Kros Sázava

15.6.2019 10:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: Zataženo i slunečno, dusno přes 30 stupňů Celsia, sucho, bez deště
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
297 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Dlouhá trasa cca 15km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 21 Matěj JakoubekVlciSilvini Madshus team01:13:36.00+00:00:00.00
2. 69 Josef VeberMasters mužiLK Chodov01:14:23.00+00:00:47.00
3. 153 Pavel ŠebekVlciPraha01:15:35.00+00:01:59.00
4. 309 Martin KrupičkaVlciIron Sport ELPO01:17:00.00+00:03:24.00
5. 138 Ondřej PangrácMasters mužiMatfyz Praha01:17:35.00+00:03:59.00
6. 45 Jan NěmecMasters mužiKolín01:19:26.00+00:05:50.00
7. 90 Stanislav CibulkaVlciBoll01:20:22.00+00:06:46.00
8. 42 Pavel LosenskýMasters mužiTJ Sokol Unhošť01:20:48.00+00:07:12.00
9. 359 Magda HorkáGazely01:20:59.00+00:07:23.00
10. 295 Zdeněk BeckMasters mužiNo Limit01:22:45.00+00:09:09.00
11. 117 Vojtěch KočíMasters mužiSK BOX Mělník01:23:35.00+00:09:59.00
12. 129 Petr MalinaVeterániDivišov - Borek01:24:09.00+00:10:33.00
13. 137 David PacholekVlciBKČS01:25:11.00+00:11:35.00
14. 113 Zdeněk KalinaVlciSPORTICUS team01:25:21.00+00:11:45.00
15. 39 Jindřich LhotaMasters mužiLany01:25:34.00+00:11:58.00
16. 41 Martin LinhartMasters muži01:27:07.00+00:13:31.00
17. 72 Milan ZemánekMasters mužiStřimelice01:27:59.00+00:14:23.00
18. 128 Klára MalíkováGazelyHakuna Matata01:28:04.00+00:14:28.00
19. 143 Michal PlzakMasters mužiRevnice01:28:12.00+00:14:36.00
20. 139 David PavlíkVlciŠneci v Běhu01:28:17.00+00:14:41.00
21. 302 Vítězslav GazdaMasters mužiDivišov01:28:54.00+00:15:18.00
22. 347 Pavel DundaVlciAC 186601:29:57.00+00:16:21.00
23. 300 Radoslav BudajVlciHurrá team01:30:26.00+00:16:50.00
24. 304 Stanislav HošekMasters mužiBuková01:30:30.00+00:16:54.00
25. 156 Jitka ŠulcováMasters ženyMaraton klub Kladno01:30:45.00+00:17:09.00
26. 368 István SzondaMasters mužiSokol Libeň01:30:53.00+00:17:17.00
27. 305 Michael HronešMasters muži01:31:01.00+00:17:25.00
28. 114 Kateřina KantorováMasters ženyBK Čvacht01:31:15.00+00:17:39.00
29. 299 Jan BoháčVlciR4F01:31:45.00+00:18:09.00
30. 149 Kamila SkalinováMasters ženySK BABICE01:32:00.00+00:18:24.00
31. 154 Lukáš ŠtellaVlciPraha01:32:04.00+00:18:28.00
32. 115 Jiří KautskýVlciOK Sparta Praha01:32:18.00+00:18:42.00
33. 142 Daniel PicekMasters mužiSokol Vlkava01:32:24.00+00:18:48.00
34. 348 Jiří KadlecVlciPraha01:32:28.00+00:18:52.00
35. 132 Dušan MejzrMasters mužiVeverky01:32:33.00+00:18:57.00
36. 147 Ivo ProcházkaMasters mužiPraha01:33:41.00+00:20:05.00
37. 315 Lukáš VeselýVlciVestec01:33:56.00+00:20:20.00
38. 162 Zdenek VendlVlciPoděbrady01:33:58.00+00:20:22.00
39. 111 Michal JelinekMasters mužiPraha 601:34:18.00+00:20:42.00
40. 101 Michal GrešlVlciPraha01:35:05.00+00:21:29.00
41. 307 Petr JelínekVlciLENDY CLUB01:35:38.00+00:22:02.00
42. 130 Jan MarkvartVlciZEWL01:36:27.00+00:22:51.00
43. 40 Pavla LhotováGazelyLany01:36:28.00+00:22:52.00
44. 141 Petr PěnkavaMasters muži01:36:40.00+00:23:04.00
45. 9 Jaroslav GregorLegendy mužiBěchovice01:36:51.00+00:23:15.00
46. 290 Pavel KarbulkaMasters mužiŠakal Kbely01:37:01.00+00:23:25.00
47. 32 Jiří KotekVlciČeské Budějovice01:37:26.00+00:23:50.00
48. 92 Martina ČížkováGazelyPříbram01:38:26.00+00:24:50.00
49. 155 Mirko ŠtěpánekMasters mužiPraha 801:38:28.00+00:24:52.00
50. 67 Michal VajskebrMasters muži01:39:13.00+00:25:37.00
51. 86 Honza BoudnýMasters mužiFF Michle01:39:27.00+00:25:51.00
52. 124 Patryk LipaVlciCieszyn01:39:31.00+00:25:55.00
53. 116 Lucie KnobováGazelyChrášťany01:39:43.00+00:26:07.00
54. 22 Jiří JanáčekVeterániPraha 401:40:04.00+00:26:28.00
55. 161 Marcela VečerkováGazelyVeverky01:40:30.00+00:26:54.00
56. 81 Pavel AbaffyVlci01:40:50.00+00:27:14.00
57. 83 Miroslav BeranVlciLaufaři Lokálního Významu01:40:59.00+00:27:23.00
58. 108 Tomáš HruškaMasters mužiKbelští sokoli01:41:26.00+00:27:50.00
59. 148 Pavel RytychVlciPraha01:42:03.00+00:28:27.00
60. 120 Martin LacinaMasters muži01:42:13.00+00:28:37.00
61. 53 Martin ŘedinaVlciLíšnice01:42:17.00+00:28:41.00
62. 308 Denisa KrocováGazelyLENDY CLUB01:42:17.00+00:28:41.00
63. 297 Petr BenešVlciPraha01:42:46.00+00:29:10.00
64. 55 Tomáš StejskalVlciTJ Sokol Žižkov01:42:56.00+00:29:20.00
65. 76 Michal WeisVlciTeplice01:43:06.00+00:29:30.00
66. 20 Miloš ChvátalVlci01:43:17.00+00:29:41.00
67. 103 Žaneta HavalcováGazelyPraha01:44:34.00+00:30:58.00
68. 49 Martin PospíšilVlci01:45:25.00+00:31:49.00
69. 301 Zuzana ČernáVeteránkyHořice01:45:30.00+00:31:54.00
70. 134 Vladimír NovákVlciKbely01:46:13.00+00:32:37.00
71. 102 Martina HajkovaGazelyKutna Hora01:46:29.00+00:32:53.00
72. 126 Ivana MachováVeteránkyKlatovy01:46:35.00+00:32:59.00
73. 298 Pavel BenýrVeterániMBM Praha01:46:36.00+00:33:00.00
74. 140 Jiří PavlišVlciHumbuk01:46:58.00+00:33:22.00
75. 37 Jiří KubíkMasters mužiMorfeovy menisky01:48:17.00+00:34:41.00
76. 158 Eliška ValáškováGazelyPraha01:48:48.00+00:35:12.00
77. 96 Helena DvořákováGazelyPísek01:48:49.00+00:35:13.00
78. 62 Kamilka VítováMasters ženyŠneci v běhu01:49:28.00+00:35:52.00
79. 110 Radim JandaMasters mužiCrocodile Athletes01:50:28.00+00:36:52.00
80. 121 Anastasia LebedevaGazelyCrocodile Athletes01:50:28.00+00:36:52.00
81. 36 Julien KrekelsVlciPraha01:50:40.00+00:37:04.00
82. 125 Vladimír LysenkoMasters mužiSBTS Praha Holešovice01:51:26.00+00:37:50.00
83. 314 Luboš SadilekMasters mužiSazava01:51:29.00+00:37:53.00
84. 61 Evžen ŠlechtaMasters mužiŠneci v běhu01:51:42.00+00:38:06.00
85. 95 Ivan DvorakMasters mužiPraha01:51:53.00+00:38:17.00
86. 87 Jiří BurianVlciPraha01:52:51.00+00:39:15.00
87. 123 Vladimír LinhartMasters mužiŠneci v běhu01:53:08.00+00:39:32.00
88. 64 Milan TuhovčákMasters mužiSRTG Čelákovice01:53:20.00+00:39:44.00
89. 93 Kateřina ČumpelováGazelyBC Nová trojka01:53:28.00+00:39:52.00
90. 144 Veronika PočtováGazely01:53:29.00+00:39:53.00
91. 135 Ewelina NowakowskaGazelyOwczary01:53:41.00+00:40:05.00
92. 85 Petr BláhaMasters mužiČeský běžecký klub01:53:48.00+00:40:12.00
93. 157 Luboš ŠvihelVeteráni01:55:06.00+00:41:30.00
94. 7 Kateřina FischerováGazelyŠakal Kbely01:55:11.00+00:41:35.00
95. 1 Tomáš AsníkVlciTTEH runners01:55:19.00+00:41:43.00
96. 146 Jitka PolívkováMasters ženyPraha 401:55:30.00+00:41:54.00
97. 27 Alena JurčekováGazelyHodonín01:55:31.00+00:41:55.00
98. 104 Jan HazlbauerVlciUkradený Širáci01:55:51.00+00:42:15.00
99. 82 Ondřej BelicaVlci01:56:10.00+00:42:34.00
100. 363 Magdalena VančákováVeteránky01:56:10.00+00:42:34.00
101. 136 Marie OndrackovaGazelyPraha01:56:51.00+00:43:15.00
102. 8 Kristýna FryšováMasters ženyPraha01:57:20.00+00:43:44.00
103. 160 Dominika VašíčkováGazelyŠneci v běhu01:57:26.00+00:43:50.00
104. 127 Petr MakovičkaVlciTřebíč01:57:50.00+00:44:14.00
105. 312 Lenka PleškováMasters ženyHodkovičky01:58:15.00+00:44:39.00
106. 346 Ivan KrálíkVeterániKolín02:02:18.00+00:48:42.00
107. 100 Zdeněk FrancVlciHusmen02:04:01.00+00:50:25.00
108. 109 Jan HusaVlciHusmen02:04:01.00+00:50:25.00
109. 152 Rita ŠafránkováMasters ženySki&run Čakovice02:04:24.00+00:50:48.00
110. 66 Johana MajerčíkováGazelyF.C. Všetaty02:04:52.00+00:51:16.00
111. 84 Jiří BervidVlci02:05:23.00+00:51:47.00
112. 51 Jana RamesovaMasters ženyRudna02:05:29.00+00:51:53.00
113. 151 Honza StankoMasters muži02:05:40.00+00:52:04.00
114. 313 Jarmila PosledníLegendy ženy02:07:02.00+00:53:26.00
115. 63 Jiří ŠvecLegendy mužiBěhej Poděbrady02:08:33.00+00:54:57.00
116. 31 Martin KoldovskýMasters mužiZeleneč02:08:40.00+00:55:04.00
117. 71 Milan ZápotockýLegendy mužiM&M z Polabí02:09:06.00+00:55:30.00
118. 145 Jan PolívkaVlciPraha 402:12:32.00+00:58:56.00
119. 353 Alena ZbožínkováGazely02:15:28.00+01:01:52.00
120. 354 Lucie ŠimánováGazely02:15:29.00+01:01:53.00
121. 164 Petra Emilie VotočkováGazelyGigathlon Czech Republic02:17:45.00+01:04:09.00
122. 60 Eva ŠizlingováMasters ženyVysoká Lhota02:17:50.00+01:04:14.00
123. 88 Anna CervanováGazelyANAVI tým02:19:33.00+01:05:57.00
124. 89 Iva CervanováGazelyANAVI tým02:19:39.00+01:06:03.00
125. 14 Milan HlavaLegendy mužiPraha 402:19:51.00+01:06:15.00
126. 311 Martina NovákováVeteránkySlavia Žižkov - Voláč02:25:57.00+01:12:21.00
127. 122 Veronika LelitoGazelyPraha 602:27:37.00+01:14:01.00
128. 150 Ivo SladkýVeterániMořina02:31:47.00+01:18:11.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: