Zahořanská 10

25.5.2019 11:00

Pořadatel: SK Zahořany, David Horyna
Místo: Zahořany
Podmínky: Slunečno, 17 stupňů, mírný vítr
Web závodu: http://www.zahorany.cz/sport/skz/zahoranska10
124 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Fotky

Závody:



Fotky:

10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 70 Pavel JindraM2 40 – 49 letMultisport team00:40:29.00+00:00:00.00
2. 77 Josef RendlM2 40 – 49 letTJ Packa00:41:36.00+00:01:07.00
3. 6 Martin FicM2 40 – 49 letSTS Chvojkovice Brod B00:41:53.00+00:01:24.00
4. 75 Pavel ŠimekM2 40 – 49 letPraha 300:42:37.00+00:02:08.00
5. 17 Martin MalečekM2 40 – 49 letŽižkovský tygři00:43:43.00+00:03:14.00
6. 69 Adam PražákM2 40 – 49 letSKUŠ Praha00:44:08.00+00:03:39.00
7. 14 David KulíkM1 18 – 39 letSK Zahořany00:44:29.00+00:04:00.00
8. 22 Tomáš PilskýM1 18 – 39 letNová Ves pod Pleší00:44:51.00+00:04:22.00
9. 31 Jan ŠimonekM2 40 – 49 letBK ŠIBLA PRAHA00:45:55.00+00:05:26.00
10. 2 Karel BláhaM2 40 – 49 letBK ŠIBLA PRAHA00:45:55.00+00:05:26.00
11. 74 Richard BarcalM1 18 – 39 letDos Amigos00:46:05.00+00:05:36.00
12. 72 Ivona RejskováZ1 18 – 35 letDobříš00:46:09.00+00:05:40.00
13. 38 Bohumil VlčekM3 50 – 59 letPraha 1300:46:17.00+00:05:48.00
14. 4 Jan BulanM1 18 – 39 letSk Zahořany00:46:21.00+00:05:52.00
15. 39 Michal ŽivnýM3 50 – 59 letStromovka00:46:31.00+00:06:02.00
16. 18 Dušan MejzrM2 40 – 49 letVeverky00:47:06.00+00:06:37.00
17. 53 František SedlákM3 50 – 59 letPivnice Bílý Beránek00:47:35.00+00:07:06.00
18. 52 Jan HoncůM1 18 – 39 letSK Zahořany00:48:02.00+00:07:33.00
19. 44 Vojtěch MácaM2 40 – 49 letKK Konstruktiva00:48:10.00+00:07:41.00
20. 66 Jiří VlčekM3 50 – 59 letSK Vlčáci - Mníšek00:48:23.00+00:07:54.00
21. 7 Radka FicováZ3 46 a více letSTS Chvojkovice Brod B00:48:24.00+00:07:55.00
22. 3 Michal BodickýM1 18 – 39 letSK Zahořany00:48:43.00+00:08:14.00
23. 73 Filip RejsekM1 18 – 39 letSunnymont00:48:49.00+00:08:20.00
24. 12 Lukáš KorbaM1 18 – 39 letNovovesáci00:48:50.00+00:08:21.00
25. 34 Marcela VečerkováZ2 36 – 45 letVeverky00:49:37.00+00:09:08.00
26. 57 Matěj MacháčekM1 18 – 39 letKozohorští bizoni00:49:58.00+00:09:29.00
27. 27 Pavel SvobodaM3 50 – 59 letSK Vlaška00:50:04.00+00:09:35.00
28. 45 Václav MarekM4 60 a více letSherpa00:50:53.00+00:10:24.00
29. 68 Ondřej HromádkaM1 18 – 39 letPraha00:50:57.00+00:10:28.00
30. 65 Jana UrbanováZ2 36 – 45 letNová Ves pod Pleší00:51:08.00+00:10:39.00
31. 41 Gábina HrubáZ2 36 – 45 letBSK CYKLO-MARKET00:51:25.00+00:10:56.00
32. 46 Petr MourekM2 40 – 49 letSK Zahořany00:51:34.00+00:11:05.00
33. 20 Viktor NovákM2 40 – 49 letPraha 1000:52:01.00+00:11:32.00
34. 23 Martin PokornýM2 40 – 49 letSK Zahořany00:53:22.00+00:12:53.00
35. 55 Aleš JankovskýM1 18 – 39 letPraha 1300:53:24.00+00:12:55.00
36. 26 Tomáš SpalenkaM2 40 – 49 let00:53:46.00+00:13:17.00
37. 61 Jan MelicharM2 40 – 49 letMníšek pod Brdy00:53:46.00+00:13:17.00
38. 9 Jiří HoncůM4 60 a více letSK Zahořany00:54:26.00+00:13:57.00
39. 11 Lucie HruškováZ3 46 a více letMěchenice00:55:18.00+00:14:49.00
40. 40 Petr ŠiškaM1 18 – 39 letBSK CYKLO-MARKET00:55:25.00+00:14:56.00
41. 35 Horymír VěrčákM2 40 – 49 letBílá Hora00:55:35.00+00:15:06.00
42. 64 Jiří PousteckýM1 18 – 39 letNová Ves pod Pleší00:56:06.00+00:15:37.00
43. 71 Barbora HerrenZ1 18 – 35 letMultisport team00:56:16.00+00:15:47.00
44. 56 Petr ŠvancarM3 50 – 59 letSTS Chvojkovice Brod B00:56:17.00+00:15:48.00
45. 36 Ladislav VítůM2 40 – 49 letPraha 900:57:09.00+00:16:40.00
46. 48 Tereza SmotlachovaZ1 18 – 35 letKytin00:57:22.00+00:16:53.00
47. 8 Anežka GrunerováZ1 18 – 35 let00:57:57.00+00:17:28.00
48. 15 Ondřej KulíkM1 18 – 39 letSK Zahořany00:58:17.00+00:17:48.00
49. 33 Vendula TunklováZ2 36 – 45 letBílá Hora00:58:29.00+00:18:00.00
50. 5 Josef DintarM1 18 – 39 letKingdžaj00:58:39.00+00:18:10.00
51. 63 Martin MayerM1 18 – 39 letPraha 500:59:08.00+00:18:39.00
52. 28 Iveta SvobodováZ1 18 – 35 let00:59:30.00+00:19:01.00
53. 76 Martin KorvasM1 18 – 39 letTampere00:59:41.00+00:19:12.00
54. 19 Martin MydlářM1 18 – 39 letSvaté Pole00:59:43.00+00:19:14.00
55. 10 Tomáš HreusM1 18 – 39 letŽilina00:59:49.00+00:19:20.00
56. 21 Žofia OdziomkováZ1 18 – 35 letSK Zahořany00:59:50.00+00:19:21.00
57. 67 Marian MocM2 40 – 49 letKnovíz01:00:36.00+00:20:07.00
58. 32 Jan ŠtěpánekM2 40 – 49 let01:01:39.00+00:21:10.00
59. 30 Kateřina SvobodováZ1 18 – 35 let01:02:22.00+00:21:53.00
60. 29 Anna SvobodováZ1 18 – 35 let01:02:25.00+00:21:56.00
61. 43 Milan ŘezníkM4 60 a více letHejvy's Intimmate Team01:02:54.00+00:22:25.00
62. 42 Radka ŠnokhousováZ1 18 – 35 letPraha01:05:20.00+00:24:51.00
63. 49 Jan ŠedivýM1 18 – 39 letMníšek pod Brdy01:05:33.00+00:25:04.00
64. 24 Soňa PríkazskáZ2 36 – 45 letMukařov01:05:36.00+00:25:07.00
65. 13 Jana KorbováZ1 18 – 35 letNovovesák01:05:49.00+00:25:20.00
66. 78 Ján MaloM1 18 – 39 letNová Ves pod Pleší01:07:40.00+00:27:11.00
67. 16 Vladimír KunešM4 60 a více letStará Huť01:09:52.00+00:29:23.00
68. 37 Jaromír VladykaM4 60 a více letStudio POLE Velké Popovice01:13:16.00+00:32:47.00
69. 47 Klára BellerováZ2 36 – 45 let01:15:07.00+00:34:38.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Fotky