Naše závody
Přihlášky
Výsledky
online.4timing.cz
Kontakt
Vyberte událost:
8.5.2021 Brdský kros (3 závody)
12.12.2020 Plzeňská dvacítka, třicítka, maraton (1 závody)
5.12.2020 Běh na 100 km ve Štruncových sadech, 10.ročník (4 závody)
3.10.2020 Běh za újezdskou sovou (2 závody)
3.10.2020 Běh města Příbrami (2 závody)
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích (3 závody)
19.9.2020 Plzeňská hodinovka a 24hodinovka (2 závody)
16.9.2020 Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy (2 závody)
16.9.2020 Běh Olympijského dne v Táboře (2 závody)
13.9.2020 Brdský kros (3 závody)
6.9.2020 Dobříšská osmička (2 závody)
6.9.2020 MH maraton Beroun (2 závody)
5.9.2020 Příbramský půlmaraton (2 závody)
5.9.2020 Kola Beran Brdmanův pařez MTB (3 závody)
30.8.2020 Neratovice 10km (1 závody)
30.8.2020 Karlštejnská 9 (1 závody)
29.8.2020 Chalupářský teréňák (1 závody)
29.8.2020 Spoke maraton MTB (4 závody)
23.8.2020 Hostivařské dvojice (1 závody)
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby (1 závody)
15.8.2020 Mníšek pod Brdy - 3. Wolfsrace (1 závody)
8.8.2020 Dolnohbitský tvrďák (2 závody)
2.8.2020 Kros Sázava (3 závody)
28.7.2020 Běh za sliveneckou saní (1 závody)
27.7.2020 Zátopkův Zlatý týden - maraton (3 závody)
24.7.2020 Zátopkův Zlatý týden 5000m (4 závody)
20.7.2020 Zátopkův Zlatý týden 10000m (4 závody)
19.7.2020 Paddle boarding MČR (3 závody)
6.7.2020 Lochovice - Plešivec (1 závody)
4.7.2020 Běh Energonu (4 závody)
21.6.2020 Forestův triatlon (2 závody)
20.6.2020 Jinecký kros (1 závody)
14.6.2020 Chaloupecký kros (2 závody)
31.5.2020 Zahořanská 10 - virtuální závod (2 závody)
24.5.2020 Brdská 25 (2 závody)
16.5.2020 Penzion Cup (2 závody)
7.3.2020 Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a 10km (1 závody)
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou (1 závody)
18.1.2020 Zimní běh Litní (1 závody)
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou (1 závody)
30.12.2019 Silvestrovský běh Soběslaví (3 závody)
22.12.2019 Vánoční maraton v Plzni (3 závody)
21.12.2019 Vánoční kros Mýto (1 závody)
24.11.2019 Plzeňská dvacítka, třicítka, maraton (1 závody)
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím (1 závody)
16.11.2019 Svatojánská 20 (2 závody)
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou (2 závody)
19.10.2019 Extreme challenge (2 závody)
13.10.2019 Forestova 6/14 (2 závody)
12.10.2019 Kros Bučiny (3 závody)
12.10.2019 Běh Bohutínem (1 závody)
6.10.2019 Hořovický cvoček (1 závody)
6.10.2019 Borské dvojičky (2 závody)
5.10.2019 MTB - Tour de Brdy (3 závody)
5.10.2019 Písecký maraton (4 závody)
28.9.2019 Běh města Příbrami (2 závody)
21.9.2019 Koko(řínský) kros (2 závody)
21.9.2019 Plzeňská 100km, 12 a 24hodinovka (1 závody)
21.9.2019 Plzeňská hodinovka (1 závody)
15.9.2019 Dobříšská osmička (2 závody)
14.9.2019 Běh na pomoc nemocným cystickou fibrózou (1 závody)
8.9.2019 MH maraton Beroun (1 závody)
7.9.2019 Běh Kovohutěmi (1 závody)
7.9.2019 Kola Beran Brdmanův pařez MTB (1 závody)
31.8.2019 Spoke maraton MTB (4 závody)
25.8.2019 Hostivařské dvojice (1 závody)
25.8.2019 Neratovice 10km (1 závody)
24.8.2019 Smejkalovky pomáhají - Hostivař (2 závody)
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby (1 závody)
17.8.2019 Day by Night 2019 - Nový Knín (1 závody)
17.8.2019 Mníšek pod Brdy - Wolfrace (1 závody)
10.8.2019 Dolnohbitský tvrďák (2 závody)
3.8.2019 Obořišťský lachtan 2019 (1 závody)
27.7.2019 Zátopkův Zlatý týden - maraton (4 závody)
27.7.2019 Brdonoš 2019 (3 závody)
24.7.2019 Zátopkův Zlatý týden 5000m (4 závody)
23.7.2019 Běh za sliveneckou saní (1 závody)
20.7.2019 Zátopkův Zlatý týden 10000m (4 závody)
13.7.2019 Novoknínský duatlon (1 závody)
7.7.2019 Lochovice - Plešivec (1 závody)
29.6.2019 Triatlon dobříšský tvrďák (1 závody)
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály (1 závody)
23.6.2019 Forestův triatlon (1 závody)
22.6.2019 Šindel cup 2019 (2 závody)
22.6.2019 Chaloupecký kros (1 závody)
19.6.2019 Běh Olympijského dne v Táboře (1 závody)
19.6.2019 Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy (1 závody)
15.6.2019 Příbramský půlmaraton (1 závody)
15.6.2019 Kros Sázava (2 závody)
8.6.2019 Jinecký kros (1 závody)
2.6.2019 Smejkalovky pomáhají - Olomouc (1 závody)
25.5.2019 Zahořanská 10 (2 závody)
25.5.2019 Tuháčkův běh - dětské závody (1 závody)
25.5.2019 Smejkalovky pomáhají - Plzeň (1 závody)
19.5.2019 Kros Českým rájem (2 závody)
19.5.2019 Brdská 25 (4 závody)
18.5.2019 Zajíc cup MTB (1 závody)
18.5.2019 Běh pro paměť národa - Plzeň (1 závody)
14.5.2019 Inline skate Stochov (1 závody)
11.5.2019 Běh za újezdskou sovou (2 závody)
11.5.2019 Železná - Wolfrace (1 závody)
4.5.2019 Jindřichohradecký Lev (1 závody)
27.4.2019 Rokycanský krpály 2019 (1 závody)
20.4.2019 Dehtářská 10/20 (2 závody)
14.4.2019 Jarní běh Ďáblickým hájem (1 závody)
13.4.2019 Jarní běh Dobříš (1 závody)
13.4.2019 Brdský kros (2 závody)
6.4.2019 MČR v běhu na 100km v Plzni (4 závody)
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou (2 závody)
30.3.2019 Leskros - Dnešice (7 závody)
24.3.2019 Forestova šestka (1 závody)
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích (2 závody)
2.3.2019 Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a 10km (4 závody)
23.2.2019 S čelovkou Dražovkou (1 závody)
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou (1 závody)
6.1.2019 Biatlon sprint - Zadov (1 závody)
30.12.2018 Silvestrovský běh Soběslaví (1 závody)
23.12.2018 Vánoční maraton v Plzni (1 závody)
22.12.2018 Vánoční kros Mýto (1 závody)
24.11.2018 Svatojánská 20 (2 závody)
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím (1 závody)
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou (1 závody)
27.10.2018 Plzeňská dvacítka, třicítka, maraton, 24hodinovka (1 závody)
27.10.2018 Mníšek pod Brdy - Wolfrace (1 závody)
21.10.2018 Borské dvojičky (2 závody)
20.10.2018 Plzeňská hodinovka (1 závody)
13.10.2018 Lesní běh Říčany XCR (1 závody)
13.10.2018 Běh Bohutínem (1 závody)
7.10.2018 Hořovický cvoček (1 závody)
6.10.2018 Zajíc cup MTB - štafety dvojic (1 závody)
6.10.2018 Třemošná 10km (1 závody)
29.9.2018 Běh města Příbrami (1 závody)
16.9.2018 Běh města Dobříše (1 závody)
13.9.2018 Smejkalovky pomáhají - Hostivař (1 závody)
8.9.2018 Běh Kovohutěmi (1 závody)
8.9.2018 MH maraton Beroun (1 závody)
25.8.2018 Spoke maraton MTB (4 závody)
19.8.2018 Canicross Sadská (1 závody)
18.8.2018 CYKLO-MARKET Day by Night 2018 (1 závody)
28.7.2018 Brdonoš 2018 (3 závody)
27.7.2018 Zátopkův Zlatý týden - maraton (4 závody)
26.7.2018 Běh za sliveneckou saní (1 závody)
24.7.2018 Zátopkův Zlatý týden 5000m (4 závody)
20.7.2018 Zátopkův Zlatý týden 10000m (4 závody)
8.7.2018 Lochovice - Plešivec (1 závody)
30.6.2018 Dog race Hradec Králové (1 závody)
23.6.2018 FreeRunHelp18 (1 závody)
20.6.2018 Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy (2 závody)
16.6.2018 Příbramský půlmaraton (2 závody)
9.6.2018 Běh pro paměť národa - Plzeň (2 závody)
9.6.2018 Jinecký kros (1 závody)
26.5.2018 Tuháčkův běh - dětské závody (1 závody)
20.5.2018 Brdská 25 (1 závody)
19.5.2018 Zajíc cup MTB (1 závody)
15.5.2018 Inline skate Stochov (1 závody)
22.4.2018 Jarní běh Ďáblickým hájem (1 závody)
14.4.2018 Dehtářská 10 (1 závody)
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou (2 závody)
31.3.2018 Lesní kros i canicross Tlučnou (5 závody)
24.3.2018 MČR v běhu na 100km v Plzni (6 závody)
18.3.2018 Borské dvojice (2 závody)
3.3.2018 Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a 10km (4 závody)
25.2.2018 Lipno cross-country snowkite race (2 závody)
10.2.2018 S čelovkou Dražovkou (1 závody)
30.12.2017 Silvestrovský běh Soběslaví (3 závody)
23.12.2017 Vánoční kros Mýto (1 závody)
17.12.2017 Vánoční maraton v Plzni (4 závody)
25.11.2017 Svatojánská 20 (2 závody)
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím (1 závody)
28.10.2017 Plzeňská 24 hodinovka (7 závody)
7.10.2017 Zajíc cup MTB - štafety (1 závody)
7.10.2017 Běh města Dobříše (5 závody)
30.9.2017 Běh města Příbrami (12 závody)
9.9.2017 Běh Kovohutěmi (14 závody)
29.7.2017 Brdonoš (3 závody)
21.6.2017 Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy (5 závody)
17.6.2017 Příbramský půlmaraton (13 závody)
3.6.2017 Jinecký kros (13 závody)
27.5.2017 Tuháčkův běh - dětské závody (9 závody)
21.5.2017 Brdská 25 (13 závody)
20.5.2017 Zajíc cup MTB (3 závody)
2.4.2017 Aquatlon Příbram (5 závody)
Jinecký kros
3.6.2017 11:00
dospělí 5km
Kluci 2-4 roky - elevové
Dívky 2-4 roky - elevky
Kluci do 7 let
Dívky do 7 let
Kluci 8-9 let
Dívky 8-9 let
Kluci 10-11 let
Dívky 10-11 let
Kluci 12-13 let
Dívky 12-13 let
Děti 14-15 let
Dorost 16-17 let
Detail výkonu:
Závodník
Petra Tuháčková
Rok narození
1965
Klub
Čas v cíli
00:48:53
Další soubory k závodu:
Děti
,
Dospělí
Jince fotky:
Děti
,
Dospělí