Dehtářská 10/20

20.4.2019 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo: Kletečná
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, 18 stupňů celsia
224 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 219 Adam ŠIMEK 1989MužiPražská kavárna00:37:31.00+00:00:00.00
2. 235 David VANĚK 1990MužiJihlava00:37:40.00+00:00:09.00
3. 148 Tomáš MOCEK 1978MužiMocíno00:39:46.00+00:02:15.00
4. 143 Jaromír MUCHA 1974MužiNHÚ Balinka VM00:40:42.00+00:03:11.00
5. 182 Tomáš KOTEN 1994MužiPelhřimov00:41:06.00+00:03:35.00
6. 103 Kryštof DUCHAN 1999MužiLiga atletů Pelhřimov00:41:22.00+00:03:51.00
7. 132 Miroslav MUCHA 1974MužiNHÚ Balinka VM00:41:46.00+00:04:15.00
8. 52 Petr STUDNIČKA 1995MužiŽeliv00:42:37.00+00:05:06.00
9. 97 Martin KUBÁT 1999MužiNEHOP00:43:25.00+00:05:54.00
10. 177 Petr PÍPAL 1981MužiKamenice nad Lipou00:43:28.00+00:05:57.00
11. 239 Roman HOUDEK 1991MužiDuranga00:43:40.00+00:06:09.00
12. 154 Vojtěch DOMIN 1991MužiHC DHM00:44:56.00+00:07:25.00
13. 250 Štěpán Štýbner 2003MužiPteam00:44:58.00+00:07:27.00
14. 125 Miloš MAREK 1982MužiPE00:45:08.00+00:07:37.00
15. 164 Petr VRLÍK 1987MužiKunžak00:45:19.00+00:07:48.00
16. 133 Petr KŘIVÁNEK 1980MužiPelhřimov00:45:29.00+00:07:58.00
17. 104 Dušan ŠKRLETA 1973MužiLiga 2014 Kamenice nad Lipou00:45:29.00+00:07:58.00
18. 120 Jakub KOTEN 1991MužiPelhřimov00:45:39.00+00:08:08.00
19. 253 František Mottl 1981MužiVoklobáci00:45:50.00+00:08:19.00
20. 194 Lukáš MÁCA 1982MužiPelhřimov00:45:53.00+00:08:22.00
21. 222 Jiří TŮMA 1975MužiDolní Kralovice00:46:07.00+00:08:36.00
22. 15 Aleš VACEK 1990MužiPelhřimov00:46:21.00+00:08:50.00
23. 96 Jan KOHOUT 1988MužiSDH Věž00:46:30.00+00:08:59.00
24. 190 Milan MALÝ 1968MužiP-team00:46:46.00+00:09:15.00
25. 205 Myroslava PETRONYUK 1987ŽenyDlubal00:46:50.00+00:09:19.00
26. 139 David VALENTA 1979MužiVelosport Valenta Scott team00:47:22.00+00:09:51.00
27. 149 Lukáš HARUDA 1983MužiKojčice00:47:43.00+00:10:12.00
28. 155 Petr SIMANDL 1975MužiLAP Pelhřimov00:47:49.00+00:10:18.00
29. 114 Jiří TRNKA 1984MužiSTS Milotice 1400:48:12.00+00:10:41.00
30. 33 Ondřej MICHAL 1990MužiHavlíčkův Brod00:48:28.00+00:10:57.00
31. 73 Aleš KREJČÍ 1985MužiHavlíčkův Brod00:48:35.00+00:11:04.00
32. 123 Jan HAVEL 1989MužiSK GYM HUMPOLEC00:48:38.00+00:11:07.00
33. 153 Vláďa TRÝB 1983MužiKola Ledeč00:48:52.00+00:11:21.00
34. 203 Marek ROZSÍVAL 1989MužiBrno00:49:01.00+00:11:30.00
35. 220 Oldřich BAKUS 1975MužiAuto Vysočina00:49:02.00+00:11:31.00
36. 142 Zdeněk DOSTÁL 1974MužiVelosport Valenta Scott team P00:49:06.00+00:11:35.00
37. 111 Bohumír MOLÍK 1973MužiPelhřimov00:49:29.00+00:11:58.00
38. 99 ROB MOOREN 1974MužiSK GYM HUMPOLEC00:49:34.00+00:12:03.00
39. 55 Radek LHOTSKÝ 1976MužiLaP00:49:36.00+00:12:05.00
40. 173 Bedřich STEJSKAL 1977MužiAmcykl Humpolec00:49:36.00+00:12:05.00
41. 98 Martin KUBÁT 1971MužiNEHOP00:49:37.00+00:12:06.00
42. 9 Libor PACLÍK 1972MužiHumpolec00:50:05.00+00:12:34.00
43. 140 Roman CIHLÁŘ 1982MužiSedlice00:50:29.00+00:12:58.00
44. 263 Jiří NOUSEK 1974MužiHumpolec00:50:31.00+00:13:00.00
45. 252 Radek Henyš 1981MužiVoklobáci00:50:39.00+00:13:08.00
46. 105 Pavel POPELA 1992MužiSDH Věž00:50:58.00+00:13:27.00
47. 65 Adam PAVLÍK 1982MužiHumpolec00:51:03.00+00:13:32.00
48. 31 Lucie NOVÁKOVÁ 1982ŽenyNoDi Runners00:51:12.00+00:13:41.00
49. 2 Tomáš NEJEDLÍK 1989MužiVoklobáci00:51:32.00+00:14:01.00
50. 168 Luboš NOVÁK 1988MužiRemi CrossFit00:51:33.00+00:14:02.00
51. 116 Václav BARTOŇ 1995MužiSlužátky00:51:37.00+00:14:06.00
52. 86 Petra ŠŤÁVOVÁ 1993ŽenyVelký Rybník00:51:48.00+00:14:17.00
53. 208 Mirek KANĚRA 1978MužiETV00:52:07.00+00:14:36.00
54. 141 Jiří MACHEK 1971MužiTěchorázek00:52:08.00+00:14:37.00
55. 185 Jan FUCHS 1979MužiPelhrimov00:52:11.00+00:14:40.00
56. 90 Sebastián JAKUBIAK 1988MužiPelhřimov00:52:22.00+00:14:51.00
57. 112 Milan DOMIN 1990MužiHC DHM00:52:37.00+00:15:06.00
58. 157 Pavel SIMANDL 2004MužiLAP Pelhřimov00:52:43.00+00:15:12.00
59. 1 Tomáš HEJDA 1985MužiVoklobáci00:53:05.00+00:15:34.00
60. 64 Stanislav JANÁK 1979MužiRB Highlands00:53:06.00+00:15:35.00
61. 101 Tomáš ŠVEC 1997MužiPočátky00:53:10.00+00:15:39.00
62. 38 Lubomír ŠTORK 1975MužiZajíčkov00:53:13.00+00:15:42.00
63. 16 Josef MACHEK 1982MužiETV00:53:15.00+00:15:44.00
64. 19 Filip PECH 1993MužiVoklobáci00:53:18.00+00:15:47.00
65. 24 Jakub DEDERA 2002MužiKojčice00:53:27.00+00:15:56.00
66. 234 Vojtěch BATRLA 1990MužiJindřichův Hradec00:53:33.00+00:16:02.00
67. 221 Pavel SUK 1987MužiAuto Vysočina00:53:46.00+00:16:15.00
68. 54 Martin MAŠKA 1990MužiVlašim00:54:00.00+00:16:29.00
69. 49 Oldřich DVOŘÁK 1987MužiPsychiatrická nemocnice Bohnic00:54:00.00+00:16:29.00
70. 241 Václav BECHYŇÁK 1990MužiBK Kramolín00:54:09.00+00:16:38.00
71. 21 Václav PAVLÍK 1990MužiSedlice00:54:10.00+00:16:39.00
72. 254 Tomáš Obšil 1993MužiVoklobáci00:54:56.00+00:17:25.00
73. 212 jan DOLEŽAL 1977MužiJelínek Develop00:54:59.00+00:17:28.00
74. 159 Petr VANĚČEK 1990MužiDlubal00:55:10.00+00:17:39.00
75. 245 Eduard KRAMPOL 1960MužiPelhřimov00:55:15.00+00:17:44.00
76. 93 Jakub HUNAL 1999MužiPelhřimov00:55:17.00+00:17:46.00
77. 161 Miroslav BEČKA 1966MužiPelhřimov00:55:21.00+00:17:50.00
78. 30 Josef NOVÁK 1956MužiNoDi Runners00:55:38.00+00:18:07.00
79. 110 Jan DOČKAL 1989MužiPosázaví00:55:46.00+00:18:15.00
80. 171 Libor DOUBEK 1991MužiKroužilky00:55:48.00+00:18:17.00
81. 127 David KARÁSEK 1994MužiŽeliv00:55:49.00+00:18:18.00
82. 172 Ota STEHLÍK 1990MužiVoklobáci00:55:51.00+00:18:20.00
83. 181 Jiří TESAŘ 1975MužiVokov00:55:54.00+00:18:23.00
84. 57 Blanka SVOBODOVA 1982ŽenyAmcykl Humpolec00:56:05.00+00:18:34.00
85. 36 Jakub ARCHALOUS 1987MužiKlub přátel příjemně strávenéh00:56:05.00+00:18:34.00
86. 3 Markéta ZIMMERMANNOVÁ 1989ŽenyVoklobáci00:56:08.00+00:18:37.00
87. 176 Michal ČERMÁK 1978MužiPelhřimov00:56:11.00+00:18:40.00
88. 158 Eva LELIGDONOVÁ 1986ŽenyKroužilky00:56:12.00+00:18:41.00
89. 135 Pavel ŽILKA 1997MužiKošetice00:56:14.00+00:18:43.00
90. 44 Zuzana BERNARDOVÁ 1981ŽenyHumpolec00:56:14.00+00:18:43.00
91. 151 Jana BUŇATOVÁ 1992ŽenySenožaty 1000:56:22.00+00:18:51.00
92. 102 Tereza VRÁBELOVÁ 1988ŽenyVoklobáci00:56:22.00+00:18:51.00
93. 166 Eva VANĚČKOVÁ 1981ŽenyDlubal00:56:25.00+00:18:54.00
94. 261 Milan Adamec 1983MužiPreto200:56:26.00+00:18:55.00
95. 122 Karla ČÍŽKOVÁ 1986ŽenyTJ Služátky00:56:30.00+00:18:59.00
96. 34 Jan JŮZL 1982MužiSith Lords00:56:56.00+00:19:25.00
97. 118 Miroslav DEDIČ 1982MužiSedlice00:56:56.00+00:19:25.00
98. 121 Lenka DAŇKOVA 1974ŽenyVlašim00:56:58.00+00:19:27.00
99. 258 Tereza Vaňková 1994ŽenySenožaty00:57:01.00+00:19:30.00
100. 211 Petra VÁCHOVÁ 1974ŽenyETV00:57:09.00+00:19:38.00
101. 67 Lukáš ŽÁČEK 1991MužiV Drahách 217, Kejžlice00:57:23.00+00:19:52.00
102. 150 David JŮZL 1985MužiSK Tomáše Fuka00:57:38.00+00:20:07.00
103. 10 Filip BELOBRAD 1984Mužiosamocené Lvíče00:57:39.00+00:20:08.00
104. 146 Pavel ŠTĚPÁNEK 1972MužiOlešná00:57:54.00+00:20:23.00
105. 247 Hynek POUL 1971MužiPelhřimovské poutnice00:58:05.00+00:20:34.00
106. 145 Jan SVOBODA 1982MužiOlešná00:58:05.00+00:20:34.00
107. 165 Ivana VANĚČKOVÁ 1979ŽenyDlubal00:58:06.00+00:20:35.00
108. 42 Vlaďka ŠTAUBERTOVÁ 1973ŽenyBroučci Humpolec00:58:13.00+00:20:42.00
109. 179 Veronika PROKOPOVA 1985ŽenyDycky Pejr00:58:33.00+00:21:02.00
110. 147 Martin BÍNA 1992MužiTj Služátky00:58:38.00+00:21:07.00
111. 23 Markéta DEDEROVÁ 1978ŽenyKojčice00:58:45.00+00:21:14.00
112. 43 Zuzana TRPAKOVA 1984ŽenyPelhřimov00:58:53.00+00:21:22.00
113. 126 Tomáš BEJDA 1997MužiŽeliv00:59:03.00+00:21:32.00
114. 26 Hynek POKORNÝ 1985MužiVokov00:59:05.00+00:21:34.00
115. 251 Veronika Brnická 1985ŽenyVoklobáci00:59:14.00+00:21:43.00
116. 236 Jakub ČÍŽEK 1993MužiKojčice00:59:27.00+00:21:56.00
117. 69 Jakub VESELKA 1990Mužicc00:59:28.00+00:21:57.00
118. 117 Aleš TRPÁK 1983MužiPelhřimov00:59:30.00+00:21:59.00
119. 193 Alena MÁCOVÁ 1981ŽenyPelhřimov01:00:31.00+00:23:00.00
120. 113 Markéta BROŽOVÁ 1996ŽenyHC DHM01:00:35.00+00:23:04.00
121. 198 Tomáš ŽÁČEK 1989MužiPacov01:00:45.00+00:23:14.00
122. 156 Zuzana SIMANDLOVÁ 2004ŽenyLAP Pelhřimov01:01:14.00+00:23:43.00
123. 246 Matěj PÁTEK 2003MužiKramolín01:01:27.00+00:23:56.00
124. 244 Kateřina PÁTKOVÁ 2000ŽenyPraha01:01:28.00+00:23:57.00
125. 58 Milan ŠTAUBERT 1974MužiBroučci Humpolec01:01:36.00+00:24:05.00
126. 196 Aneta PELTÁNOVÁ 1993ŽenyPelhřimov01:02:11.00+00:24:40.00
127. 210 Zdeněk BUŘIČ 1973MužiAFK Pečky01:02:22.00+00:24:51.00
128. 209 Marcela BUŘIČOVÁ 1972ŽenyGP Kolín01:02:22.00+00:24:51.00
129. 88 Václav ŽÁK 1989MužiPelhřimovské poutnice01:02:59.00+00:25:28.00
130. 94 Romana AMBROŽOVÁ 1987ŽenyVrchlabí01:02:59.00+00:25:28.00
131. 83 Gabriela KREJČOVÁ 1999ŽenyHumpolec01:03:09.00+00:25:38.00
132. 152 Alžběta KREJČOVÁ 1990ŽenyKroužilky01:03:11.00+00:25:40.00
133. 95 Iva DALÍKOVÁ 1999ŽenyKletečná01:03:39.00+00:26:08.00
134. 184 Markéta FUCHSOVA 1984ŽenyPelhrimov01:03:42.00+00:26:11.00
135. 107 Michaela MARTÁKOVÁ 1980ŽenyNová Buková01:03:48.00+00:26:17.00
136. 108 Zuzana MARTÁKOVÁ 2001ŽenyNová Buková01:03:49.00+00:26:18.00
137. 170 Tomáš KRMELA 1988MužiVoklobáci01:04:24.00+00:26:53.00
138. 89 Petra JIRSOVÁ 1991ŽenyPelhřimovské poutnice01:04:55.00+00:27:24.00
139. 40 Kateřina PELANTOVÁ 1987ŽenyŽirovnice01:05:31.00+00:28:00.00
140. 228 Karel BARTASEK 1987MužiPelhrimovske poutnice01:05:52.00+00:28:21.00
141. 18 Vojtěch FILIP 1992MužiVoklobáci01:05:54.00+00:28:23.00
142. 189 Tomas TUNKL 1988MužiKojcice01:06:16.00+00:28:45.00
143. 257 Barbora Jenčová 1966ŽenyAmcykl Humpolec01:06:41.00+00:29:10.00
144. 224 Romana MOOREN 1975ŽenySK GYM HUMPOLEC01:06:47.00+00:29:16.00
145. 66 Jožka JEDLIČKA 1985MužiPočátky01:06:58.00+00:29:27.00
146. 259 David Alf 1980MužiVoklobáci01:07:24.00+00:29:53.00
147. 260 Kateřina Nádvorníková 1985ŽenyVoklobáci01:07:24.00+00:29:53.00
148. 230 Karel BARTASEK 1966MužiPelhrimovske poutnice01:07:42.00+00:30:11.00
149. 124 Petr JELÍNEK 1979MužiVoklobáci01:07:46.00+00:30:15.00
150. 77 Dana ZEMANOVÁ 1981ŽenyPelhřimov01:08:01.00+00:30:30.00
151. 84 Tereza Šimková 1989ŽenySlužátky01:08:14.00+00:30:43.00
152. 243 Martin PÁTEK 1968MužiKramolín01:08:42.00+00:31:11.00
153. 232 Antonín HOTOVEC 1954MužiPelhrimovské poutnice01:09:40.00+00:32:09.00
154. 134 Dana TOŠEROVÁ 1982ŽenyHumpolec01:09:46.00+00:32:15.00
155. 129 Vlasta JELINEK 1986MužiEndorfun01:09:55.00+00:32:24.00
156. 68 Renata Uhlířová 1994Ženy01:10:27.00+00:32:56.00
157. 92 Petra KOUBOVÁ 1979ŽenySK GYM Humpolec01:10:32.00+00:33:01.00
158. 6 Anna VACKOVÁ 1996ŽenyKopretinky01:10:41.00+00:33:10.00
159. 100 Kateřina PEŠTOVÁ 1980ŽenyHumpolec01:11:29.00+00:33:58.00
160. 4 Martin SUK 1982MužiVoklobáci01:11:43.00+00:34:12.00
161. 191 Lucie TOŠEROVÁ 1985ŽenyDivoké kočky01:12:00.00+00:34:29.00
162. 163 Veronika MORAVCOVÁ 1988ŽenyDivoké kočky01:12:01.00+00:34:30.00
163. 192 Petra TOŠEROVÁ 1983ŽenyDivoké kočky01:12:01.00+00:34:30.00
164. 199 Martin PECH 1992MužiPelhřimov01:12:45.00+00:35:14.00
165. 197 Jaroslav PACNER 1991MužiPelhřimov01:12:46.00+00:35:15.00
166. 200 Jan HEJDA 1988MužiPelhřimov01:12:46.00+00:35:15.00
167. 218 Martin FOLEJTAR 1995MužiTým Posázaví01:14:18.00+00:36:47.00
168. 242 Simona ČÁBELOVÁ 1992ŽenyBK Kramolín01:14:24.00+00:36:53.00
169. 217 Lenka PETROVÁ 1987ŽenyPosázaví01:14:49.00+00:37:18.00
170. 13 Pavlína MARVANOVÁ 1989ŽenyVoklobáci01:15:04.00+00:37:33.00
171. 160 Erik KOROPECKÝ 1992MužiPraha01:15:09.00+00:37:38.00
172. 14 Lukáš MARTYKÁN 1988MužiVoklobáci01:17:01.00+00:39:30.00
173. 56 Karolína LHOTSKÁ 2003ŽenyLaP01:17:50.00+00:40:19.00
174. 5 Tadeáš Filip 2010MužiVoklobáci01:18:24.00+00:40:53.00
175. 169 Martin FILIP 1986MužiVoklobáci01:18:24.00+00:40:53.00
176. 188 Kristýna HRONOVÁ 2002ŽenyKojčice01:19:39.00+00:42:08.00
177. 136 Martin DALÍK 1977MužiDalíci01:20:15.00+00:42:44.00
178. 137 Kateřina DALÍKOVÁ 2003ŽenyDalíci01:20:15.00+00:42:44.00
179. 187 Zuzana KOŘÁNKOVÁ 2001ŽenyMilevsko01:20:27.00+00:42:56.00
180. 186 Jana Hronová 1979ŽenyKojčice01:20:28.00+00:42:57.00
181. 262 Nikola Horká 1997ŽenyHumpolec01:21:00.00+00:43:29.00
182. 85 Michaela ŠTANCLOVÁ 1991ŽenyGym Humpolec01:21:15.00+00:43:44.00
183. 87 David MAREŠ 1987MužiHumpolec01:21:15.00+00:43:44.00
184. 229 Pavel ARDOLF 1973MužiPelhrimovské poutnice01:21:28.00+00:43:57.00
185. 59 Jaroslava JIRSOVÁ 1964ŽenyPelhřimovské poutnice01:21:29.00+00:43:58.00
186. 74 Adolf KREJČÍ 1953MužiHavlíčkův Brod01:23:09.00+00:45:38.00
187. 7 Radim SVĚTLÁK 1981MužiVoklobáci01:23:56.00+00:46:25.00
188. 130 Vlastimil JELINEK 1962MužiEndorfun01:25:05.00+00:47:34.00
189. 201 Barbora HURDOVA 2006Ženypelhrimovske poutnice01:30:56.00+00:53:25.00
190. 62 Terezka ŠIMONOVÁ 2004ŽenyPelhřimovské poutnice01:30:56.00+00:53:25.00
191. 131 Mirka HORKÁ 1953ŽenyEndorfun01:32:36.00+00:55:05.00
192. 138 Denisa DALÍKOVÁ 2003ŽenyDalíci01:32:54.00+00:55:23.00
193. 248 Hana EICHLER 1986ŽenyPelhřimov01:35:30.00+00:57:59.00
194. 249 Martin SLAVÍK 1990MužiPelhřimov01:35:30.00+00:57:59.00
195. 72 Zbyněk ZÁMEČNÍK 1982MužiDlubal01:36:19.00+00:58:48.00
196. 11 Jan JANOVSKY 1981MužiDlubal01:36:19.00+00:58:48.00
197. 35 Vlaďka BRÁVKOVÁ 1980ŽenyPelhřimovské Poutnice01:51:13.00+01:13:42.00
198. 46 Monika OKROUHLÁ 1979ŽenyPelhřimovské poutnice01:51:14.00+01:13:43.00
199. 48 Michaela ENGLMAIEROVÁ 1982ŽenyPelhřimovské poutnice01:51:14.00+01:13:43.00
200. 75 Roman CHÁB 1997MužiPelhřimovské poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
201. 37 Petr BÍNA 1996MužiPelhřimovské Poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
202. 60 Marcela CHÁBOVÁ 1972ŽenyPelhřimovské poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
203. 256 Tomáš Drtina 1981MužiPraha02:04:03.00+01:26:32.00
204. 175 Tereza NOVOTNÁ 1992ŽenyMléčná dráha02:19:07.00+01:41:36.00
205. 180 Veronika VOTAVOVÁ 1993ŽenyMléčná dráha02:19:07.00+01:41:36.00
206. 178 Anna MAŽERIKOVÁ 1988ŽenyMléčná dráha02:19:08.00+01:41:37.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf