Brdský kros

13.4.2019 11:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Řevnice, Lesní divadlo
Podmínky: 10 stupňů, bezvětří, sucho, zataženo
Web závodu: krosovypohar.cz/brdsky-kros-beh-do-ritky/
302 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Závody:



Fotky:

Krátká trať

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 205 Martin NytraVlciKilpi Racing Team00:48:47.00+00:00:00.00
2. 322 Šimon BeránekVlciKoloděje00:49:24.00+00:00:37.00
3. 331 Adam OndruchVlciLightbike00:49:34.00+00:00:47.00
4. 34 Vítězslav KrálMasters mužiRysy00:50:28.00+00:01:41.00
5. 192 Petr KučeraVlci00:50:34.00+00:01:47.00
6. 296 Petr JanečekVlci00:51:06.00+00:02:19.00
7. 188 Daniel KrausVlciCheznovice00:51:17.00+00:02:30.00
8. 172 Dušan ErbsMasters mužiAC Pardubice00:52:17.00+00:03:30.00
9. 4 Jindřich BorovskýVlci00:52:28.00+00:03:41.00
10. 174 Marek HanákVlciM+P00:54:11.00+00:05:24.00
11. 187 Kamil KotlíkMasters mužiHegesh00:56:13.00+00:07:26.00
12. 278 Zuzana KrchováGazelyFyziokinesis.cz00:58:11.00+00:09:24.00
13. 291 Josef VodičkaVlciTJ Zentiva00:58:20.00+00:09:33.00
14. 59 Jan ŠeděnkaVlciKoně, dobrý koně!!!00:58:28.00+00:09:41.00
15. 271 Michal KamasVlciPraha00:58:46.00+00:09:59.00
16. 167 Tomáš BílekVlciVeselí nad Moravou00:59:13.00+00:10:26.00
17. 11 Matúš HazuchaVlciVlachy vertical00:59:15.00+00:10:28.00
18. 54 Jakub SládekVlci00:59:33.00+00:10:46.00
19. 338 Jakub MacháčekVlci00:59:55.00+00:11:08.00
20. 165 Milan BártůMasters mužiPraha01:00:00.00+00:11:13.00
21. 18 Jan ChlupsaMasters mužiKolín01:00:01.00+00:11:14.00
22. 29 Jan KalitaMasters mužiŠakal - Kbely, Praha01:00:09.00+00:11:22.00
23. 184 Čestmír JavůrekVeterániCEJA / Slatiňany01:01:15.00+00:12:28.00
24. 12 Renata HejhalováGazelyTJ Sokol Unhošť01:01:48.00+00:13:01.00
25. 309 Jana ZmrhalováGazelyŽelezná01:01:51.00+00:13:04.00
26. 226 Vojtěch ŽeleznýVlciMravkolev01:02:01.00+00:13:14.00
27. 209 Petr PěnkavaMasters muži01:02:14.00+00:13:27.00
28. 157 Marek ŠustrVlciKřivonožky01:02:48.00+00:14:01.00
29. 146 Jiří SchejbalVlciBěháme v Holicích a okolí01:03:03.00+00:14:16.00
30. 326 Pavel RytychVlci01:03:39.00+00:14:52.00
31. 328 Martin BruthansMasters mužiČernošice01:04:41.00+00:15:54.00
32. 202 Jiří MlavecVlciBrandýs nad Labem01:05:30.00+00:16:43.00
33. 272 Hana KašákováMasters ženyPraha01:06:37.00+00:17:50.00
34. 281 Martin MalečekVlciKamenný Most01:06:38.00+00:17:51.00
35. 43 Miroslav MajercikVlciF.C. Vsetaty01:07:28.00+00:18:41.00
36. 267 Pavel DlabačMasters mužiBarrandov01:07:30.00+00:18:43.00
37. 201 Petr MichalVlciChuck01:07:33.00+00:18:46.00
38. 193 Vojta KučeraMasters muži01:07:38.00+00:18:51.00
39. 221 Pavel VondrákMasters mužiČeské Budějovice01:07:57.00+00:19:10.00
40. 173 Veronika FílováGazelyKladno01:07:59.00+00:19:12.00
41. 195 Jan KutlákMasters mužiPetrov - Chlomek01:08:27.00+00:19:40.00
42. 321 Jana HegnerováGazelyStodůlky01:08:39.00+00:19:52.00
43. 171 Petr EnglišVlciPraha01:08:43.00+00:19:56.00
44. 15 Michaela HorákováGazely01:08:58.00+00:20:11.00
45. 207 Roman OulickýVeterániČernošice01:09:08.00+00:20:21.00
46. 270 Martin HausmanVeterániMělník01:10:46.00+00:21:59.00
47. 225 Petr ŽeleznýMasters mužiMravkolev01:10:50.00+00:22:03.00
48. 220 Erik VeselýVlciJihlava01:10:55.00+00:22:08.00
49. 277 Štěpán KonopásekVlci01:11:01.00+00:22:14.00
50. 282 Štěpán MarekVlciPPP Bedřichov01:11:43.00+00:22:56.00
51. 176 Luboš HomoláčMasters mužiJihlava01:12:17.00+00:23:30.00
52. 218 Pavel TvrdíkVeterániSK KOVO LEDEČ01:12:54.00+00:24:07.00
53. 214 Barbora StaníčkováGazelyPraha01:12:59.00+00:24:12.00
54. 166 Veronika BeňasováGazelyTriexpert běžecký klub České Budějovice01:13:07.00+00:24:20.00
55. 179 Petra HujňákováGazelyM+P01:13:21.00+00:24:34.00
56. 216 Stanislav TichýVeterániPraha01:14:02.00+00:25:15.00
57. 204 Martina NovotnáGazelyNeratovice01:14:12.00+00:25:25.00
58. 213 Honza SlámaMasters muži01:14:14.00+00:25:27.00
59. 300 Tomáš SvatoňMasters mužiLive cross Neratovice01:14:20.00+00:25:33.00
60. 279 Michaela Le PoidevinGazely01:14:28.00+00:25:41.00
61. 73 Michaela KarbanovaMasters ženyŠneci v běhu01:14:30.00+00:25:43.00
62. 285 Pavel SniegonMasters muži01:14:32.00+00:25:45.00
63. 200 Lenka MazochováGazelyCanaries01:15:04.00+00:26:17.00
64. 327 Kamila BruthansováMasters ženyČernošice01:15:27.00+00:26:40.00
65. 65 Dana TuhovčákováMasters ženy01:15:29.00+00:26:42.00
66. 186 Richard KloučekVeteráni01:15:48.00+00:27:01.00
67. 183 Tereza JančárkováGazely01:16:16.00+00:27:29.00
68. 152 Vendula ŠčurkováGazelyPraha01:16:23.00+00:27:36.00
69. 180 Stanislav ChládVeterániAZ Tým Světlá nad Sázavou01:16:30.00+00:27:43.00
70. 298 Alice KarbulkováMasters ženy01:17:12.00+00:28:25.00
71. 178 Barbora HrubáGazelyVelké Popovice01:17:56.00+00:29:09.00
72. 212 Jaroslav SládekMasters mužiSolopisky01:17:56.00+00:29:09.00
73. 269 Caterina Guida ConteGazelyPraha01:17:57.00+00:29:10.00
74. 219 Pavla TvrdíkováGazelySK KOVO LEDEČ01:18:01.00+00:29:14.00
75. 292 Tomáš VrchotaMasters mužiBuštěhrad01:18:11.00+00:29:24.00
76. 190 Jan KubálekVlci01:18:14.00+00:29:27.00
77. 217 Kateřina TuháčkováGazely01:18:15.00+00:29:28.00
78. 290 Vit UrbanMasters mužiRunning Lions01:18:16.00+00:29:29.00
79. 317 Anna BrezániováGazelyŽilina01:18:23.00+00:29:36.00
80. 215 Robert ŠímaMasters mužiŘíčany01:18:39.00+00:29:52.00
81. 297 Lenka ValentováGazely01:18:44.00+00:29:57.00
82. 224 Bronislava ZikovaMasters ženy01:19:03.00+00:30:16.00
83. 211 Kateřina ProkopováGazelyRUN Magazine Team/Praha01:19:52.00+00:31:05.00
84. 23 Zuzana JanatováMasters ženyBCHD01:20:23.00+00:31:36.00
85. 293 Veronika ZachariášovaMasters ženyŘevnice01:20:53.00+00:32:06.00
86. 3 Jana BednářováGazelyKralupRun01:21:08.00+00:32:21.00
87. 223 Tereza VozárováGazelyMartin, slovensko01:21:21.00+00:32:34.00
88. 175 Žaneta HlídkováGazelySK KOVO LEDEČ01:21:21.00+00:32:34.00
89. 196 Adéla KutlákováGazelyPetrov - Chlomek01:21:46.00+00:32:59.00
90. 305 Jiří MalinaVeterániPraha dcm01:22:19.00+00:33:32.00
91. 170 Petr DubovskýMasters mužiKamenice01:22:36.00+00:33:49.00
92. 75 Peter PavlovičVlciPraha-Košice01:22:48.00+00:34:01.00
93. 181 Tereza IzaiaszováGazelyHolice01:24:01.00+00:35:14.00
94. 268 Jana DlabačováGazelyBarrandov01:25:27.00+00:36:40.00
95. 2 Markéta BajerováGazelyPraha01:25:55.00+00:37:08.00
96. 48 Alžběta PolišenskáGazelyPraha01:26:09.00+00:37:22.00
97. 28 Milena JurigováGazelyRunning Lions01:26:10.00+00:37:23.00
98. 227 Dana ŽeníškováVeteránkyJdu běhat01:28:28.00+00:39:41.00
99. 162 Jana VodičkováGazelyPraha 401:29:00.00+00:40:13.00
100. 288 Lucie ŠimkováGazely01:29:16.00+00:40:29.00
101. 185 Lenka JunováMasters ženyKladno01:29:42.00+00:40:55.00
102. 323 Ondřej KutínVlciBee01:32:32.00+00:43:45.00
103. 189 Jana KrejčováGazely01:32:46.00+00:43:59.00
104. 286 Radka SoukupováMasters ženyPraha 301:38:41.00+00:49:54.00
105. 280 Ilona LíkařováVeteránkyPraha 10 - Malešice01:45:13.00+00:56:26.00
106. 177 David HorynaVeterániSK ZAHOŘANY01:48:15.00+00:59:28.00
107. 276 Lucie KobzováMasters ženyPraha 301:51:49.00+01:03:02.00
108. 284 Jarda StratilVlcifyziokinesis.cz02:15:25.00+01:26:38.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf