Zajíc cup MTB - štafety

7.10.2017 14:00

0 závodníků, pořadatel:
Podmínky:

Další soubory k závodu:

Výsledky Zajíc cupu: Kategorie, kola, Celkové,

Závody:



Závod dvojic

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaDetail
1. 2 Doležal Václav Doležal Vladislav 1980Mužská dvojiceERSTE Premier ČS MTB Team01:42:31.00+00:00:00.00Podrobnosti
2. 3 Egermaier Daniel Schejbal Marek 1980Mužská dvojiceŠpičák Riders01:46:16.00+00:03:45.00Podrobnosti
3. 10 Pospíšil Jiří Pospíšil Lukáš 1980Mužská dvojiceRedpoint01:52:40.00+00:10:09.00Podrobnosti
4. 7 Špína Martin Nehéz Radek 1980Mužská dvojiceGhost Team01:54:28.00+00:11:57.00Podrobnosti
5. 16 Provazník Jan Větrovský Aleš 1980Mužská dvojiceBrdonoš01:56:19.00+00:13:48.00Podrobnosti
6. 103 Švehla Petr Houdek Vratislav 1950Rodiče s dětmi2V BIKERS Blovice01:59:09.00+00:16:38.00Podrobnosti
7. 4 Peškař Petr Forejt Marcel 1980Mužská dvojiceBrdonoš02:02:25.00+00:19:54.00Podrobnosti
8. 11 Souček Vladimír Souček Filip 1980Mužská dvojice02:02:51.00+00:20:20.00Podrobnosti
9. 110 Trankoš Ondřej Trankoš Miroslav 1980Rodiče s dětmiOndra tým02:05:51.00+00:23:20.00Podrobnosti
10. 5 Červenka Petr Horký Roman 1980Mužská dvojice02:06:29.00+00:23:58.00Podrobnosti
11. 205 Hrubá Hana LOJÍN František 1950Smíšená dvojiceken team Dobříš02:06:54.00+00:24:23.00Podrobnosti
12. 1 Bauer Vladimír Bauer Vladimír 1980Mužská dvojiceVysoká Pec02:09:01.00+00:26:30.00Podrobnosti
13. 201 Skoumalová Alena Čáslava Jiří 1950Smíšená dvojice02:09:11.00+00:26:40.00Podrobnosti
14. 105 Krejčí Matěj Krejčí Milan 1950Rodiče s dětmiGHOST TEAM02:11:44.00+00:29:13.00Podrobnosti
15. 14 Edelmann Robert Švarc Petr 1980Mužská dvojiceZa pět dvanáct02:13:50.00+00:31:19.00Podrobnosti
16. 13 Houdek Robin Krňoul Vladimír 1980Mužská dvojice2vbikers Blovice02:17:31.00+00:35:00.00Podrobnosti
17. 15 Böhm Vlastimil Holinger Vlastimil 1980Mužská dvojiceVlastíci02:23:05.00+00:40:34.00Podrobnosti
18. 104 Kazdová Tereza Hudec Ondřej 1950Rodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:24:13.00+00:41:42.00Podrobnosti
19. 202 Procházková Pavlína Karl Luboš 1950Smíšená dvojiceNež si pro nás přijde02:25:20.00+00:42:49.00Podrobnosti
20. 206 Švandelíková Lenka Lukšan Tomáš 1950Smíšená dvojiceKlubíček pandiček02:28:25.00+00:45:54.00Podrobnosti
21. 207 Irena Kocianová Milan Vašíček 1950Smíšená dvojiceFAMILY TEAM - Příbram02:29:03.00+00:46:32.00Podrobnosti
22. 108 Rabochová Linda Vaniš Václav 1950Rodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:29:22.00+00:46:51.00Podrobnosti
23. 107 Pečená Simona Pečený Vladimír 1950Rodiče s dětmiCK Západní Bohutín02:31:26.00+00:48:55.00Podrobnosti
24. 109 Vrátníková Amálie Vrátník Petr 1950Rodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:31:53.00+00:49:22.00Podrobnosti
25. 106 Vrátníková Rozálie Krňoul Vladimír 1950Rodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:32:16.00+00:49:45.00Podrobnosti
26. 209 Karlová Stanislava Skála Zbyněk 1950Smíšená dvojice02:34:08.00+00:51:37.00Podrobnosti
27. 210 Pokorná Tereza Pokorný Martin 1950Smíšená dvojice02:38:40.00+00:56:09.00Podrobnosti
28. 302 Fraňková Natálie Klasnová Tereza 1950Ženská dvojiceFraněk tým02:42:02.00+00:59:31.00Podrobnosti
29. 102 Franěk Tomáš Franěk Karel 1950Rodiče s dětmiFraněk team Vysoká02:42:55.00+01:00:24.00Podrobnosti
30. 203 Bartolomějová Michaela Lán Martin 1950Smíšená dvojicePraha02:45:26.00+01:02:55.00Podrobnosti
31. 12 Šefl Pavel Šefl Pavel 1980Mužská dvojiceAuthor tým Sedláček02:47:21.00+01:04:50.00Podrobnosti
32. 208 Fialová Vendula Bernášek Antonín 1980Smíšená dvojiceKozel a grok02:59:25.00+01:16:54.00Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky Zajíc cupu: Kategorie, kola, Celkové,