Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Svatojánská 20

25.11.2017 13:00

Pořadatel: LOKO Beroun
Místo:
Podmínky: při startu sucho, po 40 minutách déšť, chladno
Web závodu: brdskypohar.cz/info_zavodu.php?id_zavodu=27
206 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - kat

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Závody:



Muži 17,8km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 57 Milan HochmutMuži do 39 letAK Škoda Plzeň01:01:40.00+00:00:00.00
2. 73 Radek BrunnerMuži 40-49 letSK Babice01:02:21.00+00:00:41.00
3. 56 Tomáš EklMuži do 39 letIron Stars Beroun01:02:38.00+00:00:58.00
4. 167 Lukáš KubričanMuži do 39 let01:03:12.00+00:01:32.00
5. 48 Daniel KupidlovskýMuži 40-49 letStodůlky, Praha01:04:04.00+00:02:24.00
6. 99 Petr ŠvarcMuži 50-59 letTriKlub Příbram01:04:15.00+00:02:35.00
7. 120 Tomáš PucholtMuži do 39 letTJ Sokol Unhošť A01:04:28.00+00:02:48.00
8. 24 Santiago BerengerMuži do 39 letLapoja Spain01:05:14.00+00:03:34.00
9. 76 Jan ŠnebergerMuži do 39 letAC Falcon Rokycany01:05:29.00+00:03:49.00
10. 68 Jaroslav DražanMuži do 39 letTriatlon Team Příbram01:05:34.00+00:03:54.00
11. 14 Jaroslav ChramostaMuži 50-59 letJaboja Tým01:05:54.00+00:04:14.00
12. 38 Lukáš PazderaMuži do 39 letTT Příbram01:06:12.00+00:04:32.00
13. 201 Radim ČadaMuži 40-49 letPodkoží01:06:14.00+00:04:34.00
14. 47 Tomáš ŠťastnýMuži do 39 letKerteam01:06:35.00+00:04:55.00
15. 27 Miroslav MikulaMuži 40-49 letIron Stars Beroun01:06:51.00+00:05:11.00
16. 108 Stanislav bicanMuži do 39 letTJ Packa01:07:01.00+00:05:21.00
17. 104 Martin BerkaMuži do 39 letAK Moravská Třebová01:07:10.00+00:05:30.00
18. 64 Martin SajdlMuži do 39 letŽižkovský tygři01:07:16.00+00:05:36.00
19. 115 Pepa RendlMuži 40-49 let01:07:25.00+00:05:45.00
20. 179 Jiří WallenfelsMuži 40-49 letSokol Královské Vinohrady01:07:46.00+00:06:06.00
21. 13 Jiří KřečekMuži do 39 letEleven Run Team01:07:52.00+00:06:12.00
22. 113 Lukáš PřindaMuži do 39 letTJ Packa Praha01:07:54.00+00:06:14.00
23. 94 Pavel ŠáraMuži 40-49 letAC Praha 189001:07:58.00+00:06:18.00
24. 4 Jan HerdaMuži do 39 letSKP Nymburk01:08:07.00+00:06:27.00
25. 31 Ervin BeshirMuži 50-59 letSK Zdice01:08:18.00+00:06:38.00
26. 28 Jiří SoučekMuži do 39 letTTT Praha01:08:31.00+00:06:51.00
27. 148 Miloš MaryškaMuži do 39 let01:08:38.00+00:06:58.00
28. 55 Tomáš KřečekMuži 40-49 letIRON STARS BEROUN01:08:40.00+00:07:00.00
29. 114 Martin OlšanMuži do 39 lettj packa praha01:09:34.00+00:07:54.00
30. 33 Matěj ČaščevojMuži do 39 letLoko Beroun01:09:58.00+00:08:18.00
31. 6 Ondřej TeplýMuži do 39 letHisport Team01:10:00.00+00:08:20.00
32. 203 Tomáš MartínekMuži do 39 letBoseGoRun01:10:15.00+00:08:35.00
33. 160 Jiří KecksteinMuži do 39 let01:10:17.00+00:08:37.00
34. 107 Filip SaidlMuži 40-49 letTJ Packa Praha01:10:24.00+00:08:44.00
35. 185 Jiří MalýMuži 40-49 let01:10:24.00+00:08:44.00
36. 127 Tomáš KarabinošMuži do 39 letPraha 1001:10:38.00+00:08:58.00
37. 196 Radim GojMuži do 39 letTRI LOKO Beroun01:10:43.00+00:09:03.00
38. 126 Stano HoličekMuži do 39 let01:10:46.00+00:09:06.00
39. 83 Martin VotavaMuži 40-49 letKrálův Dvůr01:12:36.00+00:10:56.00
40. 85 Bohumil VlčekMuži 50-59 letPraha 1301:13:08.00+00:11:28.00
41. 20 Jiří WallererMuži do 39 letSám za sebe01:13:15.00+00:11:35.00
42. 35 Vladimír VacardaMuži 50-59 letAC Slovan Liberec01:13:50.00+00:12:10.00
43. 97 Jan PejšaMuži 40-49 letsmí být prázdné01:13:54.00+00:12:14.00
44. 34 Zdislav CihlářMuži 50-59 letLoko Beroun01:14:47.00+00:13:07.00
45. 204 Dušan TomčoMuži 40-49 let01:14:58.00+00:13:18.00
46. 41 Pavel DvořákMuži 40-49 letBeroun01:15:00.00+00:13:20.00
47. 95 Tomáš RycheckýMuži 50-59 letHH Smíchov01:15:12.00+00:13:32.00
48. 80 Ján KorytárMuži 60-69 letAC Falcon Rokycany01:15:12.00+00:13:32.00
49. 166 Václav DaníčekMuži do 39 let01:15:19.00+00:13:39.00
50. 88 Miroslav BittnerMuži 40-49 letTTT01:15:38.00+00:13:58.00
51. 144 Ondřej FraněkMuži do 39 letPraha01:15:50.00+00:14:10.00
52. 84 Daniel KrausMuži do 39 letCheznovice01:15:52.00+00:14:12.00
53. 77 Pavel ŠkábaMuži 40-49 letNovis Tk Praha01:15:53.00+00:14:13.00
54. 151 Lubomír BrožMuži do 39 letNarysov01:16:39.00+00:14:59.00
55. 133 Martin MalečekMuži 40-49 letŽižkovský tygři01:16:52.00+00:15:12.00
56. 102 Štěpán KroupaMuži 40-49 letHi Sport Team01:16:58.00+00:15:18.00
57. 15 Martin BolditMuži do 39 letŘíčany01:17:04.00+00:15:24.00
58. 194 Dušan MatějkaMuži do 39 letSparta Podluy01:17:12.00+00:15:32.00
59. 17 Radim ŠiklingMuži 40-49 letPraha01:17:23.00+00:15:43.00
60. 177 Marek KindlMuži 40-49 letLoko Beroun01:17:27.00+00:15:47.00
61. 135 Petr DvořákMuži 50-59 letVila Rusalka01:17:32.00+00:15:52.00
62. 89 Filip MikešMuži 40-49 letCK Vinohradské šlapky01:17:36.00+00:15:56.00
63. 96 Robert SýkoraMuži 40-49 letVinohradské šlapky01:17:44.00+00:16:04.00
64. 51 Jiří SladkýMuži 50-59 letKPO / Praha01:17:51.00+00:16:11.00
65. 132 Martin MichálekMuži 40-49 letTriklub Příbram01:18:06.00+00:16:26.00
66. 146 Pavel RatajMuži 40-49 let01:18:11.00+00:16:31.00
67. 86 Honza HoraMuži 40-49 letAktuář Hořovice01:18:41.00+00:17:01.00
68. 129 Jan SteinerMuži do 39 let01:19:07.00+00:17:27.00
69. 186 Štěpán MatulaMuži 40-49 letOlympia Kladno01:19:15.00+00:17:35.00
70. 93 Jiří ŠnoblMuži 50-59 letPříbram 501:19:21.00+00:17:41.00
71. 61 Martin HruškaMuži do 39 letPraha01:19:36.00+00:17:56.00
72. 205 Jakub SládečekMuži 40-49 letSenešnice01:20:12.00+00:18:32.00
73. 78 Jan RechnovskýMuži 40-49 letKP Praha01:20:26.00+00:18:46.00
74. 116 Radovan HošekMuži 40-49 letBeroun01:20:27.00+00:18:47.00
75. 191 Radek FenclMuži 50-59 let01:20:33.00+00:18:53.00
76. 32 Ondřej ŠvábMuži do 39 letMilevsko01:20:46.00+00:19:06.00
77. 197 Martin ŠkrlantMuži do 39 let01:20:52.00+00:19:12.00
78. 45 Lukáš ŠtellaMuži do 39 let---01:20:54.00+00:19:14.00
79. 91 Dušan MejzrMuži 40-49 letVeverky01:20:59.00+00:19:19.00
80. 193 Sáva OplíštilMuži 50-59 let01:21:21.00+00:19:41.00
81. 79 Vladimír VaněkMuži do 39 letLitovel01:21:27.00+00:19:47.00
82. 143 Daniel BublaMuži 50-59 letPIM BK Divoká Šárka Pha01:21:34.00+00:19:54.00
83. 169 Adrien SehnalMuži 60-69 letDukla Praha01:21:40.00+00:20:00.00
84. 172 Michal FlachsMuži do 39 letPRAHA ZLICIN01:22:03.00+00:20:23.00
85. 92 Roman ČípMuži 40-49 letKovářství Hluboš01:22:13.00+00:20:33.00
86. 157 Jiří CipraMuži do 39 letForrest Gump Team01:22:14.00+00:20:34.00
87. 134 Jiří TurekMuži 50-59 letChaloupky01:22:27.00+00:20:47.00
88. 87 Vítězslav GazdaMuži 40-49 letDivišov01:22:44.00+00:21:04.00
89. 9 Miloslav BrabecMuži 60-69 letTJ RND Rokycany01:23:11.00+00:21:31.00
90. 44 Martin BurianMuži 40-49 letĎáblice Stars01:23:37.00+00:21:57.00
91. 137 Václav HašekMuži 40-49 letSkomelno01:23:45.00+00:22:05.00
92. 42 Pavel MacháčekMuži 50-59 let01:24:01.00+00:22:21.00
93. 122 Luboš ProšekMuži 40-49 letLokoBoys01:24:15.00+00:22:35.00
94. 173 Martin KrajicekMuži do 39 letSokol Veltez01:24:22.00+00:22:42.00
95. 12 Martin ŠpínaMuži 40-49 letGHOST Team01:24:38.00+00:22:58.00
96. 170 Pavel VávraMuži 40-49 letVorvani01:25:08.00+00:23:28.00
97. 43 Vilém SládekMuži do 39 letĎáblice Stars01:25:42.00+00:24:02.00
98. 40 Radek DömeMuži do 39 letBěžecký klub České spořitelny01:25:48.00+00:24:08.00
99. 11 Marcel ForejtMuži 40-49 letBrdonoš01:26:00.00+00:24:20.00
100. 70 Vilém HrdinaMuži 60-69 letBOHNICE01:26:07.00+00:24:27.00
101. 130 Antonín UngrMuži 60-69 letKozojedy01:26:19.00+00:24:39.00
102. 123 Aleš CelinaMuži 40-49 letIRONSTAR Beroun01:26:28.00+00:24:48.00
103. 136 Vladimír HodačMuži 40-49 letKrálův Dvůr01:27:26.00+00:25:46.00
104. 147 Lubomír SvátekMuži 50-59 let01:27:37.00+00:25:57.00
105. 187 Vojtěch ŠromovskýMuži do 39 let01:27:43.00+00:26:03.00
106. 69 Jiří KutišMuži 60-69 letMaratón klub Kladno01:27:46.00+00:26:06.00
107. 168 Jiří FořtMuži 40-49 let01:27:49.00+00:26:09.00
108. 174 Jindrich CedlMuži do 39 letBeroun01:28:16.00+00:26:36.00
109. 162 Petr OstárekMuži do 39 let01:28:35.00+00:26:55.00
110. 19 Petr JežekMuži 40-49 letIAMX01:29:18.00+00:27:38.00
111. 1 Antonín PavlasMuži 60-69 letPřibyslav01:29:21.00+00:27:41.00
112. 141 Jan BečvářMuži 40-49 let01:29:27.00+00:27:47.00
113. 59 Pavel RytychMuži do 39 let01:29:31.00+00:27:51.00
114. 75 Marek KurkaMuži do 39 letPraha 601:29:33.00+00:27:53.00
115. 184 Eva PovalováŽeny 17,8km - mimo s.-01:29:33.00+00:27:53.00
116. 10 Petr MolčanMuži 60-69 letPříbram01:29:37.00+00:27:57.00
117. 54 Petr KašparecMuži 50-59 letSklárna AJETO Lindava01:29:43.00+00:28:03.00
118. 153 Tomáš UxaMuži 50-59 letURT Beroun01:30:17.00+00:28:37.00
119. 149 Michal ŠejnohaMuži 40-49 letRun Porg Praha01:30:22.00+00:28:42.00
120. 112 Jan ŠolcMuži 40-49 letŠolc Team01:30:59.00+00:29:19.00
121. 175 Martin BerkaMuži 40-49 let01:31:22.00+00:29:42.00
122. 71 Hynek PlavecMuži do 39 letD. Dušníky01:31:33.00+00:29:53.00
123. 36 Jan PokornyMuži 50-59 letKladno01:31:41.00+00:30:01.00
124. 206 Jan PodzemskýMuži do 39 let01:31:51.00+00:30:11.00
125. 53 Miroslav MaříkMuži 40-49 letSDH Svaté Pole01:32:19.00+00:30:39.00
126. 52 Dušan PŘÍBRSKÝMuži 50-59 letKPO01:32:32.00+00:30:52.00
127. 100 Veronika ČermákováŽeny 17,8km - mimo s.01:32:52.00+00:31:12.00
128. 7 Petr VeselýMuži do 39 letBeroun01:33:10.00+00:31:30.00
129. 192 Jaroslav CikánMuži 60-69 letPříbram01:33:18.00+00:31:38.00
130. 49 David SzaboMuži 40-49 letSK Nové Zámky SK01:33:33.00+00:31:53.00
131. 181 Pavel TučekMuži do 39 letWings For Life01:34:29.00+00:32:49.00
132. 131 Roman NahálkaMuži 40-49 letBeroun01:35:07.00+00:33:27.00
133. 199 Adam VoldánMuži do 39 let01:35:41.00+00:34:01.00
134. 110 Petr ButzkeMuži 50-59 letKotva Braník01:35:55.00+00:34:15.00
135. 138 Daniel FrancMuži 40-49 let01:36:18.00+00:34:38.00
136. 139 Karel VydraMuži 40-49 let01:36:18.00+00:34:38.00
137. 58 Alena KočováMuži 50-59 let01:37:31.00+00:35:51.00
138. 23 Zbyněk ŽebrákMuži 40-49 letlepus.cz Ostrava01:37:47.00+00:36:07.00
139. 161 Petr KyselýMuži 50-59 letTJ Zduchovice01:38:03.00+00:36:23.00
140. 16 Filip HubičkaMuži 40-49 letDružec01:38:25.00+00:36:45.00
141. 82 Jiří FeixMuži 40-49 let01:38:34.00+00:36:54.00
142. 198 Josef LučinaMuži do 39 let01:38:37.00+00:36:57.00
143. 81 Aleš NedvídekMuži 40-49 letPraha01:39:00.00+00:37:20.00
144. 101 Petr KostkaMuži 40-49 let01:39:24.00+00:37:44.00
145. 188 Martina HochmanováŽeny 17,8km - mimo s.01:41:34.00+00:39:54.00
146. 154 Jan SkalickýMuži do 39 let01:42:07.00+00:40:27.00
147. 171 Martin ŠanderaMuži 40-49 let01:43:24.00+00:41:44.00
148. 183 Michal VeselýMuži 40-49 let01:45:23.00+00:43:43.00
149. 125 Robert GerecMuži do 39 let01:47:35.00+00:45:55.00
150. 8 Vladimír LysenkoMuži 40-49 letSBTS Praha Holešovice01:48:24.00+00:46:44.00
151. 124 Leoš GálMuži 50-59 letVyšehrad Praha01:49:29.00+00:47:49.00
152. 29 Jan MíšekMuži 50-59 letBonbon01:56:08.00+00:54:28.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - kat

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery