Kros Sázava

15.6.2019 10:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: Zataženo i slunečno, dusno přes 30 stupňů Celsia, sucho, bez deště
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
297 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Krátká trasa cca 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 177 Dušan ErbsMasters mužiAC Pardubice00:43:23.00+00:00:00.00
2. 355 Tomáš KrupičkaVlciNutristar ironsport00:43:28.00+00:00:05.00
3. 34 Vítězslav KrálMasters mužiRysy00:43:57.00+00:00:34.00
4. 4 Jindřich BorovskýVlci00:45:01.00+00:01:38.00
5. 317 Richard BarcalVlcidos amigos00:46:54.00+00:03:31.00
6. 222 Josef VodičkaVlciTJ Zentiva00:47:11.00+00:03:48.00
7. 59 Jan ŠeděnkaVlciKoně, dobrý koně!!!00:48:51.00+00:05:28.00
8. 29 Jan KalitaMasters mužiŠakal - Kbely, Praha00:48:54.00+00:05:31.00
9. 11 Matúš HazuchaVlciVlachy vertical00:50:01.00+00:06:38.00
10. 219 Jiří UrbánekVlci00:50:37.00+00:07:14.00
11. 54 Jakub SládekVlci00:50:45.00+00:07:22.00
12. 166 Milan BártůMasters mužiPraha Roztyly00:51:10.00+00:07:47.00
13. 227 Jiří AdamecVeterániČMZRB00:51:19.00+00:07:56.00
14. 325 Čestmír JavůrekVeterániCEJA / Slatiňany00:52:36.00+00:09:13.00
15. 334 Radek ZvěřinaVlciBojetice00:52:44.00+00:09:21.00
16. 331 Tomáš PolitzerVlciEndorfinové fretky00:52:54.00+00:09:31.00
17. 12 Renata HejhalováGazelyTJ Sokol Unhošť00:52:58.00+00:09:35.00
18. 43 Miroslav MajercikVlciF.C. Vsetaty00:53:05.00+00:09:42.00
19. 332 Lenka SkrbkováGazelySokol Železný Brod00:53:35.00+00:10:12.00
20. 167 Petr BeierMasters mužiBěhej Poděbrady00:53:57.00+00:10:34.00
21. 172 Pavel DlabačMasters mužiBarrandov00:54:23.00+00:11:00.00
22. 321 Petr EnglišVlciPraha00:54:47.00+00:11:24.00
23. 330 Petr MichalVlciChuck00:54:54.00+00:11:31.00
24. 193 Martin MalečekVlciKamenný Most00:55:31.00+00:12:08.00
25. 203 Moravec PetrVlciPraha00:56:01.00+00:12:38.00
26. 15 Michaela HorákováGazely00:56:29.00+00:13:06.00
27. 323 Karolina HanzalováGazelyPraha 1600:56:42.00+00:13:19.00
28. 228 Jana BurianováMasters ženyČMZRB00:56:46.00+00:13:23.00
29. 245 Robert WágnerMasters mužiČMZRB00:56:55.00+00:13:32.00
30. 240 Vilém ŘehákVlciČMZRB00:57:21.00+00:13:58.00
31. 319 Markéta CibulkováGazelyBOLL00:58:13.00+00:14:50.00
32. 235 Petr KrupaMasters mužiČMZRB00:58:30.00+00:15:07.00
33. 229 Roman ČernýVeterániČMZRB00:58:31.00+00:15:08.00
34. 316 Anna ŠafářováGazelyR4F00:58:34.00+00:15:11.00
35. 226 Zdenka WaciakowskiMasters ženyVeltrusy00:58:47.00+00:15:24.00
36. 205 Sandra PrymusováGazely00:59:02.00+00:15:39.00
37. 214 Eva ŠilerováGazelyBěhej Poděbrady00:59:43.00+00:16:20.00
38. 47 Marek PavlicaVlciPraha00:59:53.00+00:16:30.00
39. 195 Aleš MatušíkVlciMilovice01:00:01.00+00:16:38.00
40. 236 Marie LafantováGazelyČMZRB01:00:20.00+00:16:57.00
41. 200 Roman OulickýVeterániČernošice01:01:16.00+00:17:53.00
42. 178 Zuzana GavlasovaGazely01:01:19.00+00:17:56.00
43. 191 Ivana MachatkováMasters ženyPraha01:01:21.00+00:17:58.00
44. 171 Milan ČervenkaVeterániPardubice01:01:33.00+00:18:10.00
45. 233 Jiří JirásekVeterániČMZRB01:01:54.00+00:18:31.00
46. 217 Jitka ŠtudentováGazely01:02:28.00+00:19:05.00
47. 326 Jaroslava KopeckáVeteránkyPraha 901:03:24.00+00:20:01.00
48. 170 Lucie BudínováGazelyPraha01:03:33.00+00:20:10.00
49. 208 Tomáš SehnalVeterániBěhej Poděbrady01:04:05.00+00:20:42.00
50. 324 Barbora HrubáGazelyVelké Popovice01:04:12.00+00:20:49.00
51. 231 Martin GašaMasters mužiČMZRB01:04:14.00+00:20:51.00
52. 73 Michaela KarbanovaMasters ženyŠneci v běhu01:04:22.00+00:20:59.00
53. 333 Tomáš VrchotaMasters mužiBuštěhrad01:04:26.00+00:21:03.00
54. 320 Pavel DundaMasters mužiAC 186601:05:15.00+00:21:52.00
55. 65 Dana TuhovčákováMasters ženy01:05:25.00+00:22:02.00
56. 185 Michal KůtaMasters mužiRyba Team01:05:31.00+00:22:08.00
57. 281 Lenka ValentováGazelyŠakal Kbely01:05:32.00+00:22:09.00
58. 68 Jakub ValentaMasters muži01:05:35.00+00:22:12.00
59. 75 Peter PavlovičVlciPraha-Košice01:05:36.00+00:22:13.00
60. 181 Dana JanůMasters ženyŠtěchovice01:05:37.00+00:22:14.00
61. 3 Jana BednářováGazelyKralupRun01:05:46.00+00:22:23.00
62. 213 Jiřina ŠalandováMasters ženyPraha01:06:36.00+00:23:13.00
63. 209 Karolína SlapničkováGazelyPraha01:06:39.00+00:23:16.00
64. 230 Jakub EliášVlciČMZRB01:08:33.00+00:25:10.00
65. 238 Michal PlutaMasters mužiČMZRB01:08:33.00+00:25:10.00
66. 194 Jiří MalinaVeterániPraha dcm01:09:01.00+00:25:38.00
67. 215 Radka ŠnokhousováGazelyPraha01:09:27.00+00:26:04.00
68. 201 LUIGI PAGLIACCIMasters mužiPRAHA 101:09:37.00+00:26:14.00
69. 202 SIMONE PAGLIACCIVlciPRAHA 101:09:37.00+00:26:14.00
70. 242 Ivo ŠkrabalVeterániČMZRB01:09:49.00+00:26:26.00
71. 280 Anna RezkovaGazelyŠakal Kbely01:10:19.00+00:26:56.00
72. 183 Vít JirásekMasters mužiFBK Kobylisy01:10:25.00+00:27:02.00
73. 216 Jan ŠtěpánekMasters mužiSázava01:10:30.00+00:27:07.00
74. 318 Zuzana BenešováGazelyPraha01:10:36.00+00:27:13.00
75. 192 Petra MakovičkováGazelyTřebíč01:10:41.00+00:27:18.00
76. 169 Štěpánka BrabcováGazelyBrutální princezny01:10:49.00+00:27:26.00
77. 173 Jana DlabačováGazelyBarrandov01:10:59.00+00:27:36.00
78. 329 Jan MenglerVlci01:11:59.00+00:28:36.00
79. 328 Miloš MašekVlciKladno01:12:05.00+00:28:42.00
80. 23 Zuzana JanatováMasters ženyBCHD01:12:40.00+00:29:17.00
81. 360 Hugo ŠizlinkVlciČerčany01:12:44.00+00:29:21.00
82. 190 Romana LORENCOVÁ BLÁHOVÁMasters ženyPraha01:12:57.00+00:29:34.00
83. 186 Lucie LangerovaGazelyPraha 401:13:14.00+00:29:51.00
84. 179 Ivana HájkováGazelySezimovo Ústí01:13:28.00+00:30:05.00
85. 206 Martin RadaVlciSezimovo Ústí01:13:29.00+00:30:06.00
86. 244 Martina Vítová BrixiováMasters ženyČMZRB01:14:08.00+00:30:45.00
87. 225 Martina VyskočilováMasters ženyKutná Hora01:14:10.00+00:30:47.00
88. 285 Robert FischerVlciŠakal Kbely01:14:57.00+00:31:34.00
89. 322 Markéta HájkováGazelyLiberec01:15:43.00+00:32:20.00
90. 211 Vlastimil StrakaMasters mužiKB Kapslovna01:16:45.00+00:33:22.00
91. 361 Martina KubínováGazelyMorfeovy menisky01:17:11.00+00:33:48.00
92. 28 Milena JurigováGazelyRunning Lions01:17:45.00+00:34:22.00
93. 234 Markéta KořínkováMasters ženyČMZRB01:18:05.00+00:34:42.00
94. 70 Marcela ZápotockáVeteránkyM&M z Polabí01:18:09.00+00:34:46.00
95. 196 Hana MatušíkováGazelyMilovice01:18:31.00+00:35:08.00
96. 232 Renata JakubůvMasters ženyČMZRB01:18:38.00+00:35:15.00
97. 210 Anna StádníkováGazelyŠneci v běhu01:20:22.00+00:36:59.00
98. 168 Monika BokšováGazely01:21:33.00+00:38:10.00
99. 246 Petr ZnamenáčekVeterániČMZRB01:22:24.00+00:39:01.00
100. 241 Pavel ŠimonMasters mužiČMZRB01:22:24.00+00:39:01.00
101. 223 Vendula VodičkováGazelypraha 401:27:48.00+00:44:25.00
102. 165 Dagmar AubrechtováVeteránkyDolní Břežany01:27:48.00+00:44:25.00
103. 220 Filip VáchalMasters mužiSOD Oleško01:28:16.00+00:44:53.00
104. 207 Michaela ReichlováGazelyPraha01:33:18.00+00:49:55.00
105. 358 Jitka CibulkováMasters ženy01:33:18.00+00:49:55.00
106. 221 Miluše VejdělkováMasters ženySOD Oleško01:42:50.00+00:59:27.00
107. 276 Martin FlohrMasters mužiŠakal Kbely02:37:50.00+01:54:27.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: