Kros Českým rájem

19.5.2019 11:10

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Obec Skokovy, Žďár
Podmínky: Slunečno 17 stupňů celsia, mírný vítr
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
392 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Delší trasa cca 15km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 21 Matěj JakoubekVlciSilvini Madshus team01:03:12.00+00:00:00.00
2. 371 Petr LosmanMasters mužiKerteam01:03:38.00+00:00:26.00
3. 382 Petr VinickýVlciSweep OCR Team01:04:02.00+00:00:50.00
4. 375 Filip PeřinkaVlciSvět Běhu01:06:15.00+00:03:03.00
5. 69 Josef VeberMasters mužiLK Chodov01:06:16.00+00:03:04.00
6. 471 Šimon BeránekVlciPraha Koloděje01:06:22.00+00:03:10.00
7. 311 Petr JanečekVlciŠakal Kbely01:08:13.00+00:05:01.00
8. 124 Vojtěch KrajíčekVlciHrubý styl Vrchlabí01:08:42.00+00:05:30.00
9. 93 Stanislav CibulkaVlciBoll01:09:45.00+00:06:33.00
10. 459 Ivan KestlerMasters mužiNorth czech runners01:10:09.00+00:06:57.00
11. 132 Jan LoulaVlciEndorfin factory01:12:05.00+00:08:53.00
12. 108 Lukáš HůlkaVlciVegan Power01:13:22.00+00:10:10.00
13. 377 Jan RudolfVlciSmržovka01:13:57.00+00:10:45.00
14. 144 Vojtěch OplVlciSTG Sušice01:14:06.00+00:10:54.00
15. 443 Jiří SvobodaVeterániTeam cyklo tremer01:14:19.00+00:11:07.00
16. 334 Lukáš MaršálekVlciPraha 801:14:23.00+00:11:11.00
17. 45 Jan NěmecMasters mužiKolín01:14:39.00+00:11:27.00
18. 42 Pavel LosenskýMasters mužiTJ Sokol Unhošť01:14:42.00+00:11:30.00
19. 362 Ladislav DlabMasters mužiRoztoky01:14:45.00+00:11:33.00
20. 153 Radek RohlicekVlci01:17:11.00+00:13:59.00
21. 360 Radoslav BudajVlciHurrá team01:17:25.00+00:14:13.00
22. 41 Martin LinhartMasters muži01:17:44.00+00:14:32.00
23. 376 Petr PokornýMasters muži01:17:56.00+00:14:44.00
24. 175 Tomáš ZvěřinaMasters mužiMagna team01:18:16.00+00:15:04.00
25. 155 Lukáš RůžičkaVlciRunsport Team01:18:25.00+00:15:13.00
26. 98 Petra DittrichováGazelyKonice01:18:37.00+00:15:25.00
27. 103 Milan EybergerMasters mužiBootcamps01:18:43.00+00:15:31.00
28. 39 Jindřich LhotaMasters mužiLany01:18:57.00+00:15:45.00
29. 168 Vojtěch TůmaVlcipraha01:19:26.00+00:16:14.00
30. 126 Martin KučeraVlciKolín01:19:27.00+00:16:15.00
31. 431 Jan TandlerMasters mužiFree ride team01:19:40.00+00:16:28.00
32. 66 Johana MajerčíkováGazelyF.C. Všetaty01:19:45.00+00:16:33.00
33. 149 Michal PlzakMasters mužiRevnice01:19:55.00+00:16:43.00
34. 406 Daniel MartinezVlci01:20:38.00+00:17:26.00
35. 138 Dušan MejzrMasters mužiVeverky01:20:49.00+00:17:37.00
36. 141 Arnošt NěmecVeterániKolín01:20:55.00+00:17:43.00
37. 150 Jan PohlodekVlciHodkovice nad Mohelkou01:21:18.00+00:18:06.00
38. 316 Pavel KarbulkaMasters mužiŠakal Kbely01:21:49.00+00:18:37.00
39. 55 Tomáš StejskalVlciTJ Sokol Žižkov01:22:00.00+00:18:48.00
40. 363 Michael HronešMasters muži01:22:09.00+00:18:57.00
41. 158 Jan StychVlci01:22:21.00+00:19:09.00
42. 100 Jaroslav DutýVlciSokol Kněžmost01:22:28.00+00:19:16.00
43. 366 Jaroslav JaklVeterániPraha 501:23:00.00+00:19:48.00
44. 137 Jan MedlikVlciNwow Jičín01:23:13.00+00:20:01.00
45. 370 Romana LojkovaGazelyPraha01:23:22.00+00:20:10.00
46. 412 Jakub KynčlVlciFCU01:23:26.00+00:20:14.00
47. 40 Pavla LhotováGazelyLany01:23:29.00+00:20:17.00
48. 117 Jiří KautskýVlciPraha01:24:01.00+00:20:49.00
49. 478 Vlastík RybkaVeterániPraha01:24:10.00+00:20:58.00
50. 110 Tomas JancarekVlci01:24:24.00+00:21:12.00
51. 32 Jiří KotekVlciČeské Budějovice01:24:58.00+00:21:46.00
52. 169 Tomáš UhlířMasters mužiRK Olšina01:25:01.00+00:21:49.00
53. 148 Matěj PlchVlciPeakmachine01:25:06.00+00:21:54.00
54. 89 Jan BoháčVlciR4F01:25:07.00+00:21:55.00
55. 129 Marek LejsekVlci3+01:25:19.00+00:22:07.00
56. 76 Michal WeisVlciTeplice01:25:33.00+00:22:21.00
57. 441 Zuzana FendováGazelyTJ Harant Pecka01:25:37.00+00:22:25.00
58. 19 Klára ChlupsováMasters ženyKolín01:25:38.00+00:22:26.00
59. 105 Radka HaislováGazelyVimperk01:25:55.00+00:22:43.00
60. 139 Michal MikušVlciSKI RUN Čakovice01:26:13.00+00:23:01.00
61. 358 Jan BartošVlciBeAst shapes01:26:58.00+00:23:46.00
62. 106 Jan HolzbauerMasters muži01:27:06.00+00:23:54.00
63. 171 Marcela VečerkováGazelyVeverky01:27:55.00+00:24:43.00
64. 359 Petr BenešVlciPraha01:28:00.00+00:24:48.00
65. 357 Michal AdamecVlci01:28:00.00+00:24:48.00
66. 9 Jaroslav GregorLegendy mužiBěchovice01:28:14.00+00:25:02.00
67. 49 Martin PospíšilVlci01:28:31.00+00:25:19.00
68. 88 Martin BobysudMasters muži01:29:02.00+00:25:50.00
69. 164 Libor ŠtrauchMasters mužiModřišice01:29:07.00+00:25:55.00
70. 373 Tereza PálkováGazelyVčelín01:29:23.00+00:26:11.00
71. 454 Ivana PoláčkováGazelyPraha01:29:31.00+00:26:19.00
72. 346 Martin RosenbaumMasters mužiJindřichovice pod Smrkem01:29:58.00+00:26:46.00
73. 123 Stanislav KováčikVlciŠemeňáci01:30:16.00+00:27:04.00
74. 84 Petr BeierMasters mužiBěhej Poděbrady01:30:31.00+00:27:19.00
75. 468 Jan NedbalMasters mužiKrhanice01:30:41.00+00:27:29.00
76. 361 Josef ČadilVlciLaufteam Kněžmost01:30:43.00+00:27:31.00
77. 114 Jiří JurekVlci01:30:45.00+00:27:33.00
78. 57 Jan StreichsbierMasters mužiBrandýs nad Labem01:30:54.00+00:27:42.00
79. 53 Martin ŘedinaVlciLíšnice01:30:58.00+00:27:46.00
80. 440 Lucie JampílkováMasters ženyL+Lteam01:31:32.00+00:28:20.00
81. 364 Klára HrubáGazelyVelké Popovice01:32:12.00+00:29:00.00
82. 8 Kristýna FryšováMasters ženyPraha01:32:14.00+00:29:02.00
83. 96 Daniel De PenaVlciPfeizer01:32:38.00+00:29:26.00
84. 102 Emile EtaméVlci01:32:47.00+00:29:35.00
85. 481 Boris ŠenkyříkVlciT.C.Westend01:32:52.00+00:29:40.00
86. 482 Josef PřibylVlciPraha01:32:52.00+00:29:40.00
87. 410 Zuzana ČernáVeteránkyHořice01:32:56.00+00:29:44.00
88. 95 Miroslav CzernekVlciMěšice01:33:30.00+00:30:18.00
89. 378 Václav ŘezáčVlciPříbram01:33:32.00+00:30:20.00
90. 172 Lukáš VránekVlci01:33:45.00+00:30:33.00
91. 118 Siri Jodha KhalsaLegendy mužiVlkov (Dobřeň)01:34:08.00+00:30:56.00
92. 20 Miloš ChvátalVlci01:34:18.00+00:31:06.00
93. 136 Denisa MaudrováGazelyČeská Lípa01:34:29.00+00:31:17.00
94. 160 Daniel SucheniaMasters mužiKat Cross01:35:07.00+00:31:55.00
95. 122 Věra KoťátkováMasters ženy01:35:13.00+00:32:01.00
96. 63 Jiří ŠvecLegendy mužiBěhej Poděbrady01:36:53.00+00:33:41.00
97. 131 David LoudaVlci01:37:13.00+00:34:01.00
98. 33 Markéta KovářováGazely01:37:13.00+00:34:01.00
99. 197 Jan GrofVlciModřišice-Podháj01:38:40.00+00:35:28.00
100. 367 Vladimír KáraVeterániPatřín01:39:05.00+00:35:53.00
101. 368 Eva KollertováGazelyMT Nové Město nad Metují01:39:05.00+00:35:53.00
102. 27 Alena JurčekováGazelyHodonín01:39:10.00+00:35:58.00
103. 64 Milan TuhovčákMasters mužiSRTG Čelákovice01:39:37.00+00:36:25.00
104. 37 Jiří KubíkMasters mužiMorfeovy menisky01:39:46.00+00:36:34.00
105. 128 Tomáš KunzVlciPraha01:39:55.00+00:36:43.00
106. 170 Renata ValentováMasters ženyNMS Sensemakers01:41:56.00+00:38:44.00
107. 142 Jaroslav NevrklaMasters mužiNehvizdy01:42:43.00+00:39:31.00
108. 36 Julien KrekelsVlciPraha01:42:54.00+00:39:42.00
109. 1 Tomáš AsníkVlciTTEH runners01:43:02.00+00:39:50.00
110. 379 Martina SedláčkováMasters ženyMilovice01:43:10.00+00:39:58.00
111. 369 Eva KostyšynováMasters ženyRun4run Náchod01:43:25.00+00:40:13.00
112. 156 Veronika SchwagerováGazelySněží01:45:41.00+00:42:29.00
113. 116 Zdeněk KaminskiMasters mužiPORPR01:45:41.00+00:42:29.00
114. 92 Barbora BryksíMasters ženyBKL Machov01:46:40.00+00:43:28.00
115. 130 Monika LohováGazelyŠneci v běhu01:47:08.00+00:43:56.00
116. 7 Kateřina FischerováGazelyŠakal Kbely01:47:34.00+00:44:22.00
117. 31 Martin KoldovskýMasters mužiZeleneč01:48:18.00+00:45:06.00
118. 90 Miriam BoľováVeteránkyŽilina01:48:23.00+00:45:11.00
119. 113 ČMELÍKOVÁ JOLANAVeteránkyMattini Free Run Liberec01:48:53.00+00:45:41.00
120. 374 Martin PelcVlciMladá Boleslav01:48:58.00+00:45:46.00
121. 173 Jana VykoukováGazelyLouny01:48:58.00+00:45:46.00
122. 104 Markéta FišerováMasters ženy01:48:58.00+00:45:46.00
123. 165 Michal ŠvábMasters muži01:48:59.00+00:45:47.00
124. 87 Karolína BistraninováGazelyPchery01:49:06.00+00:45:54.00
125. 109 Martin HusákMasters mužiPraha 401:50:35.00+00:47:23.00
126. 51 Jana RamesovaMasters ženyRudna01:51:05.00+00:47:53.00
127. 380 Jan ŠimlVeterániNovis TK Praha01:51:06.00+00:47:54.00
128. 226 Adam OndráčekVlciBrittany Lawyers01:51:51.00+00:48:39.00
129. 115 Linda KajzarováGazely01:51:52.00+00:48:40.00
130. 405 Kata MáthéMasters ženy01:52:29.00+00:49:17.00
131. 71 Milan ZápotockýLegendy mužiM&M z Polabí01:54:06.00+00:50:54.00
132. 140 Ladislav MoravecVlciKladno01:54:15.00+00:51:03.00
133. 161 Josef SvozilíkLegendy mužičeský běžecký klub / Praha01:54:24.00+00:51:12.00
134. 146 Petra PinkováGazelyUnhošť01:55:33.00+00:52:21.00
135. 101 Jaroslav EichingerVlci01:55:41.00+00:52:29.00
136. 107 Dagmar HUDECOVÁMasters ženyAKAZA Žilina01:57:04.00+00:53:52.00
137. 16 David HřivnaMasters muži01:58:26.00+00:55:14.00
138. 85 Jana BělockáMasters ženyMattoniFreeRun Liberec01:59:15.00+00:56:03.00
139. 97 Šárka DědkováVeteránkyMattoniFree Run Liberec02:06:54.00+01:03:42.00
140. 159 Barbora SuchaGazely02:06:55.00+01:03:43.00
141. 44 Robert MarunaMasters mužiPraha -Vršovice02:07:20.00+01:04:08.00
142. 127 Jana KučerováLegendy ženyčeský běžecký klub / Praha02:11:50.00+01:08:38.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: