Brdský kros

13.4.2019 11:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Řevnice, Lesní divadlo
Podmínky: 10 stupňů, bezvětří, sucho, zataženo
302 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Závody:



Fotky:

Krátká trať

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 205 Martin Nytra 1990VlciKilpi Racing Team00:48:47.00+00:00:00.00
2. 322 Šimon Beránek 1994VlciKoloděje00:49:24.00+00:00:37.00
3. 331 Adam Ondruch 1990VlciLightbike00:49:34.00+00:00:47.00
4. 34 Vítězslav Král 1976Masters mužiRysy00:50:28.00+00:01:41.00
5. 192 Petr Kučera 1990Vlci00:50:34.00+00:01:47.00
6. 296 Petr Janeček 1982Vlci00:51:06.00+00:02:19.00
7. 188 Daniel Kraus 1990VlciCheznovice00:51:17.00+00:02:30.00
8. 172 Dušan Erbs 1979Masters mužiAC Pardubice00:52:17.00+00:03:30.00
9. 4 Jindřich Borovský 1982Vlci00:52:28.00+00:03:41.00
10. 174 Marek Hanák 1991VlciM+P00:54:11.00+00:05:24.00
11. 187 Kamil Kotlík 1977Masters mužiHegesh00:56:13.00+00:07:26.00
12. 278 Zuzana Krchová 1990GazelyFyziokinesis.cz00:58:11.00+00:09:24.00
13. 291 Josef Vodička 1981VlciTJ Zentiva00:58:20.00+00:09:33.00
14. 59 Jan Šeděnka 1983VlciKoně, dobrý koně!!!00:58:28.00+00:09:41.00
15. 271 Michal Kamas 1984VlciPraha00:58:46.00+00:09:59.00
16. 167 Tomáš Bílek 1993VlciVeselí nad Moravou00:59:13.00+00:10:26.00
17. 11 Matúš Hazucha 1991VlciVlachy vertical00:59:15.00+00:10:28.00
18. 54 Jakub Sládek 1993Vlci00:59:33.00+00:10:46.00
19. 338 Jakub Macháček 1990Vlci00:59:55.00+00:11:08.00
20. 165 Milan Bártů 1978Masters mužiPraha01:00:00.00+00:11:13.00
21. 18 Jan Chlupsa 1976Masters mužiKolín01:00:01.00+00:11:14.00
22. 29 Jan Kalita 1979Masters mužiŠakal - Kbely, Praha01:00:09.00+00:11:22.00
23. 184 Čestmír Javůrek 1968VeterániCEJA / Slatiňany01:01:15.00+00:12:28.00
24. 12 Renata Hejhalová 1986GazelyTJ Sokol Unhošť01:01:48.00+00:13:01.00
25. 309 Jana Zmrhalová 1986GazelyŽelezná01:01:51.00+00:13:04.00
26. 226 Vojtěch Železný 2004VlciMravkolev01:02:01.00+00:13:14.00
27. 209 Petr Pěnkava 1978Masters muži01:02:14.00+00:13:27.00
28. 157 Marek Šustr 1989VlciKřivonožky01:02:48.00+00:14:01.00
29. 146 Jiří Schejbal 1984VlciBěháme v Holicích a okolí01:03:03.00+00:14:16.00
30. 326 Pavel Rytych 1988Vlci01:03:39.00+00:14:52.00
31. 328 Martin Bruthans 1974Masters mužiČernošice01:04:41.00+00:15:54.00
32. 202 Jiří Mlavec 1982VlciBrandýs nad Labem01:05:30.00+00:16:43.00
33. 272 Hana Kašáková 1977Masters ženyPraha01:06:37.00+00:17:50.00
34. 281 Martin Maleček 1992VlciKamenný Most01:06:38.00+00:17:51.00
35. 43 Miroslav Majercik 1989VlciF.C. Vsetaty01:07:28.00+00:18:41.00
36. 267 Pavel Dlabač 1976Masters mužiBarrandov01:07:30.00+00:18:43.00
37. 201 Petr Michal 1985VlciChuck01:07:33.00+00:18:46.00
38. 193 Vojta Kučera 1979Masters muži01:07:38.00+00:18:51.00
39. 221 Pavel Vondrák 1977Masters mužiČeské Budějovice01:07:57.00+00:19:10.00
40. 173 Veronika Fílová 1998GazelyKladno01:07:59.00+00:19:12.00
41. 195 Jan Kutlák 1978Masters mužiPetrov - Chlomek01:08:27.00+00:19:40.00
42. 321 Jana Hegnerová 1980GazelyStodůlky01:08:39.00+00:19:52.00
43. 171 Petr Engliš 1985VlciPraha01:08:43.00+00:19:56.00
44. 15 Michaela Horáková 1990Gazely01:08:58.00+00:20:11.00
45. 207 Roman Oulický 1964VeterániČernošice01:09:08.00+00:20:21.00
46. 270 Martin Hausman 1962VeterániMělník01:10:46.00+00:21:59.00
47. 225 Petr Železný 1971Masters mužiMravkolev01:10:50.00+00:22:03.00
48. 220 Erik Veselý 1983VlciJihlava01:10:55.00+00:22:08.00
49. 277 Štěpán Konopásek 1990Vlci01:11:01.00+00:22:14.00
50. 282 Štěpán Marek 1980VlciPPP Bedřichov01:11:43.00+00:22:56.00
51. 176 Luboš Homoláč 1979Masters mužiJihlava01:12:17.00+00:23:30.00
52. 218 Pavel Tvrdík 1964VeterániSK KOVO LEDEČ01:12:54.00+00:24:07.00
53. 214 Barbora Staníčková 1996GazelyPraha01:12:59.00+00:24:12.00
54. 166 Veronika Beňasová 1993GazelyTriexpert běžecký klub České Budějovice01:13:07.00+00:24:20.00
55. 179 Petra Hujňáková 1994GazelyM+P01:13:21.00+00:24:34.00
56. 216 Stanislav Tichý 1960VeterániPraha01:14:02.00+00:25:15.00
57. 204 Martina Novotná 1990GazelyNeratovice01:14:12.00+00:25:25.00
58. 213 Honza Sláma 1975Masters muži01:14:14.00+00:25:27.00
59. 300 Tomáš Svatoň 1973Masters mužiLive cross Neratovice01:14:20.00+00:25:33.00
60. 279 Michaela Le Poidevin 1980Gazely01:14:28.00+00:25:41.00
61. 73 Michaela Karbanova 1978Masters ženyŠneci v běhu01:14:30.00+00:25:43.00
62. 285 Pavel Sniegon 1974Masters muži01:14:32.00+00:25:45.00
63. 200 Lenka Mazochová 1983GazelyCanaries01:15:04.00+00:26:17.00
64. 327 Kamila Bruthansová 1977Masters ženyČernošice01:15:27.00+00:26:40.00
65. 65 Dana Tuhovčáková 1978Masters ženy01:15:29.00+00:26:42.00
66. 186 Richard Klouček 1965Veteráni01:15:48.00+00:27:01.00
67. 183 Tereza Jančárková 1982Gazely01:16:16.00+00:27:29.00
68. 152 Vendula Ščurková 1992GazelyPraha01:16:23.00+00:27:36.00
69. 180 Stanislav Chlád 1961VeterániAZ Tým Světlá nad Sázavou01:16:30.00+00:27:43.00
70. 298 Alice Karbulková 1972Masters ženy01:17:12.00+00:28:25.00
71. 178 Barbora Hrubá 2001GazelyVelké Popovice01:17:56.00+00:29:09.00
72. 212 Jaroslav Sládek 1972Masters mužiSolopisky01:17:56.00+00:29:09.00
73. 269 Caterina Guida Conte 1991GazelyPraha01:17:57.00+00:29:10.00
74. 219 Pavla Tvrdíková 1993GazelySK KOVO LEDEČ01:18:01.00+00:29:14.00
75. 292 Tomáš Vrchota 1975Masters mužiBuštěhrad01:18:11.00+00:29:24.00
76. 190 Jan Kubálek 1989Vlci01:18:14.00+00:29:27.00
77. 217 Kateřina Tuháčková 1989Gazely01:18:15.00+00:29:28.00
78. 290 Vit Urban 1975Masters mužiRunning Lions01:18:16.00+00:29:29.00
79. 317 Anna Brezániová 1988GazelyŽilina01:18:23.00+00:29:36.00
80. 215 Robert Šíma 1976Masters mužiŘíčany01:18:39.00+00:29:52.00
81. 297 Lenka Valentová 1982Gazely01:18:44.00+00:29:57.00
82. 224 Bronislava Zikova 1977Masters ženy01:19:03.00+00:30:16.00
83. 211 Kateřina Prokopová 1990GazelyRUN Magazine Team/Praha01:19:52.00+00:31:05.00
84. 23 Zuzana Janatová 1979Masters ženyBCHD01:20:23.00+00:31:36.00
85. 293 Veronika Zachariášova 1979Masters ženyŘevnice01:20:53.00+00:32:06.00
86. 3 Jana Bednářová 1984GazelyKralupRun01:21:08.00+00:32:21.00
87. 223 Tereza Vozárová 1997GazelyMartin, slovensko01:21:21.00+00:32:34.00
88. 175 Žaneta Hlídková 1993GazelySK KOVO LEDEČ01:21:21.00+00:32:34.00
89. 196 Adéla Kutláková 1982GazelyPetrov - Chlomek01:21:46.00+00:32:59.00
90. 305 Jiří Malina 1967VeterániPraha dcm01:22:19.00+00:33:32.00
91. 170 Petr Dubovský 1971Masters mužiKamenice01:22:36.00+00:33:49.00
92. 75 Peter Pavlovič 1985VlciPraha-Košice01:22:48.00+00:34:01.00
93. 181 Tereza Izaiaszová 1992GazelyHolice01:24:01.00+00:35:14.00
94. 268 Jana Dlabačová 1989GazelyBarrandov01:25:27.00+00:36:40.00
95. 2 Markéta Bajerová 1986GazelyPraha01:25:55.00+00:37:08.00
96. 48 Alžběta Polišenská 1981GazelyPraha01:26:09.00+00:37:22.00
97. 28 Milena Jurigová 1989GazelyRunning Lions01:26:10.00+00:37:23.00
98. 227 Dana Ženíšková 1964VeteránkyJdu běhat01:28:28.00+00:39:41.00
99. 162 Jana Vodičková 1988GazelyPraha 401:29:00.00+00:40:13.00
100. 288 Lucie Šimková 1989Gazely01:29:16.00+00:40:29.00
101. 185 Lenka Junová 1978Masters ženyKladno01:29:42.00+00:40:55.00
102. 323 Ondřej Kutín 1983VlciBee01:32:32.00+00:43:45.00
103. 189 Jana Krejčová 1981Gazely01:32:46.00+00:43:59.00
104. 286 Radka Soukupová 1970Masters ženyPraha 301:38:41.00+00:49:54.00
105. 280 Ilona Líkařová 1963VeteránkyPraha 10 - Malešice01:45:13.00+00:56:26.00
106. 177 David Horyna 1966VeterániSK ZAHOŘANY01:48:15.00+00:59:28.00
107. 276 Lucie Kobzová 1974Masters ženyPraha 301:51:49.00+01:03:02.00
108. 284 Jarda Stratil 1983Vlcifyziokinesis.cz02:15:25.00+01:26:38.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf