA PRAHA02:00:32.00+00:07:12.00
6. 117 Jan Stohrmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:00:32.00+00:07:12.00
7. 5 Joshua Daviesmuži A1 - 19 - 39 letCC London02:03:03.00+00:09:43.00
8. 55 Tomas Schuhlermuži A1 - 19 - 39 letAC SPARTA PRAHA02:04:11.00+00:10:51.00
9. 67 Vladimír Uličnýmuži C1 - 40 - 49 let02:04:35.00+00:11:15.00
10. 89 Miroslav Horváthmuži C1 - 40 - 49 letAC Sparta Praha cycling akademie02:04:35.00+00:11:15.00
11. 101 Radek Plechatamuži C1 - 40 - 49 letSezimovo Ústí02:05:04.00+00:11:44.00
12. 38 Petr Malánmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:07:30.00+00:14:10.00
13. 94 Vít Novákmuži A1 - 19 - 39 letCFC Kladno02:07:31.00+00:14:11.00
14. 57 Martin Slaníkmuži C1 - 40 - 49 letLAPIERRE02:07:36.00+00:14:16.00
15. 137 Jáchym Štemberkmuži A1 - 19 - 39 letRBB Force02:07:37.00+00:14:17.00
16. 95 Přemysl Kuchařmuži C1 - 40 - 49 letAC Sparta Praha cykloakademie02:07:40.00+00:14:20.00
17. 83 David Černohorskýmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha cycling akademy02:07:44.00+00:14:24.00
18. 107 Denis Rugovacmuži A1 - 19 - 39 letTufo Pardus Prostějov02:07:52.00+00:14:32.00
19. 73 Michal Volfmuži A1 - 19 - 39 letAC SPARTA PRAHA02:08:02.00+00:14:42.00
20. 105 Matouš RubášJunioři 15 - 18 letAC SPARTA PRAHA02:08:04.00+00:14:44.00
21. 120 Oscar Uhligmuži A1 - 19 - 39 letRSC Kelheim02:10:34.00+00:17:14.00
22. 68 Jan Viktoramuži C1 - 40 - 49 letSB Cyklo Olympia02:10:40.00+00:17:20.00
23. 144 Jaroslav Halíkmuži C1 - 40 - 49 letVeloservis team02:10:46.00+00:17:26.00
24. 84 Jiří Černýmuži A1 - 19 - 39 letAc Sparta Praha Cycling Academy02:11:01.00+00:17:41.00
25. 52 Bedřich Průchamuži C1 - 40 - 49 letSportRaces Isaac Team02:11:25.00+00:18:05.00
26. 97 František Maroušekmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:11:29.00+00:18:09.00
27. 58 Petr Stehlíkmuži C1 - 40 - 49 letRajec 100% Trek02:11:30.00+00:18:10.00
28. 130 František Salaquardamuži C1 - 40 - 49 letBikestrike02:11:36.00+00:18:16.00
29. 131 Miroslav Jiřičkamuži C1 - 40 - 49 letCyklo Jiřička02:11:39.00+00:18:19.00
30. 142 Jiří Halamkamuži D1 - 50 a více letCK Kramolín02:11:52.00+00:18:32.00
31. 116 Pavel Stohrmuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:12:00.00+00:18:40.00
32. 143 David Horkýmuži C1 - 40 - 49 letRCH Norimberg02:15:04.00+00:21:44.00
33. 79 Jiří Baiermuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha cycling akademie02:15:18.00+00:21:58.00
34. 134 Michael Strassermuži A1 - 19 - 39 letRacing 4 charity02:15:24.00+00:22:04.00
35. 18 Jakub Holubecmuži C1 - 40 - 49 letMariánské Lázně02:15:37.00+00:22:17.00
36. 128 Jirka Markesmuži A1 - 19 - 39 letTrimet Dobříš02:15:41.00+00:22:21.00
37. 51 Robert Plonermuži C1 - 40 - 49 letRPR Římov02:15:45.00+00:22:25.00
38. 27 Jiří Jiřinecmuži A1 - 19 - 39 letBikeinvest Cycling Team02:15:50.00+00:22:30.00
39. 139 Jakub HákJunioři 15 - 18 letKulhavý team02:15:54.00+00:22:34.00
40. 30 Stanislav Kejzlarmuži C1 - 40 - 49 let02:16:03.00+00:22:43.00
41. 19 Josef Hořejšímuži A1 - 19 - 39 letRožmitál02:17:16.00+00:23:56.00
42. 138 Pavel Zháňalmuži A1 - 19 - 39 letBikeinvest Cycling Team02:17:45.00+00:24:25.00
43. 124 Michael Mullenmuži D1 - 50 a více let02:17:48.00+00:24:28.00
44. 93 Tondáno Kalojírosmuži D1 - 50 a více letBe.maniax02:17:51.00+00:24:31.00
45. 109 Jan Rybamuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:20:01.00+00:26:41.00
46. 118 Petr Fialamuži A1 - 19 - 39 letAC Sparta Praha02:20:01.00+00:26:41.00
47. 121 Tomas Pexamuži C1 - 40 - 49 letPlzeň02:21:02.00+00:27:42.00
48. 123 Petr Kudweismuži C1 - 40 - 49 letPísek02:23:30.00+00:30:10.00
49. 80 Michal Běhounekmuži D1 - 50 a více letVeloservis team02:23:32.00+00:30:12.00
50. 133 Jan Kulhánekmuži A1 - 19 - 39 letKladruby02:24:23.00+00:31:03.00
51. 12 Václav Havlíčekmuži A1 - 19 - 39 letAglue systém s.r.o.02:26:10.00+00:32:50.00
52. 140 Aleš Komberecmuži C1 - 40 - 49 letHradecký Spinning Klub02:26:22.00+00:33:02.00
53. 71 Petr Vlčekmuži C1 - 40 - 49 letCK Vinohradské Šlapky02:26:23.00+00:33:03.00
54. 127 Hana Doležalováženy Z1 - 15 a více letAC SPARTA PRAHA02:26:50.00+00:33:30.00
55. 45 Jana Milec Jiřincováženy Z1 - 15 a více letPraha 4 - Modřany02:26:53.00+00:33:33.00
56. 136 Adam JanasJunioři 15 - 18 letTJ Sokol Holé vrchy02:27:38.00+00:34:18.00
57. 49 Milan Pěnkavamuži C1 - 40 - 49 letSki Nordic Mariánské Lázně02:28:12.00+00:34:52.00
58. 132 Michal Valentamuži A1 - 19 - 39 letCyklo Jiřička02:28:16.00+00:34:56.00
59. 23 Martin Jeníčekmuži A1 - 19 - 39 letŽižkovský tygři02:29:44.00+00:36:24.00
60. 110 Michal Rydvalmuži C1 - 40 - 49 letAC Sparta academia02:29:53.00+00:36:33.00
61. 46 Petr Okruhlicamuži D1 - 50 a více letPraha 1002:30:16.00+00:36:56.00
62. 31 Roman Khekmuži D1 - 50 a více letKraken team Dobříš02:30:17.00+00:36:57.00
63. 33 Josef Králmuži D1 - 50 a více letKbely cycling team02:30:26.00+00:37:06.00
64. 64 Jakub Tichymuži C1 - 40 - 49 letČernošice02:30:27.00+00:37:07.00
65. 32 jan Klabouchmuži D1 - 50 a více letAC Sparta cycling akademie02:30:31.00+00:37:11.00
66. 62 Pavel Školamuži A1 - 19 - 39 letPlzeň02:30:48.00+00:37:28.00
67. 74 Jan Vopat jun.muži A1 - 19 - 39 letDiablo sport Český Krumlov02:32:57.00+00:39:37.00
68. 36 Karel Laňkamuži D1 - 50 a více letPísek02:33:31.00+00:40:11.00
69. 2 Pavel Bílýmuži C1 - 40 - 49 let02:33:59.00+00:40:39.00
70. 96 Vítězslav Macháčekmuži A1 - 19 - 39 letNutrend - EuroOil Ltm02:35:40.00+00:42:20.00
71. 125 Ladislav Šindelármuži C1 - 40 - 49 letStark cycling team02:38:16.00+00:44:56.00
72. 135 Steffen Uhligmuži D1 - 50 a více letRSC Kelheim02:39:56.00+00:46:36.00
73. 35 Lukáš Kyndlmuži A1 - 19 - 39 letBSK racing team02:40:14.00+00:46:54.00
74. 44 Lukáš Melkamuži A1 - 19 - 39 letMýto02:41:03.00+00:47:43.00
75. 129 Václav Candramuži A1 - 19 - 39 letZbiroh02:42:19.00+00:48:59.00
76. 43 Jana Matláškováženy Z1 - 15 a více letCyklo Jiřička / České Budějovice02:42:45.00+00:49:25.00
77. 48 Zdeněk Peltanmuži D1 - 50 a více letCyklo Jiřička / České Budějovice02:43:33.00+00:50:13.00
78. 65 Tomáš Tůmamuži C1 - 40 - 49 letMýto02:44:47.00+00:51:27.00
79. 40 Jan Margoldmuži D1 - 50 a více let02:45:09.00+00:51:49.00
80. 122 Radek Procházkamuži A1 - 19 - 39 letEleven Cube Riders02:46:31.00+00:53:11.00
81. 37 Stanislav LOUDAmuži C1 - 40 - 49 letWWW.COREX.CZ02:46:54.00+00:53:34.00
82. 72 Karel Vlkmuži A1 - 19 - 39 letCK Kramolín02:47:52.00+00:54:32.00
83. 4 Ondřej Brožmuži A1 - 19 - 39 letPraha02:47:55.00+00:54:35.00
84. 126 Helena Foltováženy Z1 - 15 a více letRPR Římov02:48:03.00+00:54:43.00
85. 34 Radek Krotilmuži A1 - 19 - 39 letAglue systém s.r.o.02:49:15.00+00:55:55.00
86. 10 Antonín Gregušmuži D1 - 50 a více letSkinordic Mariánské Lázně02:50:02.00+00:56:42.00
87. 75 Jan Vopat st.muži D1 - 50 a více letDiablo sport Český Krumlov02:50:25.00+00:57:05.00
88. 63 Michal Štěpánekmuži A1 - 19 - 39 let02:51:51.00+00:58:31.00
89. 41 Karel Mašínmuži D1 - 50 a více letSobín02:55:26.00+01:02:06.00
90. 24 Igor Jermolajevmuži D1 - 50 a více letCK Vinojradské Šlapky02:56:01.00+01:02:41.00
91. 42 Josef Matějkamuži C1 - 40 - 49 letSedlice02:56:43.00+01:03:23.00
92. 3 Tomáš Blümelmuži A1 - 19 - 39 letActive tour team02:57:45.00+01:04:25.00
93. 114 Marco ŠvejdarJunioři 15 - 18 letTJ Plamen Chodov02:58:26.00+01:05:06.00
94. 22 Robert Jeníčekmuži C1 - 40 - 49 letBob cyklo team02:58:27.00+01:05:07.00
95. 7 František Feferlemuži D1 - 50 a více letČistý sport02:59:33.00+01:06:13.00
96. 1 Dana Adámkováženy Z1 - 15 a více letDiablo sport Český Krumlov03:00:24.00+01:07:04.00
97. 28 Karel Juráňmuži C1 - 40 - 49 letDiablo sport Český Krumlov03:00:25.00+01:07:05.00
98. 87 David Hlaváčekmuži A1 - 19 - 39 letHrádek03:00:53.00+01:07:33.00
99. 102 Roman PlesinecJunioři 15 - 18 letSK Petřín Plzeň03:02:35.00+01:09:15.00
100. 16 Jiří Hnětkovskýmuži A1 - 19 - 39 letDobřany03:02:38.00+01:09:18.00
101. 69 Tereza Vinšálkováženy Z1 - 15 a více letHradecký Spinning Klub03:04:39.00+01:11:19.00
102. 141 Pavel Králmuži D1 - 50 a více letPlzeň03:05:27.00+01:12:07.00
103. 146 Baasanbayar Tserendorumuži D1 - 50 a více letCK Vinohradské Šlapky03:05:33.00+01:12:13.00
104. 14 Tomáš Heltmuži C1 - 40 - 49 let03:05:51.00+01:12:31.00
105. 104 ADAM READEJunioři 15 - 18 letPENCO03:06:52.00+01:13:32.00
106. 145 Jaroslava Kryžkováženy Z1 - 15 a více let03:08:40.00+01:15:20.00
107. 39 David Marekmuži C1 - 40 - 49 letkutná hora03:08:41.00+01:15:21.00
108. 6 Karel Dvořákmuži C1 - 40 - 49 letKOVO BELFÍN CYKLO TEAM, z.s.03:11:12.00+01:17:52.00
109. 148 Linda Janovskáženy Z1 - 15 a více let03:13:57.00+01:20:37.00
110. 15 Zdeněk Hnětkovskýmuži A1 - 19 - 39 letDobřany03:18:23.00+01:25:03.00
111. 60 Alexandra STRNADOVÁženy Z1 - 15 a více letCK Příbram - Fany GASTRO03:18:58.00+01:25:38.00
112. 59 Martin Strieženecmuži A1 - 19 - 39 letBike Terror Crew03:18:58.00+01:25:38.00
113. 76 David Wimlermuži A1 - 19 - 39 letZweirad Janger03:30:31.00+01:37:11.00
114. 50 Pepa Matějkamuži A1 - 19 - 39 letSedlice03:41:19.00+01:47:59.00
115. 25 Jindřich Ježdíkmuži C1 - 40 - 49 let04:21:00.00+02:27:40.00
116. 26 Jana Ježdíkováženy Z1 - 15 a více let04:21:00.00+02:27:40.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Celkové Kategorie