Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tochovický kros Podrejžím

19.11.2022 10:00

Pořadatel: obec Tochovice
Místo: Tochovice - fotbalové hřiště
Podmínky: sníh, 0 strupňů Celsia, bezvětří
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
131 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, kategorie, celkové



Výsledky


Hlavní závod 7km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
40. 7. 1. 77 Svatava Řechková 00:35:53 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
50. 14. 2. 118 Jiřina Honzáková 00:37:23 Ženy do 64 let Břevnov
53. 16. 3. 73 Jaroslava Černá 00:38:05 Ženy do 64 let TJ Tochovice
54. 17. 4. 133 Monika Dudášová 00:38:14 Ženy do 64 let Obořiště
58. 18. 5. 98 Stanislava Hartmanová 00:40:27 Ženy do 64 let Vorvani Příbram

Výsledky textově

Tochovický kros - 19.11.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 7km
1./1.105Novák Vojtěch2002MMuži do 39 letSk Sporting Příbram25:35
2./2.71Šneberger Jan1985MMuži do 39 letAC Falcon Rokycany25:58
3./3.137Hochmut Milan1987MMuži do 39 let26:39
4./1.84Rosol Jiří1974MMuži do 49 letLoko Beroun27:06
5./2.4Hostička Jan1979MMuži do 49 letPříbram27:20
6./4.83Nový Matěj2000MMuži do 39 letTOP4RUNNING27:28
7./5.130Karas Stanislav1998MMuži do 39 letPříbram27:44
8./1.75Švarc Petr1966MMuži do 59 letTriKlub Příbram28:24
9./3.124Dražan Michal1981MMuži do 49 letŽárovka Vranovice28:30
10./6.131Hájek Tomáš1991MMuži do 39 letČtvrteční klub28:45
11./4.123Valek Marian1975MMuži do 49 let28:58
12./1.108Karasová Anna2006ŽJuniorkyBohutín30:12
13./2.107Karas Tomáš1967MMuži do 59 letBohutín30:17
14./5.127FORTELKA JIŘÍ1982MMuži do 49 letPŘÍBRAM30:18
15./6.89Hrdlička Dušan1973MMuži do 49 letPraskolesy30:22
16./2.128Zemanová Lucie2005ŽJuniorky30:31
17./7.140Rozmajzl Lukáš1984MMuži do 39 letSK Chosiki30:44
18./7.109Pejša Jan1975MMuži do 49 letsmí být prázdné30:54
19./8.74Maleček Martin1975MMuži do 49 letŽižkovský tygři31:13
20./9.97Zemek Michal1977MMuži do 49 letPříbram31:39
21./10.113Hodač Vladimír1976MMuži do 49 letKrálův dvůr32:03
22./8.96Edelmann Robert1984MMuži do 39 letPříbram33:00
23./1.126Dvořák Petr1961MMuži do 69 letVila Rusalka33:05
24./9.116Císař Jan1990MMuži do 39 letSK Mirovice33:13
25./10.95Souček Filip1984MMuži do 39 let33:18
26./2.121Turek Jiří1962MMuži do 69 letChaloupky33:33
27./1.139Černá Lucie1993ŽŽeny do 34 letTochovice33:44
28./11.86Cais Pavel1980MMuži do 49 letMilín - Hlemýždi Milín33:48
29./12.111Plavec Hynek1978MMuži do 49 letD. Dušníky33:50
30./1.69Štohanzl Jaromír2007MJuniořiTochovice34:01
31./3.46Podruh Petr1972MMuži do 59 letNezbavětice34:15
32./1.122Stibalová Petra1976ŽŽeny do 54 letBroumy34:23
33./4.136Číp Roman1970MMuži do 59 let34:25
34./5.134Fencl Radek1965MMuži do 59 let34:47
35./2.129Landauerová Radka1992ŽŽeny do 34 letRTS35:09
36./13.120Kutnohorský Jan1974MMuži do 49 letBojov35:19
37./2.85Rosolová Ivana1974ŽŽeny do 54 letRossi team35:38
38./14.117Pech Luboš1974MMuži do 49 letBohutín35:40
39./15.138Mařík Michal1975MMuži do 49 letPraha35:47
40./1.77Řechková Svatava1967ŽŽeny do 64 letOxygen Příbram35:54
41./3.106Karasová Věra1972ŽŽeny do 54 letBohutín36:08
42./3.91Slámová Lucie2006ŽJuniorkySk Sporting Příbram36:15
43./1.80Hacaperková Eva1986ŽŽeny do 44 let36:41
44./6.132Krutílek Jaroslav1970MMuži do 59 letPB36:44
45./11.93Král Kevin1999MMuži do 39 letMilín36:48
46./4.101Hrdličková Romana1975ŽŽeny do 54 letRozběháme Hořovicko36:49
47./2.112Kafková Lucie1982ŽŽeny do 44 letZdice37:00
48./2.102Flachs Jaroslav2007MJuniořiSK Sporting Příbram37:03
49./5.114Turečková Jana1968ŽŽeny do 54 letTenisový Klub Bohutín37:11
50./2.118Honzáková Jiřina1965ŽŽeny do 64 letBřevnov37:24
51./12.72Aubrecht Jakub1984MMuži do 39 letNová Huť37:48
52./6.115Kaiserová Jiřina1976ŽŽeny do 54 letMP Hořovice38:00
53./3.73Černá Jaroslava1962ŽŽeny do 64 letTJ Tochovice38:06
54./4.133Dudášová Monika1966ŽŽeny do 64 letObořiště38:15
55./7.119Nesvačil Tomáš1968MMuži do 59 letPříbram38:34
56./3.99Butzke Petr1959MMuži do 69 letFit klub Padák Příbram39:20
57./13.94Edelmann Radek1989MMuži do 39 letRedRun Team39:32
58./5.98Hartmanová Stanislava1958ŽŽeny do 64 letVorvani Příbram40:28
59./3.103Flachsová Šárka1980ŽŽeny do 44 letPříbram40:35
60./1.76Svoboda Jan1943MMuži nad 70 letKD Příbram40:36
61./3.88Walenka Matěj2004MJuniořiLazsko40:39
62./4.100Zárybnická Nikola2006ŽJuniorkyRouvy Specialized40:45
63./4.104Prunerová Eva1979ŽŽeny do 44 letKovohutě Příbram40:55
64./14.142Raschman Josef1990MMuži do 39 let42:02
65./3.141Raschmanová Hana1990ŽŽeny do 34 let42:02
66./5.81Votoupalová Kateřina2006ŽJuniorkySušice42:36
67./7.92Slámová Martina1976ŽŽeny do 54 letPříbram42:59
68./8.90Linková Hanka1972ŽŽeny do 54 letBezděkov42:59
69./8.135Tuháček Milan1965MMuži do 59 letSK Prdlavky43:29
70./6.70Štohanzlová Silvie2010ŽJuniorkyTochovice44:05
71./7.110Boháčová Simona2009ŽJuniorkySk Sporting Příbram44:05
72./1.87Svobodová Dana1952ŽŽeny nad 65 letKD Příbram44:12
73./4.79Wiener Otakar1956MMuži do 69 letDůchodce z Lužin44:16
74./2.82Průša Josef1952MMuži nad 70 letSlavoj Obecnice50:30
75./2.78Bartošová Milada1953ŽŽeny nad 65 letVorvani Příbram53:17
76./3.125Požgayová Jana1955ŽŽeny nad 65 letBonbon Praha1:11:01
Počet závodníků: 76
Tochovický kros 2022 - děti - 19.11.2022
Výsledková listina
PořadíČísloČipJménoRNKat.KlubKolČas
Dívky 6 - 7 let
1.1111Štilcová Adéla2015žDívky do 5 letSK Sporting Příbram11:00,69
2.1313Kočnarová Sofie2015žDívky do 5 letPňovice11:05,05
3.4949Paimová Erika2015žDívky do 5 letBor u Březnice11:07,06
4.1212Dvorská Karolína2015žDívky do 5 letBohutín11:07,48
5.5757Šebková Viola2016žDívky do 5 letBiatlon Beroun11:15,96
6.6161Černá Alžběta2015žDívky do 5 letTJ Tochovice11:22,04
7.5454Aubrechtová Anna2016žDívky do 5 letNová Huť11:24,47
8.6868Valterová Klárka2016žDívky do 5 let11:43,80
Kluci 6 - 7 let
1.5353Zvěřina Marek2015mKluci do 5 letJiskra Lisovice11:01,71
2.1414Hacaperka Marek2015mKluci do 5 letSK Sporting Příbram11:03,13
3.1010Pilecký Antonín2016mKluci do 5 letTochovice11:17,97
4.1515Burian Tomáš2015mKluci do 5 letRpety11:19,72
Dívky 8-9 let
1.2323Brázdová Dominika2013žDívky 8-9 letSC Radotín - Adrien team22:01,04
2.2424Šebková Elen2013žDívky 8-9 letBiatlon Beroun22:05,88
3.2626Hrdličková Julie2013žDívky 8-9 letStřela Žebrák22:07,99
4.6363Kraus Theodora2014žDívky 8-9 letPodluhy22:13,64
5.1717Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram22:15,49
6.2222Pilecká Jitka2013žDívky 8-9 letTochovice23:45,56
Kluci 8-9 let
1.2828Diviš Jan2013mKluci 8-9 letAO Střela Žebrák21:55,89
2.5656Maleček Adam2013mKluci 8-9 letŽižkovský tygři22:02,67
3.6767Meruna Tomáš2013mKluci 8-9 letKrálův dvůr22:04,93
4.2727Hacaperka Filip2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram22:11,37
5.1919Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram22:20,42
6.1818Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letPříbram22:34,48
Dívky 10-11 let
1.6262Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák14:02,43
2.2929Palková Eliška2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák14:06,16
3.6666Merunová Veronika2011žDívky 10-11 letLokomotiva Beroun14:27,85
Kluci 10-11 let
1.3131Nademlejnský Pavel2011mKluci 10-11 letStřela Žebrák13:42,29
2.33Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Pribram14:04,81
3.3232Diviš Pavel2011mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák14:09,36
4.5050Štilcová Kačka2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram14:35,71
Děti 12-13 let
1.3636Michálek Antonín2009mKluci 12-13 letTri Klub Příbram13:35,69
2.5555Burický David2009mKluci 12-13 letTochovice13:38,95
3.3535Bauer Lukáš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák13:44,95
4.3333Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming14:03,00
5.3434Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák14:08,06
6.4747Podruhová Kateřina2009žDívky 12-13 letSK Kočka Mourovka14:17,05
7.3737Prukner Tomáš2009mKluci 12-13 letPraha14:38,93
Děti 14-15 let
1.4242Kundrát David2007mKluci 14-15 letPraskolesy28:14,70
2.4141Jeníková Martina2007žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram28:27,59
3.4040Budoš Adam2008mKluci 14-15 letZŠ BH Příbram28:34,37
4.3939Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun28:36,66
5.6565Novák Lukáš2008mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram28:55,69
6.4545Podruh Václav2008mKluci 14-15 letNezbavětice29:39,74
Dívky do 5 let
1.66Kubátová Veronika2017žDívky do 5 letOstrov10:09,56
2.5252Fáberová Dominika2017žDívky do 5 letChaloupky10:09,65
3.4848Paimová Ester2017žDívky do 5 letBor u Březnice10:09,98
4.5959Štohanzlová Simona2017žDívky do 5 letTochovice10:11,20
5.11Černá Nina2021žDívky do 5 letTochovice10:21,55
6.6060Černá Karolína2018žDívky do 5 letTJ Tochovice10:26,11
7.6464Černá Terezka2021žDívky do 5 letTJ Tochovice10:40,57
Kluci do 5 let
1.77Dědina Ondřej2017mKluci do 5 letSK Spartak Příbram10:10,68
2.5858Štohanzl Prokop2017mKluci do 5 letTochovice10:11,01
3.5151Fábera Matyáš2019mKluci do 5 letChaloupky10:12,78
4.22Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letPříbram10:17,40
Počet závodníků: 55
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, kategorie, celkové