Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zajíc cup MTB - štafety

7.10.2017 14:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu: www.zajic-cup.cz
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky Zajíc cupu: Kategorie, kola, Celkové,

Závody:



Závod dvojic

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 2 Doležal Václav Doležal VladislavMužská dvojiceERSTE Premier ČS MTB Team01:42:31.00+00:00:00.00
2. 3 Egermaier Daniel Schejbal MarekMužská dvojiceŠpičák Riders01:46:16.00+00:03:45.00
3. 10 Pospíšil Jiří Pospíšil LukášMužská dvojiceRedpoint01:52:40.00+00:10:09.00
4. 7 Špína Martin Nehéz RadekMužská dvojiceGhost Team01:54:28.00+00:11:57.00
5. 16 Provazník Jan Větrovský AlešMužská dvojiceBrdonoš01:56:19.00+00:13:48.00
6. 103 Švehla Petr Houdek VratislavRodiče s dětmi2V BIKERS Blovice01:59:09.00+00:16:38.00
7. 4 Peškař Petr Forejt MarcelMužská dvojiceBrdonoš02:02:25.00+00:19:54.00
8. 11 Souček Vladimír Souček FilipMužská dvojice02:02:51.00+00:20:20.00
9. 110 Trankoš Ondřej Trankoš MiroslavRodiče s dětmiOndra tým02:05:51.00+00:23:20.00
10. 5 Červenka Petr Horký RomanMužská dvojice02:06:29.00+00:23:58.00
11. 205 Hrubá Hana LOJÍN FrantišekSmíšená dvojiceken team Dobříš02:06:54.00+00:24:23.00
12. 1 Bauer Vladimír Bauer VladimírMužská dvojiceVysoká Pec02:09:01.00+00:26:30.00
13. 201 Skoumalová Alena Čáslava JiříSmíšená dvojice02:09:11.00+00:26:40.00
14. 105 Krejčí Matěj Krejčí MilanRodiče s dětmiGHOST TEAM02:11:44.00+00:29:13.00
15. 14 Edelmann Robert Švarc PetrMužská dvojiceZa pět dvanáct02:13:50.00+00:31:19.00
16. 13 Houdek Robin Krňoul VladimírMužská dvojice2vbikers Blovice02:17:31.00+00:35:00.00
17. 15 Böhm Vlastimil Holinger VlastimilMužská dvojiceVlastíci02:23:05.00+00:40:34.00
18. 104 Kazdová Tereza Hudec OndřejRodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:24:13.00+00:41:42.00
19. 202 Procházková Pavlína Karl LubošSmíšená dvojiceNež si pro nás přijde02:25:20.00+00:42:49.00
20. 206 Švandelíková Lenka Lukšan TomášSmíšená dvojiceKlubíček pandiček02:28:25.00+00:45:54.00
21. 207 Irena Kocianová Milan VašíčekSmíšená dvojiceFAMILY TEAM - Příbram02:29:03.00+00:46:32.00
22. 108 Rabochová Linda Vaniš VáclavRodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:29:22.00+00:46:51.00
23. 107 Pečená Simona Pečený VladimírRodiče s dětmiCK Západní Bohutín02:31:26.00+00:48:55.00
24. 109 Vrátníková Amálie Vrátník PetrRodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:31:53.00+00:49:22.00
25. 106 Vrátníková Rozálie Krňoul VladimírRodiče s dětmi2V BIKERS Blovice02:32:16.00+00:49:45.00
26. 209 Karlová Stanislava Skála ZbyněkSmíšená dvojice02:34:08.00+00:51:37.00
27. 210 Pokorná Tereza Pokorný MartinSmíšená dvojice02:38:40.00+00:56:09.00
28. 302 Fraňková Natálie Klasnová TerezaŽenská dvojiceFraněk tým02:42:02.00+00:59:31.00
29. 102 Franěk Tomáš Franěk KarelRodiče s dětmiFraněk team Vysoká02:42:55.00+01:00:24.00
30. 203 Bartolomějová Michaela Lán MartinSmíšená dvojicePraha02:45:26.00+01:02:55.00
31. 12 Šefl Pavel Šefl PavelMužská dvojiceAuthor tým Sedláček02:47:21.00+01:04:50.00
32. 208 Fialová Vendula Bernášek AntonínSmíšená dvojiceKozel a grok02:59:25.00+01:16:54.00

Další soubory k závodu:

Výsledky Zajíc cupu: Kategorie, kola, Celkové,