Obořišťský lachtan 2019

3.8.2019 00:00

Pořadatel: Simona Pokorná
Místo: Obořiště
Podmínky: 26 stupňů celsia, mírný vítr, krátký déšť před dětskými závody
Web závodu: https://www.facebook.com/events/2251994155116634/
223 závodníků,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové, Kategorie, štafety celkově, štafety kategorie, Lachtánek děti

Fotky

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

1,6km běhu a 16km MTB

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaParaglideBěh
1. 10 Martin FicMuži 36-49 letSTS Chvojkovice Brod B00:39:21+00:00:0000:06:4300:32:37
2. 41 Lukas NovýMuži 36-49 letZizkovsky tygři00:39:24+00:00:0300:06:3900:32:45
3. 32 Jiří LantoraMuži 36-49 letPříbram00:40:46+00:01:2500:07:2600:33:19
4. 62 Martin MáchaMuži 36-49 letGhost team00:41:14+00:01:5300:08:0600:33:07
5. 46 Jan ProvazníkMuži 36-49 letBohutín00:42:23+00:03:0200:07:3000:34:53
6. 38 Radek NehézMuži 50-59 letGhost team Příbram00:42:40+00:03:1900:09:0900:33:31
7. 67 Milan KotábMuži 36-49 letBike team Drásov00:42:49+00:03:2800:07:5200:34:56
8. 47 David SůsaMuži 16-35 letDSRacing1200:43:22+00:04:0100:07:5300:35:28
9. 49 Josef SůsaMuži 16-35 letDSRacing1200:43:29+00:04:0800:08:0000:35:29
10. 76 Jiří MáchaMuži 50-59 letGhost team00:43:35+00:04:1400:09:0900:34:26
11. 19 Gábina HrubáŽeny 36-49 letBSK CYKLO-MARKET00:43:49+00:04:2800:08:0400:35:45
12. 4 Vojtěch ČernýMuži 36-49 letVišňová00:44:13+00:04:5200:08:3500:35:38
13. 27 Roman KohoutMuži 50-59 letTJ SOKOL Králův Dvůr00:44:16+00:04:5500:08:3200:35:43
14. 64 Horst BauerMuži 36-49 letDobříš00:44:21+00:05:0000:08:4500:35:36
15. 68 Petr ŘehořMuži 36-49 letBike team Drásov00:44:45+00:05:2400:08:2500:36:19
16. 69 Petr LesákMuži 36-49 letBike team Drásov00:44:53+00:05:3200:08:0900:36:43
17. 28 Eva KornalíkováŽeny 36-49 letHostomice00:44:55+00:05:3400:08:2300:36:32
18. 30 Filip KubaKluci do 15 letPodlesí00:45:09+00:05:4800:08:2800:36:41
19. 36 Tomáš MičkaMuži 36-49 letBoBo Tým/Praha00:45:14+00:05:5300:08:3100:36:43
20. 11 Radka FicováŽeny 36-49 letSTS Chvojkovice Brod B00:45:33+00:06:1200:07:5100:37:41
21. 45 Alexandr PavlišenMuži 50-59 letDrtič Bezděkov00:45:57+00:06:3600:08:2600:37:30
22. 63 Zbyněk KřížMuži 36-49 letKrásná Hora nad Vltavou00:46:01+00:06:4000:08:0200:37:59
23. 8 Radek FenclMuži 50-59 letObořiště00:46:11+00:06:5000:07:5400:38:17
24. 15 Pavel HoraMuži 36-49 letPouště00:46:19+00:06:5800:08:1300:38:06
25. 54 Tomáš VotavaMuži 16-35 letDobříš00:46:50+00:07:2900:07:5000:39:00
26. 48 Jan SůsaMuži 16-35 letDSRacing1200:47:34+00:08:1300:08:0800:39:25
27. 37 Martin MydlářMuži 16-35 letPerpetuálně mobilní skvadra00:47:37+00:08:1600:08:3000:39:07
28. 20 Lukáš JanataMuži 16-35 letŠluknov00:47:44+00:08:2300:08:5100:38:53
29. 50 Michal ŠimanovskýMuži 36-49 letDobříš00:47:50+00:08:2900:09:1100:38:39
30. 66 Josef ČernohorskýMuži 36-49 let00:48:05+00:08:4400:08:4200:39:22
31. 52 Filip ŠvancarKluci do 15 letSTS Chvojkovice Brod B00:48:10+00:08:4900:08:3800:39:32
32. 59 Jitka DoubravováŽeny 16-35 letVDN Promo00:48:25+00:09:0400:08:1500:40:10
33. 74 Hynek PlavecMuži 36-49 letDal.Dušníky00:48:29+00:09:0800:08:3500:39:54
34. 39 Josef NovotnyMuži 36-49 letOboriste00:48:56+00:09:3500:09:1100:39:45
35. 26 Jaroslav KodetMuži 36-49 letMokrovraty00:49:03+00:09:4200:10:2000:38:43
36. 21 Linda JanovskáŽeny 36-49 letJelence00:49:23+00:10:0200:09:0500:40:18
37. 1 Petr BradáčMuži 36-49 letVšenory00:49:35+00:10:1400:09:4800:39:47
38. 35 Miroslav MaříkMuži 36-49 letEnergon00:50:00+00:10:3900:08:2900:41:31
39. 43 Štěpán PalivecMuži 36-49 letMyšák group Příbram00:50:02+00:10:4100:10:1200:39:50
40. 79 František MarešMuži 36-49 letDlouhá Lhota00:50:05+00:10:4400:09:2500:40:40
41. 60 Petr VětrovskýMuži 36-49 letVDN Promo00:50:18+00:10:5700:08:1200:42:06
42. 34 Petra MáchováŽeny 16-35 letOuběnice00:50:29+00:11:0800:08:4800:41:40
43. 6 Michal ErnstMuži 36-49 letMyšák group Příbram00:50:52+00:11:3100:10:1100:40:41
44. 57 Miloslav KočíMuži nad 60 letObořiště00:51:23+00:12:0200:10:0200:41:21
45. 81 Karel KubaMuži 36-49 letPodlesí00:51:27+00:12:0600:09:4100:41:45
46. 53 Roman VobrMuži 36-49 letObořiště00:51:27+00:12:0600:09:1700:42:10
47. 5 Monika DudášováŽeny 50-59 letObořiště00:51:33+00:12:1200:08:5700:42:36
48. 70 Petra ČernohorskáŽeny 36-49 letBike team Drásov00:52:05+00:12:4400:09:5400:42:11
49. 77 Josef BláhaMuži 36-49 let00:52:24+00:13:0300:08:1100:44:12
50. 55 Matěj ZorekMuži 16-35 letPerpetuálně mobilní skvadra00:53:05+00:13:4400:08:4800:44:17
51. 12 Markéta FicováDívky do 15 letSTS Chvojkovice Brod B00:53:39+00:14:1800:08:4600:44:52
52. 17 Ondřej HorynaMuži 16-35 letTým snů00:53:42+00:14:2100:10:4500:42:56
53. 78 Ondřej HudečekMuži 16-35 letPříbram00:54:44+00:15:2300:11:4500:42:58
54. 83 Václav KočkaMuži 50-59 letObořiště00:54:48+00:15:2700:09:2300:45:25
55. 2 Vlasta ČernáŽeny 36-49 letDal.Dušníky00:54:55+00:15:3400:10:2900:44:26
56. 13 Štěpán FiřtMuži 16-35 letNinjago Dlouhá Lhota00:55:31+00:16:1000:11:5700:43:33
57. 44 Emanuel PavelMuži nad 60 letObořiště00:55:32+00:16:1100:10:1800:45:14
58. 31 Lukáš KuchařMuži 16-35 letPerpetuálně mobilní skvadra00:55:48+00:16:2700:08:3000:47:18
59. 16 Lucie HorováŽeny 36-49 letPouště00:55:49+00:16:2800:10:4200:45:07
60. 22 Lukáš JoskaMuži 36-49 let00:56:57+00:17:3600:10:4500:46:12
61. 71 Martin SvojtkaMuži 16-35 letLhotka00:57:20+00:17:5900:11:5700:45:22
62. 61 Jitka DoubravováŽeny 36-49 letVDM Promo00:58:38+00:19:1700:09:5200:48:46
63. 75 Jana LojínováŽeny nad 60 let00:58:44+00:19:2300:12:2400:46:19
64. 24 Petr KasalMuži nad 60 letObořiště00:59:42+00:20:2100:12:5000:46:52
65. 7 Hana FaitováŽeny nad 60 letObořiště00:59:53+00:20:3200:12:0100:47:51
66. 73 Kristýna LantorováŽeny 36-49 letPříbram01:00:13+00:20:5200:10:1800:49:55
67. 18 Jirina HrbkovaŽeny 36-49 letSK Kbely01:00:38+00:21:1700:11:1100:49:26
68. 25 Miloslav KočíMuži 36-49 letObořiště01:00:49+00:21:2800:10:0400:50:45
69. 14 Eva FiřtováŽeny 16-35 letNinjago Obořiště01:01:23+00:22:0200:13:1500:48:07
70. 3 Karolína ČernáŽeny 36-49 letVšenory01:02:33+00:23:1200:12:5800:49:34
71. 82 Hana HolubováŽeny 36-49 letHorní Líšnice01:02:38+00:23:1700:11:1200:51:25
72. 65 Petra KnížkováŽeny 16-35 let01:03:10+00:23:4900:11:5700:51:13
73. 29 Michaela KozákováŽeny 16-35 letObořiště01:04:27+00:25:0600:13:0000:51:27
74. 58 Marie BoškováŽeny nad 60 letPříbram01:04:29+00:25:0800:12:0600:52:23
75. 72 Kateřina MoučkováŽeny 36-49 letObořiště01:10:13+00:30:5200:14:5100:55:22
DNF. 80 Aleš PlzenskýMuži 36-49 letBrdonoš team00:00:00+-00:39:2100:08:1600:00:00

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové, Kategorie, štafety celkově, štafety kategorie, Lachtánek děti

Fotky