Tochovický kros Podrejžím

18.11.2017 10:00



HlavnÍ závod na 7km kros

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKlub Finish ZtrátaDetail
1. 53 Jan Franěk 1998JuniořiTriklub Příbram00:24:44.00+00:00:00.00Podrobnosti
2. 7 Petr Pavlišen 1999JuniořiSK Sporting Příbram00:25:16.00+00:00:32.00Podrobnosti
3. 27 Roman Bonk 1993Muži do 39 letTri klub Příbram00:25:35.00+00:00:51.00Podrobnosti
4. 56 Lukáš Pazdera 1986Muži do 39 letTT Příbram00:26:12.00+00:01:28.00Podrobnosti
5. 11 Jan Skalička 2000JuniořiTRI KLUB Příbram00:26:20.00+00:01:36.00Podrobnosti
6. 49 pepa rendl 1976Muži do 49 lettj packa praha00:26:23.00+00:01:39.00Podrobnosti
7. 99 Petr Švarc 1966Muži do 59 letTriklub Příbram00:26:36.00+00:01:52.00Podrobnosti
8. 74 Michal Burian 1994Muži do 39 letSk Sporting Příbram00:26:51.00+00:02:07.00Podrobnosti
9. 37 Jan Jeníček 1999JuniořiSK Sporting PB00:27:15.00+00:02:31.00Podrobnosti
10. 2 Tomáš Karas 1967Muži do 59 letTriatlon Team Příbram00:27:50.00+00:03:06.00Podrobnosti
11. 64 Miroslav Sedláček 1999JuniořiHořovice00:28:01.00+00:03:17.00Podrobnosti
12. 10 Martin Votava 1971Muži do 49 letKrálův Dvůr00:28:04.00+00:03:20.00Podrobnosti
13. 87 Ondřej Franěk 1990Muži do 39 letPraha 600:28:19.00+00:03:35.00Podrobnosti
14. 55 Jakub Sůsa 1988Muži do 39 letKoko Team00:28:38.00+00:03:54.00Podrobnosti
15. 52 Jan Pejša 1975Muži do 49 letsmí být prázdné00:28:41.00+00:03:57.00Podrobnosti
16. 4 Daniela Karasová 2003JuniorkyTriatlon Team Příbram00:28:48.00+00:04:04.00Podrobnosti
17. 33 Jiří Procházka 1962Muži do 59 letTTK Slávia VŠ Plzeň00:28:52.00+00:04:08.00Podrobnosti
18. 42 Pavel Vlk 1991Muži do 39 letAuthor Sedláček Příbram00:29:14.00+00:04:30.00Podrobnosti
19. 24 Martin Maleček 1975Muži do 49 letCZ - Žižkovský tygři00:29:15.00+00:04:31.00Podrobnosti
20. 14 Filip Souček 1984Muži do 39 letTochovice00:29:37.00+00:04:53.00Podrobnosti
21. 83 Jakub Sládeček 1974Muži do 49 letSenešnice00:29:51.00+00:05:07.00Podrobnosti
22. 60 Lukáš Černý 1988Muži do 39 letNárysov00:29:55.00+00:05:11.00Podrobnosti
23. 127 Martin Škrlant 1979Muži do 39 letŽebrák00:30:04.00+00:05:20.00Podrobnosti
24. 96 Lukáš Pergler 1992Muži do 39 letKomárov00:30:06.00+00:05:22.00Podrobnosti
25. 121 Roman Pech 1962Muži do 59 letSki Šumava00:30:07.00+00:05:23.00Podrobnosti
26. 122 Dušan Matějka 1978Muži do 39 letSpartak Podluhy00:30:07.00+00:05:23.00Podrobnosti
27. 94 Lubomír Brož 1980Muži do 39 letNarysov00:30:14.00+00:05:30.00Podrobnosti
28. 80 Michal Flachs 1987Muži do 39 letZličín00:30:54.00+00:06:10.00Podrobnosti
29. 47 František Mourek 2001JuniořiBřeznice00:31:01.00+00:06:17.00Podrobnosti
30. 113 Ludmila Dokulilová 1962Ženy nad 55 letSokol Stachy00:31:07.00+00:06:23.00Podrobnosti
31. 106 Vojtěch Ryvola 1999JuniořiKarlštejn00:31:12.00+00:06:28.00Podrobnosti
32. 31 Roman ČÍP 1970Muži do 49 letKovárna Hlubos00:31:15.00+00:06:31.00Podrobnosti
33. 29 Petr Dvořák 1961Muži do 59 letVíla Rusalka00:31:15.00+00:06:31.00Podrobnosti
34. 48 kristýna hájková 1984Ženy do 35 letsk babice00:31:16.00+00:06:32.00Podrobnosti
35. 1 Jiří Sladký 1967Muži do 59 letKPO / Praha00:31:28.00+00:06:44.00Podrobnosti
36. 63 Jiří Turek 1962Muži do 59 letChaloupky00:31:45.00+00:07:01.00Podrobnosti
37. 98 Aleš Větrovský 1982Muži do 39 letInternet Příbram00:31:49.00+00:07:05.00Podrobnosti
38. 9 Veronika Šolcová 1976Ženy do 45 letŠolc Team00:31:57.00+00:07:13.00Podrobnosti
39. 125 Lukáš Němeček 1993Muži do 39 letTJ Mumraj Sedlice00:32:10.00+00:07:26.00Podrobnosti
40. 105 František Mourek 1975Muži do 49 letBřeznice00:32:12.00+00:07:28.00Podrobnosti
41. 95 Anna Perglerová 2000JuniorkyStřela Žebrák00:32:12.00+00:07:28.00Podrobnosti
42. 26 Jiří Šnobl 1959Muži do 59 letPříbram00:32:35.00+00:07:51.00Podrobnosti
43. 58 Radek Döme 1988Muži do 39 letBěžecký klub České spořitelny00:32:48.00+00:08:04.00Podrobnosti
44. 108 Václav Lípa 1952Muži do 69 letDobřichovice00:32:48.00+00:08:04.00Podrobnosti
45. 17 Miloslav Brabec 1956Muži do 69 letTJ RND Rokycany00:32:59.00+00:08:15.00Podrobnosti
46. 46 Judita Dražanová 1987Ženy do 35 letKřesťanské centrum Příbram00:33:00.00+00:08:16.00Podrobnosti
47. 73 Miloš Dušek 1977Muži do 49 letSDH Třebsko00:33:08.00+00:08:24.00Podrobnosti
48. 89 Pavel Vávra 1968Muži do 49 letVorvani00:33:08.00+00:08:24.00Podrobnosti
49. 76 Martin slezák 1983Muži do 39 letSDH Nová Ves u Světlé00:33:08.00+00:08:24.00Podrobnosti
50. 78 Adrien Sehnal 1953Muži do 69 letDukla Praha00:33:15.00+00:08:31.00Podrobnosti
51. 82 Karla Mališová 1960Ženy nad 55 letUSK Praha00:33:17.00+00:08:33.00Podrobnosti
52. 19 Václav Hrach 1974Muži do 49 letHořovice00:33:18.00+00:08:34.00Podrobnosti
53. 18 Martin Bubeník 1969Muži do 49 let00:33:20.00+00:08:36.00Podrobnosti
54. 85 Rosťa Kudrlička 1964Muži do 59 letTým Adam-Písek00:33:22.00+00:08:38.00Podrobnosti
55. 67 Hynek Plavec 1978Muži do 39 letD.Dušníky00:33:25.00+00:08:41.00Podrobnosti
56. 123 Jana Jeřábková 1984Ženy do 35 let00:33:27.00+00:08:43.00Podrobnosti
57. 101 Rastislav Kanocz 1977Muži do 49 letStarý Jičín00:33:32.00+00:08:48.00Podrobnosti
58. 65 Svatava Řechková 1967Ženy do 55 letOxygen Příbram00:33:41.00+00:08:57.00Podrobnosti
59. 54 Michaela Fraňková 1970Ženy do 55 letFraněk Team Vysoká00:33:54.00+00:09:10.00Podrobnosti
60. 3 Věra Karasová 1972Ženy do 55 letBohutín00:34:10.00+00:09:26.00Podrobnosti
61. 72 antonín ungr 1952Muži do 69 letKozojedy00:34:31.00+00:09:47.00Podrobnosti
62. 75 Jaroslava Černá 1962Ženy nad 55 letTj Tochovice00:34:33.00+00:09:49.00Podrobnosti
63. 12 kateřina houžvičková 1984Ženy do 35 letPříbram00:34:43.00+00:09:59.00Podrobnosti
64. 84 Miloš Břicháček 1981Muži do 39 letPočaply00:34:47.00+00:10:03.00Podrobnosti
65. 21 Lucie Kafková 1982Ženy do 45 letZdice00:34:59.00+00:10:15.00Podrobnosti
66. 126 Jiří Fořt 1970Muži do 49 let00:35:07.00+00:10:23.00Podrobnosti
67. 92 Daniela Gregorová 1974Ženy do 45 let00:35:07.00+00:10:23.00Podrobnosti
68. 107 Lukáš Kolařík 1995Muži do 39 letKarlštejn00:35:08.00+00:10:24.00Podrobnosti
69. 57 Karolína Mačenková 1989Ženy do 35 letBěžecký klub České spořitelny00:35:19.00+00:10:35.00Podrobnosti
70. 81 Pavel Vlk 1969Muži do 49 letPříbram00:35:23.00+00:10:39.00Podrobnosti
71. 30 Miroslav Mařík 1972Muži do 49 letSDH Svaté Pole00:35:28.00+00:10:44.00Podrobnosti
72. 109 Eva Povalová 1984Ženy do 35 let00:35:30.00+00:10:46.00Podrobnosti
73. 79 Petr Molčan 1957Muži do 69 letPříbram00:35:33.00+00:10:49.00Podrobnosti
74. 41 Radek Hřída 1974Muži do 49 letPříbram00:35:33.00+00:10:49.00Podrobnosti
75. 62 Lukáš Sladký 1987Muži do 39 letVorvani00:35:40.00+00:10:56.00Podrobnosti
76. 70 Adam Příbrský 2000JuniořiKPO00:35:47.00+00:11:03.00Podrobnosti
77. 6 Alexandr Pavlišen 1969Muži do 49 letDrtič Bezděkov00:35:57.00+00:11:13.00Podrobnosti
78. 61 Jan Voříšek 1973Muži do 49 letVorvani00:36:07.00+00:11:23.00Podrobnosti
79. 38 Stanislav Burda 2004JuniořiSK Sporting Příbram00:36:12.00+00:11:28.00Podrobnosti
80. 44 Petr Butzke 1959Muži do 59 letKotva Braník00:36:18.00+00:11:34.00Podrobnosti
81. 68 Karolína Mračnová 2000JuniorkyTriklub Příbram00:36:18.00+00:11:34.00Podrobnosti
82. 88 Jana Naxerová 1966Ženy do 55 letUSK CS Plzeň00:36:20.00+00:11:36.00Podrobnosti
83. 131 Jan Skalický 1981Muži do 39 letTJ Jince00:36:31.00+00:11:47.00Podrobnosti
84. 110 Petra Kroupova 1984Ženy do 35 letPribram00:36:33.00+00:11:49.00Podrobnosti
85. 119 Jaroslav Cikán 1955Muži do 69 letPříbram00:36:34.00+00:11:50.00Podrobnosti
86. 8 Václav Kučera 1976Muži do 49 letVysoká Pec00:36:41.00+00:11:57.00Podrobnosti
87. 22 Petr Kafka 1982Muži do 39 letZdice00:36:57.00+00:12:13.00Podrobnosti
88. 32 Jan Čanda 1985Muži do 39 letSK Tochovice00:36:59.00+00:12:15.00Podrobnosti
89. 59 Michaela Škvárová 1979Ženy do 45 letNárysov00:37:03.00+00:12:19.00Podrobnosti
90. 86 Andrea Burianová 1989Ženy do 35 letPraha00:37:05.00+00:12:21.00Podrobnosti
91. 25 Petr Werner 1951Muži do 69 letLiga 100 Praha00:37:06.00+00:12:22.00Podrobnosti
92. 69 Dušan Příbrský 1965Muži do 59 letKPO00:37:12.00+00:12:28.00Podrobnosti
93. 93 Milan Tuháček 1965Muži do 59 letSK Prdlavky00:37:16.00+00:12:32.00Podrobnosti
94. 40 Jan Svoboda 1943Muži nad 70 letPříbram00:37:17.00+00:12:33.00Podrobnosti
95. 51 Tomáš Haken 1977Muži do 49 letTJ Jince00:37:18.00+00:12:34.00Podrobnosti
96. 28 Jiří Mázdra 2007JuniořiBlatná00:37:39.00+00:12:55.00Podrobnosti
97. 36 Petr Janový 1945Muži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:37:40.00+00:12:56.00Podrobnosti
98. 120 Jana Turečková 1968Ženy do 55 letTK Bohutín00:37:46.00+00:13:02.00Podrobnosti
99. 91 Roman Fikáček 1981Muži do 39 letRTA Zdice00:37:55.00+00:13:11.00Podrobnosti
100. 100 Martin Konocz 2005Junioři00:38:02.00+00:13:18.00Podrobnosti
101. 111 Michaela Pechova 1985Ženy do 35 letPribram00:38:05.00+00:13:21.00Podrobnosti
102. 128 Pavel Vávra 1990Muži do 39 letVorvani00:38:18.00+00:13:34.00Podrobnosti
103. 118 Jiří Hacaperka 1984Muži do 39 letVelíškovice00:38:24.00+00:13:40.00Podrobnosti
104. 132 Vladimír Bláža 1970Muži do 49 letTochovice00:38:48.00+00:14:04.00Podrobnosti
105. 34 Marta Šroubková 1961Ženy nad 55 letMaraton Plzeň00:39:00.00+00:14:16.00Podrobnosti
106. 71 Alena Kočová 1962Ženy nad 55 letKPO00:39:04.00+00:14:20.00Podrobnosti
107. 102 Tereza Hájková 1976Ženy do 45 letLOKO Beroun00:39:05.00+00:14:21.00Podrobnosti
108. 104 Helena Kanocz 1975Ženy do 45 letStarý Jičín00:39:11.00+00:14:27.00Podrobnosti
109. 5 Anna Karasová 2006JuniorkyBohutín00:39:17.00+00:14:33.00Podrobnosti
110. 13 Miloš Houžvička 1978Muži do 39 letPříbram00:39:26.00+00:14:42.00Podrobnosti
111. 103 Martina Suchánková 1977Ženy do 45 letProfi cykloclub00:39:41.00+00:14:57.00Podrobnosti
112. 117 Josef Straka 1985Muži do 39 letDominikální Paseky00:39:44.00+00:15:00.00Podrobnosti
113. 116 Veronika Maříková 1984Ženy do 35 letžádný klub00:39:44.00+00:15:00.00Podrobnosti
114. 97 Jiřina Lišková 1991Ženy do 35 letHudčice00:39:50.00+00:15:06.00Podrobnosti
115. 90 Michaela Slezáková 1967Ženy do 55 letRTA Zdice00:39:53.00+00:15:09.00Podrobnosti
116. 66 Hana Hořejšová 1960Ženy nad 55 letPříbram00:40:52.00+00:16:08.00Podrobnosti
117. 45 Barbora Švarcová 1975Ženy do 45 letŽižkovský tygři00:41:33.00+00:16:49.00Podrobnosti
118. 115 Ondřej Hrach 1953Muži do 69 letPinky Pinky00:41:46.00+00:17:02.00Podrobnosti
119. 114 Marcela Krůtová 1971Ženy do 55 letLhota00:41:59.00+00:17:15.00Podrobnosti
120. 39 Dana Svobodová 1952Ženy nad 55 letPříbram00:42:34.00+00:17:50.00Podrobnosti
121. 130 Ivona Procházková 1975Ženy do 45 letBlatná00:42:54.00+00:18:10.00Podrobnosti
122. 20 Vendula Hrachová 2001JuniorkyHořovice00:43:41.00+00:18:57.00Podrobnosti
123. 50 Vaňáčová Veronika 2001JuniorkyBoxing Tochovice00:44:02.00+00:19:18.00Podrobnosti
124. 124 Petr Volný 1959Muži do 59 letRelax medvědice00:44:13.00+00:19:29.00Podrobnosti
125. 43 Ludmila Butzková 1961Ženy nad 55 letKotva Braník00:44:30.00+00:19:46.00Podrobnosti
126. 15 Helena Součková 1962Ženy nad 55 letTochovice00:45:27.00+00:20:43.00Podrobnosti
127. 16 Sean Harvey 1991Muži do 39 letPraha00:48:56.00+00:24:12.00Podrobnosti
128. 23 Aleš Navrátil 1979Muži do 39 letPraha00:50:08.00+00:25:24.00Podrobnosti
129. 77 Milada Bartošová 1953Ženy nad 55 letPříbram00:50:15.00+00:25:31.00Podrobnosti
130. 112 Josef Šorna 1953Muži do 69 letMK ventil00:50:47.00+00:26:03.00Podrobnosti
131. 129 Jiří Scheinherr 1951Muži do 69 letBlatná00:51:09.00+00:26:25.00Podrobnosti
132. 35 Zdeněk Kylián 1940Muži nad 70 letPlzeň00:55:51.00+00:31:07.00Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy