Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh krajem J. J. Ryby

20.8.2022 10:30

Pořadatel: Saša Pavlišen a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem - myslivna
Podmínky: mokro, deštivo, 16 stupňů Celsia
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
95 závodníků,

Okruh 9 km

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Běh na 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
15. 15. 1. 146 Josef Vitásek 00:42:40 Muži do 69 let Buková
28. 23. 2. 144 Jiří Turek 00:47:46 Muži do 69 let Chaloupky
36. 24. 3. 103 Petr Butzke 00:50:07 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram

Výsledky textově

Běh krajem J.J .Ryby - 20.08.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 9 km
1.149Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná33:38
2.137Sobotka Jiří1979Muži do 49 letRožmitál p.Tř.35:54
3.111Hostička Jan1979Muži do 49 letPříbram37:00
4.117Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram37:00
5.145Valek Marian1975Muži do 49 let38:08
6.113Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskoelsy40:06
7.155Karas Tomáš1967Muži do 59 let40:18
8.131Raboch Ivan1966Muži do 59 letŽebrák40:34
9.148Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko40:50
10.107Frühauf František1975Muži do 49 letOhrazenice41:11
11.162Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 let41:41
12.124Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice41:43
13.115Jilg Petr1986Muži do 39 let#běhámzaUkrajinu41:49
14.127Pernica Ondřej1974Muži do 49 letLBK Źelezná Ruda41:57
15.146Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková42:40
16.132Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun43:26
17.147Weinfurter Aleš1988Muži do 39 letTJ Sokol Hvožďany44:10
18.153Karasová Anna2006Ženy do 34 let44:10
19.106Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín44:47
20.125Myslivec Michal1986Muži do 39 letKamýk nad Vltavou45:02
21.121Kutnohorský Jan1974Muži do 49 letBojov45:55
22.119Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr46:01
23.138Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy46:04
24.123Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha46:05
25.118Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů team46:06
26.142Třísková Katarína1971Ženy do 54 let46:24
27.154Karasová Věra1972Ženy do 54 let47:33
28.144Turek Jiří1962Muži do 69 letChaloupky47:46
29.110Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov47:48
30.136Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram47:48
31.161Landauerová Radka1992Ženy do 34 letPříbram48:11
32.108Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram49:10
33.114Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko49:15
34.116Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice49:29
35.143Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín49:54
36.103Butzke Petr1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram50:07
37.122Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice51:05
38.135Růžičková Jana1969Ženy do 54 letU Šmídů team51:21
39.109Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram51:34
40.139Svoboda Jan1943Muži nad 70 letKD Příbram52:23
41.128Pertlová Martina1974Ženy do 54 letU Šmídů team53:23
42.140Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letKD Příbram58:23
43.130Průša Josef1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice1:04:44
44.101Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani Příbram1:11:25
45.104Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko1:40:00
Počet závodníků: 45
Datum a čas tisku: 20.08.2022 20:26:04
Kros J.J. Ryby 2022- děti - 20.08.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKlubKolČas
Kluci 2-5let
1.42Troch Vít2017Kotenčice10:14,26
2.22Novotný Tobiáš201810:15,78
3.63Slavojanský Branko2018Zdice10:20,86
4.18Miriťuk Jonáš2019Příbram10:22,02
5.20Myslivec Vojtěch2017Kamýk nad Vltavou11:49,40
6.68Fábera Matyáš2019Chaloupky14:22,38
Dívky 2-5let
1.23Paimová Ester2017Bor u Březnice10:12,47
2.1Boukalová Tereza201810:14,11
3.31Petáková Petra201810:18,86
4.67Fáberová Dominika2017Chaloupky14:15,66
Kluci 6-7let
1.7Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram10:54,77
2.49Zvěřina Marek2015Jiskra Lisovice10:55,55
3.43Troch Šimon2015Kotenčice11:01,87
4.4Černý Roman2016Příbram11:03,56
5.3Burián Tomáš2015Rpety11:10,25
Dívky 6-7let
1.61Kočnarová Sofie2015Pňovice10:55,99
2.25Paimová Erika2015Bor u Březnice10:56,35
3.6Dvorská Karolína2015Bohutín10:58,46
4.62Slavojanská Tereza2015Zdice11:00,11
Kluci 8-9let
1.16Meruna Tomáš2013Králův Dvůr21:44,21
2.28Pernica Radek2013LBK Źelezná Ruda21:46,55
3.53Dolejš Matěj2014SK Kelti Beroun21:48,79
4.8Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram21:50,18
5.19Miriťuk Tobiáš2014Příbram21:58,01
6.47Vyhnálek Václav201421:58,85
7.9Helebrant Tomáš2014Dobříš22:11,67
Dívky 8-9let
1.39Šolcová Karolína2013Sk Sporting21:44,09
2.2Brázdová Dominika2013Adrien Elixír Elite Team Radotín21:50,74
3.33Prouzová Barbora2013Střela Žebrák21:53,38
4.64Kraus Theodora2014Podluhy21:56,96
Kluci 10-11let
1.29Pernica Rostislav2011LBK Źelezná Ruda13:52,11
2.35Skalička Michael2012SK Sporting Příbram14:08,93
3.32Prouza Tomáš2011Střela Žebrák14:34,74
4.48Vyhnálek Prokop201114:48,82
Dívky 10-11let
1.40Špetová Viktorie2011AK ŠKODA Plzeň13:58,71
2.26Palková Eliška2012Střela Žebrák14:12,84
3.65Kraus Annemarie2012Střela Žebrák14:16,32
4.41Špetová Patricie2011AK ŠKODA Plzeň14:30,25
5.17Merunová Veronika2011Loko Beroun14:35,62
Kluci 12-13let
1.51Bauer Lukáš2010Střela Žebrák13:46,18
2.52Dolejš Jakub2009Lokomotiva Beroun13:53,43
Dívky 12-13let
1.21Nováková Ema2010AK Škoda Plzeň14:09,75
2.44Valuchová Julie2009JUVE14:31,13
3.13Hrdličková Valentýna2010Praskolesy14:43,85
Děti 14-15let
1.15Kundrát David2007Praskolesy28:10,74
2.30Pernicová Lucie2007LBK Źelezná Ruda28:13,25
3.14Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram28:43,85
4.45Valuchová Veronika2008JUVE211:51,33
Dorostenci
1.5Černý Matěj2005SK Sporting Příbram311:32,97
2.66Nováková Eliška2005Brdoběžci314:16,96
Počet závodníků: 50
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy