Běh města Příbrami

30.9.2017 11:30

529 závodníků, pořadatel: Triklub Příbram
Podmínky: slunečno, sucho

Další soubory k závodu:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

10km muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 313 Jan Kreisinger 1984Muži do 39 letSK Studenec00:31:46.00+00:00:00.00
2. 316 Roman Budil 1997Muži do 39 letPK vytrvalci RB00:32:23.00+00:00:37.00
3. 2 Milan Janoušek 1991Muži do 39 letSokol Kolín00:32:35.00+00:00:49.00
4. 1 Lukáš Pomezný 1994Muži do 39 letAtletika Písek00:33:46.00+00:02:00.00
5. 79 Jan Franěk 1998JuniořiTri klub Příbram00:34:44.00+00:02:58.00
6. 3 Jaroslav Dražan 1981Muži do 39 letTriatlon Team Příbram00:34:57.00+00:03:11.00
7. 33 Josef Soukup 1987Muži do 39 letZliv00:35:35.00+00:03:49.00
8. 38 Roman Bonk 1993Muži do 39 letTriklub Příbram00:35:55.00+00:04:09.00
9. 327 Eddie Stewart 1956Muži do 69Spartak Praha 400:35:59.00+00:04:13.00
10. 99 Petr Švarc 1966Muži do 59 letTriklub Příbram00:36:26.00+00:04:40.00
11. 6 Luboš Rákosník 1974Muži do 49 letJHKMA České Budějovice00:36:41.00+00:04:55.00
12. 380 Martin Seidl 1981Muži do 39 letŽižkovský tygři z Pb00:36:45.00+00:04:59.00
13. 30 Petr Pavlišen 1999JuniořiSK Sporting Příbram00:37:31.00+00:05:45.00
14. 87 Petr Dvořák 1995Muži do 39 letVila Rusalka00:37:34.00+00:05:48.00
15. 57 Ervin Beshir 1967Muži do 59 letSK Zdice00:37:44.00+00:05:58.00
16. 96 Jan Jeníček 1999JuniořiTRI KLUB Příbram00:38:35.00+00:06:49.00
17. 60 Tomáš Karas 1967Muži do 59 letTriatlon Team Příbram00:38:49.00+00:07:03.00
18. 12 Jakub Sládeček 1974Muži do 49 letSenešnice00:38:56.00+00:07:10.00
19. 5 Martin Votava 1971Muži do 49 letKrálův Dvůr, Popovice00:39:18.00+00:07:32.00
20. 362 Milan Hochmut 1987Muži do 39 letSpartak Rožmitál00:39:47.00+00:08:01.00
21. 82 Martin Maleček 1975Muži do 49 letŽižkovský tygři00:39:50.00+00:08:04.00
22. 101 Jan Pejša 1975Muži do 49 letsmí být prázdné00:40:15.00+00:08:29.00
23. 69 Josef Vitásek 1958Muži do 59 letBuková00:40:26.00+00:08:40.00
24. 366 Jaroslav Chrastina 1973Muži do 49 letŽežice00:40:48.00+00:09:02.00
25. 74 JÁN KORYTÁR 1952Muži do 69Rokycany00:40:57.00+00:09:11.00
26. 50 Petr Bambas 1981Muži do 39 letSvojšice00:41:32.00+00:09:46.00
27. 93 Jiří Skalička 1974Muži do 49 letPříbram00:41:33.00+00:09:47.00
28. 374 Luboš Kašák 1968Muži do 49 letVišňová00:41:39.00+00:09:53.00
29. 305 František Mach 1950Muži do 69Ski club Jablonec00:41:41.00+00:09:55.00
30. 31 Eduard Šiman 1965Muži do 59 letZáběhlice00:41:44.00+00:09:58.00
31. 28 Lubomír Brož 1980Muži do 39 letNarysov00:41:49.00+00:10:03.00
32. 64 Petr Dvořák 1961Muži do 59 letVila Rusalka00:41:54.00+00:10:08.00
33. 365 Lukáš Černý 1988Muži do 39 letNárysov00:42:06.00+00:10:20.00
34. 373 Jan Klimek 1992Muži do 39 letDrásov00:42:09.00+00:10:23.00
35. 75 Milan Škarda 1963Muži do 59 letAC Falcon Rokycany00:42:27.00+00:10:41.00
36. 42 Lukáš Pergler 1992Muži do 39 letAC Sporák00:42:49.00+00:11:03.00
37. 8 Michal Flachs 1987Muži do 39 letZličín00:42:49.00+00:11:03.00
38. 307 Martin Michálek 1975Muži do 49 letTriklub Příbram00:42:54.00+00:11:08.00
39. 363 Jan Máša 2003JuniořiZalány00:42:56.00+00:11:10.00
40. 17 Dušan Mejzr 1974Muži do 49 letVeverky00:43:10.00+00:11:24.00
41. 332 Petr Horáček 1980Muži do 39 letPříbram00:43:39.00+00:11:53.00
42. 9 Radek Matyáš 1977Muži do 49 letHáje00:43:45.00+00:11:59.00
43. 25 Stanislav Hošek 1974Muži do 49 letBuková00:43:49.00+00:12:03.00
44. 84 Jan Smítal 1985Muži do 39 let00:44:16.00+00:12:30.00
45. 338 Radek Hřídel 1974Muži do 49 letPříbram00:44:33.00+00:12:47.00
46. 39 Pavel Dedík 1994Muži do 39 letDobříš00:44:37.00+00:12:51.00
47. 51 Tomáš Nesvačil 1968Muži do 49 letvyběhej se Příbram00:44:42.00+00:12:56.00
48. 103 Dušan Matějka 1978Muži do 39 letSparta Podluhy00:44:51.00+00:13:05.00
49. 371 Radek Fencl 1965Muži do 59 letSK Vlaška00:44:54.00+00:13:08.00
50. 352 Ladislav Vobejda 1974Muži do 49 letSDH Březové hory00:44:59.00+00:13:13.00
51. 14 Jiří Turek 1962Muži do 59 letChaloupky00:45:05.00+00:13:19.00
52. 301 Valdemar Brožík 1976Muži do 49 letPříbram00:45:56.00+00:14:10.00
53. 32 Pavel Vávra 1968Muži do 49 letVorvani00:46:02.00+00:14:16.00
54. 335 Bedřich Bělohradský 1989Muži do 39 letPříbram00:46:14.00+00:14:28.00
55. 19 Václav Mácha 1984Muži do 39 letPříbram00:46:16.00+00:14:30.00
56. 65 Miloš Zářecký 1961Muži do 59 letDusmen Dolní Chabry, Praha 800:46:26.00+00:14:40.00
57. 331 Hynek Plavec 1978Muži do 39 letDolní Dušníky00:46:28.00+00:14:42.00
58. 4 Petr Molčan 1957Muži do 69Příbram00:46:50.00+00:15:04.00
59. 326 Thomas Schifferling 1978Muži do 39 letFrance00:46:55.00+00:15:09.00
60. 90 Stanislav Slamiak 1962Muži do 59 letBonbon00:46:58.00+00:15:12.00
61. 92 Martin Šilhánek 1999JuniořiJince00:47:50.00+00:16:04.00
62. 303 Stanislav Přenosil 1972Muži do 49 letBřeznice00:48:02.00+00:16:16.00
63. 56 Petr Vykysalý 1972Muži do 49 letLoko Beroun00:48:31.00+00:16:45.00
64. 18 Jindřich Štilec 1979Muži do 39 letPříbram00:48:37.00+00:16:51.00
65. 27 Václav Šůcha 1946Muži nad 70 letSV Stříbro00:48:38.00+00:16:52.00
66. 322 Štěpán Kopřiva 1971Muži do 49 letZKL00:48:46.00+00:17:00.00
67. 361 Vojtěch Vaverka 1978Muži do 39 letMilín00:48:50.00+00:17:04.00
68. 341 Antonín Unger 1952Muži do 69Kozojedy00:48:54.00+00:17:08.00
69. 355 Jaroslav Krutílek 1970Muži do 49 letPříbram00:48:57.00+00:17:11.00
70. 337 Zbyněk Kříž 1981Muži do 39 letKrásná hora00:49:14.00+00:17:28.00
71. 321 Václav Čekan 1992Muži do 39 letVyběhej se00:49:15.00+00:17:29.00
72. 10 Miroslav Mařík 1972Muži do 49 letSDH Svaté Pole00:49:15.00+00:17:29.00
73. 54 Radomír Plachejda 1973Muži do 49 letKokrdov00:49:28.00+00:17:42.00
74. 340 Tomáš Jirmášek 1990Muži do 39 letLaxní přístup00:49:35.00+00:17:49.00
75. 58 Petr Butzke 1959Muži do 59 letKotva Braník00:49:43.00+00:17:57.00
76. 73 Otakar Kučera 1945Muži nad 70 letSokol Přeštice00:49:50.00+00:18:04.00
77. 22 Jan Svoboda 1943Muži nad 70 letPříbram00:49:59.00+00:18:13.00
78. 343 Miloslav Vobejda 1971Muži do 49 letSDH Březové hory00:49:59.00+00:18:13.00
79. 26 Milan Tuháček 1965Muži do 59 letSK Prdlavky00:50:26.00+00:18:40.00
80. 24 Jaroslav Cikán 1955Muži do 69Příbram00:50:34.00+00:18:48.00
81. 15 Pavel Vávra 1990Muži do 39 letVorvani00:50:41.00+00:18:55.00
82. 342 Luděk Fára 1979Muži do 39 letPříbram00:50:54.00+00:19:08.00
83. 364 Martin Čermák 1976Muži do 49 letStěžov00:50:54.00+00:19:08.00
84. 359 Pavel Hons 1980Muži do 39 letDudy to vzdal00:50:55.00+00:19:09.00
85. 20 Petr Werner 1951Muži do 69Liga 100 Praha00:51:37.00+00:19:51.00
86. 52 Petr Svoboda 1988Muži do 39 letRsáci00:51:41.00+00:19:55.00
87. 324 Vladimír Hodek 1970Muži do 49 letSK Lčovice00:52:14.00+00:20:28.00
88. 319 Michal Smíšek 1978Muži do 39 letPříbram00:52:15.00+00:20:29.00
89. 44 Jan Skalicky 1981Muži do 39 letLaz00:53:10.00+00:21:24.00
90. 98 Petr Vávra 1994Muži do 39 letVorvani00:53:42.00+00:21:56.00
91. 7 Petr Janový 1945Muži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:53:48.00+00:22:02.00
92. 43 Michal Říha 1987Muži do 39 letpříbram00:54:09.00+00:22:23.00
93. 86 Martin Škaryd 1985Muži do 39 letPříbram00:54:50.00+00:23:04.00
94. 367 Ivan Pouček 1968Muži do 49 letLibčice00:54:59.00+00:23:13.00
95. 59 Luboš Pech 1974Muži do 49 let00:55:26.00+00:23:40.00
96. 29 Tomáš Augustin 1980Muži do 39 letPříbram00:58:04.00+00:26:18.00
97. 13 Jakub Lázna 1977Muži do 49 let00:58:55.00+00:27:09.00
98. 318 Martin Hrubec 1973Muži do 49 letBřeznice00:59:22.00+00:27:36.00
99. 23 Petr Tichota 1990Muži do 39 let01:00:56.00+00:29:10.00
100. 49 David Jelínek 1976Muži do 49 letVysoká Pec01:01:14.00+00:29:28.00
101. 21 Pavel Koloc 1965Muži do 59 letAC Total Zero01:03:33.00+00:31:47.00
102. 302 Jiří Pejpal 1934Muži nad 70 letTJ liga 100 Praha01:18:24.00+00:46:38.00

Další soubory k závodu:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie