Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

2.8.2020 10:00

Pořadatel: Krosový pohár
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: zataženo, bez deště, sucho, 24 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
223 závodníků,

Další soubory k závodu:

Celkové + dětské závody
kategorie

Závody:



Krátká trasa cca 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 40 Dušan ErbsMasters mužiAC Pardubice00:42:39.00+00:00:00.00
2. 195 Petr HomolaMasters mužiSokol Jílové u Prahy00:43:16.00+00:00:37.00
3. 94 Petr KrálíkVlci00:43:28.00+00:00:49.00
4. 196 Tomáš ČernohorskýVlciTriatlon Team Příbram00:44:25.00+00:01:46.00
5. 41 Luboš FáberaVlci00:44:57.00+00:02:18.00
6. 66 Matěj JakoubekVlci00:45:11.00+00:02:32.00
7. 202 Michael DobiášMasters mužiTrailpoint / SK Babice00:45:23.00+00:02:44.00
8. 13 Radek BönischMasters muži00:46:24.00+00:03:45.00
9. 6 Milan BártůMasters muži00:46:35.00+00:03:56.00
10. 120 Karel PelikánMasters muži00:46:38.00+00:03:59.00
11. 222 Michal KamasVlciPraha00:46:56.00+00:04:17.00
12. 193 Radek ZvěřinaVlci00:47:13.00+00:04:34.00
13. 61 Jan HusaVlci00:47:53.00+00:05:14.00
14. 45 Tomáš FeiglMasters muži00:48:50.00+00:06:11.00
15. 213 Michaela LuňáčkováGazelyFortex Ski00:49:38.00+00:06:59.00
16. 198 Michael JenšovskýVlciPraha00:49:45.00+00:07:06.00
17. 233 Tomáš PolitzerMasters mužiEndorfinové fretky00:49:51.00+00:07:12.00
18. 48 Pavel FilippiVlci00:50:13.00+00:07:34.00
19. 38 Miroslav EliášVlci00:52:10.00+00:09:31.00
20. 153 Lukáš ŠedivýVlci00:53:25.00+00:10:46.00
21. 30 Ivo DostálMasters muži00:53:36.00+00:10:57.00
22. 214 Marek SteigerVlciFortex Ski00:53:41.00+00:11:02.00
23. 9 Vladimír BlažekVeteráni00:54:25.00+00:11:46.00
24. 125 Jan PokornýMasters muži00:55:00.00+00:12:21.00
25. 25 Zdeněk ČihákVlci00:55:00.00+00:12:21.00
26. 199 Jiří ProcházkaMasters mužiDrevníky00:55:36.00+00:12:57.00
27. 219 Adrien SehnalLegendy mužiIV. Odboj00:55:41.00+00:13:02.00
28. 232 Matěj GörnerVlciPraha 100:56:03.00+00:13:24.00
29. 210 Eva StejskalováMasters ženy00:56:12.00+00:13:33.00
30. 208 David HavlasVlciKošífc00:56:14.00+00:13:35.00
31. 14 Martina BrandejsováMasters ženy00:56:22.00+00:13:43.00
32. 107 Martin MalečekVlci00:56:22.00+00:13:43.00
33. 229 Jiří ŠťástkaLegendy mužiSabzo Praha00:56:26.00+00:13:47.00
34. 162 Michaela TitmanováMasters ženy00:56:29.00+00:13:50.00
35. 5 Jana BartákováMasters ženy00:56:38.00+00:13:59.00
36. 207 Roman KellerMasters mužiOCR Čelákovice00:56:59.00+00:14:20.00
37. 58 Tomáš HavlíčekMasters muži00:57:03.00+00:14:24.00
38. 79 Petr KalčíkVlci00:57:16.00+00:14:37.00
39. 52 Milan FolglVeterániKČT Kralupy nad Vltavou00:58:10.00+00:15:31.00
40. 203 Petr JirečekVlciJanov00:58:17.00+00:15:38.00
41. 24 Milan ČervenkaVeteráni00:58:19.00+00:15:40.00
42. 231 Michaela GladišováGazelySvět běhu00:59:31.00+00:16:52.00
43. 216 Iveta SzalaiováVeteránkyTom-kčt Kralupy00:59:31.00+00:16:52.00
44. 99 Martin KunzVlci00:59:41.00+00:17:02.00
45. 234 Helena PolitzerováMasters ženyEndorfinové fretky01:00:51.00+00:18:12.00
46. 175 Libuše VlachynskáVeteránky01:01:12.00+00:18:33.00
47. 75 Alena JurčekováGazely01:01:18.00+00:18:39.00
48. 164 Antonín TrnkaMasters muži01:01:29.00+00:18:50.00
49. 50 Katka FischerovaGazely01:02:59.00+00:20:20.00
50. 47 Pavla FejfárkováGazely01:03:22.00+00:20:43.00
51. 227 Zdeněk ČihákVlciStarý Kolín01:03:31.00+00:20:52.00
52. 143 Jaroslav SládekMasters muži01:03:54.00+00:21:15.00
53. 230 Lenka ValentováGazelyPraha Kbely01:03:58.00+00:21:19.00
54. 218 Lenka HřídelováGazelyPříbram01:04:13.00+00:21:34.00
55. 217 Jitka HoráčkováMasters ženyPříbram01:04:14.00+00:21:35.00
56. 176 Šárka VlčkováGazely01:04:32.00+00:21:53.00
57. 95 Jitka KrejčíGazely01:05:43.00+00:23:04.00
58. 221 Aleš KrálíkLegendy mužiBenešov01:05:49.00+00:23:10.00
59. 161 Michaela TauchmanováGazely01:05:57.00+00:23:18.00
60. 126 Alžběta PolišenskáGazely01:06:52.00+00:24:13.00
61. 96 Iveta KučerováGazely01:07:39.00+00:25:00.00
62. 183 Magdaléna WeinertováGazely01:07:41.00+00:25:02.00
63. 69 Dana JanůMasters ženy01:08:21.00+00:25:42.00
64. 32 Iva DrahozalováGazely01:08:21.00+00:25:42.00
65. 49 Robert FischerVlci01:10:17.00+00:27:38.00
66. 101 Michal KůtaMasters muži01:10:30.00+00:27:51.00
67. 31 Martin DrahozalMasters muži01:11:00.00+00:28:21.00
68. 102 Romana KyselováGazely01:11:02.00+00:28:23.00
69. 73 Ludmila JohnováGazely01:12:42.00+00:30:03.00
70. 152 Monika ŠčobikováMasters ženy01:17:37.00+00:34:58.00
71. 235 David MarekMasters mužiPraha01:19:45.00+00:37:06.00
72. 186 Marcela ZápotockáVeteránky01:20:17.00+00:37:38.00
73. 2 Dagmar AubrechtováVeteránky01:22:04.00+00:39:25.00
74. 177 Vendula VodičkováGazely01:25:31.00+00:42:52.00

Další soubory k závodu:

Celkové + dětské závody
kategorie