Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Neratovice 10km

28.8.2022 09:00

Pořadatel: Spolek Jana Fryce
Místo: Neratovice
Podmínky: zataženo, 16 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.nerabeh.cz/
141 závodníků,

Certifikovaný 10km běh

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy
Fotky o Jany Gicové



Výsledky


Běh na 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubMezičas 5kmMezičas 7,2km
43. 8. 1. 54 Hana Klampflová 00:47:18 Ženy do 29 let Vrchaři Vrchlabí23:2134:11
56. 13. 2. 89 Kristýna Nouzová 00:49:12 Ženy do 29 let Topaz Fitness Club Neratovice23:4035:21
82. 14. 3. 147 Martina Trhoňová 00:53:14 Ženy do 29 let Neratovice26:3238:50
98. 18. 4. 139 Josefína Vrbová 00:55:28 Ženy do 29 let Neratovice27:2040:11
99. 19. 5. 154 Anna Šebestová 00:55:39 Ženy do 29 let Rozběháme Mělník27:4140:38
110. 25. 6. 4 Markéta Jeřábková 00:57:42 Ženy do 29 let Liberec27:4741:39
111. 26. 7. 11 Hedvika Simandlová 00:57:49 Ženy do 29 let Mladá Boleslav28:0741:53
129. 38. 8. 32 Eva Polášková 01:04:42 Ženy do 29 let Bradlec30:5646:00
135. 41. 9. 24 Marie Habartová 01:06:55 Ženy do 29 let Neratovice32:0147:15

Výsledky textově

Neraběh 10km - 28.08.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 10km
1.115Kupidlovský Daniel1976M49Praha35:15
2.75Flegl Vlastimil1986M39Vrchlabí35:34
3.88Vokrouhlík Michal1983M39Praha36:07
4.158Dvořák Pavel1982M49Atletika Alojzov36:42
5.136Veber Josef1975M49LK Chodov36:46
6.81Zoubek Petr1991M39Sokol Milovice36:53
7.41Rada Jan1969M50+Štefko Running Team37:18
8.79Palír Vojtěch1991M39Neratovice37:37
9.1Hradečný Viktor1980M49Neratovice37:56
10.161Ričány Ján1979M49SK Studenka37:59
11.70Stuchlý Pavel1990M39Sport team Brozany38:09
12.127Tatýrek Roman1994M39Praha 438:18
13.149Vinduška Pavel1982M49Autoservis AWS39:03
14.120Haník Zdeněk1986M39Nymburské BOMBY39:23
15.26Steiner Jiří1979M49Mělník39:59
16.71Tikovský Marcel1974M49JOSKATEL TEAM40:27
17.111Hrubý Jan1982M49Praha40:46
18.34Angelov Stojan1969M50+Rozběháme Neratovice40:54
19.137Andrlová Veronika1990Z39CSG Triteam41:23
20.128Mraček Jakub2005M39Mělník41:46
21.61Nikl Aleš1989M39Běhání ve Štětí42:09
22.6Kůla Jan1988M39Neratovice42:37
23.82Holec Michal1999M39Neratovice42:48
24.45Šebestová Kateřina1989Z39Neratovice43:04
25.157Fogl Pavel2001M39Rozběháme Mělník43:22
26.42Radová Barbora1967Z40+Štefko Running Team43:37
27.106Novák Patrik1988M39Liberec43:38
28.162Čechlovský Robert1975M49Rozběháme Neratovice43:40
29.108Vrána Petr2001M39Neratovice44:08
30.91Nápravník Jan1997M39Nikde nikdo44:17
31.3Horák Petr1987M39Wolf Pack44:38
32.134Kelin Petr2002M39Neratovice44:46
33.53Tockstein David1977M49Neratovice44:49
34.138Vít Jiří1979M49Nymburk44:58
35.39Helíková Lenka1988Z39Rozběháme Neratovice45:32
36.37Laryšová Radka1978Z40+LiveCross Neratovice45:34
37.67Perger Martin1981M49Neratovice45:36
38.38Milesová Iva1977Z40+PSK Olymp Praha46:21
39.146Dočkal Jan1980M49Mlazice46:27
40.59Ševčík Zdeněk1983M39Brandýs nad labem46:38
41.148Trhoň Jan1978M49Farnost Neratovice46:41
42.76Majerčíková Johana1992Z39Záboří46:45
43.54Klampflová Hana1993Z29Vrchaři Vrchlabí47:18
44.36Kulda Jan1979M49Šnek z Neratovic47:23
45.35Riečičiár Václav1964M50+Štětí47:29
46.90Lukavcová Ivana1987Z39Zlosyň47:55
47.114Hospes Vítězslav1984M39Neratovice47:57
48.151Scholz Marek1987M39Tenis Neratovice47:59
49.40Krejčí Robert1971M50+Neratovice48:10
50.97Vařeka Martin1985M39DS Františka Zobala48:18
51.33Zadrobílková Eliška1986Z39Dirxovi Praha 1048:18
52.113Kučerová Iveta1985Z39Rozběháme Neratovice48:19
53.78Sloup Petr1989M39Obříství48:27
54.104Mikeš Jaroslav1986M39Neratovice48:46
55.143Voždová Alena1977Z40+LiveCross Neratovice49:08
56.89Nouzová Kristýna2003Z29Topaz Fitness Club Neratovice49:12
57.77Mraček Jan1966M50+Run the World49:20
58.65Růžička Martin1981M49VK Neratovice49:35
59.150Trop Jakub1988M39Praha49:47
60.16Běloch Ondřej1985M39Neratovice49:55
61.107Turek Tomáš1985M39Neratovice50:07
62.43Dvořák Jiří1983M39Neratovice50:11
63.155Hypša Martin1987M39Rozběháme Mělník50:11
64.118Bělohoubek Milan1973M49Mladá Boleslav50:21
65.13Suchánek ml. Petr1999M39Auta Super50:28
66.126Ryba Roman1966M50+Neratovice50:32
67.69Koudelka František1971M50+Lhota50:40
68.135Skopul Marek1979M49VK Neratovice50:45
69.160Bubník Milan1979M49Neratovice51:21
70.100Brož David1980M49Libiš51:28
71.94Brzobohatý Miroslav1963M50+Unipetrol51:38
72.92Kubát Roman1976M49Vrchlabí51:56
73.2Bišický Václav1988M39Sukorady52:00
74.109Brabec Jiří1977M49Adventní běhání52:01
75.5Kočí Pavel1990M39Neratovice52:04
76.27Andrš Petr1978M49Neratovice52:07
77.50Zadrobílek Petr1984M39Dirxovi Praha 1052:20
78.101Brož Jaroslav2006M39Libiš52:26
79.164Švarc Dalibor1976M49Neratovice52:32
80.103Veselý Václav1994M39Auta Super52:33
81.152Lhota Ondřej2005M39Mlekojedy53:08
82.147Trhoňová Martina2002Z29Neratovice53:14
83.142Skála Ondřej1988M39Neratovice53:19
84.17Dvořák Jiří1982M49Neratovice53:27
85.52Kalina Jan1975M49Mrač53:27
86.119Vránek Václav1972M50+Neratovice53:27
87.144Slovák Stanislav1961M50+Řež53:29
88.93Šporcl Radek1967M50+Běžecký klub Spolana53:35
89.66Saifrt Ondřej1981M49Všetaty - Přívory53:36
90.102Frajman Tomáš1997M39Rozběháme Mělník53:40
91.130Fleglová Veronika1986Z39Jelenice53:59
92.22Lím Zbyšek1980M49Mratín54:45
93.86Kobrle Daniel1987M39Mělník54:59
94.131Kříž Jaroslav1981M49Míto55:09
95.28Balda Petr1987M39Kosmonosy55:14
96.19Kulíková Pavla1991Z39Rozběháme Neratovice55:25
97.57Hofmannová Kateřina1978Z40+Přezletice55:27
98.139Vrbová Josefína2001Z29Neratovice55:28
99.154Šebestová Anna1995Z29Rozběháme Mělník55:39
100.145Dočekal Šimon2006M39Neratovice55:41
101.14Fogl Milan1966M50+TOM - KČT Kralupy nad Vltavou55:44
102.117Kučerová Pavla1972Z40+Nupaky56:01
103.121Řehková Jana1974Z40+Dobřejovice56:02
104.141Novák Milan1987M39Neratovice56:04
105.159Novotná Alžběta1987Z39Kojetice56:16
106.74Vojtová Markéta1985Z39Wolfdog Bohemia56:32
107.68Tichá Hana1974Z40+Neratovice56:40
108.133Frank Jakub1989M39Neratovice56:49
109.96Šmíd Jan1970M50+Odolena Voda57:35
110.4Jeřábková Markéta1995Z29Liberec57:42
111.11Simandlová Hedvika1993Z29Mladá Boleslav57:49
112.85Slezáková Monika1980Z40+Neratovice57:59
113.156Benešová Klára1989Z39Rozběháme Neratovice58:59
114.140Štamfest David1988M39Neratovice59:26
115.99Skalová Eva1974Z40+Karate Dragon59:36
116.55Ryšavá Marcela1974Z40+Neratovice59:52
117.21Brojír Ondřej1982M491:00:04
118.153Lhotová Gabriela1978Z40+Mlékojedy1:00:15
119.95Noskeová Ivana1984Z39Tuhaň1:00:20
120.116Novotná Veronika1979Z40+Praha1:00:30
121.56Stiborová Martina1981Z40+Neratovice1:00:30
122.98Buriánek Martin1970M50+Neratovice1:00:40
123.18Kočí Jana1988Z39Neratovice1:00:45
124.73Ležal Vratislav1999M39Mělník1:01:02
125.163Hurbanová Anna1974Z40+Rozběháme Neratovice1:01:33
126.64Bělochová Jana1987Z39Neratovice1:01:55
127.31Kolář Vojtěch1989M39Neratovice1:02:00
128.87Kovács Petr1992M39Máslovice1:03:43
129.32Polášková Eva1996Z29Bradlec1:04:42
130.48Balounová Zuzana1988Z39Všetaty1:04:43
131.47Baloun Luboš1980M49Všetaty1:04:44
132.58Gondek Jan1986M39Janovo Holičství1:06:21
133.166Herclíková Marcela1990Z39Tišice1:06:21
134.165Gondet Martin1984M39Neratovice1:06:21
135.24Habartová Marie1993Z29Neratovice1:06:55
136.132Soukupova Hana1959Z40+Rozběháme Neratovice1:08:59
137.29Baldová Lucie1989Z39Kosmonosy1:12:25
138.124Jirková Lenka1977Z40+Machov1:13:10
139.122Černická Lucie1977Z40+Praha východ1:16:32
140.125Nováková Markéta1975Z40+Praha1:21:13
141.123Gilíková Marie1978Z40+Nupaky1:21:13
Počet závodníků: 141
Čas tisku: 28.08.2022 14:58:40

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, Muži/ženy

Fotky o Jany Gicové