Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2022 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: sucho, horko, 30 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
134 závodníků,

70 let od Zátopkova vítězství na 5000m v Helsinkách.

Výsledky v pdf: Oficiální 5000m, Veteráni nad 60 let, Výsledky 5000m v pdf, časy kol, Záznam Zlaté pětky

Součet časů 5000m+10000m

Fotky: od Miriam Stewartové, od Martina Šandery

Pozvánka na úterý 26.7. na krátký večerní běh do vrchu do Chuchle



Výsledky


Běh č.1 ( vet. nad 60 let ) - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
8. 8. 1. 34 Frank THOMAS 00:26:48.20 M55 sportler-beteung.de

Výsledky textově

Zlatý týden - 5000m - 24.07.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Běh č.1 ( vet. nad 60 let )
1.69BAMBAS Jaroslav1957mM65Plzeň12,522:08,02
2.95BĚLEHRÁDEK Pavel1958mM60TJ Čolek12,522:27,88
3.21ŠIMEK Zdeněk1957mM65BULLS Dobříš12,523:37,19
4.157BUTZKE Petr1959mM60Příbram12,523:49,29
5.63FREY Eduard1958mM60TOM - KČT Kralupy nad Vltavou12,524:13,85
6.131BOBEK Josef1949mM70TJ Znojmo12,524:38,31
7.73PUCHOLT Jiří1959mM60T.J.Sokol Unhošť12,525:48,76
8.34THOMAS Frank1963mM55sportler-beteung.de12,526:48,20
9.170HÁK Jaroslav1946mM75Studenec12,526:51,74
10.20PULLMAN Miroslav1950mM70Trhová Kamenice12,527:01,67
11.99CHMEL Zdeněk1962mM60Běžecký klub České spořitelny12,528:28,14
12.78ŠŮCHA Václav1946mM75Stříbro12,528:33,47
13.79VOKÁČ Milan1950mM70Praha 612,531:06,43
14.57SLÁDEK Jiří1950mM7012 běhá -Praha 1212,532:31,57
15.74SMEJKAL Čestmír1945mM75Velke Bilovice12,535:23,31
16.48ULRICH Josef1937mM85Liga 100 Praha12,537:17,76
17.42KOCIAN Luděk1942mM80AVC12,539:37,91
18.22GROH Stanislav1946mM75Vrchlabí12,540:20,35
19.45DOLEČEK František1943mM75Atletika Stará Boleslav12,545:31,33
20.46PEJPAL Jiří1934mM85Liga 100 Praha12,551:02,76
21.72ENGLIŠ Jiří1938mM80Vávrovice12,555:14,75
Běh 2 - ZLATÁ PĚTKA
1.135JANOUŠEK Milan1991mM20Sokol Kolín12,515:22,48
2.164NOVÁK Vojtěch2002mM20SK Sporting Příbram12,515:38,53
3.100MILER Jiří1975mM45AC Mladá Boleslav / Lawi Stars12,516:00,33
4.52DOLEŽAL Vít1998mM20Poko Running Team12,516:25,13
5.7SPLÍTEK Karel1989mM20Praha 612,516:30,56
6.23HURYCH Jakub1991mM20Maratón klub Kladno12,517:07,62
7.151KAČENA Štěpán1984mM35Spartak Praha 412,517:17,30
8.174MUZIKÁŘ Martin1987mM35Salming running team12,517:18,14
9.80ŠVÁCHA Petr1983mM35Pivo a Myslivec12,517:23,88
10.54KOPČA Lukáš1990mM20TJ Baník Stříbro12,517:33,26
11.97TKÁČ Ondřej1985mM35AK Hodonin12,517:41,06
12.83PECHAČ Jan1986mM35-12,518:01,68
13.76ZÁMIŠ Lukáš1986mM35Běžecký klub České spořitelny12,518:14,41
14.89Ibrahimov Ruslan1996mM20VŠE12,518:24,14
15.145REYES ACEBES Jose Francisco1994mM20Madrid12,518:39,11
16.40BLÁHA Tomáš1981mM40SC MARATHON PLZEŇ,z.s.12,518:51,52
17.24MALATA Lukáš1986mM35Praha12,519:13,14
18.93HACH Lukáš1984mM35Štefko Running Team12,519:17,92
19.175ŠMÍD Jiří1984mM35TJ Neratovice12,519:19,11
20.11ANGELOV Stojan1969mM50Rozběháme Neratovice12,519:23,23
21.26GOGULINSKÝ Dmitrij1985mM35Praha12,519:23,83
22.96CHMÁTAL Martin1974mM45Štefko running team12,519:34,90
23.4DVOŘÁK Radek1978mM40Hobby Runners12,519:41,96
24.5ŠIK David1971mM50AC Gomango Hogner12,519:46,54
25.14LUDVIGH Peter1996mM20Malacky12,519:54,59
26.182DERMÍŠEK Milan1984mM35SK Máslovice 6912,520:28,88
27.71TVARŮŽKA Tomáš1972mM50Ladermon Team12,521:16,63
28.152ROSTÁS Lukáš1989mM20Plzeň11,517:30,82
Běh 3 - muži č.2
1.38JAHODA Michal1987mM35Běžecký klub České spořitelny12,519:56,11
2.77OSVALD Robin1988mM20Courtyard by Marriott Prague City12,520:18,65
3.166JIROVSKÝ Jan1973mM45Praha 4 - Chodov12,520:34,50
4.58NĚMEC Viktor2004mM20AC TEPO Kladno12,520:40,27
5.171MASTNÝ Martin1975mM45Řevnice12,520:48,97
6.3NIČ Miloslav1969mM50MK Kladno12,520:53,71
7.176VÍT Jiří1979mM40Tonda Sport Prušánky12,521:16,20
8.98GRUSZ Filip1984mM35Podej mi pivo12,521:25,33
9.186ŠELMECI Marek1996mM204212,521:28,62
10.47ČERMÁK Lukáš1993mM20PSK Olymp Praha12,521:41,02
11.75TUAN NGUYEN Minh1993mM20Běžecký klub České spořitelny12,521:44,75
12.94ŠKLEBENÝ Vít1991mM20LL Lomec12,521:58,43
13.70MARAT Petr1969mM50Jablonecké Mattonky12,522:09,24
14.12LIVORA Václav1989mM20Nehvizdy12,522:21,26
15.17ŠANDERA Martin1976mM45BONBON, adidas Runners Prague12,522:23,24
16.150DOSEDĚL Jan1991mM20Praha12,522:34,73
17.133FIALA Tomáš1989mM20Praha 6 - Řepy12,522:58,22
18.201Hybner Roman1976mM45Team Praha12,523:19,63
19.27KÉHAR Ota1977mM45Plzeň12,523:42,35
20.183ŠTRUNC Michal1989mM20Dubina running team12,523:49,91
21.82BARAN Richard1971mM50Praha12,524:12,44
22.64KŘÍŽ Lubomír1983mM35Dubeč12,524:21,94
23.139SKLENÁŘ Aleš1997mM20Praha12,524:23,29
24.25ČÁSLAVSKÝ Martin1973mM45Praha12,524:32,68
25.59LIFKA Radek1974mM45Běžecký klub České spořitelny12,524:32,77
26.18MIKULECKÝ Tomáš1978mM40Děčín12,524:43,17
27.60SCHMÍD Ondřej2007mdorostenciTJ Jiskra Litomyšl12,524:47,43
28.66GURSKÝ Drahoslav1971mM50Praha 812,524:50,45
29.178VANCL Daniel1981mM40Písek12,524:53,15
30.65LEDVINKA Josef1972mM50SABZO12,525:00,05
31.159ŠTRÉGL Daniel1982mM40Holohlavy12,525:06,82
32.49ŠKRDLANT Radek1975mM45Zbiroh12,525:26,25
33.162LEXA Radek1982mM40Běžecký klub České spořitelny12,525:53,63
34.189BURSÍK Martin1975mM45Benešov12,526:10,55
35.142SUMERAUER René1970mM50Praha12,529:02,41
36.29MACÁK Jiří1984mM35Hradec Králové12,529:39,05
37.143OGURČÁK Slavomír1989mM20Kezmarski kamzici12,531:05,43
38.84Lakatoš Ivan1984mM35Bratislava12,531:31,57
39.68KOŠINÁR Daniel1988mM20PLZEŇ12,531:48,50
40.147GONDEK Pavel1978mM40Vytisknuti.cz12,535:06,76
41.56KOLOC Pavel1965mM55AC Total Zero12,535:57,73
42.165LHOTA Jaroslav1980mM40Sport Josefov7,513:36,10
Běh 4 - ženy
1.125VEIGERTOVÁ Gabriela2000žŽ20AC TJ Jičín12,517:20,88
2.172ZÍMOVÁ Jana1984žŽ35Maraton klub Kladno12,519:31,65
3.101ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice12,519:32,83
4.149HNÍZDOVÁ Lenka1987žŽ35TJ Sokol Maxičky12,519:54,16
5.187ŽIŽKOVÁ Zuzana1987žŽ35Běžecký klub České spořitelny12,520:16,08
6.112MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ Baník Stříbro12,520:27,44
7.115MILESOVÁ Iva1977žŽ45PSK Olymp Praha12,522:13,89
8.122VITOUŠOVÁ Dana1983žŽ35Jablonecké Mattonky12,522:16,55
9.127DIMITRIADU Michaela1973žŽ45Sportovní chůze Praha12,522:30,56
10.107KUBELKOVÁ Eva1978žŽ40Radějovice12,522:56,95
11.116STOLIČNÁ Zuzana1968žŽ50Bratislava12,523:07,02
12.161DOTLAČILOVÁ Petra1986žŽ35Štefko Running Team12,523:35,29
13.105BAYEROVÁ Lenka1968žŽ50Praha12,523:37,69
14.168NIKELOVÁ Denisa1994žŽ20Běžecký klub České spořitelny12,523:48,84
15.113POKOROVÁ Jaroslava1972žŽ50AK Škoda Plzeň12,524:24,71
16.153ZVÁROVÁ Marie1993žŽ20Vlašim12,524:47,20
17.114KUNSTÁTOVÁ Marie1979žŽ40Šneci v běhu12,524:49,93
18.132KAČENOVÁ TITE Barbora1988žŽ20Praha12,525:23,83
19.191RAUVOLFOVÁ Nicole1990žŽ20Praha12,525:36,58
20.91VOKÁČOVÁ Mirka1992žŽ20BK neohrožených žen12,525:45,75
21.158NEJEDLÁ Ivana1989žŽ20Synkov12,527:42,44
22.148KAHOUNOVÁ Michaela1995žŽ20Praha 912,528:28,45
23.144BAJTOSOVÁ Barbora1995žŽ20Kezmarski kamzici12,528:56,29
24.140KUBEČKOVÁ Lucie1995žŽ20Praha12,529:14,10
25.103KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ55SC MARATHON PLZEŇ, z.s.12,529:17,54
26.179POLENSKÁ Lucka1982žŽ40Roudnice nad Labem12,529:29,56
27.167BARTÍKOVÁ Kamila1993žŽ20Vlašim12,529:49,72
28.173SKALICKÁ Vlasta1951žŽ65TaH Praha12,529:59,75
29.110FLANDERKOVÁ Zdeňka1985žŽ35Běžecký klub České spořitelny12,532:59,80
30.119CHMELOVÁ Iva1962žŽ60Běžecký klub České spořitelny12,533:00,61
31.155STRNADELOVÁ Milada1975žŽ45Běžecký klub České spořitelny12,533:33,28
32.137MATYÁŠKOVÁ Jana1970žŽ50Praha112,533:41,97
DNF123CARAMITTI Sara1982žŽ40Vestec5,514:46,73
DNF90ROČŇÁKOVÁ Miloslava1945žŽ65Zvole2,505:58,77
1500m
1.247SKOKAN Jan2010mžáciTJ Sokol Roudnice3,505:25,33
2.246SKOKANOVÁ Štěpánka2012žžačkyTJ Sokol Roudnice3,505:49,50
3.203MALATA Kryštof2010mžáciPraha 153,506:26,47
4.244HÖSL Oliver2015mžáciMeteor VIII3,506:34,46
5.250Dermíšek Milan2012mžáciSkalica3,506:44,73
6.249Dermíšková Michaela2009žžačkySkalica3,507:09,49
7.243LASEVIČ Jan2010mžáciHerink3,507:11,28
8.204MALATA Eliáš2012mžáciPraha 153,507:46,39
9.248Lasevičová Natálie2015žžačky3,511:40,82
Počet závodníků: 134
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Oficiální 5000m, Veteráni nad 60 let, Výsledky 5000m v pdf, časy kol, 5000m+10000m

Fotky od Miriam Stewartové

Fotky od Martina Šandery