Běh za sliveneckou saní

23.7.2019 18:00

Pořadatel: Jan Hostička a spol
Místo: U Václava - Malá Chuchle
Podmínky: 30 stupňů, sucho
Web závodu: http://behydokopcu.cz
122 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Běh do vrchu 2530m/120m

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 114 Petr PechekMuži do 39 letKerteam00:10:12.00+00:00:00.00
2. 141 Jan HostičkaMuži do 49 letPříbram00:10:37.00+00:00:25.00
3. 145 Josef RendlMuži do 49 letPacka Praha00:10:43.00+00:00:31.00
4. 118 Petr FochlerMuži do 39 letAK Drnovice00:10:57.00+00:00:45.00
5. 202 Miloš SmrčkaMuži do 69 letBK Říčany00:10:58.00+00:00:46.00
6. 131 Jan FlašarMuži do 39 letSK 4 Dvory00:11:02.00+00:00:50.00
7. 140 Jan HerdaMuži do 39 letSKP Nymburk00:11:04.00+00:00:52.00
8. 153 Antonín RektorMuži do 49 letModřany00:11:04.00+00:00:52.00
9. 155 Tomáš ŠťastnýMuži do 49 letKerteam00:11:16.00+00:01:04.00
10. 128 Jiří MoravecMuži do 39 letJM Team Letohrad00:11:23.00+00:01:11.00
11. 112 Martin TurekMuži do 39 letAC Sparta Praha00:11:25.00+00:01:13.00
12. 102 Matěj NovýjuniořiStřela Žebrák00:11:31.00+00:01:19.00
13. 130 Ondřej PešoutMuži do 39 letChlumec00:11:39.00+00:01:27.00
14. 132 Martin JandaMuži do 39 letKOB Dobruška00:11:39.00+00:01:27.00
15. 151 David DuchoňMuži do 49 letPraha Újezd00:11:45.00+00:01:33.00
16. 149 Jiří StranělMuži do 49 letSK Rover00:11:58.00+00:01:46.00
17. 143 Jan PejšaMuži do 49 letsmí být prázdné00:11:59.00+00:01:47.00
18. 22 Helena PoborskáŽeny do 44 letKerteam00:12:02.00+00:01:50.00
19. 103 Jaroslav SedláčekjuniořiOlymp Praha00:12:04.00+00:01:52.00
20. 119 Lukáš VosmekMuži do 39 letPříbram00:12:04.00+00:01:52.00
21. 156 Norbert KlvaňMuži do 49 letSokol Kolín00:12:05.00+00:01:53.00
22. 121 Viktor FajtaMuži do 39 letD500:12:06.00+00:01:54.00
23. 15 Vladěna HrstkováŽeny do 34 letKerteam00:12:07.00+00:01:55.00
24. 127 Jiří BradáčMuži do 39 letSabzo00:12:10.00+00:01:58.00
25. 116 Pavel ŠikolaMuži do 39 letČeská Lípa00:12:19.00+00:02:07.00
26. 174 Ivan RabochMuži do 59 letŽebrák00:12:24.00+00:02:12.00
27. 111 Petr EliášMuži do 39 letÚřad MČ Praha 1200:12:26.00+00:02:14.00
28. 125 Jiří BrychMuži do 39 letBlaník Strunkovice00:12:27.00+00:02:15.00
29. 176 Tomáš RycheckýMuži do 59 letHH Smíchov00:12:27.00+00:02:15.00
30. 105 Martin RůžičkajuniořiTuchlovice00:12:30.00+00:02:18.00
31. 126 Miloš BukvaiMuži do 39 letPovažská Bystrica00:12:37.00+00:02:25.00
32. 123 Ondřej BuchtíkMuži do 39 letslavia liberec orienteering00:12:42.00+00:02:30.00
33. 171 Petr SoukupMuži do 59 letKovohutě Příbram00:12:44.00+00:02:32.00
34. 172 Radomír VávraMuži do 59 letKerteam00:12:46.00+00:02:34.00
35. 142 Radomír NovákMuži do 49 letLaco Team00:12:48.00+00:02:36.00
36. 180 Bohumil VlčekMuži do 59 letPraha 1300:12:48.00+00:02:36.00
37. 173 Jan FlaksMuži do 59 letSdružení vytrvalců Stříbro00:12:54.00+00:02:42.00
38. 150 Přemysl ChaloupkaMuži do 49 letSilvini00:12:56.00+00:02:44.00
39. 21 Zuzana KynclováŽeny do 44 letVelké Popovice00:12:59.00+00:02:47.00
40. 182 Michal ŽivnýMuži do 59 letStromovka A00:13:00.00+00:02:48.00
41. 113 Radoslav PetrányiMuži do 39 letbonbon00:13:02.00+00:02:50.00
42. 208 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:13:08.00+00:02:56.00
43. 18 Lucie DavidováŽeny do 34 letTJ Baník Stříbro00:13:08.00+00:02:56.00
44. 104 Patrik SedláčekjuniořiOK Roztoky00:13:10.00+00:02:58.00
45. 215 Pavel PrchalMuži do 69 letGP Kolín00:13:11.00+00:02:59.00
46. 2 Veronika BartošovájuniorkySK Jeseniova00:13:18.00+00:03:06.00
47. 129 Jiří FišerMuži do 39 letSlavia Praha00:13:20.00+00:03:08.00
48. 179 Jaroslav HolubMuži do 59 letLiga 100 Praha00:13:25.00+00:03:13.00
49. 117 Tomáš BeránekMuži do 39 letDDM jihlava00:13:29.00+00:03:17.00
50. 191 Martin DivišMuži do 59 letSNB Praha00:13:32.00+00:03:20.00
51. 148 Martin KulhavýMuži do 49 letChodov00:13:38.00+00:03:26.00
52. 192 Ivo PetroušMuži do 59 letPraha 700:13:55.00+00:03:43.00
53. 146 Štěpán MatulaMuži do 49 letOlympia Kladno00:13:56.00+00:03:44.00
54. 120 Přemysl VoráčMuži do 39 letD500:13:57.00+00:03:45.00
55. 213 Jaromír DoležalMuži do 69 letSABZO Praha00:13:59.00+00:03:47.00
56. 47 Jarmila HerbstŽeny do 54 letPraha 400:14:03.00+00:03:51.00
57. 147 Tomáš DoležalMuži do 49 letAlbit Technologies00:14:11.00+00:03:59.00
58. 181 Pavel MatějovskýMuži do 59 letAVC Praha00:14:12.00+00:04:00.00
59. 186 Pavel KolbabaMuži do 59 letLucky Family 100:14:17.00+00:04:05.00
60. 177 Milan SchovánekMuži do 59 letKrčský les B00:14:17.00+00:04:05.00
61. 124 Ondřej HromádkaMuži do 39 letLaco Team00:14:17.00+00:04:05.00
62. 12 Tereza SvobodováŽeny do 34 letSpartak Praha 400:14:21.00+00:04:09.00
63. 16 Lucie RůžičkováŽeny do 34 letSlabý odvar00:14:24.00+00:04:12.00
64. 178 Jiří ChmelaMuži do 59 letSparta Košíře00:14:27.00+00:04:15.00
65. 210 Jaroslav GregorMuži do 69 letBěchovice00:14:32.00+00:04:20.00
66. 65 Helena VavrušováŽeny do 64 letTJ Liga 10000:14:32.00+00:04:20.00
67. 211 Pavel NovákMuži do 69 letSABZO00:14:36.00+00:04:24.00
68. 23 Klára KobosováŽeny do 44 letSpartak Praha 400:14:43.00+00:04:31.00
69. 205 Jiří ŠťástkaMuži do 69 let00:14:44.00+00:04:32.00
70. 144 Michal MaříkMuži do 49 letPraha00:14:48.00+00:04:36.00
71. 183 Petr RadaMuži do 59 letŠtěpánek Auto00:14:53.00+00:04:41.00
72. 206 Adrien SehnalMuži do 69 letSC Radotín00:14:54.00+00:04:42.00
73. 42 Lenka BorovičkováŽeny do 54 letSMOLA Chůze Praha z.s.00:14:55.00+00:04:43.00
74. 13 Iva KratochvílováŽeny do 34 letSokol Hlubočepy00:14:57.00+00:04:45.00
75. 245 Igor TausingerMuži nad 70 letCrotalus00:15:01.00+00:04:49.00
76. 201 Josef UrbanMuži do 69 letSABZO Praha00:15:06.00+00:04:54.00
77. 190 Roman KohoutMuži do 59 letSokol Králův Dvůr00:15:13.00+00:05:01.00
78. 188 Stanislav SlamiakMuži do 59 letBonbon00:15:19.00+00:05:07.00
79. 209 Miroslav KratochvílMuži do 69 letSokol Hlubočepy00:15:23.00+00:05:11.00
80. 61 Libuše VlachynskáŽeny do 64 letTURBOMOŠT Lhota00:15:31.00+00:05:19.00
81. 154 Jiří KubíkMuži do 49 letMorfeovy menisky00:15:32.00+00:05:20.00
82. 189 MICHAL ŠedivýMuži do 59 letŠedivý daně00:15:33.00+00:05:21.00
83. 1 Ema JámborovájuniorkyAdrien Elixir Elite Team00:15:47.00+00:05:35.00
84. 14 Eva StranelovaŽeny do 34 letSK Rover00:15:50.00+00:05:38.00
85. 67 Alena FlieglováŽeny do 64 letSABZO00:15:51.00+00:05:39.00
86. 44 Ivana BařtipánováŽeny do 54 letBonbon00:16:00.00+00:05:48.00
87. 46 Petra SedláčkováŽeny do 54 letOK Roztoky00:16:07.00+00:05:55.00
88. 243 Jan SvobodaMuži nad 70 letpivovar Zlosyn00:16:13.00+00:06:01.00
89. 175 Jaroslav SedláčekMuži do 59 letOK Roztoky00:16:25.00+00:06:13.00
90. 115 Jan BílekMuži do 39 letBEZ00:16:28.00+00:06:16.00
91. 43 Jiřina BartošováŽeny do 54 letPraha 800:16:35.00+00:06:23.00
92. 219 Jiří ŠnajberkMuži do 69 letSabzo00:16:35.00+00:06:23.00
93. 101 Lukáš BartošjuniořiFK Kobylisy00:16:36.00+00:06:24.00
94. 241 Břetislav NovýMuži nad 70 letSABZO Praha00:16:47.00+00:06:35.00
95. 41 Štěpánka TrnkováŽeny do 54 letSABZO00:16:48.00+00:06:36.00
96. 218 Jindřich ŠestákMuži do 69 letASP00:16:57.00+00:06:45.00
97. 122 Jiří StrejčekMuži do 39 letStrančice00:17:09.00+00:06:57.00
98. 152 Pavel JelínekMuži do 49 letŽidovské pece00:17:31.00+00:07:19.00
99. 64 Jitka DolejšováŽeny do 64 letSabzo Praha00:17:41.00+00:07:29.00
100. 187 Tomáš LedvinaMuži do 59 letBonbon00:17:50.00+00:07:38.00
101. 45 Blanka GololobovováŽeny do 54 letAVC Praha00:17:52.00+00:07:40.00
102. 184 Luděk LinhartMuži do 59 let5D00:17:59.00+00:07:47.00
103. 217 Ivan MochMuži do 69 letSabzo00:18:14.00+00:08:02.00
104. 214 Petr VolnýMuži do 69 letRelax medvědice00:18:23.00+00:08:11.00
105. 216 Milan PaukertMuži do 69 letSabzo00:18:30.00+00:08:18.00
106. 204 Vladimír RožánekMuži do 69 letSABZO Praha00:18:38.00+00:08:26.00
107. 11 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:18:52.00+00:08:40.00
108. 203 Miroslav PucholtMuži do 69 letSABZO / Praha00:19:12.00+00:09:00.00
109. 66 Milena BrožováŽeny do 64 let00:19:57.00+00:09:45.00
110. 212 Stanislav StarýMuži do 69 letRoubíčkova Lhota00:19:59.00+00:09:47.00
111. 82 Slávka RočňákováŽeny nad 65 letSABZO00:20:27.00+00:10:15.00
112. 246 Miloš ŠimonMuži nad 70 letPSK Union00:20:42.00+00:10:30.00
113. 62 Zdeňka PucholtováŽeny do 64 letSABZO / Praha00:20:46.00+00:10:34.00
114. 244 Jiří PlecháčekMuži nad 70 letMaratonstav Úpice00:20:57.00+00:10:45.00
115. 242 Petr BřezinaMuži nad 70 letSABZO00:21:10.00+00:10:58.00
116. 185 Josef LeitnerMuži do 59 letPříbram00:21:42.00+00:11:30.00
117. 63 Dagmar MerasickaŽeny do 64 letContinental Automotive cz s. R. O00:22:19.00+00:12:07.00
118. 81 Jarmila ZeidlerováŽeny nad 65 letSNB PRAHA00:23:24.00+00:13:12.00
119. 3 Markéta KohoutovájuniorkySokol Králův Dvůr00:23:48.00+00:13:36.00
120. 17 Jiřina VinduškováŽeny do 34 letJM Team Letohrad00:28:52.00+00:18:40.00
121. 220 Radomír DolejšMuži do 69 letAVC Praha00:30:16.00+00:20:04.00
122. 207 Václav KrejsaMuži do 69 letbonbon00:55:00.00+00:44:48.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie