Jinecký kros

8.6.2019 09:00

Pořadatel: Městys Jince
Místo: Fotbalové hřiště SK Jince
Podmínky: Polojasno-zataženo, 15 stupňů, mírný vítr
Web závodu: www.jince.cz
217 závodníků,

Další soubory k závodu:

Jinecký kros

Fotky od Věry Zvoníčkové

Výsledky: Děti, dospělí celkově, kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Jinecký kros - 6km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 14 Jan HostičkaMuži do 49 letPříbram00:22:35.00+00:00:00.00
2. 30 Jirka RosolMuži do 49 letLokomotiva Beroun00:22:44.00+00:00:09.00
3. 102 Tomáš BobekMuži do 39 letSK Metylovice00:23:22.00+00:00:47.00
4. 47 Pavel VlkMuži do 39 letOriginál 1869 Příbram00:23:31.00+00:00:56.00
5. 11 Ondřej FraněkMuži do 39 letPraha 600:23:42.00+00:01:07.00
6. 106 Dušan MatějkaMuži do 49 letSparta Podluhy00:24:08.00+00:01:33.00
7. 80 Matouš Nathaniel PetrilákjuniořiOK Dobříš00:24:15.00+00:01:40.00
8. 50 Martin VotavaMuži do 49 letKrálův Dvůr00:24:44.00+00:02:09.00
9. 18 Tomáš KarasMuži do 59 letBohutín00:24:44.00+00:02:09.00
10. 54 Leoš HvížďMuži do 39 letPříbram00:24:48.00+00:02:13.00
11. 49 Lukáš VosmekMuži do 39 letPříbram00:25:11.00+00:02:36.00
12. 108 Petr MalinaMuži do 59 letBorek00:25:16.00+00:02:41.00
13. 58 Lukáš PerglerMuži do 39 letAC Sporák00:25:21.00+00:02:46.00
14. 83 Jan MášajuniořiRunning team Žežice00:25:25.00+00:02:50.00
15. 89 Michal DražanMuži do 39 letŽárovka Vranovice00:25:26.00+00:02:51.00
16. 85 Jan CharvátMuži do 39 letTJ Zaječov00:25:26.00+00:02:51.00
17. 69 Jiří PechjuniořiStřela Žebrák00:25:28.00+00:02:53.00
18. 64 Pavla FričkováŽeny do 44 letPSK Olymp Praha00:25:43.00+00:03:08.00
19. 32 Lukáš RozmajzlMuži do 39 letSK Chosiki00:25:43.00+00:03:08.00
20. 5 Vladislav DoležalMuži do 39 let00:26:07.00+00:03:32.00
21. 36 Jakub SládečekMuži do 49 letSenešnice00:26:13.00+00:03:38.00
22. 74 Jan PejšaMuži do 49 let00:26:22.00+00:03:47.00
23. 70 Pavel HorváthMuži do 39 letU.B.F.00:26:24.00+00:03:49.00
24. 98 Roman ČípMuži do 49 letBe-Fit Příbram00:26:40.00+00:04:05.00
25. 60 Daniela KarasovájuniorkyBohutín00:26:59.00+00:04:24.00
26. 46 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:27:16.00+00:04:41.00
27. 15 Petr ChocholaMuži do 49 letZŠ a MŠ Nové Strašecí00:27:19.00+00:04:44.00
28. 79 Petr DvořákMuži do 59 letVila Rusalka00:27:26.00+00:04:51.00
29. 110 Dušan MejzrMuži do 49 letVeverky00:27:30.00+00:04:55.00
30. 67 Lukáš UxajuniořiTriatlon Beroun00:27:32.00+00:04:57.00
31. 10 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:27:34.00+00:04:59.00
32. 77 Miroslav OsladilMuži do 49 letSK Aktis00:27:50.00+00:05:15.00
33. 8 Ewelina DziegielewskaŽeny do 34 letPraha00:27:54.00+00:05:19.00
34. 44 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:28:04.00+00:05:29.00
35. 56 Eva PovalováŽeny do 44 let00:28:05.00+00:05:30.00
36. 104 Miloš ŽaludMuži do 49 letSpartak Sedlec00:28:13.00+00:05:38.00
37. 90 Radek FenclMuži do 59 letSK Vlaška00:28:31.00+00:05:56.00
38. 34 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:28:37.00+00:06:02.00
39. 107 Dušan ŠlapákMuži do 39 letKomárov00:28:47.00+00:06:12.00
40. 13 Libor HejlMuži do 39 letHostomice00:28:53.00+00:06:18.00
41. 28 Alexandr PavlišenMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:28:57.00+00:06:22.00
42. 111 Marcela VečerkováŽeny do 44 letVeverky00:28:59.00+00:06:24.00
43. 29 Luboš PechMuži do 49 letBohutín00:29:01.00+00:06:26.00
44. 9 Josef ErdingerMuži do 39 letKomárov00:29:10.00+00:06:35.00
45. 45 Pavel VávraMuži do 59 letVorvani00:29:21.00+00:06:46.00
46. 75 Petra SýkorováŽeny do 44 letDobřichovice00:29:33.00+00:06:58.00
47. 86 Juraj DendysMuži do 39 letVelcí00:30:03.00+00:07:28.00
48. 76 Václav HrachMuži do 49 letSpartak Hořovice00:30:09.00+00:07:34.00
49. 62 Robert TržilMuži do 39 letJince00:30:10.00+00:07:35.00
50. 19 Věra KarasováŽeny do 54 letBohutín00:30:13.00+00:07:38.00
51. 53 Anett UxovájuniorkyTT Loko Beroun00:30:47.00+00:08:12.00
52. 17 Lucie KafkováŽeny do 44 letZdice00:30:54.00+00:08:19.00
53. 97 Jiří MerhoutMuži do 39 letJince00:31:20.00+00:08:45.00
54. 78 Míra OsladiljuniořiSK Aktis00:31:25.00+00:08:50.00
55. 2 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:31:25.00+00:08:50.00
56. 24 Vojtěch LhotaMuži do 39 letPraha00:31:29.00+00:08:54.00
57. 37 Lukáš SladkýMuži do 39 letVorvani00:31:31.00+00:08:56.00
58. 65 Iva JandurováŽeny do 34 letHýskov00:31:34.00+00:08:59.00
59. 72 Martin BauerMuži do 49 letChlustina00:31:39.00+00:09:04.00
60. 93 Ema PeškařovájuniorkyJince00:31:59.00+00:09:24.00
61. 31 Ivana RosolováŽeny do 54 letROSSI TEAM00:32:01.00+00:09:26.00
62. 109 Josef KubíkMuži do 49 letJince00:32:07.00+00:09:32.00
63. 52 Tomáš UxaMuži do 59 letTriatlon Beroun00:32:34.00+00:09:59.00
64. 39 Jan SvobodaMuži nad 70 letPivovar Zlosyn00:32:37.00+00:10:02.00
65. 84 Nikola KinclovájuniorkySK Doubravan Újezd00:32:44.00+00:10:09.00
66. 96 Gabriela VágnerováŽeny do 44 letBeroun00:33:08.00+00:10:33.00
67. 68 Alice PechováŽeny do 54 letZdice00:33:29.00+00:10:54.00
68. 66 Vratislav KučeraMuži do 39 letPraha Západ00:33:36.00+00:11:01.00
69. 105 Rastislav ŠedivýMuži do 49 letLékarnaPříbram.cz00:33:37.00+00:11:02.00
70. 12 Stanislava HartmanováŽeny do 64 letVorvani00:33:44.00+00:11:09.00
71. 91 Monika DudášováŽeny do 54 letSK Vlaška00:33:49.00+00:11:14.00
72. 92 Otakar PeškařjuniořiJince00:33:57.00+00:11:22.00
73. 25 Petr MageraMuži do 59 letPříbram00:34:22.00+00:11:47.00
74. 59 Jana TurečkováŽeny do 54 letTK Bohutín00:34:29.00+00:11:54.00
75. 63 Denisa VejrováŽeny do 34 letJince00:34:55.00+00:12:20.00
76. 41 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:35:29.00+00:12:54.00
77. 40 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:35:38.00+00:13:03.00
78. 113 Václav RůžičkaMuži do 39 letChovatelé Jince00:36:28.00+00:13:53.00
79. 87 Josef VálekMuži do 39 letPraha00:36:36.00+00:14:01.00
80. 22 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:36:51.00+00:14:16.00
81. 33 Tereza RozmajzlováŽeny do 44 letBřezohorské katastrofy00:37:17.00+00:14:42.00
82. 4 Jaroslav ČechuraMuži do 69 letcykloservex Chotěšov00:37:49.00+00:15:14.00
83. 16 Vladimír ChocholaMuži do 69 letMaraton klub Kladno00:37:59.00+00:15:24.00
84. 101 Markéta ŠkrabalováŽeny do 44 letJince00:38:28.00+00:15:53.00
85. 55 Lenka NovákováŽeny do 44 letDobříš00:38:41.00+00:16:06.00
86. 112 Miroslav VeselýjuniořiPříbram00:39:01.00+00:16:26.00
87. 82 Michaela FlachsováŽeny do 34 letPraha Zličín00:39:14.00+00:16:39.00
88. 21 Iva KrálováŽeny do 34 letOhrazenice00:39:38.00+00:17:03.00
89. 100 Jana LounkováŽeny do 44 letWildt00:39:40.00+00:17:05.00
90. 99 Tolga AlačamMuži do 49 letAnkali00:39:40.00+00:17:05.00
91. 81 Miroslav PetrilákMuži do 59 letOK Dobříš00:41:06.00+00:18:31.00
92. 42 Petra TuháčkováŽeny do 54 letVorvani/SK Čisovice00:41:06.00+00:18:31.00
93. 61 Viktorie BažantovájuniorkyJince00:41:36.00+00:19:01.00
94. 1 Milada BartošováŽeny nad 65 letVorvani / Příbram00:42:05.00+00:19:30.00
95. 71 Martina HorváthováŽeny do 34 letU.B.F.00:42:41.00+00:20:06.00
96. 48 Kateřina VolfováŽeny do 44 letBřezohorské katastrofy00:42:46.00+00:20:11.00
97. 57 Vladimír SkrbekMuži do 49 let00:43:42.00+00:21:07.00
98. 73 Radomír SkrbekMuži do 49 letJince00:43:43.00+00:21:08.00
99. 94 Karolína PrunerovájuniorkyPříbram00:44:19.00+00:21:44.00
100. 95 Lucie BiháryovájuniorkyJince00:46:16.00+00:23:41.00
101. 103 Josef LeitnerMuži do 59 letPříbram00:46:27.00+00:23:52.00
102. 88 Josef KněžourekMuži nad 70 letŽebrák00:58:23.00+00:35:48.00

Další soubory k závodu:

Jinecký kros

Fotky od Věry Zvoníčkové

Výsledky: Děti, dospělí celkově, kategorie