Lochovice - Plešivec

7.7.2019 11:00

Pořadatel: Mirek Biško
Místo: Lochovice
Podmínky: 23 stupňů, zataženo, polojasno, mírný vítr
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz/
191 závodníků,

Další soubory k závodu:

Lochovice - Plešivec

Počasí na 17. ročníku běhu z Lochovic na 654m vysoký Pešivec nedodrželo tradici a místo horkého a slunečného dne přichystalo příjemné běžecké podmínky. Hlavního závodu se zúčastnilo stejně jako loni 191 běžců.

Fotky: od Věry Zvoníčkové

Výsledky: Celkové, kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Běh do vrchu 5,5km/350m

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 1 Petr PechekMuži do 39 letKerteam00:24:04.00+00:00:00.00
2. 89 Milan HochmutMuži do 39 letRožmitál pod Třemšínem00:24:41.00+00:00:37.00
3. 3 Jan ŠnebergerMuži do 39 letAC Falcon Rokycany00:24:58.00+00:00:54.00
4. 109 Roman BonkMuži do 39 letFighting monkeys/ Příbram00:25:41.00+00:01:37.00
5. 169 Jan HradeckýMuži do 39 letTT Příbram00:26:03.00+00:01:59.00
6. 168 Miloš SmrčkaMuži do 69 letBK Říčany00:26:09.00+00:02:05.00
7. 224 Jiří RosolMuži do 49 letLoko Beroun00:26:13.00+00:02:09.00
8. 7 Richard ŠimurdaMuži do 49 letStřela Žebrák00:26:41.00+00:02:37.00
9. 4 Petr MinaříkMuži do 49 letSKP Rokycany00:26:51.00+00:02:47.00
10. 5 Vítězslav KrálMuži do 49 letRysy00:26:58.00+00:02:54.00
11. 48 Jan MalýMuži do 49 letEleven Run Team00:27:03.00+00:02:59.00
12. 15 Jakub AndrleMuži do 39 letKostelec n.Č.lesy00:27:03.00+00:02:59.00
13. 195 Miloš KořínekMuži do 39 letTJ Sokol Unhošť00:27:14.00+00:03:10.00
14. 222 Michal KovářMuži do 49 letTJ Sokol Unhošť00:27:19.00+00:03:15.00
15. 101 Josef PoduškaMuži do 59 letAC Tepo Kladno00:27:28.00+00:03:24.00
16. 247 Jiří KecksteinMuži do 39 letSK Tlustice00:27:36.00+00:03:32.00
17. 30 Martin VotavaMuži do 49 letKraluv Dvůr00:28:12.00+00:04:08.00
18. 170 Jaroslav SedláčekjuniořiÚnětice u Prahy00:28:14.00+00:04:10.00
19. 36 Leoš HvižďMuži do 39 let00:28:19.00+00:04:15.00
20. 94 Dušan MatějkaMuži do 49 letSparta Podluhy00:28:23.00+00:04:19.00
21. 91 Jakub RadajuniořiTJ Stodůlky Praha00:28:42.00+00:04:38.00
22. 83 Tomáš KarasMuži do 59 letBohutín00:28:45.00+00:04:41.00
23. 8 Lukáš VosmekMuži do 39 letPříbram00:28:50.00+00:04:46.00
24. 47 Martin MalečekMuži do 49 letŽižkovský tygři00:28:52.00+00:04:48.00
25. 78 Petr HrabákMuži do 39 letAF TEAM Plzeň00:28:53.00+00:04:49.00
26. 79 Matěj NovýjuniořiStřela Žebrák00:28:58.00+00:04:54.00
27. 184 Vladimír VacardaMuži do 69 letEleven Run Team00:29:06.00+00:05:02.00
28. 33 Matouš HavrlíkMuži do 39 letPlešivecTeam00:29:18.00+00:05:14.00
29. 22 Jiří BrychMuži do 39 letBlaník Strunkovice00:29:28.00+00:05:24.00
30. 59 Adam PražákMuži do 49 letPraha 300:29:31.00+00:05:27.00
31. 183 Lujza SlavíkováŽeny do 34 letPraha00:29:35.00+00:05:31.00
32. 45 Marek KyncljuniořiDoubravan Újezd00:29:40.00+00:05:36.00
33. 257 Jaroslav ŠafaříkjuniořiRakovník00:29:44.00+00:05:40.00
34. 63 Tomáš RycheckýMuži do 59 letHH Smíchov00:29:49.00+00:05:45.00
35. 27 Petr EliášMuži do 39 letÚřad MČ Praha 1200:29:58.00+00:05:54.00
36. 214 Pavla FričkováŽeny do 44 letOlymp Praha00:30:14.00+00:06:10.00
37. 177 Ivan RabochMuži do 59 letStřela Žebrák00:30:19.00+00:06:15.00
38. 249 Matěj PlašilMuži do 39 letSokol Senohraby00:30:23.00+00:06:19.00
39. 179 Martin RabochjuniořiStřela Žebrák00:30:25.00+00:06:21.00
40. 259 Lukáš RozmajzlMuži do 39 letSK Chosiki00:30:33.00+00:06:29.00
41. 226 Lukáš PerglerMuži do 39 let00:30:39.00+00:06:35.00
42. 237 Petr MalinaMuži do 59 letBorek00:30:43.00+00:06:39.00
43. 10 Jan PejšaMuži do 49 letsmí být prázdné00:30:48.00+00:06:44.00
44. 157 Oldřich ŠmídaMuži nad 70 letTJ Marathonstav Úpice00:30:50.00+00:06:46.00
45. 74 Josef VitásekMuži do 69 letBuková00:30:53.00+00:06:49.00
46. 13 Andrea FrantováŽeny do 34 letLidl00:30:55.00+00:06:51.00
47. 96 Petr ChocholaMuži do 49 letZŠ a MŠ Nové Strašecí00:31:00.00+00:06:56.00
48. 252 Jan CharvátMuži do 39 letTJ Zaječov00:31:04.00+00:07:00.00
49. 92 David WollerMuži do 39 letTJ Stodůlky00:31:07.00+00:07:03.00
50. 41 Krzysztof KliśMuži do 49 letOMEXOM00:31:08.00+00:07:04.00
51. 227 Jan ZárubaMuži do 49 letStudenec00:31:19.00+00:07:15.00
52. 58 Eva PovalováŽeny do 44 let00:31:25.00+00:07:21.00
53. 209 Jan MoravecjuniořiJM Team Letohrad00:31:27.00+00:07:23.00
54. 113 Jan FlaksMuži do 59 letSdružení vytrvalců Stříbro00:31:28.00+00:07:24.00
55. 56 Radoslav PetrányiMuži do 39 letBonbon00:31:45.00+00:07:41.00
56. 175 Ivana KubínováŽeny do 44 letWheelabrator00:31:56.00+00:07:52.00
57. 90 Vojtěch SvobodaMuži do 39 letModřany00:32:09.00+00:08:05.00
58. 62 Martin RůžičkajuniořiTuchlovice00:32:09.00+00:08:05.00
59. 81 Pavel ŠimečekMuži do 69 letMaraton klub Kladno00:32:13.00+00:08:09.00
60. 261 Filip GroszMuži do 39 letPodej mi pivo00:32:17.00+00:08:13.00
61. 16 Aleš BarášekMuži do 49 let4Timing.cz00:32:23.00+00:08:19.00
62. 159 Václav NovákjuniořiToBi Team00:32:28.00+00:08:24.00
63. 50 Štěpán MatulaMuži do 49 letOlympia Kladno00:32:36.00+00:08:32.00
64. 242 Jan EiznicMuži do 39 letTJ Sokol Nové Strašecí00:32:46.00+00:08:42.00
65. 14 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:32:47.00+00:08:43.00
66. 223 Martin KovářjuniořiUFO00:32:49.00+00:08:45.00
67. 11 Svatava ŘechkováŽeny do 54 letOxygen Příbram00:33:03.00+00:08:59.00
68. 39 Petr JilgMuži do 39 letCAMINO00:33:06.00+00:09:02.00
69. 34 Jaroslav HolubMuži do 59 letLiga 100 Praha00:33:08.00+00:09:04.00
70. 6 Lenka ŠibravováŽeny do 44 letPraha00:33:15.00+00:09:11.00
71. 60 Jan ProvazníkMuži do 49 letBohutín00:33:15.00+00:09:11.00
72. 158 Lenka HnízdilováŽeny do 34 letZa hezčí zadeček00:33:16.00+00:09:12.00
73. 43 Václav KrálMuži do 39 letRozběháme Česko00:33:22.00+00:09:18.00
74. 21 Tomáš BičíkMuži do 59 letElab team00:33:29.00+00:09:25.00
75. 103 Adam KoukaljuniořiAdrien Elixir Elite Team00:33:31.00+00:09:27.00
76. 99 Ondřej ŠrámekMuži do 49 letBoulder, Colorado00:33:36.00+00:09:32.00
77. 193 Hana KlampflováŽeny do 34 letVrchaři Vrchlabí00:33:49.00+00:09:45.00
78. 71 Jiří TurekMuži do 59 letChaloupky00:33:52.00+00:09:48.00
79. 20 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:34:04.00+00:10:00.00
80. 229 Radek FenclMuži do 59 letSK Vlaška00:34:10.00+00:10:06.00
81. 55 Alexandr PavlišenMuži do 59 letDrtič z Bezděkova00:34:13.00+00:10:09.00
82. 155 Jiří JavůrekMuži nad 70 letTJ Marathonstav Úpice00:34:44.00+00:10:40.00
83. 84 Josef ErdingerMuži do 39 letKomárov00:34:45.00+00:10:41.00
84. 29 Jaroslav GregorMuži do 69 letBěchovice00:34:45.00+00:10:41.00
85. 194 Eva KlampflováŽeny do 64 letVrchaři Vrchlabí00:34:55.00+00:10:51.00
86. 35 Richard HrubýMuži do 39 letFbC Spartak Žebrák00:34:56.00+00:10:52.00
87. 154 Stanislav ŠrůtekMuži do 69 letTJ Marathonstav Úpice00:35:04.00+00:11:00.00
88. 72 Pavel VávraMuži do 59 letVorvani00:35:05.00+00:11:01.00
89. 210 Josef BeránekMuži do 69 letMK Kladno00:35:07.00+00:11:03.00
90. 88 Markéta KramolišovájuniorkyTJ Stodůlky00:35:08.00+00:11:04.00
91. 64 Adrien SehnalMuži do 69 letSC Radotín00:35:09.00+00:11:05.00
92. 110 Jiří DražanMuži do 39 letLidl00:35:12.00+00:11:08.00
93. 203 Stanislav SlamiakMuži do 59 letBonbon00:35:12.00+00:11:08.00
94. 233 Karla MališováŽeny do 64 letSABZO Praha00:35:17.00+00:11:13.00
95. 31 Miroslav GregořicaMuži do 59 letPříbram00:35:17.00+00:11:13.00
96. 241 Kryštof RaclavskýMuži do 39 letTJ Sokol Nové Strašecí00:35:18.00+00:11:14.00
97. 225 Lucie MacháčováŽeny do 34 letTuchlovice00:35:19.00+00:11:15.00
98. 87 Vít HofmanMuži do 39 letNové Strašecí00:35:20.00+00:11:16.00
99. 258 Pavel KolbabaMuži do 59 letLucky Family 100:35:27.00+00:11:23.00
100. 230 Josef UrbanMuži do 69 letSABZO Praha00:35:30.00+00:11:26.00
101. 25 Jaromír DoležalMuži do 69 letSABZO Praha00:35:39.00+00:11:35.00
102. 166 Aleš ZahrádkaMuži do 39 letLochovice00:35:42.00+00:11:38.00
103. 202 Lenka BayerováŽeny do 54 letPraha00:35:43.00+00:11:39.00
104. 26 Janko DzvoníkMuži do 39 letPraha00:35:50.00+00:11:46.00
105. 239 Roman KohoutjuniořiTJ Sokol Králův Dvůr00:35:58.00+00:11:54.00
106. 238 Roman KohoutMuži do 59 letTJ Sokol Králův Dvůr00:36:01.00+00:11:57.00
107. 76 Roman VokáčMuži do 59 let00:36:06.00+00:12:02.00
108. 82 Věra KarasováŽeny do 54 letBohutín00:36:09.00+00:12:05.00
109. 232 Juraj DendysMuži do 39 letVelcí00:36:26.00+00:12:22.00
110. 218 Tomáš Sušickýjunioři00:36:27.00+00:12:23.00
111. 156 Václav ŠírMuži nad 70 letTJ Spartak Rokytnice00:36:31.00+00:12:27.00
112. 211 Julia ŠimáčkováŽeny do 34 let00:36:32.00+00:12:28.00
113. 240 Lukáš ZahradkaMuži do 39 letLochovice00:36:36.00+00:12:32.00
114. 167 František FrühaufMuži do 49 letOhrazenice00:36:51.00+00:12:47.00
115. 253 Petra ŠteklováŽeny do 44 letZebry Nové Strašecí00:37:01.00+00:12:57.00
116. 86 Jiří BlechaMuži do 39 letBubákovští kocouři00:37:02.00+00:12:58.00
117. 206 Thomas SchifferlingMuži do 49 letFrancie00:37:09.00+00:13:05.00
118. 212 Pavel HolubMuži do 59 letBering Praha00:37:14.00+00:13:10.00
119. 256 Jaroslav KrutílekMuži do 49 letPříbram00:37:20.00+00:13:16.00
120. 197 Radek KynclMuži do 49 letDoubravan Újezd00:37:22.00+00:13:18.00
121. 196 Ivo KořínekMuži do 49 letLochovice00:37:22.00+00:13:18.00
122. 37 Jiří ChmelaMuži do 59 letSparta Košíře00:37:26.00+00:13:22.00
123. 243 Martin BauerMuži do 49 letChlustina00:37:31.00+00:13:27.00
124. 231 Vladimír VymětalíkMuži do 39 letMarathonklub Miřtejovice00:37:33.00+00:13:29.00
125. 112 Jiří SedláčekMuži do 39 letTygři z Líšťan00:37:35.00+00:13:31.00
126. 97 Milan SzotkowskiMuži do 39 letTJ TŽ Třinec00:37:35.00+00:13:31.00
127. 246 Eva JiráskováŽeny do 64 letTJ Marathonstav Úpice00:37:38.00+00:13:34.00
128. 172 Petra SedláčkováŽeny do 54 letOK Roztoky00:37:44.00+00:13:40.00
129. 100 Tomáš KomínekMuži do 39 letLochovice00:37:59.00+00:13:55.00
130. 105 Aneta UxovájuniorkyTT Loko Beroun00:38:04.00+00:14:00.00
131. 180 Michal KašparMuži do 39 letU Šmídů team00:38:06.00+00:14:02.00
132. 201 Radek KonopásekMuži do 39 letKrušovice00:38:10.00+00:14:06.00
133. 236 Milan TuháčekMuži do 59 letSK Prdlavky00:38:17.00+00:14:13.00
134. 69 Jiří ŠťástkaMuži do 69 letTURBOMOŠT Lhota00:38:23.00+00:14:19.00
135. 107 Tomáš UxaMuži do 59 letTriatlon Beroun00:38:30.00+00:14:26.00
136. 255 Petr DuchoňMuži do 39 letZebry Nové Strašecí00:38:33.00+00:14:29.00
137. 254 Eliška MatějkováŽeny do 34 letZebry Nové Strašecí00:38:34.00+00:14:30.00
138. 46 Petr KyselýMuži do 59 letTJ Zduchovice00:38:35.00+00:14:31.00
139. 19 Ivana BařtipánováŽeny do 54 letBonbon00:38:47.00+00:14:43.00
140. 65 Petra StibalováŽeny do 44 letBroumy00:38:50.00+00:14:46.00
141. 32 Stanislava HartmanováŽeny do 64 letVorvani00:38:57.00+00:14:53.00
142. 49 Michal MaříkMuži do 49 letPraha00:38:58.00+00:14:54.00
143. 66 Michal ŠedivýMuži do 59 letŠedivý daně00:39:02.00+00:14:58.00
144. 75 Libuše VlachynskáŽeny do 64 letTURBOMOŠT Lhota00:39:08.00+00:15:04.00
145. 189 Jan SvobodaMuži nad 70 letPivovar Zlosyn00:39:10.00+00:15:06.00
146. 70 Jana TurečkováŽeny do 54 letTK Bohutín00:39:23.00+00:15:19.00
147. 61 Marie PštrossováŽeny do 64 letSNB Praha00:39:28.00+00:15:24.00
148. 248 Martin DítěMuži do 59 letŠtěchovice00:39:41.00+00:15:37.00
149. 38 Petr JanovýMuži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:39:58.00+00:15:54.00
150. 234 Kateřina KuncipálováŽeny do 34 let2. ZŠ Hořovice00:40:09.00+00:16:05.00
151. 171 Jaroslav SedláčekMuži do 59 letOK Roztoky00:40:25.00+00:16:21.00
152. 217 Milan PlacnýMuži do 39 letSRBV00:40:29.00+00:16:25.00
153. 163 Roman DeakMuži do 49 letUkrajina00:40:33.00+00:16:29.00
154. 220 Ondřej MacháčMuži do 39 letTuchlovice00:40:54.00+00:16:50.00
155. 67 Michal ŠifaldaMuži do 49 letBrozany nad Ohří00:40:55.00+00:16:51.00
156. 95 Tomáš JunMuži do 39 letZŠ Nové Strašecí00:41:02.00+00:16:58.00
157. 250 Dagmar LikusmáŽeny do 54 letBojov00:41:17.00+00:17:13.00
158. 102 Klára VoříškováŽeny do 34 letBezdědice00:41:18.00+00:17:14.00
159. 228 Monika DudášováŽeny do 54 letSK Vlaška00:41:21.00+00:17:17.00
160. 251 Nikola KinclovájuniorkySK Doubravan Újezd00:41:22.00+00:17:18.00
161. 40 Jiřina KaiserováŽeny do 44 letMP Hořovice00:41:23.00+00:17:19.00
162. 160 František NovákjuniořiToBi Team00:41:50.00+00:17:46.00
163. 51 Ondřej NovákMuži do 49 letToBi Team00:41:54.00+00:17:50.00
164. 57 Kateřina PlášilováŽeny do 44 letSokol Senohraby00:42:28.00+00:18:24.00
165. 23 Petr ButzkeMuži do 69 letFit klub Padák00:42:45.00+00:18:41.00
166. 17 Martina BaršováŽeny do 54 letToBi Team00:42:46.00+00:18:42.00
167. 93 Jana KrejčíkováŽeny do 44 letHáje00:43:17.00+00:19:13.00
168. 111 Vladimír ChocholaMuži do 69 letMaraton klub Kladno00:43:31.00+00:19:27.00
169. 77 Petr VolnýMuži do 69 letRelax medvědice00:43:36.00+00:19:32.00
170. 208 Milan PaukertMuži do 69 letSABZO Praha00:43:43.00+00:19:39.00
171. 262 Jitka DolejšováŽeny do 64 letGabzo00:43:56.00+00:19:52.00
172. 85 Roman MašekMuži do 59 letSNB Praha00:44:35.00+00:20:31.00
173. 44 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:45:27.00+00:21:23.00
174. 164 Marek KrahulecMuži do 39 letLochovice00:45:32.00+00:21:28.00
175. 244 Zdeněk JánskýMuži do 39 letTJ Sokol Nové Strašecí00:45:33.00+00:21:29.00
176. 28 Blanka GololobovováŽeny do 54 letAVC Praha00:45:45.00+00:21:41.00
177. 191 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:45:58.00+00:21:54.00
178. 24 Ludmila ButzkováŽeny do 64 letFit klub Padák00:46:10.00+00:22:06.00
179. 151 Jana BrotánkováŽeny do 44 letLochovice00:46:15.00+00:22:11.00
180. 153 Josef LesMuži nad 70 letTJ Marathonstav Úpice00:48:21.00+00:24:17.00
181. 152 Otakar WienerMuži do 69 letPraha 500:48:50.00+00:24:46.00
182. 235 Petra TuháčkováŽeny do 54 letVorvani00:48:52.00+00:24:48.00
183. 173 Linda SedláčkovájuniorkyOK Roztoky00:48:56.00+00:24:52.00
184. 215 Michal BünterMuži do 49 letSlavoj Pecínov00:49:17.00+00:25:13.00
185. 199 Jan TučnýMuži nad 70 letMK Pardubice00:49:59.00+00:25:55.00
186. 263 Radomír DolejšMuži do 69 letSABZO Praha00:50:11.00+00:26:07.00
187. 18 Milada BartošováŽeny nad 65 letVorvani / Příbram00:51:29.00+00:27:25.00
188. 98 Jiřina FrohlichováŽeny do 34 let00:52:02.00+00:27:58.00
189. 245 Markéta KrahulováŽeny do 34 letLochovice00:53:14.00+00:29:10.00
190. 188 Antonín ČapekMuži nad 70 letAVC Praha00:59:19.00+00:35:15.00
191. 187 Jana HorkáŽeny nad 65 let01:04:25.00+00:40:21.00

Další soubory k závodu:

Lochovice - Plešivec

Počasí na 17. ročníku běhu z Lochovic na 654m vysoký Pešivec nedodrželo tradici a místo horkého a slunečného dne přichystalo příjemné běžecké podmínky. Hlavního závodu se zúčastnilo stejně jako loni 191 běžců.

Fotky: od Věry Zvoníčkové

Výsledky: Celkové, kategorie