Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

15.6.2019 10:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: Zataženo i slunečno, dusno přes 30 stupňů Celsia, sucho, bez deště
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
297 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Krátká trasa cca 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 177 Dušan ErbsMasters mužiAC Pardubice00:43:23.00+00:00:00.00
2. 355 Tomáš KrupičkaVlciNutristar ironsport00:43:28.00+00:00:05.00
3. 34 Vítězslav KrálMasters mužiRysy00:43:57.00+00:00:34.00
4. 4 Jindřich BorovskýVlci00:45:01.00+00:01:38.00
5. 317 Richard BarcalVlcidos amigos00:46:54.00+00:03:31.00
6. 222 Josef VodičkaVlciTJ Zentiva00:47:11.00+00:03:48.00
7. 59 Jan ŠeděnkaVlciKoně, dobrý koně!!!00:48:51.00+00:05:28.00
8. 29 Jan KalitaMasters mužiŠakal - Kbely, Praha00:48:54.00+00:05:31.00
9. 11 Matúš HazuchaVlciVlachy vertical00:50:01.00+00:06:38.00
10. 219 Jiří UrbánekVlci00:50:37.00+00:07:14.00
11. 54 Jakub SládekVlci00:50:45.00+00:07:22.00
12. 166 Milan BártůMasters mužiPraha Roztyly00:51:10.00+00:07:47.00
13. 227 Jiří AdamecVeterániČMZRB00:51:19.00+00:07:56.00
14. 325 Čestmír JavůrekVeterániCEJA / Slatiňany00:52:36.00+00:09:13.00
15. 334 Radek ZvěřinaVlciBojetice00:52:44.00+00:09:21.00
16. 331 Tomáš PolitzerVlciEndorfinové fretky00:52:54.00+00:09:31.00
17. 43 Miroslav MajercikVlciF.C. Vsetaty00:53:05.00+00:09:42.00
18. 167 Petr BeierMasters mužiBěhej Poděbrady00:53:57.00+00:10:34.00
19. 172 Pavel DlabačMasters mužiBarrandov00:54:23.00+00:11:00.00
20. 321 Petr EnglišVlciPraha00:54:47.00+00:11:24.00
21. 330 Petr MichalVlciChuck00:54:54.00+00:11:31.00
22. 193 Martin MalečekVlciKamenný Most00:55:31.00+00:12:08.00
23. 203 Moravec PetrVlciPraha00:56:01.00+00:12:38.00
24. 245 Robert WágnerMasters mužiČMZRB00:56:55.00+00:13:32.00
25. 240 Vilém ŘehákVlciČMZRB00:57:21.00+00:13:58.00
26. 235 Petr KrupaMasters mužiČMZRB00:58:30.00+00:15:07.00
27. 229 Roman ČernýVeterániČMZRB00:58:31.00+00:15:08.00
28. 47 Marek PavlicaVlciPraha00:59:53.00+00:16:30.00
29. 195 Aleš MatušíkVlciMilovice01:00:01.00+00:16:38.00
30. 200 Roman OulickýVeterániČernošice01:01:16.00+00:17:53.00
31. 171 Milan ČervenkaVeterániPardubice01:01:33.00+00:18:10.00
32. 233 Jiří JirásekVeterániČMZRB01:01:54.00+00:18:31.00
33. 208 Tomáš SehnalVeterániBěhej Poděbrady01:04:05.00+00:20:42.00
34. 231 Martin GašaMasters mužiČMZRB01:04:14.00+00:20:51.00
35. 333 Tomáš VrchotaMasters mužiBuštěhrad01:04:26.00+00:21:03.00
36. 320 Pavel DundaMasters mužiAC 186601:05:15.00+00:21:52.00
37. 185 Michal KůtaMasters mužiRyba Team01:05:31.00+00:22:08.00
38. 68 Jakub ValentaMasters muži01:05:35.00+00:22:12.00
39. 75 Peter PavlovičVlciPraha-Košice01:05:36.00+00:22:13.00
40. 230 Jakub EliášVlciČMZRB01:08:33.00+00:25:10.00
41. 238 Michal PlutaMasters mužiČMZRB01:08:33.00+00:25:10.00
42. 194 Jiří MalinaVeterániPraha dcm01:09:01.00+00:25:38.00
43. 201 LUIGI PAGLIACCIMasters mužiPRAHA 101:09:37.00+00:26:14.00
44. 202 SIMONE PAGLIACCIVlciPRAHA 101:09:37.00+00:26:14.00
45. 242 Ivo ŠkrabalVeterániČMZRB01:09:49.00+00:26:26.00
46. 183 Vít JirásekMasters mužiFBK Kobylisy01:10:25.00+00:27:02.00
47. 216 Jan ŠtěpánekMasters mužiSázava01:10:30.00+00:27:07.00
48. 329 Jan MenglerVlci01:11:59.00+00:28:36.00
49. 328 Miloš MašekVlciKladno01:12:05.00+00:28:42.00
50. 360 Hugo ŠizlinkVlciČerčany01:12:44.00+00:29:21.00
51. 206 Martin RadaVlciSezimovo Ústí01:13:29.00+00:30:06.00
52. 285 Robert FischerVlciŠakal Kbely01:14:57.00+00:31:34.00
53. 211 Vlastimil StrakaMasters mužiKB Kapslovna01:16:45.00+00:33:22.00
54. 246 Petr ZnamenáčekVeterániČMZRB01:22:24.00+00:39:01.00
55. 241 Pavel ŠimonMasters mužiČMZRB01:22:24.00+00:39:01.00
56. 220 Filip VáchalMasters mužiSOD Oleško01:28:16.00+00:44:53.00
57. 276 Martin FlohrMasters mužiŠakal Kbely02:37:50.00+01:54:27.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: