Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Benešovský běžecký festival

18.9.2022 09:00

Pořadatel: Atletika Benešov
Místo: Benešov, atletický stadion
Podmínky: Zataženo až polojasno/slunečno, rychlé střídání mírného deště a slunečna. 11 stupňů Celsia. Nárazový vítr.
Web závodu: http://www.benesov-beh.cz
576 závodníků,

Hlavní závod: Start a cíl na dráze. 10km - 1.kolo 400m, následně 4 okruhy v okolí atletického stadionu. Nesoutěžní charitativní běh bez čipů.

Výsledky v pdf: Děti, Kategorie, Celkove, štafety, záznam doběhu



Výsledky


Hlavní závod na 10 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo
28. 1. 1. 360 Lucie Ratajová 00:42:57 Ženy do 44 let Beensov501:4610:0810:1510:3010:21
37. 2. 2. 329 Alena Jeřábková 00:44:33 Ženy do 44 let Týnec501:3310:1210:5811:1610:37
77. 13. 3. 319 Eva Hendrychová 00:51:43 Ženy do 44 let BBK501:5411:5912:5412:4412:16
79. 14. 4. 444 Radka Noháčová 00:52:10 Ženy do 44 let Petroupim501:5812:1912:3312:4212:40

Výsledky textově

Benešovská juniorka s VZP ČR-18.09.2022
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNKlubKolČas
Dorostenky starší
1.146146Králíčková Natalia2006Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov47:46,17-
2.144144Brožková Sofie2005Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov48:36,49+0:50.32
3.216216Novotná Denisa2006Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov49:34,09+1:47.92
4.200200Lašová Sára2006Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov49:39,46+1:53.29
5.8888Černá Markéta2006Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov49:45,16+1:58.99
6.104104Hájková Barbora2005Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov410:16,24+2:30.07
7.133133Kupsová Pavlína2006Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov411:47,97+4:01.80
8.279279Váchová Adéla2005Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov411:48,44+4:02.27
Dorostenci starší
1.166166Zitko Jan2005Dukla Praha45:08,94-
2.118118Jiřík Adam2005Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov48:14,95+3:06.01
Dorostenky mladší
1.239239Silvey Olivia2007Sokol Senohraby33:35,03-
2.237237Řeháková Laura Anna2008Atletika Benešov33:40,49+0:05.46
3.105105Horadová Ela2007Sokol Senohraby33:47,42+0:12.39
4.103103Hájková Tereza2007Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov35:10,98+1:35.95
5.285285Starostová Barbora2007Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov35:54,75+2:19.72
6.171171Němečková Nela2007Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov36:24,29+2:49.26
7.7878Babková Eliška2007Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov36:24,37+2:49.34
Dorostenci mladší
1.164164Zitko Jan2007Dukla Praha33:14,06-
2.8282Brožík Ivan2008Atletika Benešov33:18,44+0:04.37
3.168168Dvořák Lukáš2008SK Benešov33:29,18+0:15.12
4.8989Černý Matěj2007Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov33:47,16+0:33.09
5.214214Novák Lukáš2008SK Sporting34:01,74+0:47.67
Žáci starší
1.138138Jánošík Dominik2009Atletika Vlašim22:34,14-
2.274274Záhorec Jonáš2009Atletika Benešov22:37,35+0:03.21
3.172172Douda Vojtěch2010SKI Sokol Zaječice22:47,25+0:13.10
4.148148Duchoslav Antonín2009Atletika Benešov22:51,28+0:17.13
5.6666Šultys Jan2010ZŠ Benešov, Jiráskova 88823:21,74+0:47.59
6.243243Stibor Jan2010Atletika Benešov23:23,88+0:49.73
7.9898Filip Jiří2010Benešov24:39,04+2:04.89
Žákyně starší
1.277277Pavliščová Marie2009Atletika Benešov22:48,00-
2.280280Müllerová Denisa2009Atletika Benešov22:58,10+0:10.09
3.176176Čuříková Daniela2009Atletika Benešov23:02,00+0:13.99
4.210210Možíšová Magdaléna2010TJ Sokol Senohraby23:23,32+0:35.32
5.257257Tikovská Ema2010Nahoruby23:29,41+0:41.41
Žáci mladší
1.294294Woller Sebastian2011SK Benešov11:11,26-
2.255255Šubrt Matěj2012Atletika Benešov11:14,60+0:03.34
3.179179Tardovský David2011SK Benešov11:16,77+0:05.51
4.173173Douda Ondřej2011SKI Sokol Zaječice11:17,78+0:06.52
5.270270Vyskočil Vojtěch2011Atletika Benešov11:19,66+0:08.40
6.227227Podešva Patrik2011Atletika Senohraby11:19,84+0:08.58
7.174174Heřmánek Milan2012SK Benešov11:20,35+0:09.09
8.233233Rada Vít2011Atletika Benešov11:20,86+0:09.60
9.234234Radochlib Jiří2012Atletika Benešov11:22,95+0:11.69
10.1515Frübauer Vojtěch2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:24,56+0:13.30
11.4040Merta Matyáš2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:25,35+0:14.09
12.149149Duchoslav Jan2011Benešov11:25,88+0:14.62
13.3737Lukáš Josef2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:28,58+0:17.32
14.5858Skála Radek2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:29,00+0:17.74
15.282282Šachl Ondřej2012HC Lev Benešov11:29,19+0:17.93
16.5454Rataj Lukáš2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:30,47+0:19.21
17.4646Novák Vojtěch2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:30,82+0:19.56
18.5555Rybka Vojtěch2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:33,12+0:21.86
19.1414Filip Pavel2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:33,39+0:22.13
20.6868Tikovský Jaromír2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:33,59+0:22.33
21.1717Harvan Jiří2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:34,20+0:22.94
22.5656Sedlák Jakub2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:35,28+0:24.02
23.109109Hrobský Kryštof2011Atletika Benešov11:37,28+0:26.02
24.116116Jandečka Kryštof2012Pišišvorové11:38,73+0:27.47
25.11Abdi Arin2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:39,10+0:27.84
26.260260Urban Lukáš2012BC Benešov11:42,03+0:30.77
27.122122Klápa Matyáš2012Atletika Benešov11:46,10+0:34.84
28.6262Suk Michael2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:49,56+0:38.30
Žákyně mladší
1.269269Vynšová Barbora2012Atletika Benešov11:13,04-
2.222222Pavliščová Anna2012Atletika Benešov11:17,19+0:04.14
3.273273Žemličková Klára2012Atletika Benešov11:19,19+0:06.14
4.272272Zemanová Laura2011Atletika Benešov11:19,89+0:06.84
5.245245Stiborová Klaudie2012Atletika Benešov11:22,33+0:09.28
6.238238Řeháková Valerie2012Atletika Benešov11:22,90+0:09.86
7.167167Dvořáková Nicol2011Atletika Benešov11:23,37+0:10.32
8.187187Janďourková Johana201111:23,48+0:10.44
9.8383Brožíková Marie2012Atletika Benešov11:25,67+0:12.62
10.108108Houzarová Aneta2012Benešov11:26,06+0:13.02
11.9292Doležalová Anna2011Atletika Benešov11:26,84+0:13.80
12.183183Vilímková Barbora2012Atletika Benešov11:26,98+0:13.94
13.2626Karásková Kateřina2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:30,40+0:17.36
14.107107Horníková Eliška201211:30,98+0:17.94
15.2323Hrbková Karolína2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:31,18+0:18.14
16.275275Záhorcová Anežka2012Atletika Benešov11:34,18+0:21.13
17.178178Fučíková Eliška2012ZŠ Karlov Beroun11:36,45+0:23.40
18.284284Parýzková Lucie2012TJ Sokol Senohraby11:39,42+0:26.38
19.22Bohatsch Eline Sophia2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:40,54+0:27.49
20.4343Müllerová Aneta2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:48,76+0:35.72
21.5050Piffl Jasmine2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:49,20+0:36.16
22.44Cabalková Kateřina2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:55,96+0:42.91
23.5151Pohořalová Marie2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88812:07,68+0:54.64
Přípravka II. - hoši
1.175175Heřmánek Petr2013SK Benešov10:35,09-
2.66Čedík Lukáš2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:35,58+0:00.49
3.9999Filler Martin2014FK Újezd nad Lesy10:35,78+0:00.68
4.5353Preisler Lukáš2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:35,91+0:00.82
5.4545Novák Ondřej2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:37,26+0:02.16
6.2020Hovorka Jakub2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:38,47+0:03.38
7.205205Machotka Tomáš2014Atletika Vlašim10:38,88+0:03.78
8.126126Kopáňko Lukáš2014Atletika Benešov10:39,02+0:03.92
9.241241Smolák Pavel2014Krhanice10:39,10+0:04.01
10.212212Nerad Adam2014SK Benešov10:40,39+0:05.30
11.271271Výskot Adam201410:40,91+0:05.82
12.159159Krampera Štěpán2014Votice10:41,11+0:06.02
13.1616Galamb Maxmilián2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,20+0:06.10
14.33Bubeník Miroslav2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,32+0:06.23
15.193193Rozkovec Nikolas201410:41,50+0:06.40
16.3333Krätsmar - Šmogrovič Matthias2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,52+0:07.42
17.2929Kopecký Sebastián2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,52+0:07.43
18.6161Sosa Arias Daniel Benedict2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,10+0:08.00
19.157157Jirásek Gabriel2013Atletika Benešov10:43,10+0:08.01
20.283283Parýzek Jakub2014TJ Sokol Senohraby10:43,24+0:08.14
21.5757Siksa Andrej2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,76+0:08.66
22.189189Vorel Filip2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,82+0:08.72
23.169169Kounol Daniel2013ZŠ Dukelská10:43,94+0:08.84
24.215215Novák Vit2014SK Sporting10:44,00+0:08.90
25.152152Hrubý Jakub2013Benešov10:44,79+0:09.70
26.281281Šachl Vít2014HC Lev Benešov10:45,20+0:10.10
27.4242Müller Max2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,85+0:11.76
28.1818Harvan Marek2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:47,64+0:12.54
29.4949Ošťádal Mojmír2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:47,83+0:12.74
30.181181Ďuďa Oliver2013141:17,63+40:42.53
Přípravka II. - dívky
1.182182Ďuďová Viktorie2013SKI Run Čakovice10:32,15-
2.8080Brázdová Dominika2013Atletika Radotín - Adrien Team10:33,85+0:01.70
3.7979Božovská Karolína2013Atletika Benešov10:35,02+0:02.87
4.209209Míčková Karolína2014Atletika Benešov10:35,20+0:03.05
5.151151Hromadkova Ema2013Benešov10:36,05+0:03.90
6.120120Kalošová Monika2013Atletika Benešov10:36,93+0:04.78
7.226226Peterková Justýna2014Atletika Benešov10:37,33+0:05.17
8.3535Kučerová Kristýna2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:39,91+0:07.76
9.223223Pechová Julie2013Benešov10:40,39+0:08.24
10.150150Hromadkova Bela2014Benešov10:40,69+0:08.54
11.256256Šubrtová Lucie2014Atletika Benešov10:40,80+0:08.64
12.186186Filipová Bára2014Atletika Benešov10:41,89+0:09.74
13.4747Nováková Kateřina2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,90+0:09.75
14.7272Vašatová Ema2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,03+0:09.88
15.240240Skywalker Olivia2013Benešov10:42,38+0:10.22
16.3030Koštová Elena2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,85+0:10.70
17.297297Zahradkova Leontyna2013TJ Sokol Senohraby10:42,91+0:10.76
18.252252Šostá Adriana2013Atletika Benešov10:43,07+0:10.92
19.2424Hrbková Sofie2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,54+0:11.38
20.2121Hrachovská Isabela2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,88+0:11.73
21.2727Karásková Zuzana2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:44,26+0:12.11
22.236236Reinbergerová Charlotte2014Benešov10:45,89+0:13.74
23.55Zikmundová Laura2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,10+0:13.95
24.3434Kubalíková Samanta2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,27+0:14.11
25.124124Klápová Elena2014Atletika Benešov10:46,47+0:14.32
26.6969Votrubová Sofia2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,63+0:14.48
27.117117Jandečková Alžběta2014Pišišvorové10:47,05+0:14.90
28.231231Prudká Magdalena2013Atletika Benešov10:47,95+0:15.80
29.211211Nebřenská Klára2014Benešov10:48,17+0:16.02
30.1010Dvořáková Karolína2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:49,08+0:16.93
31.188188Vorlová Alžběta2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:51,42+0:19.27
32.248248Svobodová Zuzana2014Benešov10:52,17+0:20.02
Přípravka I. - hoši
1.99Dušek Tadeáš2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:17,50-
2.244244Stibor Jindřich2015Atletika Benešov10:17,87+0:00.36
3.221221Pavlišče Štěpán2015Atletika Benešov10:18,11+0:00.60
4.1313Eiselt Václav2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:18,34+0:00.83
5.154154Hrubý Adam201510:18,38+0:00.87
6.9797Fiala Tobiáš2015Benešov10:19,14+0:01.64
7.225225Peterka Vilém2016Benešov10:19,68+0:02.18
8.2828Khek Hugo2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:19,69+0:02.18
9.3131Král Pavel2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:19,69+0:02.18
10.276276Plaček Jan2016Atletika Benešov10:20,20+0:02.70
11.162162Máca Sebastian201610:20,65+0:03.14
12.217217Opriš Jaroslav2015Atletika Benešov10:20,65+0:03.15
13.3836Lalik Kryštof2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:21,56+0:04.05
14.7171Vašata Václav2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:21,77+0:04.26
15.101101Fryš Jindřich201510:21,77+0:04.27
16.259259Turek Štěpán2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:21,95+0:04.44
17.192192Štengl Jakub201610:22,74+0:05.24
18.299299Žák David2016Benešov10:23,30+0:05.80
19.9595Eichler Matěj2016Kozmice10:23,46+0:05.96
20.77Čadek Maxmilián2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:24,26+0:06.76
21.194194Rozkovec Tobiáš201610:26,02+0:08.52
Přípravka I. - dívky
1.278278Pavliščová Josefína2015Atletika Benešov100:17,73-
2.130130Křížová Elen2015Atletika Benešov100:18,11+0:00.37
3.121121Kalošová Ema2015Atletika Benešov100:18,15+0:00.41
4.261261Urbanová Štěpánka2015BC Benešov100:18,27+0:00.53
5.262262Urbanová Veronika2015BC Benešov100:18,67+0:00.93
6.143143Fílová Magdalena2015Atletika Benešov100:19,69+0:01.95
7.142142Fílová Barbora2015Atletika Benešov100:19,89+0:02.16
8.230230Prudká Helena2015Atletika Benešov100:19,95+0:02.21
9.295295Zahradkova Ela2015TJ Sokol Senohraby100:20,03+0:02.30
10.113113Chomická Nela2015Atletika Benešov100:20,15+0:02.41
11.2525Chobotská Elena2015ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:20,27+0:02.53
12.136136Holánková Gabriela2015ZŠ Dukelská100:20,49+0:02.76
13.4444Nagyová Linda2015ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:20,49+0:02.76
14.6767Švejdová Tereza2015ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:20,49+0:02.76
15.180180Jašková Nella2016100:20,71+0:02.98
16.296296Zahradkova Ema2015TJ Sokol Senohraby100:20,91+0:03.18
17.9494Dupačová Magdaléna2015Atletika Benešov100:21,01+0:03.27
18.139139Blažková Emily2016Atletika Benešov100:21,95+0:04.21
19.158158Jirásková Laura2016Atletika Benešov100:22,54+0:04.81
20.263263Vandová Vendula2015Benešov100:22,67+0:04.93
21.6060Smeková Eliška2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,44+0:05.70
22.7373Vodičková Gréta2015ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,57+0:05.83
23.3232Králová Anna2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,84+0:06.10
24.6363Suková Eliška2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,99+0:06.26
25.4848Novotná Anna2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:24,72+0:06.99
26.5252Pospíšilová Anna2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:24,91+0:07.18
27.267267Vodňanská Karolína2016100:26,70+0:08.97
Mini přípravka - hoši
1.242242Smolák Jakub2017Krhanice10:13,27-
2.219219Ošťádal Eduard2017Benešov10:13,55+0:00.28
3.134134Hrůza Štěpán2017ATLETIKA BENEŠOV10:14,27+0:00.99
4.265265Vilímek Adam2017Votice10:14,55+0:01.28
5.399399Karola František2017Vratimov10:14,59+0:01.31
6.137137Fiala Robin2017Benešov10:15,21+0:01.94
7.206206Machotka Lukáš2017Vlašim10:15,27+0:01.99
8.191191Fruhbaner Ondřej201710:15,38+0:02.10
9.208208Malý Václav2018Benešov10:16,13+0:02.85
10.112112Chobotský Jiří2018MŠ Čtyřlístek Benešov10:16,13+0:02.85
11.127127Kopecký Kristián2017Benešov10:16,67+0:03.39
12.123123Klápa Jonáš2017MŠ Palouček, Benešov10:16,76+0:03.48
13.128128Kos Filip2018Benešov10:16,96+0:03.69
14.155155Hruška Adam2017Bedrč10:17,95+0:04.68
15.391391Noháč Petr201810:18,03+0:04.75
16.198198Vášata Jiří201910:19,53+0:06.26
17.135135Holánek David2019Benešov10:19,85+0:06.58
18.153153Hrubý Filip2017Atletika Benesov10:20,31+0:07.04
19.400400Havlík Tomáš201810:20,49+0:07.22
20.114114Jahoda Hynek2019Krusičany10:26,85+0:13.58
21.397397Pokorný Tobiáš201910:34,75+0:21.47
22.8181Brém Šimon2020Praha 1110:35,65+0:22.38
23.431431Marek Damián202010:36,41+0:23.14
24.160160Kubošek Viktor202010:42,44+0:29.17
25.394394Pazdera Vojtěch2021Benešov10:48,69+0:35.42
26.286286Pazdera Jiří2017T-Rex team10:49,47+0:36.20
27.207207Machotka Matyáš2020Vlašim10:51,44+0:38.16
Mini přípravka - dívky
1.235235Reinbergerová Antonie2017Benesov10:11,24-
2.100100Fillerová Veronika2017Závodní inkubátor10:12,30+0:01.05
3.170170Kounolová Aneta201710:12,57+0:01.32
4.213213Neradová Magdalena2017Benešov10:12,81+0:01.56
5.218218Oprišová Isabella2017Atletika Benešov10:13,08+0:01.83
6.392392Hostková Jasmína2018Benešov10:13,34+0:02.09
7.229229Pohořalová Magdalena2017MŠ Berušky10:13,49+0:02.24
8.163163Mácová Miriam201710:13,60+0:02.36
9.119119Kadeřábková Eliška2018Atletika Benešov10:13,61+0:02.36
10.111111Hrušková Nikol2017Benešov10:13,87+0:02.62
11.140140Hlinková Bela2017Atletika Benešov10:14,00+0:02.76
12.110110Hromadkova Anna2017Benešov10:14,01+0:02.76
13.9393Dupačová Marie2017Atletika Benešov10:14,48+0:03.23
14.264264Vandová Viktorie2018Benešov10:14,63+0:03.38
15.268268Vrbatová Alžběta2017Václavice10:14,78+0:03.54
16.102102Fryšová Veronika201810:15,35+0:04.11
17.185185Hovorková Aneta201710:15,36+0:04.11
18.7777Auersvaldová Elen201710:15,36+0:04.11
19.115115Jahodová Sofie2017Krusičany10:15,36+0:04.12
20.9696Eiseltová Marie Antonie2018Benešov10:15,37+0:04.12
21.258258Trnková Tereza2018Atletika Benešov10:15,64+0:04.39
22.435435Matoušková Nikol201710:15,88+0:04.64
23.125125Klímová Anastázie2017MŠ Čtyřlístek10:16,08+0:04.83
24.161161Kubošeková Stella201710:16,50+0:05.25
25.197197Šmogrovičová Elena201710:16,55+0:05.30
26.7676Ambrožová Miriam2017Benešov10:17,09+0:05.85
27.201201Lípová Sára201710:17,59+0:06.35
28.439439Suchomelová Veronika201810:17,85+0:06.60
29.393393Kheková Roberta201910:18,69+0:07.44
30.250250Šolcová Anna2018Praha10:19,03+0:07.78
31.432432Marková Karolína201710:20,00+0:08.75
32.266266Vilímková Stella2020Votice10:20,20+0:08.95
33.300300Žáková Natálie2019Benešov10:22,56+0:11.32
34.195195Čadková Justýna201910:23,30+0:12.05
35.202202Lípová Adriana202010:36,84+0:25.60
36.247247Straková Iveta201810:39,07+0:27.82
37.436436Vyšinková Marie2020Benešov10:42,70+0:31.46
38.438438Skorepová Nela202010:43,68+0:32.43
39.199199Žížalová Nela201910:48,84+0:37.60
40.220220Pačáková Veronika2020Praha10:52,14+0:40.89
41.434434Hrachovská Mellanie201710:53,48+0:42.23
42.156156Hrušková Veronika202111:11,16+0:59.91
43.251251Šolcová Julie2021Praha11:22,31+1:11.06
Počet závodníků: 265
www.4timing.cz
Benešovská desítka + štafety 10km - 18.09.2022
Výsledková listina
PořadíBibČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Hlavní závod na 10 km
1.448448Chmátal David2005Muži 16 - 39 letTri klub Příbram536:20
2.348348Neděla Štěpán2001Muži 16 - 39 letBěžíme za Vlašim536:29
3.367367Šedivý Zdeněk2000Muži 16 - 39 letBBK536:47
4.328328Jánošík Rudolf1971Muži do 59 letBěžíme za Vlašim537:04
5.342342Langr Milan1981Muži do 49 letBěžíme za Vlašim537:10
6.315315Gazda Vítězslav1977Muži do 49 letBenešovský bežecký klub a trenovanibehu.cz537:11
7.325325Jahoda Vít1983Muži 16 - 39 letBenešovský běžecký klub537:32
8.373373Vrbata Jan1986Muži 16 - 39 letTýnec nad Sázavou538:59
9.389389Bielik Ondřej1987Muži 16 - 39 letBěžíme za Vlašim538:59
10.384384Hadáček František1975Muži do 49 letSPSVD Jistebnice539:05
11.323323Hruška Miroslav1988Muži 16 - 39 letBenešovský běžecký klub539:51
12.354354Pertlík Martin1984Muži 16 - 39 letBenešovský běžecký klub540:23
13.331331Kapko David1971Muži do 59 letBěžíme za Vlašim540:24
14.382382Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné540:30
15.362362Schwarz Honza1977Muži do 49 letTýnec nad Sázavou541:11
16.433433Karola Martin1986Muži 16 - 39 let541:20
17.177177Šťastný Jan1974Muži do 49 letTJ Sokol Senohrady541:37
18.456465Prchlík Adam2003Muži 16 - 39 letBBK541:48
19.334334Kohout Kryštof2001Muži 16 - 39 letSenohrabští lyžníci541:57
20.335335Kos Jakub2004Muži 16 - 39 letSenohrabští lyžníci542:17
21.356356Prchal Jakub1996Muži 16 - 39 lettrista60.cz542:20
22.305305Bína Jiří1976Muži do 49 letSenohrabští lyžníci542:22
23.454454Říha Karel1969Muži do 59 letBBK542:22
24.452452Říha Lukáš2002Muži 16 - 39 letSK Posázavan Poříčí nad Sázavou542:33
25.357357Prchal Pavel1959Muži do 69 letGP Kolín542:38
26.326326Jalůvka Jan1966Muži do 59 letNovis TK Praha542:44
27.349349Nejdr Aleš1988Muži 16 - 39 letBenešov542:54
28.360360Ratajová Lucie1979Ženy do 44 letBeensov542:58
29.351351Oberlander Jan1975Muži do 49 letSenohrabští lyžníci543:05
30.355355Popelák Kamil1981Muži do 49 letMMA Brothers Gym Poděbrady543:07
31.317317Hájek Lukáš1991Muži 16 - 39 letTJ jiskra Zruč nad Sázavou543:54
32.321321Hnětkovský Michal1979Muži do 49 letTýnec nad Sázavou543:56
33.364364Smékal Mirek1960Muži do 69 letBenešovský běžecký klub543:59
34.379379Neuman Jiří1974Muži do 49 letKamenný Přívoz544:03
35.330330Kaloš Zdeněk1987Muži 16 - 39 letBenešovský běžecký klub544:08
36.369369Šulc Miroslav1968Muži do 59 letBenešovský běžecký klub544:22
37.329329Jeřábková Alena1979Ženy do 44 letTýnec544:34
38.352352Oktábec Vojtěch1967Muži do 59 letTýnec nad Sázavou544:50
39.371371Tůma Jiří1963Muži do 59 letBěžíme za Vlašim545:06
40.380380Pazdera Jiří1991Muži 16 - 39 letPomněnice545:10
41.314314Fišer Radek1984Muži 16 - 39 letTJ Jiskra Zruč nad Sázavou545:14
42.370370Tůma Libor1971Muži do 59 letBenešovský běžecký klub545:16
43.375375Zoula Jaroslav1980Muži do 49 letMokrá Lhota!545:20
44.307307Bubeník Miroslav1979Muži do 49 let545:38
45.359359Prchlíková Barbora1971Ženy do 54 letBenešovský běžecký klub545:41
46.381381Truhelka Tobiáš2006Muži 16 - 39 letSK Florbal Benešov546:13
47.322322Hruška Pavel1977Muži do 49 letSokol Václavice546:17
48.344344Matoušek Miroslav1982Muži do 49 let546:18
49.313313Dvořáková Renáta1971Ženy do 54 letBěžíme za Vlašim546:23
50.372372Veselý Jakub1979Muži do 49 letveselí běžci546:42
51.327327Janďourek Petr1978Muži do 49 letPraha547:13
52.450450Heřmánek Milan2012Muži 16 - 39 letSK Benešov547:16
53.368368Šíma Jirka1974Muži do 49 letBenešov547:20
54.318318Hejný Martin1978Muži do 49 letČechtice547:34
55.311311Doležalová Petra1974Ženy do 54 letBenešov547:35
56.316316Götz Miroslav1973Muži do 49 letBenešov548:03
57.304304Petrásková Nikol1998Ženy 16 - 34 let548:26
58.376376Žaba Jan1964Muži do 59 letBenešov548:27
59.333333Klein Radim1975Muži do 49 letSport Guru Benešov548:27
60.312312Doupovcová Martina1976Ženy do 54 letSenohrabští lyžníci548:28
61.363363Skořepová Alena1975Ženy do 54 letSenohrabští lyžníci548:32
62.301301Absolon Marek1975Muži do 49 letEduso548:49
63.437437Dušil Roman1975Muži do 49 let548:58
64.310310Doležal Jan1976Muži do 49 letBenešov549:01
65.343343Ledecký Ondřej1989Muži 16 - 39 letBBK549:29
66.385385Kášková Gabriela2006Ženy 16 - 34 letAtletika Hostivař549:38
67.350350Němec Jiří1948Muži nad 70 letSenohrabští lyžníci549:43
68.455455Myslivcová Kateřina2002Ženy 16 - 34 letSKP judo Benešov549:56
69.388388Pikora Tomáš2006Muži 16 - 39 letSKP judo Benešov549:56
70.332332Karas Martin1980Muži do 49 let550:14
71.395395Noháč Michal1972Muži do 59 letPetroupim550:26
72.441441Mayer Jan1954Muži do 69 let550:46
73.306306Bořilová Magdaléna1965Ženy nad 55 letTýnec nad Sázavou550:53
74.303303Absolonová Martina2004Ženy 16 - 34 letOU Vyšehrad551:36
75.339339Kouklík Stanislav1961Muži do 69 letBenešovský běžecký klub551:44
76.5959Slunečko Jindřich1970Muži do 59 letZŠ Benešov, Jiráskova 888551:44
77.319319Hendrychová Eva1979Ženy do 44 letBBK551:44
78.386386Procházka Luděk1970Muži do 59 letTT ASTRA Konopiště, tč.TT invalida551:58
79.444444Noháčová Radka1982Ženy do 44 letPetroupim552:11
80.453453Říhová Radka1972Ženy do 54 let552:25
81.341341Kunstová Lenka1969Ženy do 54 letSenohrabští lyžníci552:49
82.347347Navrátil Josef1949Muži nad 70 letSK Strančice552:52
83.374374Vrbatová Lenka1991Ženy 16 - 34 letTýnec553:41
84.302302Absolonová Pavlína2004Ženy 16 - 34 letOu Vyšehrad553:53
85.308308Bursík Martin1975Muži do 49 letBenešov555:43
86.366366Svoboda Milan1956Muži do 69 letPraha 6557:20
87.358358Prchalová Jana1972Ženy do 54 letAdventní běhání557:35
88.365365Spilková Eliška2000Ženy 16 - 34 letSenohrabští lyžníci557:52
89.361361Růžička Josef1948Muži nad 70 letBuková-Pravonín559:08
90.440440Balatová Monika1966Ženy nad 55 let559:42
91.377377Herdinová Jana2003Ženy 16 - 34 let568:14
92.378378Peterková Eliška2004Ženy 16 - 34 letAtletika Benešov568:14
93.340340Kovařík Václav1955Muži do 69 letSenohrabští lyžníci572:14
Štafety 4 x 2,5 km
1.75757Coach Team2000Štafeta – muži540:23
2.75656Schwarz A Spol.2000Štafeta – muži543:49
3.75555Fešáci2000Štafeta – muži543:58
4.75252Pišišvorové2006Štafeta - smíšenáPišišvorové548:05
5.75454USK BAV team2001Štafeta – ženyBenešov551:50
6.75858Balata2006Štafeta - smíšená551:55
7.75353CZ SK1980Štafeta – ženyCZ SK552:25
8.75151Jiráskovské běhny1967Štafeta – ženyZŠ Benešov, Jiráskova 888562:31
SUBARU Benešovská trojka
1.165165Zitko Jan2007Muži 17 let a mladšíDukla Praha210:58
2.451451Dřízal Marek1996Muži 18 - 39 letČerčany210:59
3.420420Pazdera Jiří1991Muži 18 - 39 letPomněnice211:04
4.413413Linhart Jan1984Muži 18 - 39 letPraha211:08
5.184184Silvey Olivia2007Ženy 17 let a mladšíGymnázium Benešov211:16
6.405405Dziegielewska Ewelina1985Ženy 18 - 39 let211:33
7.401401Bína Šimon2007Muži 17 let a mladšíSKI Senohraby211:35
8.424424Tůma Jonáš2007Muži 17 let a mladšíAtletika Benešov211:44
9.418418Novák Daniel2010Muži 17 let a mladšíAtletika Benešov211:50
10.422422Slunečko Josef1973Muži starší 40 letNespeky212:01
11.196196Pospíšil Otakar1978Muži starší 40 let212:33
12.423423Šináglová Anna2009Ženy 17 let a mladšíAtletika Benešov212:35
13.421421Procházka Luděk1970Muži starší 40 letTT ASTRA Konopiště212:51
14.407407HOKE Milan1961Muži starší 40 letAtletika Benešov212:53
15.425425Vácha Petr1973Muži starší 40 letČerčany212:57
16.408408Jandečková Věra1981Ženy starší 40 letPišišvorové212:58
17.396396Karas Lukáš2010Muži 17 let a mladší213:05
18.406406Gozon Michal1976Muži starší 40 let213:15
19.442442Netušil Daniel1992Muži 18 - 39 letPiráti213:22
20.426426Veselá Daniela1977Ženy starší 40 letveselí běžci213:25
21.430430Vosický Pavel1977Muži starší 40 letMysličský běžecký klub213:25
22.402402Bínová Viktorie2009Ženy 17 let a mladšíSKI Senohraby213:30
23.428428Vynšová Barbora2012Ženy 17 let a mladšíAtletika Benešov213:33
24.414414Matoušková Jitka1987Ženy 18 - 39 letBenešov213:56
25.443443Mládek Pavel1979Muži starší 40 letTeplýšovice214:12
26.429429Vynšová Monika1979Ženy starší 40 letAtletika Benešov214:20
27.446446Šindler Jakub2012Muži 17 let a mladšíDukelská, Benešov214:23
28.415415Maur Jan1973Muži starší 40 letKunratice214:23
29.412412Landová Markéta1988Ženy 18 - 39 let214:33
30.445445Rybka Vojtěch2012Muži 17 let a mladšíZŠ Jiráskova, Benešov215:10
31.419419Nováková Alena1980Ženy starší 40 letBenešov215:15
32.447447Hubáček Libor1972Muži starší 40 letBenešov215:28
33.449449Pleva David1973Muži starší 40 letKnihkupectví Daniela216:01
34.409409Kohout Pavel1948Muži starší 40 letDubovsko216:18
RODINNÉ ŠTAFETY Zahradní techniky DVOŘÁK – 3x 400 m
1.71616Stožický303:16
2.7022LŠMAJŠ 21974303:41
3.71818Doudovi303:42
4.7099Trio Rio1971303:48
5.71010Vobejdové2022Atletika Benešov303:49
6.71414Duchouši2009Benešov303:56
7.7077Stiborovi1980Atletika Benešov303:57
8.7066Rakeťáci2014Atletika Benešov303:57
9.7044Cross team2015Atletika Benešov303:58
10.72020Slavíkovi304:04
11.71212Šubíci1982Atletika Benešov304:06
12.71111Kalošíci2013Atletika Benešov304:08
13.72222Veselí Běžci304:12
14.71717Koukolovi304:16
15.7088Stromeč2011atletika Benešov304:32
16.7011LŠMAJŠ 11977304:41
17.72121Hrubý304:43
18.71919Pišišvorové304:50
19.72323Lišáci Benešov305:11
20.7055Hrůzovci2014ATLETIKA BENEŠOV305:17
21.7033Benešovský válec2019HC Lev Benešov305:49
Počet závodníků: 156
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Kategorie, Celkove, štafety