Borské dvojice

18.3.2018 10:30

Pořadatel: Rozběháme Česko
Místo:
Podmínky: Sníh, -5 stupňů Celsia
154 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF: 10x1km - časy okruhů, Canicross 4x1,5km - časy okruhů

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Závod dvojic 10x1km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 97 Bez tréninku s.r.o. 1980Muži00:36:33.00+00:00:00.0010
2. 107 Živé Sokolovsko 1980Muži00:38:04.00+00:01:31.0010
3. 111 Rozběháme Česko 1940Smíšené00:38:16.00+00:01:43.0010
4. 109 UWG 1980Muži00:38:30.00+00:01:57.0010
5. 127 Kanta 1940Smíšené00:38:32.00+00:01:59.0010
6. 141 Beer Team 1940Smíšené00:39:23.00+00:02:50.0010
7. 135 Osel Racing 1940Smíšené00:40:36.00+00:04:03.0010
8. 117 L&Z 1940Smíšené00:40:44.00+00:04:11.0010
9. 91 Red Team Eleven 1980Muži00:41:39.00+00:05:06.0010
10. 87 Másla MKJCC 1980Muži00:41:42.00+00:05:09.0010
11. 115 Věra Hamplová + Petr Hron 1940Smíšené00:41:50.00+00:05:17.0010
12. 99 Bruslící Keňané 1980Muži00:41:57.00+00:05:24.0010
13. 101 KOUTNÍK 1980Muži00:42:32.00+00:05:59.0010
14. 83 Nepostradatelní 1980Muži00:43:33.00+00:07:00.0010
15. 161 splašení chrti 1940Smíšené00:44:21.00+00:07:48.0010
16. 205 Aces team Karlovy Vary 1940Smíšené00:44:25.00+00:07:52.0010
17. 199 Tým Fialů 1980Muži00:44:51.00+00:08:18.0010
18. 105 Gym Class Heroes 1980Muži00:45:12.00+00:08:39.0010
19. 187 tým Královny středhoří 1980Ženy00:45:19.00+00:08:46.0010
20. 85 Vlas Jiří 1980Muži00:45:36.00+00:09:03.0010
21. 189 Čampulandy 1980Ženy00:45:59.00+00:09:26.0010
22. 185 Říhová 1940Smíšené00:46:01.00+00:09:28.0010
23. 123 Cardiocros 1940Smíšené00:46:07.00+00:09:34.0010
24. 137 Moon Kil Sun 1940Smíšené00:46:17.00+00:09:44.0010
25. 167 Bečvářojc 1940Smíšené00:46:32.00+00:09:59.0010
26. 157 Mladý svišti 1940Smíšené00:46:34.00+00:10:01.0010
27. 95 Friš 1980Muži00:46:59.00+00:10:26.0010
28. 201 Plzeň 1980Ženy00:47:07.00+00:10:34.0010
29. 155 Him & I 1940Smíšené00:47:09.00+00:10:36.0010
30. 163 JJ team 1940Smíšené00:47:14.00+00:10:41.0010
31. 203 Rozběháme Česko Libor Kupka 1980Muži00:48:28.00+00:11:55.0010
32. 113 Kubínová 1940Smíšené00:49:32.00+00:12:59.0010
33. 159 Sportisimo Hvězdy 1940Smíšené00:49:51.00+00:13:18.0010
34. 147 Tým Ester Ledecké 1940Smíšené00:49:55.00+00:13:22.0010
35. 145 Aluša&Brother 1940Smíšené00:50:45.00+00:14:12.0010
36. 93 Bělští borci 1980Muži00:52:10.00+00:15:37.0010
37. 153 Capslock 1940Smíšené00:53:40.00+00:17:07.0010
38. 131 Seal´s run 1940Smíšené00:54:17.00+00:17:44.0010
39. 195 Juli a Míla 1940Smíšené00:55:46.00+00:19:13.0010
40. 119 vlčata 1940Smíšené00:56:38.00+00:20:05.0010
41. 121 Želváci 1940Smíšené00:56:48.00+00:20:15.0010
42. 179 BROKE GIRLS 1980Ženy00:57:46.00+00:21:13.0010
43. 129 Tukahontas 1940Smíšené00:58:15.00+00:21:42.0010
44. 165 Skalíci 1940Smíšené00:59:44.00+00:23:11.0010
45. 181 Kostialova 1980Ženy01:00:12.00+00:23:39.0010
46. 183 Unicorn ladies Tým 1980Ženy01:00:27.00+00:23:54.0010
47. 173 Alimon 1980Ženy01:00:37.00+00:24:04.0010
48. 177 WonderWomen 1980Ženy01:01:51.00+00:25:18.0010
49. 191 JAJA 1980Ženy01:02:46.00+00:26:13.0010
50. 193 Běžíme jak to jde 1980Ženy01:03:02.00+00:26:29.0010
51. 169 Caletková 1980Ženy01:09:43.00+00:33:10.0010

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF: 10x1km - časy okruhů, Canicross 4x1,5km - časy okruhů