Běh krajem J. J. Ryby

24.8.2019 10:30

Pořadatel: Saša Pavlišen a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem - myslivna
Podmínky:
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
73 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky:Celkové, kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Běh na 9km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 4 Roman BonkMuži do 39letTri klub Příbram00:33:38.00+00:00:00.00
2. 25 Pepa RendlMuži do 49letTJ packa Praha00:35:13.00+00:01:35.00
3. 52 Filip KoudelkaMuži do 39let00:35:44.00+00:02:06.00
4. 11 Ondřej FraněkMuži do 39letRybářské potřeby Burian00:36:26.00+00:02:48.00
5. 43 Pavel VlkMuži do 39letOriginál 1869 Příbram00:36:29.00+00:02:51.00
6. 55 Jaroslav DražanMuži do 39letTT Příbram00:36:33.00+00:02:55.00
7. 22 Jan PejšaMuži do 49letsmí být prázdné00:37:31.00+00:03:53.00
8. 19 Dušan MatějkaMuži do 49letSparta Podluhy00:37:43.00+00:04:05.00
9. 49 Lukáš PerglerMuži do 39let00:38:15.00+00:04:37.00
10. 71 Tomáš KarasMuži do 59letTisová00:38:16.00+00:04:38.00
11. 66 Jan ŠeděnkaMuži do 39letKoně, dobrý koně!00:38:47.00+00:05:09.00
12. 73 Richard BarcalMuži do 39letLos Amigos00:38:53.00+00:05:15.00
13. 26 Lukáš RozmajzlMuži do 39letSK Chosiki00:39:11.00+00:05:33.00
14. 57 Jan CharvátMuži do 39let00:39:50.00+00:06:12.00
15. 14 Milan HolickýMuži do 59letPardubice00:40:55.00+00:07:17.00
16. 42 Josef VitásekMuži do 69letBuková00:41:34.00+00:07:56.00
17. 46 Martin ČermákMuži do 49let00:41:48.00+00:08:10.00
18. 50 Ivana KubínováŽeny do 44let00:41:52.00+00:08:14.00
19. 10 Michal FlachsMuži do 39letZličín00:41:53.00+00:08:15.00
20. 44 Michal ZadražilMuži do 49letNoufýr Hořovice00:42:05.00+00:08:27.00
21. 38 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky00:42:18.00+00:08:40.00
22. 1 Alexandr PavlišenMuži do 59letDrtič Bezděkov - ředitel00:42:39.00+00:09:01.00
23. 8 Ewelina DziegielewskaŽeny do 34letPraha00:42:40.00+00:09:02.00
24. 69 Jitka DoubravováŽeny do 34letVDN Promo00:42:51.00+00:09:13.00
25. 45 Martina HolickáŽeny do 34let00:42:58.00+00:09:20.00
26. 20 Vojta NovákLazec 5300:43:07.00+00:09:29.00
27. 51 Roman VokáčMuži do 59let00:43:22.00+00:09:44.00
28. 67 Roman ČípMuži do 49letHospic Most00:43:28.00+00:09:50.00
29. 3 Karel BělohlávekMuži do 39letSparta Podluhy00:43:31.00+00:09:53.00
30. 68 Jiří ŠnoblMuži do 69letPříbram00:43:46.00+00:10:08.00
31. 47 Luboš PechMuži do 49let00:43:48.00+00:10:10.00
32. 28 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram00:43:57.00+00:10:19.00
33. 24 Eva PovalováŽeny do 44let00:44:26.00+00:10:48.00
34. 23 Hynek PlavecMuži do 49letD. Dušníky00:44:34.00+00:10:56.00
35. 61 Radek HřídelMuži do 49letPříbram00:44:58.00+00:11:20.00
36. 60 Vladimír HodačMuži do 49letKrálův Dvůr00:45:07.00+00:11:29.00
37. 41 Pavel VávraMuži do 59letVorvani00:45:20.00+00:11:42.00
38. 9 Josef ErdingerMuži do 39letKomárov00:45:48.00+00:12:10.00
39. 34 Dušan ŠtikaMuži do 49letKGB Březnice00:45:55.00+00:12:17.00
40. 70 Věra KarasováŽeny do 54letTisová00:46:33.00+00:12:55.00
41. 27 Tomáš RydrychMuži do 39letKomárov00:46:41.00+00:13:03.00
42. 74 Alžběta Kendlová00:46:48.00+00:13:10.00
43. 48 Jana BartoňováŽeny do 44let00:47:05.00+00:13:27.00
44. 17 Lucie KafkováŽeny do 44letZdice00:47:48.00+00:14:10.00
45. 31 Petra StibalováŽeny do 44letBroumy00:48:28.00+00:14:50.00
46. 37 Jana TurečkováŽeny do 54letTK Bohutín00:48:41.00+00:15:03.00
47. 56 Nikola KinclováJuniorkySK Doubravan Újezd00:49:16.00+00:15:38.00
48. 63 Václav ŠourekMuži do 59letStrýčkovy00:49:35.00+00:15:57.00
49. 39 Tomáš UxaMuži do 59letTT Loko Beroun00:49:52.00+00:16:14.00
50. 32 Jan SvobodaMuži nad 70letPivovar Zlosyn00:49:55.00+00:16:17.00
51. 30 Jan SkalickýMuži do 39letVorvani00:50:36.00+00:16:58.00
52. 13 Stanislava HartmanováŽeny do 64letVorvani00:51:40.00+00:18:02.00
53. 16 Petr JanovýMuži nad 70letAC-Trial Plzeň00:51:50.00+00:18:12.00
54. 5 Petr ButzkeMuži do 69letFit klub Padák00:52:17.00+00:18:39.00
55. 12 Tereza HájkováŽeny do 44letLoko Beroun00:52:17.00+00:18:39.00
56. 35 Milan TuháčekMuži do 59letSK Prdlavky00:52:41.00+00:19:03.00
57. 65 Martin DítěMuži do 59letŠtěchovice00:52:55.00+00:19:17.00
58. 62 Jana KrejčíkováŽeny do 44letHáje00:54:44.00+00:21:06.00
59. 64 Aleš BrožíkMuži do 49letBK Příbram 200000:54:45.00+00:21:07.00
60. 21 Michal NovákMuži do 69letDobříš00:55:56.00+00:22:18.00
61. 33 Dana SvobodováŽeny nad 65 letPivovar Zlosyn00:56:02.00+00:22:24.00
62. 58 Marcela KrůtováŽeny do 54letLhota00:56:53.00+00:23:15.00
63. 40 Anett UxováJuniorkyTT Loko Beroun00:56:53.00+00:23:15.00
64. 15 Hana HořejšováŽeny do 64letVorvani00:57:44.00+00:24:06.00
65. 7 Jaroslav ČechuraMuži do 69letcykloservex Chotěšov00:58:25.00+00:24:47.00
66. 6 Ludmila ButzkováŽeny do 64letFit klub Padák00:59:01.00+00:25:23.00
67. 29 Jana SirůčkováŽeny do 44letPříbram00:59:19.00+00:25:41.00
68. 59 Ondřej HrachMuži do 69letPinky Pinky01:01:21.00+00:27:43.00
69. 54 Veronika BonkováŽeny do 34let01:01:51.00+00:28:13.00
70. 36 Petra TuháčkováŽeny do 54letVorvani01:04:20.00+00:30:42.00
71. 2 Milada BartošováŽeny nad 65 letVorvani / Příbram01:05:24.00+00:31:46.00
72. 53 Gizela BonkováŽeny do 44let01:06:09.00+00:32:31.00
73. 72 Josef LeitnerMuži do 59letPříbram01:10:00.00+00:36:22.00

Další soubory k závodu:

Výsledky:Celkové, kategorie