Novoknínský duatlon

13.7.2019 11:30

Pořadatel: Martin Michálek, Martin Maleček, Milan Brejcha
Místo: Nový Knín - Oplocenka
Podmínky: Zataženo, déšť i slunečno
Web závodu: http://nktriatlon.cz/
119 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - pořadí v jednotlivých disciplínách, Hlavní závod - kategorie, Štafety

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Novoknínský duatlon 3km+kolo 16km+4km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 31 Martin SajdlM1 18 – 39 let (2001–1980)Zizkovsky tygri01:10:13+00:00:0000:11:0900:38:3000:19:17
2. 42 Vojtěch ZachataM1 18 – 39 let (2001–1980)MTB Messenger Team01:11:01+00:00:4800:11:2200:38:0500:20:04
3. 47 Josef RendlM2 40 – 49 let (1979–1970)tj packa praha01:13:05+00:02:5200:11:4000:39:4700:19:56
4. 7 Martin FicM2 40 – 49 let (1979–1970)STS Chvojkovice Brod B01:13:17+00:03:0400:11:4600:39:5200:20:25
5. 27 Martin PísařM1 18 – 39 let (2001–1980)Team CykloTrener01:14:05+00:03:5200:11:4000:40:3500:20:37
6. 2 František BULAVAM3 50 – 59 let (1969–1960)Lokomotiva Beroun01:14:51+00:04:3800:12:2100:40:0200:21:14
7. 16 Tomas KalalM1 18 – 39 let (2001–1980)Žižkovský tygři01:16:00+00:05:4700:12:1300:40:1600:22:29
8. 30 Jan ProvazníkM2 40 – 49 let (1979–1970)Bohutín01:18:53+00:08:4000:12:4900:41:4000:22:35
9. 63 Robert BezecnýM2 40 – 49 let (1979–1970)01:19:52+00:09:3900:12:4200:44:0900:21:17
10. 32 Pavel SvobodaM3 50 – 59 let (1969–1960)SK Vlaška01:20:10+00:09:5700:13:1500:41:5600:23:06
11. 61 Jiří LantoraM2 40 – 49 let (1979–1970)Příbram01:21:50+00:11:3700:12:5700:42:5300:24:01
12. 46 Přemysl PanuškaM2 40 – 49 let (1979–1970)01:22:03+00:11:5000:12:3200:44:2100:23:08
13. 65 Roman ČípM2 40 – 49 let (1979–1970)Hospic Most01:22:54+00:12:4100:13:0800:44:5300:23:32
14. 55 Jan DušátkoM2 40 – 49 let (1979–1970)Messenger01:23:01+00:12:4800:12:5800:43:5000:23:47
15. 25 Jan PejšaM2 40 – 49 let (1979–1970)smí být prázdné01:23:13+00:13:0000:12:5800:45:4600:22:09
16. 29 Martin PokornýM2 40 – 49 let (1979–1970)SK Zahořany01:23:48+00:13:3500:14:3800:41:3800:26:34
17. 3 Daniel ČervenkaM2 40 – 49 let (1979–1970)Ledoborci01:24:03+00:13:5000:14:2800:42:5700:25:45
18. 10 Radka FicováZ3 46 a více let (1973 a méně)STS Chvojkovice Brod B01:24:41+00:14:2800:13:3500:46:5900:22:23
19. 22 Jan MrňákM1 18 – 39 let (2001–1980)Černošice01:24:48+00:14:3500:14:0000:44:0200:24:55
20. 56 Barbora VacátkováZ2 36 – 45 let (1983–1974)Praha01:25:34+00:15:2100:13:5000:45:4000:23:55
21. 49 Viktor SemančíkM1 18 – 39 let (2001–1980)Akafuka01:27:29+00:17:1600:12:4600:47:0400:25:43
22. 62 Jan ŘezaninaM1 18 – 39 let (2001–1980)Kamýk nad Vltavou01:29:46+00:19:3300:12:3000:50:1300:25:44
23. 57 Petr ŠrámekM2 40 – 49 let (1979–1970)DCKM01:30:23+00:20:1000:14:2500:48:5200:24:48
24. 48 Jana SajdlováZ2 36 – 45 let (1983–1974)Zizkovsky tygri01:31:10+00:20:5700:14:2400:49:1200:25:20
25. 64 Jiří PipotaM1 18 – 39 let (2001–1980)Libčický Měkoň01:31:46+00:21:3300:15:4400:45:1300:28:40
26. 23 Jan PavelkaM4 60 a více let (1961 a méně)Liberec01:32:51+00:22:3800:15:5000:47:0000:27:57
27. 13 Vladimír HodačM2 40 – 49 let (1979–1970)Králův Dvůr01:33:24+00:23:1100:14:1400:49:2000:27:03
28. 26 František PikartM2 40 – 49 let (1979–1970)Duchcov01:33:24+00:23:1100:15:1800:47:5500:27:55
29. 20 Jan KváčM2 40 – 49 let (1979–1970)01:35:37+00:25:2400:15:4100:48:5200:28:00
30. 4 Pavel DolákM2 40 – 49 let (1979–1970)Nový Knín01:35:59+00:25:4600:15:4700:48:0900:29:46
31. 50 Ondřej PetrákM2 40 – 49 let (1979–1970)Jameson01:36:15+00:26:0200:15:3700:51:0800:26:20
32. 53 Vojtěch MašekM2 40 – 49 let (1979–1970)Dobříš01:36:37+00:26:2400:15:4400:52:5200:26:50
33. 14 Kateřina JirákováZ3 46 a více let (1973 a méně)Sudovice01:37:28+00:27:1500:15:5900:51:3200:28:03
34. 58 Rostislav ŠvagrM2 40 – 49 let (1979–1970)01:37:30+00:27:1700:16:2800:48:1300:30:19
35. 54 Miloš KrocM2 40 – 49 let (1979–1970)01:41:16+00:31:0300:15:0900:55:2400:29:10
36. 52 Radka JentschkováZ1 18 – 35 let (2001–1984)01:42:19+00:32:0600:16:0900:53:5400:29:29
37. 11 Michal FranckeM1 18 – 39 let (2001–1980)Haven team01:42:23+00:32:1000:11:0800:36:2200:18:21
38. 21 Tomáš MáchaM1 18 – 39 let (2001–1980)Pchery01:43:10+00:32:5700:17:0600:53:2800:31:06
39. 41 Martin VondraM1 18 – 39 let (2001–1980)01:45:47+00:35:3400:15:2300:57:3000:30:36
40. 28 Ondřej PokornýM1 18 – 39 let (2001–1980)SK Zahořany01:45:52+00:35:3900:17:3100:56:1000:30:27
41. 39 Lenka VachtlováZ2 36 – 45 let (1983–1974)Duchcov01:45:59+00:35:4600:14:4201:02:3700:26:56
42. 51 Václav MaťašovskýM1 18 – 39 let (2001–1980)Nový Knín01:47:07+00:36:5400:16:0800:58:5400:29:21
43. 60 Radim WeberM1 18 – 39 let (2001–1980)01:47:49+00:37:3600:16:5000:56:1700:32:24
44. 9 Markéta FicováZ1 18 – 35 let (2001–1984)STS Chvojkovice Brod B01:48:22+00:38:0900:16:1201:02:2400:28:29
45. 59 Gabriela MušákováZ1 18 – 35 let (2001–1984)DCKM01:48:49+00:38:3600:16:5600:58:2300:30:20
46. 18 Jana KorbováZ1 18 – 35 let (2001–1984)Novovesáci01:49:30+00:39:1700:18:0600:59:2000:30:51
47. 100 Kristýna BrejchováZ2 36 – 45 let (1983–1974)Nový Knín01:49:39+00:39:2600:16:3401:02:1700:29:42
48. 8 Lenka FicnarováZ2 36 – 45 let (1983–1974)01:49:47+00:39:3400:18:1200:59:0000:31:22
49. 38 Zuzka TreybalováZ3 46 a více let (1973 a méně)Hejvy´s Intimmate Team01:54:59+00:44:4600:17:5300:58:3900:36:22
50. 37 Jitka TlustáZ1 18 – 35 let (2001–1984)Fufíci01:57:24+00:47:1100:18:0101:05:0500:32:05
51. 6 Jindřich DrobekM2 40 – 49 let (1979–1970)Jameson01:58:25+00:48:1200:16:0101:10:3100:30:03
52. 15 Jan KadlecM1 18 – 39 let (2001–1980)Silenej Divocak02:00:13+00:50:0000:17:5901:03:5200:36:29
53. 35 Pavel St. ŠtěpánekM4 60 a více let (1961 a méně)Kinder Dueno02:01:12+00:50:5900:19:2401:03:5700:35:34
54. 40 David VeselýM2 40 – 49 let (1979–1970)Další prosím02:05:32+00:55:1900:18:4901:05:0400:39:05
55. 19 Veronika KováříkováZ3 46 a více let (1973 a méně)02:08:06+00:57:5300:19:0401:08:3500:37:13
56. 1 Marie BártováZ1 18 – 35 let (2001–1984)02:08:06+00:57:5300:19:4001:09:2100:36:44

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - pořadí v jednotlivých disciplínách, Hlavní závod - kategorie, Štafety