Zajíc cup MTB

20.5.2017 13:00

0 závodníků, pořadatel:
Podmínky:

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF, časy průjezdu jednotlivých kol, Fotky

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

závod MTB na 4 okruhy

 

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDetail
1. 35 Jiří Chyba 1989Muži 15-44 let01:20:22+00:00:004Podrobnosti
2. 33 Jiří Zárybnický 1976Muži 15-44 letCK Vinohradské Šlapky01:20:25+00:00:034Podrobnosti
3. 6 Vladimir Houdek 1979Muži 15-44 let2V BIKERS01:23:34+00:03:124Podrobnosti
4. 20 Lukáš Pospíšil 1998Muži 15-44 letRedpoint Eleven team01:23:35+00:03:134Podrobnosti
5. 122 Petr Soukup 1970Muži nad 45Cyklo 3vec01:24:14+00:03:524Podrobnosti
6. 105 Vratislav Houdek 1964Muži nad 452V BIKERS Blovice01:24:25+00:04:034Podrobnosti
7. 15 Jirka Markes 1987Muži 15-44 let03ProBike01:25:28+00:05:064Podrobnosti
8. 31 Petr Vrátník 1976Muži 15-44 let2V BIKERS Blovice01:25:56+00:05:344Podrobnosti
9. 48 Lukáš Nový 1976Muži 15-44 let01:25:58+00:05:364Podrobnosti
10. 29 Aleš Větrovský 1982Muži 15-44 letTri klub Pribram01:25:59+00:05:374Podrobnosti
11. 7 Milan Houdek 1988Muži 15-44 let2V BIKERS01:26:00+00:05:384Podrobnosti
12. 16 Mojmír Minx 1982Muži 15-44 letDolnohbitskytvrdak.cz01:28:30+00:08:084Podrobnosti
13. 14 Milan Krejčí 1980Muži 15-44 letGHOST Team01:28:30+00:08:084Podrobnosti
14. 111 Jiří Pospíšil 1969Muži nad 45Redpoint Eleven team01:28:35+00:08:134Podrobnosti
15. 3 Jiří Čáslava 1977Muži 15-44 letLos Kolos01:29:21+00:08:594Podrobnosti
16. 119 Martin Mácha 1972Muži nad 4501:29:53+00:09:314Podrobnosti
17. 116 Jiří Mácha 1969Muži nad 45In Energy bike team Dobříš01:30:08+00:09:464Podrobnosti
18. 113 Petr Švarc 1966Muži nad 45Tri klub Příbram01:30:10+00:09:484Podrobnosti
19. 44 Miroslav Pechr 1983Muži 15-44 letBrdonoš01:30:39+00:10:174Podrobnosti
20. 27 Václav Vaniš 1976Muži 15-44 let2V Bikers Blovice01:30:59+00:10:374Podrobnosti
21. 21 Jan Provazník 1979Muži 15-44 letBohutín01:31:12+00:10:504Podrobnosti
22. 51 Pavel Dolák 1977Muži 15-44 letNovy Knin01:31:19+00:10:574Podrobnosti
23. 4 Daniel Červenka 1975Muži 15-44 letNovy Knin01:33:00+00:12:384Podrobnosti
24. 42 Miroslav Trangoš 1977Muži 15-44 let01:33:24+00:13:024Podrobnosti
25. 40 Michaela Gerychová 1982Ženy 17-44 letCK kupkolo01:33:36+00:13:144Podrobnosti
26. 109 Radek Nehéz 1969Muži nad 45Ghost Team01:34:42+00:14:204Podrobnosti
27. 115 Karel Vostracký 1967Muži nad 45Brdy Beer Bears01:35:14+00:14:524Podrobnosti
28. 45 Pavel Foršt 1984Muži 15-44 letDolnohbitskytvrdak.cz01:36:00+00:15:384Podrobnosti
29. 43 Vladimír Kříž 1958Muži nad 4501:36:03+00:15:414Podrobnosti
30. 101 Emanuel Bajer 1970Muži nad 45Wheelabrator Czech01:36:20+00:15:584Podrobnosti
31. 117 Milan Skála 1960Muži nad 45Geomine Příbram01:37:57+00:17:354Podrobnosti
32. 11 Jiří Kolář 1986Muži 15-44 letMonex01:39:03+00:18:414Podrobnosti
33. 112 Jiří Šnobl 1959Muži nad 45Cyklo Vysoká Pec01:41:09+00:20:474Podrobnosti
34. 104 Josef Hořejší 1969Muži nad 45Rožmitál pod Třemšínem01:42:38+00:22:164Podrobnosti
35. 50001 Radek Eliáš 1952Muži nad 45Tri klub Příbram01:43:22+00:23:004Podrobnosti
36. 102 Vlastimil Bohm 1966Muži nad 45Kraken team Dobříš01:43:30+00:23:084Podrobnosti
37. 25 Petr Švejnoha 1974Muži 15-44 letWheelabrator Czech01:44:26+00:24:044Podrobnosti
38. 108 Vladimír Krňoul 1962Muži nad 452V BIKERS Blovice01:45:08+00:24:464Podrobnosti
39. 38 Zdeněk Král 1979Muži 15-44 let01:45:21+00:24:594Podrobnosti
40. 103 Petr Červenka 1967Muži nad 45Kraken team Dobříš01:45:54+00:25:324Podrobnosti
41. 19 Petr Pintner 1973Muži 15-44 letReality Pintner01:46:39+00:26:174Podrobnosti
42. 46 Radek Kopecký 1980Muži 15-44 letDHT01:46:54+00:26:324Podrobnosti
43. 106 Luboš Karl 1960Muži nad 45MONEX Příbram01:47:19+00:26:574Podrobnosti
44. 8 Robert Jeníček 1974Muži 15-44 let01:49:25+00:29:034Podrobnosti
45. 50 Tomáš Lukšan 1983Muži 15-44 let01:50:30+00:30:084Podrobnosti
46. 114 Marek Švéd 1972Muži nad 45Hostomice01:50:50+00:30:284Podrobnosti
47. 17 Marek Nozdrovický 1982Muži 15-44 letKraken team Dobříš01:50:56+00:30:344Podrobnosti
48. 9 Jiří Kalousek 1973Muži 15-44 let2V BIKERS Blovice01:51:05+00:30:434Podrobnosti
49. 107 Ján Klimek 1969Muži nad 45Drásov01:51:29+00:31:074Podrobnosti
50. 36 Rastislav Šedivý 1972Muži nad 4501:52:15+00:31:534Podrobnosti
51. 22 Michal Raboch 1977Muži 15-44 let2V BIKERS Blovice01:53:02+00:32:404Podrobnosti
52. 26 Josef Trach 1980Muži 15-44 letCyklo PaE 0601:53:12+00:32:504Podrobnosti
53. 12 Vojtěch Kolinger 1986Muži 15-44 letPříbram01:53:24+00:33:024Podrobnosti
54. 28 Jiří Vesecký 1973Muži 15-44 letPankration gym Příbram01:53:44+00:33:224Podrobnosti
55. 24 Jiří Šobora 1974Muži 15-44 letWheelabrator Czech01:54:56+00:34:344Podrobnosti
56. 2 Pavel Čambala 1977Muži 15-44 letWheelabrator Czech01:59:11+00:38:494Podrobnosti
57. 121 Stanislav Nohýnek 1955Muži nad 4502:00:49+00:40:274Podrobnosti
58. 120 Karel Polák 1955Muži nad 4502:00:58+00:40:364Podrobnosti
59. 110 Petr Nekolný 1972Muži nad 45Wheelabrator Czech02:01:27+00:41:054Podrobnosti

Další soubory k závodu:

Výsledky v PDF, časy průjezdu jednotlivých kol, Fotky