Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Bučiny

31.10.2021 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Černé Voděrady, u rybníka při příjezdu do vsi
Podmínky: slunečno, sucho, mírný vítr 14 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
260 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Krátká trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
51. 47. 1. 308 Tomáš Jakubička 01:04:54 Legendy muži Sokol Železný Brod
56. 49. 2. 112 Aleš Králík 01:07:52 Legendy muži Benešov

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Kros Bučiny - 31.10.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.430Slípka Václav1987mVlciAdidas runners Prague45:04
2.226Seiler Lukáš1990mVlci45:31
3.289Erbs Dušan1979mMasters mužiAC Pardubice45:39
4.219Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy46:00
5.2Jakoubek Matěj1982mVlciSilvini Madshus team46:15
6.142Dubec Jan1984mVlciTriexpert47:22
7.71Kadlec Jiří1981mMasters mužiHappy Feet47:28
8.230Králík Petr1985mVlciZ.L.O.48:01
9.307Krejčí Pavel1981mMasters mužiPečky48:49
10.176Pelikán Karel1979mMasters mužiSK Extreme Trail G8MB49:29
11.303Koutník Jakub2001mVlciPivo Husar50:54
12.57Matula Michal2000mVlci51:07
13.245Lyžbicki Ivo1975mMasters muži51:53
14.258Kučák Tomáš1987mVlci52:52
15.225Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer Team53:01
16.432Střelba Antonín2005mDorostenci II kluci53:01
17.231Bohaty Martin1976mMasters muži53:14
18.89Jurenka Jakub1987mVlci53:22
19.169Potančok Petr1994mVlci53:52
20.64Steiger Marek1985mVlciFortex Ski54:18
21.132Žeberová Alice1993žGazelyRoudnice nad Labem54:47
22.7Zvěřina Radek1982mVlci54:50
23.431Kalina Zdeněk1984mVlciSPORTicus54:56
24.101Kučerová Iveta1985žGazelyTJ Sokol Unhošť56:07
25.248Solil Martin1989mVlci56:27
26.121Fiala Jan1982mVlci56:43
27.277Man Petr1971mVeterániJoskatel56:43
28.173Martinec Oleg1970mVeterániNuselboys56:59
29.91Štandera Martin1989mVlci57:24
30.304Bouchal Martin1982mVlciDolní Břežany57:25
31.54Bláha Adam2000mVlci57:28
32.272Kundrum Jan1993mVlciČeský Brod57:33
33.110Hausman Martin1962mVeterániMělník58:17
34.130Vondrák Pavel1977mMasters muži58:22
35.180Škoda Milan1979mMasters muži58:43
36.282Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha 459:16
37.246Balvín Martin1980mMasters mužiSRTG Praha59:44
38.293Němeček Petr1988mVlciCWN1:00:12
39.295Sajfrt David2005mDorostenci II kluciPoděbrady1:00:28
40.161Sajfrt Tomáš1975mMasters muži1:00:28
41.232Vašíček Martin1968mVeteráni1:00:32
42.170Pokorný Martin1978mMasters muži1:01:20
43.243Zeljak Martin1975mMasters muži1:01:29
44.239Lorenc František1968mVeteráni1:02:11
45.436Gorner Matěj1983mVlciKK Ústavan 011:02:31
46.162Růžička Václav1974mMasters muži1:02:33
47.234Ret Michal1973mMasters muži1:02:34
48.247Mařík Michal1975mMasters muži1:02:52
49.77Hesoun Zdeněk1984mVlci1:03:28
50.53Čiháková Zdeňka1969žVeteránky1:03:47
51.308Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiSokol Železný Brod1:04:55
52.109Fejfárková Pavla1993žGazely1:04:57
53.275Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOLYMPIA SPARTAN Training1:07:06
54.281Zdílna Jiří1975mMasters mužiBeroun1:07:14
55.100Weinertová Magdaléna1992žGazely1:07:21
56.112Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:07:53
57.131Mrázková Michaela1981žMasters ženy1:07:58
58.229Vlachynská Libuše1962žVeteránkySabzo Praha1:08:20
59.78Mrázková Lucie1999žGazely1:08:30
60.117Zedníček Luboš1975mMasters muži1:08:33
61.251Moskva Daniel1992mVlci1:09:11
62.103Fohlerová Nikola1998žGazely1:09:13
63.104Bartíková Linda1997žGazely1:09:13
64.149Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:10:00
65.73Samseli Veronika1981žMasters ženy1:10:11
66.87Vysloužilová Katka1964žVeteránky1:10:27
67.278Valentová Lenka1982žGazelyKbely1:10:43
68.428Náhlík Jan1981mMasters mužiBaby vital1:12:04
69.269Bóna Marek1970mVeterániMnichovice1:12:30
70.76Janečková Zuzanka1990žGazely1:12:49
71.175Brantová Marcela1977žMasters ženy1:14:00
72.274Tesaříková Jindřiška1960žLegendy ženy1:14:45
73.177Kyselová Romana1982žGazelySK Extreme Trail G8MB1:16:27
74.96Bohuš Michal1966mVeterániRozběháme Pardubice1:17:03
75.148Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi šneci1:18:02
76.306Čellár Pavel1967mVeterániSkirun Čakovice1:19:52
77.35Soukupová Šárka1970žVeteránky1:20:22
78.284Vítová Helena1978žMasters ženyProstě běž1:21:45
79.242Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:24:14
80.228Surový Peter1977mMasters muži1:26:37
81.75Kliková Eva1966žVeteránkyŠneci v běhu1:39:57
82.69Šustová Marie1964žVeteránkyOsamělá vlčice1:42:35
83.437Rokl Patrik1988mVlciMělník1:42:36
DNF60Konvalinka Lukáš1988mVlci42:51
Dlouhá trasa
1.107Vokrouhlík Michal1983mVlci59:37
2.285Beránek Šimon1994mVlciKoloděje59:42
3.302Pávek Martin1987mVlciRolníci1:01:18
4.438Šimek Petr1984mVlciŹižkovští tygři1:05:57
5.297Šimek Pavel1971mVeterániPraha 41:06:35
6.105Šeiner Kamil1983mVlciILL1:06:36
7.23Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:06:41
8.238Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:06:49
9.46Brchel Jan1983mVlci1:06:58
10.244Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:07:19
11.224Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:07:51
12.240Dočkálek Libor1973mMasters mužiNordic Team1:10:01
13.163Prahl Radim1974mMasters mužiRunning Tours Prague1:10:07
14.184Sedlák František1963mVeterániPivnice Bílý beránek1:10:25
15.126Svoboda Jiří1966mVeterániTeam CykloTrener1:11:13
16.20Pištora Matouš1994mVlci1:11:57
17.113Šlechtová Ester1986žGazely1:11:59
18.25Mařík Vojtěch1997mVlci1:12:06
19.123Hřebíček Jaroslav1983mVlci1:12:58
20.271Pavlík David1980mMasters mužiMalý Jasmínek1:13:22
21.178Kroupa Štěpán1975mMasters mužiCafé Racers1:13:36
22.133Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:13:55
23.301Pražák David1983mVlciHO Přírodní vědy1:14:03
24.250Nečasová Zuzana1997žGazelyVK Slavia Praha1:14:04
25.273Lavický Petr1967mVeterániKutná Hora1:14:18
26.134Jílek Michal1972mMasters mužiŘíčany1:14:48
27.146Častvaj Daniel1974mMasters mužiMnichovice1:15:01
28.153Vendl Zdenek1981mMasters mužiPoděbrady1:15:12
29.139Kučera Martin1983mVlci1:15:35
30.6Färber Jan1986mVlci1:16:09
31.47Plch Matěj1987mVlciPeakMachine1:16:17
32.267Gramel Peter1984mVlciDarside workout1:16:27
33.433Dvořák Jan1976mMasters mužiSIA1:16:50
34.3Banýrová Jaroslava1987žGazely1:17:48
35.268Skála Radek1969mVeterániJoskatel1:17:52
36.21Nykl Erik1975mMasters muži1:18:14
37.141Lauer Martin1971mVeterániŘíčanská Jelita1:18:19
38.292Pejša Jan1975mMasters muži1:18:45
39.143Menger Pavel1973mMasters muži1:18:57
40.147Marušák Róbert1971mVeterániCFRC1:19:10
41.128Karabinoš Michal1986mVlci1:19:25
42.116Baráková Milena1981žMasters ženyKamenný Přívoz1:19:41
43.179Roznosová Julie1987žGazelyCafé Racers1:19:43
44.18Vajskebr Michal1975mMasters mužiSK Podbaba1:19:45
45.236Ruml Václav1980mMasters mužiTrista601:19:49
46.279Petrányi Radoslav1986mVlciZa dobrú kondiciu1:20:07
47.44Černá Kateřina1979žMasters ženy1:20:28
48.138Vaněček Jakub1986mVlci1:20:29
49.98Kantorová Kateřina1976žMasters ženyBK Čvacht1:20:36
50.39Kolářová Karolina1992žGazely1:20:43
51.94Jančárek Tomáš1983mVlci1:20:44
52.283Rechnovksý Jan1970mVeterániKP Praha1:21:02
53.182Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:21:04
54.222Jindra David1960mLegendy mužiAC Obora Hvězda1:21:09
55.12Tůma Josef1979mMasters mužiPostupice1:21:12
56.33Kotek Jiří1986mVlci1:21:18
57.174Brant Tomáš1977mMasters muži1:21:49
58.264Havlín Marcel1989mVlciCrossFit HomeTown1:22:14
59.135Lacina Martin1975mMasters mužiOddíl OB Kotlářka1:22:22
60.68Štěpán Radek1974mMasters mužiKalorie pomáhají1:22:26
61.249Frič Pavel1955mLegendy mužiCHECOMACOCO1:22:47
62.288Rybka Vlastik1966mVeterániPraha1:22:59
63.120Deutschel Lukáš1986mVlci1:23:21
64.185Moravec Antonín1970mVeterániRozběháme Pardubice1:24:16
65.241Culos Stefano1977mMasters mužiRunning Lions1:24:34
66.221Horčicová Zdenka1991žGazely1:24:34
67.140Janáček Jiří1961mLegendy muži1:24:39
68.260Stehlík Miroslav1973mMasters muži1:24:48
69.85Švejcar Ondřej1985mVlci1:24:54
70.92Štěpánek Michal1982mVlci1:24:56
71.90Shavgaleev Denis1979mMasters muži1:25:09
72.10Asník Tomáš1981mMasters mužiLedeč nad Sázavou1:27:04
73.115Brejcha Michal1977mMasters muži1:27:20
74.29Ředina Martin1981mMasters muži1:27:21
75.263Lenďáková Lucie1990žGazelyCrossFit HomeTown1:28:17
76.156Černý Pavel1981mMasters mužiMalý Berlín1:28:18
77.86Machová Ivana1969žVeteránky1:29:05
78.56Pařez David1977mMasters mužiTUTADY1:29:14
79.450Dvorská Žofie1990žGazely1:29:14
80.287Punčochářová Dita1977žMasters ženyJoskatel1:31:10
81.67Štěpánová Lenka1977žMasters ženyKalorie pomáhají1:32:24
82.145Lomov Vladimir1986mVlciPraha1:32:28
83.144Dulskaia Elvira1994žGazely1:32:29
84.32Červenka Milan1967mVeteráni1:32:45
85.168Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiAC OH Praha1:33:40
86.223Kinzler Marek1981mMasters mužiFtm Milovice1:34:15
87.294Vaculík Tomáš1963mVeterániTJ Nohyb1:36:23
88.4Černý Jindra1982mVlci1:36:36
89.220Šesták Honza1983mVlciSokol Měchenice1:36:45
90.124Rýdl Vladimír1968mVeteráni1:36:46
91.235Vorlíčková Jitka1980žMasters ženy1:38:35
92.129Foglar Marek1976mMasters muži1:38:57
93.118Hamzová Marie1984žGazely1:38:57
94.108Procházka Václav1987mVlci1:39:07
95.159Kobrle Daniel1987mVlcitrosečníci1:39:15
96.84Burešová Jana1984žGazely1:40:13
97.102Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady1:40:14
98.164Šíma Zdeněk1961mLegendy mužiSlivenec1:42:03
99.125Foučková Hana1979žMasters ženy1:42:21
100.9Andělová Monika1970žVeteránkyOLYMPIA SPARTAN Training1:42:42
101.59Kraft Denis1996mVlci1:42:56
102.237Dočkálková Martina1975žMasters ženyNordic Team1:44:18
103.49Bureš Ondřej1995mVlci1:45:54
104.158Nováková Michaela1996žGazely1:45:54
105.1Poslední Jarmila1952žLegendy ženy1:47:48
106.291Moosová Ivana1984žGazelyKostelec2:06:27
107.290Moosová Irena1953žLegendy ženyKostelec2:06:27
DSQ296Kratěna Ivo1980mMasters muži41:01
Tygřice: Dívky 2016 a mladší - 200m
1.442Gajdoštíková Adéla2017žTygřice00:53
2.446Banýrová Laura2018žTygřiceÚstí nad Labem01:15
3.416Žilková Celestýna2018žTygřiceRanní ptáčata01:17
4.422Bouchalová Anežka2018žTygřiceDolní Břežany01:45
5.429Náhlíková Marie2020žTygřiceBaby vital02:05
Tygři: Kluci 2016 a mladší - 200m
1.419Mach Jonáš2016mTygři00:47
2.441Gladiš Dalibor Eli2017mTygřiSvět běhu00:57
3.444Král Samuel2019mTygřiPraha 501:15
4.415Štandera Antonín2018mTygřiRanní ptáčata01:28
5.324Goldmann Elliot2019mTygři01:32
Tryskomyši: Dívky 2014 – 2015 400m
1.427Furberová Stella2014žTryskomyši dívkyOhrobec02:18
2.310Klenovská Ariana2015žTryskomyši dívky02:40
Tryskomyši: Kluci 2014 – 2015 400m
1.412Dubec Štěpán2014mTryskomyši kluciTriexpert02:20
2.421Sailer Oliver2015mTryskomyši kluci02:40
3.414Král Matyáš2015mTryskomyši kluciRanní ptáčata03:30
Surikaty: Dívky 2012 – 2013 - 600m
1.403Šulcová Sára2012žSurikaty dívky03:07
2.406Vorlíčková Alžběta2012žSurikaty dívky03:29
3.435Kalinová Vendula2013žSurikaty dívkySPORTicus03:31
4.447Papežová Thea2013žSurikaty dívkyTUTADY03:52
5.401Kinzlerová Adéla2012žSurikaty dívky03:53
Surikaty: Kluci 2012 – 2013 - 600m
1.408Lukeš Jan2012mSurikaty kluci02:46
2.445Krahule Tadeáš2012mSurikaty kluciMilovice02:56
3.413Erbs Samuel2013mSurikaty kluciTJ Sokol Říčany03:16
4.449Štěpán Dominik2012mSurikaty kluciKounice03:50
Gepardi: Dívky 2010 – 2011 - 800m
1.407Chalupníková Valerie2010žGepardi dívky03:48
2.360Kvasničková Kateřina2010žGepardi dívkyŠakal Kbely04:19
3.351Pařezová Emma2011žGepardi dívkyPraha04:21
4.426Sottnerová Julie2010žGepardi dívkyTJ Radotín04:23
5.434Kalinová Barbora2010žGepardi dívkySPORTicus05:36
6.420Brantová Lenka2011žGepardi dívkyKolín05:59
Gepardi: Kluci 2010 – 2011 - 800m
1.425Skrbek Matouš2010mGepardi kluciSokol Železný Brod03:38
2.323Menger David2010mGepardi kluci04:00
3.439Gladiš Dorian2011mGepardi kluciSvět běhu04:24
4.409Lenz Adam2011mGepardi kluciOLYMPIA SPARTAN Training05:58
5.448Štěpán Denisa2010mGepardi kluciKounice06:00
Chrti: Kluci 2008 – 2009 - 1000m
1.410Lenz Dan2008mChrti kluciOLYMPIA SPARTAN Training04:30
2.322Menger Pavel2008mChrti kluci05:24
Dorostenci I 2006 – 2007
1.402Šulc Štěpán2007mDorostenci I kluci05:31
2.411Koutník Tomáš2006mDorostenci I kluciŠakal Kbely05:35
3.418Šimková Tereza2007žDorostenci I dívkySK Jeseniova06:16
4.423Čellárová Zuzana2007žDorostenci I dívkySkirun Čakovice06:39
5.424Čellárová Johana2007žDorostenci I dívkySkirun Čakovice08:24
Hobby trasa
1.151Šikling Radim1976mMasters mužiTriEx Tibi27:30
2.106Hybš Marek1987mVlciSRTG Kolín27:40
3.111Hezoučký Ladislav1984mVlciPeace and love27:50
4.150Poncová Lea1982žGazelyD528:13
5.160Navratil David1984mVlciRhade28:13
6.137Rapčanová Klára1986žGazelyPajp tým28:42
7.286Spudilová Adéla2003žGazelymushers club Kladno28:43
8.417Gladiš Dorian2011mGepardi kluci28:44
9.42Heřmánek Hynek1980mMasters mužiPiece of Sádlo28:46
10.261Chalupníková Valerie2010žGepardi dívky2B WINNER TEAM29:06
11.136Rapčan Ladislav1984mVlciPajp tým30:01
12.270Sehnal Tomáš1967mVeterániBěhej Poděbrady30:20
13.299Klotzkergová Simona2007žDorostenci I dívkySK Extreme Trail G8MB32:05
14.157Jirásek Vít1976mMasters mužiŠneci vběhu33:34
15.300Horáková Barbora2007žDorostenci I dívkySK Etreme tail34:08
16.63Klenovská Veronika1980žMasters ženyRozběháme Pardubice35:33
17.298Nevřelová Julie2007žDorostenci I dívkySK Extreme Trail G8MB35:35
18.181Vojtkuláková Julie1999žGazely35:37
19.152Albrechtová Kateřina1977žMasters ženyTriEx Tibi35:45
20.74Holubová Pavlína1979žMasters ženy35:45
21.262Buresova Veronika1980žMasters ženy36:43
22.155Jonáková Eva1979žMasters ženy46:39
23.154Sailerová Jana1985žGazely46:39
24.280Tischerová Kateřina2001žGazely46:51
25.305Černá Michaela1978žMasters ženySkirun Čakovice47:43
26.276Tischerová Jarmila1975žMasters ženy48:10
Počet závodníků: 260
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie