Koko(řínský) kros

21.9.2019 11:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Mšeno, koupaliště
Podmínky: sucho, slunečno, 15 stupňů celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
311 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Děti, Hobby 4km, Dlouhá celkově, Dlouhá kategorie, Dlouhá - děti - hobby

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Dlouhá trasa cca 15km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 389 Martin PávekVlciPraha01:12:17.00+00:00:00.00
2. 156 Pavel ŠebekVlciPraha01:13:03.00+00:00:46.00
3. 127 Václav MalinskýVlciNalehko.com Liberec01:13:16.00+00:00:59.00
4. 95 Luboš FáberaVlci01:13:33.00+00:01:16.00
5. 139 Filip PeřinkaVlciTTT/Svět Běhu01:14:22.00+00:02:05.00
6. 69 Josef VeberMasters mužiLK Chodov01:14:29.00+00:02:12.00
7. 45 Jan NěmecMasters mužiKolín01:15:54.00+00:03:37.00
8. 199 Lukáš KubátVlciVrchlabí01:16:18.00+00:04:01.00
9. 21 Matěj JakoubekVlciSilvini Madshus team01:16:45.00+00:04:28.00
10. 153 Jiří SvobodaVeterániTeam CykloTrener01:17:47.00+00:05:30.00
11. 319 Martin KaulerMasters mužiTJ Sokol Mšeno01:17:59.00+00:05:42.00
12. 126 Petr MalinaVeterániDivišov - Borek01:18:10.00+00:05:53.00
13. 39 Jindřich LhotaMasters mužiLany01:18:49.00+00:06:32.00
14. 42 Pavel LosenskýMasters mužiTJ Sokol Unhošť01:18:56.00+00:06:39.00
15. 151 Maxim SemenchukovVlciRunning Cheff01:19:13.00+00:06:56.00
16. 142 Matouš PištoraVlciPraha 601:19:41.00+00:07:24.00
17. 96 Luboš FajglMasters mužiSokol Cítov01:20:50.00+00:08:33.00
18. 145 Petr PokornýMasters mužiPraha01:21:04.00+00:08:47.00
19. 150 Ondrej RuttkayVlci01:21:21.00+00:09:04.00
20. 310 Jakub LoudaVlciSSK Ujezd nad lesy01:23:19.00+00:11:02.00
21. 110 Jiří KautskýVlciOK Sparta Praha01:23:27.00+00:11:10.00
22. 400 Jiří BlahutVlciSlavkov01:23:42.00+00:11:25.00
23. 119 Martin KučeraVlciKolín01:25:03.00+00:12:46.00
24. 80 Jan BlahutVeterániOpava01:25:11.00+00:12:54.00
25. 311 Martin LoudaVeterániKlánovice forest01:25:30.00+00:13:13.00
26. 167 Zdenek VendlVlciPoděbrady01:25:34.00+00:13:17.00
27. 404 Tomáš PolitzerVlci01:25:43.00+00:13:26.00
28. 81 Barbora BlahutováGazelyOpava01:25:52.00+00:13:35.00
29. 130 Jan MiznerVlciPraha01:26:01.00+00:13:44.00
30. 133 Arnošt NěmecVeteráni01:26:11.00+00:13:54.00
31. 104 Petr JelínekVlciLENDY CLUB01:27:27.00+00:15:10.00
32. 85 Radoslav BudajVlciHurrá team01:27:41.00+00:15:24.00
33. 99 Michael HronešMasters mužiPevnost Josefov01:27:58.00+00:15:41.00
34. 376 Jana VrlováMasters ženy01:28:06.00+00:15:49.00
35. 88 Martin ČížekMasters mužiPraha Řepy01:28:38.00+00:16:21.00
36. 308 Vít JoachymstálVlciZajKo Team01:28:45.00+00:16:28.00
37. 416 István SzondaMasters mužiSokol Praha Libeň01:29:03.00+00:16:46.00
38. 138 Petr PěnkavaMasters mužiDrnek01:29:06.00+00:16:49.00
39. 147 Lukáš RolincVlciPraha01:29:08.00+00:16:51.00
40. 40 Pavla LhotováGazelyLany01:29:19.00+00:17:02.00
41. 154 Petr SzeteiVlci01:29:39.00+00:17:22.00
42. 116 Tomáš KubátVlciVrchlabí01:29:44.00+00:17:27.00
43. 160 Jitka ŠulcováMasters ženyMaraton klub Kladno01:29:46.00+00:17:29.00
44. 22 Jiří JanáčekVeterániPraha 401:30:04.00+00:17:47.00
45. 102 Tomáš JančárekVlci01:30:27.00+00:18:10.00
46. 19 Klára ChlupsováMasters ženyKolín01:33:38.00+00:21:21.00
47. 32 Jiří KotekVlciČeské Budějovice01:33:39.00+00:21:22.00
48. 76 Michal WeisVlciTeplice01:33:47.00+00:21:30.00
49. 120 Martin LacinaMasters mužiPraha01:34:07.00+00:21:50.00
50. 412 Martina JansováGazelyBrno01:34:34.00+00:22:17.00
51. 378 Martin ČochnerVlciPraha 401:35:07.00+00:22:50.00
52. 122 Alžběta LéharováGazelyPardubice01:35:08.00+00:22:51.00
53. 315 Zdeněk KalinaVlciSPORTICUS team01:35:11.00+00:22:54.00
54. 67 Michal VajskebrMasters muži01:35:19.00+00:23:02.00
55. 77 Michael BarášekVlciKladno01:35:44.00+00:23:27.00
56. 170 Petr ZapletalMasters mužiPraha01:35:59.00+00:23:42.00
57. 158 Viktor ŠnajperkMasters mužishimpi_cz01:36:23.00+00:24:06.00
58. 419 Milan PospíšilVlciBrandýs nad Labem01:36:45.00+00:24:28.00
59. 89 Kateřina ČumpelováGazelyBC Nová trojka01:36:48.00+00:24:31.00
60. 136 Michal OulehlaMasters mužiBeroun01:36:59.00+00:24:42.00
61. 49 Martin PospíšilVlci01:38:54.00+00:26:37.00
62. 94 Jaroslav EichingerVlci01:39:39.00+00:27:22.00
63. 93 Ivan DvorakMasters mužiPRAHA 601:41:57.00+00:29:40.00
64. 1 Tomáš AsníkVlciTTEH runners01:42:30.00+00:30:13.00
65. 113 Jaroslava KopeckáVeteránkyPraha 901:42:36.00+00:30:19.00
66. 98 Luboš HolanVlciHorky nad Jizerou01:42:36.00+00:30:19.00
67. 223 Tomáš SlavíkVlci01:42:37.00+00:30:20.00
68. 157 Martin ŠípekMasters mužiGladiator training01:42:45.00+00:30:28.00
69. 27 Alena JurčekováGazelyHodonín01:42:47.00+00:30:30.00
70. 134 Eliška NesvadbováGazelyŽatec01:42:58.00+00:30:41.00
71. 36 Julien KrekelsVlciPraha01:43:28.00+00:31:11.00
72. 53 Martin ŘedinaVlciLíšnice01:43:41.00+00:31:24.00
73. 148 Markéta RozsívalováMasters ženy01:43:58.00+00:31:41.00
74. 114 Denisa KrocováGazelyLENDY CLUB01:44:01.00+00:31:44.00
75. 131 Petra MoravcováMasters ženyRozběháme Litoměřice01:44:13.00+00:31:56.00
76. 314 Zuzana ČernáVeteránkyHořice01:44:34.00+00:32:17.00
77. 401 Jakub DrahokoupilVlci01:44:51.00+00:32:34.00
78. 33 Markéta KovářováGazely01:45:34.00+00:33:17.00
79. 277 Jan HazlbauerVlciŠakal Kbely01:45:36.00+00:33:19.00
80. 90 Filip DankoVlciLitoměřice01:45:49.00+00:33:32.00
81. 338 Vladimír NovákVlciKbely01:46:01.00+00:33:44.00
82. 9 Jaroslav GregorLegendy mužiBěchovice01:46:10.00+00:33:53.00
83. 37 Jiří KubíkMasters mužiMorfeovy menisky01:46:11.00+00:33:54.00
84. 87 Miroslav CzernekVlciMěšice01:46:28.00+00:34:11.00
85. 8 Kristýna FryšováMasters ženyPraha01:46:31.00+00:34:14.00
86. 25 Jiří JohánekVlciPlzeň01:48:10.00+00:35:53.00
87. 63 Jiří ŠvecLegendy mužiBěhej Poděbrady01:49:26.00+00:37:09.00
88. 112 Daniel KobrleVlciMělník01:50:14.00+00:37:57.00
89. 31 Martin KoldovskýMasters mužiZeleneč01:50:53.00+00:38:36.00
90. 57 Jan StreichsbierMasters mužiBrandýs nad Labem01:50:55.00+00:38:38.00
91. 377 Jiří PánekVeterániValkeřice01:53:29.00+00:41:12.00
92. 144 Veronika PočtováGazelyAdidas Runners Prague01:54:04.00+00:41:47.00
93. 108 Vladimír KáraVeterániAC-PATŘÍN01:57:22.00+00:45:05.00
94. 313 Eva KollertováGazelyNové Město nad Metují01:57:22.00+00:45:05.00
95. 132 Ladislav MoravecVlciKladno01:59:39.00+00:47:22.00
96. 7 Kateřina FischerováGazelyŠakal Kbely02:01:52.00+00:49:35.00
97. 106 Ondřej JochVlciKladno02:02:19.00+00:50:02.00
98. 164 Petr TvarohaMasters mužiTerronští Draci02:07:12.00+00:54:55.00
99. 115 Ála KrumbholzováMasters ženyjinej gang02:08:40.00+00:56:23.00
100. 336 Vlasta SkalickáLegendy ženyPraha02:16:19.00+01:04:02.00
101. 318 Jiří KadlecVlciPraha 602:16:29.00+01:04:12.00
DSQ. 71 Milan ZápotockýLegendy mužiM&M z Polabí01:18:51.00+00:06:34.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Děti, Hobby 4km, Dlouhá celkově, Dlouhá kategorie, Dlouhá - děti - hobby