Běh města Dobříše

7.10.2017 12:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu: www.behmestadobrise.cz
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky z Dobříše: 10km kategorie
10km celkové
Honza Tománek na handbiku
10km kola
5km žen
5km žen kola
Štafety, kola

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

1Okm

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 293 Roman BudilMuži do 39 let00:32:30.00+00:00:00.00
2. 208 Pavel KUBRIČANMuži do 39 letSAUCONY00:32:36.00+00:00:06.00
3. 207 Daniel KupidlovskýMuži do 49 letStodůlky, Praha00:34:35.00+00:02:05.00
4. 138 Tomáš ŠťastnýMuži do 39 letPSK Olymp Praha - KERTEAM00:34:46.00+00:02:16.00
5. 292 Michal PávekMuži do 49 let00:35:52.00+00:03:22.00
6. 254 Petr ŠvarcMuži do 59 let00:36:03.00+00:03:33.00
7. 111 Petr DvořákMuži do 39 letPříbram00:36:14.00+00:03:44.00
8. 108 Libor DočkálekMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:37:02.00+00:04:32.00
9. 265 Pavel TallMuži do 49 let00:37:04.00+00:04:34.00
10. 189 Jaroslav ŠepsMuži do 39 letTarahumara Žatec00:37:28.00+00:04:58.00
11. 133 Marián RusnákMuži do 49 letDobříš00:37:30.00+00:05:00.00
12. 112 Martin FicMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod "B"00:38:07.00+00:05:37.00
13. 125 Martin KšánaMuži do 39 letVodohospodářská společnost Dobříš00:39:04.00+00:06:34.00
14. 181 Gustav VondráčekMuži do 49 letŽelvička Team00:39:06.00+00:06:36.00
15. 186 Adam TajšlJuniořiBDS Academy00:39:22.00+00:06:52.00
16. 123 Marek KotěraMuži do 39 letDobříš00:39:47.00+00:07:17.00
17. 295 Jan NousekMuži do 39 let00:39:50.00+00:07:20.00
18. 267 Henk van LienMuži do 49 let00:39:51.00+00:07:21.00
19. 118 Štěpán KačenaMuži do 39 letPraha00:39:55.00+00:07:25.00
20. 263 Josef VitásekMuži do 59 let00:40:35.00+00:08:05.00
21. 114 Andrea FrantováŽeny do 35 letLoko Beroun00:40:42.00+00:08:12.00
22. 286 Petr SchovánekMuži do 59 letKrčský les B00:40:53.00+00:08:23.00
23. 110 Petr DvořákMuži do 59 letVila Rusalka/Příbram00:41:05.00+00:08:35.00
24. 260 Filip KahounMuži do 49 let00:41:24.00+00:08:54.00
25. 121 David KarfíkMuži do 59 letPraha00:41:41.00+00:09:11.00
26. 107 Roy DidierMuži do 49 letDobříš00:41:57.00+00:09:27.00
27. 283 František PaďourMuži do 69Sunnymont00:41:58.00+00:09:28.00
28. 113 Radka FicováŽeny do 45 letSTS Chvojkovice Brod "B"00:41:59.00+00:09:29.00
29. 190 Pavel SvobodaMuži do 49 letSK Vlaška00:42:04.00+00:09:34.00
30. 300 Petr KahounMuži do 59 let00:42:20.00+00:09:50.00
31. 139 Roman ŠtíchaMuži do 39 letFITROS00:42:24.00+00:09:54.00
32. 222 Pavel DedíkMuži do 39 letViki Team00:42:29.00+00:09:59.00
33. 203 Martin MichálekMuži do 49 letTriklub Příbram00:42:40.00+00:10:10.00
34. 296 Jiří ŠpeciánMuži do 39 let00:42:47.00+00:10:17.00
35. 210 Josef KrátkýMuži do 39 letDobříš00:43:01.00+00:10:31.00
36. 213 Martin KnytlMuži do 39 letKola Ledeč00:43:13.00+00:10:43.00
37. 262 Jana UrbanováŽeny do 45 let00:43:14.00+00:10:44.00
38. 291 Tomáš VyhlasMuži do 39 let00:43:41.00+00:11:11.00
39. 261 Václav DušekMuži do 49 let00:43:57.00+00:11:27.00
40. 294 Kateřina RejdováŽeny do 35 let00:43:57.00+00:11:27.00
41. 106 Petr DaubnerMuži do 49 letOtrokáři00:44:20.00+00:11:50.00
42. 204 Lukáš MenčíkMuži do 39 letJDE00:44:42.00+00:12:12.00
43. 130 Martin MužíkMuži do 39 letRosovice00:44:44.00+00:12:14.00
44. 288 Peter HodermarskýMuži do 39 letPříbram00:44:55.00+00:12:25.00
45. 276 Václav KrálMuži do 39 letRozběháme Česko00:45:18.00+00:12:48.00
46. 275 Tomáš KaserMuži do 49 letPneu Tiger00:45:22.00+00:12:52.00
47. 135 Marek SobotaMuži do 39 letRunSport Team00:45:31.00+00:13:01.00
48. 194 Milan SchovánekMuži do 59 letKrčský les B00:45:32.00+00:13:02.00
49. 217 Alena HudecováŽeny do 35 letViki Team00:45:35.00+00:13:05.00
50. 188 Martin ŠilhánekJuniořiJince00:45:44.00+00:13:14.00
51. 198 Vojtěch PaulMuži do 39 letTriatlon Team Příbram00:46:05.00+00:13:35.00
52. 187 Václav ŠourekMuži do 59 let00:46:38.00+00:14:08.00
53. 218 Martin HorákMuži do 49 letMladá Boleslav00:46:53.00+00:14:23.00
54. 141 Petr TichýMuži do 39 letŠestajovice00:47:17.00+00:14:47.00
55. 206 Miroslav MaříkMuži do 49 letSDH Svaté Pole00:47:34.00+00:15:04.00
56. 289 Petr OktábecMuži do 39 letPříbram00:47:44.00+00:15:14.00
57. 298 Jan ŠimlMuži do 59 let00:48:23.00+00:15:53.00
58. 215 Michael ChocholMuži do 49 letPraha 900:48:24.00+00:15:54.00
59. 279 Pavla KolářováŽeny do 45 letSK Vlaška00:48:31.00+00:16:01.00
60. 211 Vladimíra KramářováŽeny do 35 letDobříš00:48:41.00+00:16:11.00
61. 290 Tereza VyhlasováŽeny do 45 letDrážkov00:48:47.00+00:16:17.00
62. 103 Václav BezouškaMuži do 39 letPraha 800:48:56.00+00:16:26.00
63. 212 Michal KolářJuniořiTJ Sokol Dobříš Florbal00:48:57.00+00:16:27.00
64. 182 Libuše VlachynskáŽeny nad 55 letAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště00:49:01.00+00:16:31.00
65. 136 Pavel StepanekMuži do 39 letPouste00:49:03.00+00:16:33.00
66. 202 Jaroslava MichálkováŽeny do 45 letNový Knín00:49:03.00+00:16:33.00
67. 273 Jiří BrůčekMuži do 39 let00:49:07.00+00:16:37.00
68. 214 Jana ChocholováŽeny do 45 letPraha 900:49:10.00+00:16:40.00
69. 257 Tomáš JirmásekMuži do 39 let00:49:12.00+00:16:42.00
70. 259 Simona MachováŽeny do 45 let00:49:18.00+00:16:48.00
71. 287 Josef ČernýJunioři00:49:35.00+00:17:05.00
72. 191 Jan SvobodaMuži nad 70 letPříbram00:50:12.00+00:17:42.00
73. 299 Kateřina KotrčováŽeny do 55 let00:50:37.00+00:18:07.00
74. 120 Pavlína KamicováŽeny do 45 letDobris00:50:47.00+00:18:17.00
75. 184 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:50:51.00+00:18:21.00
76. 115 Jana PickováŽeny do 55 letChramiště00:50:55.00+00:18:25.00
77. 264 Horst BauerMuži do 49 let00:51:17.00+00:18:47.00
78. 185 Elena TruhlářováŽeny do 55 letSokol Kobylisy00:51:49.00+00:19:19.00
79. 285 Václav KočkaMuži do 49 let00:51:57.00+00:19:27.00
80. 269 Rostislav ŠvagrJunioři00:52:09.00+00:19:39.00
81. 282 Přemysl PanuškaMuži do 69Sokol Dobříš00:52:20.00+00:19:50.00
82. 142 Petr ŽůčekMuži do 39 letprimadovca.cz00:52:27.00+00:19:57.00
83. 116 Miroslav HrstkaMuži nad 70 letTJ Sokol Jesenice00:52:36.00+00:20:06.00
84. 119 Kateřina KačírkováŽeny do 45 letHorovice00:53:36.00+00:21:06.00
85. 129 Luděk MenčíkMuži do 59 letPraha00:55:03.00+00:22:33.00
86. 199 Karel NekolnýMuži do 49 letPříbram00:55:04.00+00:22:34.00
87. 225 Adriana JánskáJuniorkyŽatec00:55:06.00+00:22:36.00
88. 256 Otakar HumlMuži do 49 letPříbram00:55:06.00+00:22:36.00
89. 268 Kristýna ŠvagrováJuniorky00:55:48.00+00:23:18.00
90. 104 Michal BurešMuži do 39 letDobříš00:57:40.00+00:25:10.00
91. 219 Jan HavlíčekMuži do 49 letOneMd00:58:20.00+00:25:50.00
92. 258 Vladimír KulhavýMuži do 49 let00:58:33.00+00:26:03.00
93. 124 Pavel KolocMuži do 59 letAC Total Zero00:59:08.00+00:26:38.00
94. 297 Dušan ProcházkaMuži do 59 let00:59:51.00+00:27:21.00
95. 183 Petra TuháčkováŽeny do 55 letSK Prdlavky01:00:17.00+00:27:47.00
96. 274 Stanislav ŠimekJunioři01:00:27.00+00:27:57.00
97. 131 Jana PatováŽeny do 55 letNový knín01:00:36.00+00:28:06.00
98. 266 Hana KolářováŽeny do 45 let01:01:05.00+00:28:35.00
99. 126 Vladimír KunešMuži do 59 letStará Huť01:02:11.00+00:29:41.00
100. 281 Helena BřicháčkováŽeny do 45 let01:03:49.00+00:31:19.00
101. 284 Eliška LavkováŽeny do 45 let01:03:49.00+00:31:19.00

Další soubory k závodu:

Výsledky z Dobříše: 10km kategorie
10km celkové
Honza Tománek na handbiku
10km kola
5km žen
5km žen kola
Štafety, kola