Kros Bučiny

12.10.2019 11:00

Pořadatel: Gabriela Šírová
Místo: Černé Voděrady, u rybníka při příjezdu do vsi
Podmínky:
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
368 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:Celkové, Kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Krátká trasa cca 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 446 Vladimír BrodskýVeterániJičínští draci00:46:24.00+00:00:00.00
2. 158 Tomáš DoktorVlciPřezletice00:46:32.00+00:00:08.00
3. 34 Vítězslav KrálMasters mužiRysy00:46:50.00+00:00:26.00
4. 325 Dušan ERBSMasters mužiAC Pardubice00:48:05.00+00:01:41.00
5. 181 Antonio LoškoskiVlciRoudnice nad Labem00:50:06.00+00:03:42.00
6. 185 Antonín MaříkVlciTJ Sokol Tri-ski Horní Počernice00:51:11.00+00:04:47.00
7. 300 Marek HanákVlciM+P00:51:58.00+00:05:34.00
8. 29 Jan KalitaMasters mužiŠakal - Kbely, Praha00:52:07.00+00:05:43.00
9. 414 Marek JerieVlciTJ Magla00:52:19.00+00:05:55.00
10. 11 Matúš HazuchaVlciVlachy vertical00:52:19.00+00:05:55.00
11. 59 Jan ŠeděnkaVlciKoně, dobrý koně!!!00:52:31.00+00:06:07.00
12. 315 Pavel PechVlciStřítež00:52:55.00+00:06:31.00
13. 194 Thomas PerrinMasters mužiFox run00:53:09.00+00:06:45.00
14. 312 Karel VraspírMasters mužiJihlava00:53:20.00+00:06:56.00
15. 138 Milan BártůMasters mužiPraha - Roztyly00:54:03.00+00:07:39.00
16. 161 Pavel DundaVlciAC 186600:54:18.00+00:07:54.00
17. 177 Ondřej KošataMasters mužiPraha00:54:23.00+00:07:59.00
18. 313 Marek HybšVlciSRTG Kolín00:54:31.00+00:08:07.00
19. 54 Jakub SládekVlci00:54:56.00+00:08:32.00
20. 323 Michaela LuňáčkováGazelyFortex00:55:03.00+00:08:39.00
21. 311 Tomáš TržilMasters mužiKuničtí Kazbuňdáci00:55:12.00+00:08:48.00
22. 305 Lenka SkrbkováGazelyTJ Sokol Železný Brod00:55:17.00+00:08:53.00
23. 207 Alexandra VajdlováGazelyRoudnice nad Labem00:55:20.00+00:08:56.00
24. 380 Jan HusaVlciHusmen00:55:21.00+00:08:57.00
25. 172 Hana KašákováMasters ženy00:55:27.00+00:09:03.00
26. 30 Robert KařízekMasters mužiRun czech Praha00:55:46.00+00:09:22.00
27. 385 Ondřej ČakrtMasters mužiŠakal Kbely00:56:28.00+00:10:04.00
28. 141 Michal BokšaVlci00:57:25.00+00:11:01.00
29. 200 Petr SkálaVeterániPraha 500:57:39.00+00:11:15.00
30. 447 Jakub MacháčekVlciPraha00:58:29.00+00:12:05.00
31. 144 Lucie BouchalováGazelyBěhej se psem - Praha00:58:31.00+00:12:07.00
32. 193 Robert PavloušekVlciOleška00:59:16.00+00:12:52.00
33. 324 Marek SteigerVlciFortex Moravský Beroun00:59:21.00+00:12:57.00
34. 145 Marek BradaVlciPraha00:59:26.00+00:13:02.00
35. 314 Martin LauerMasters mužiŘíčany00:59:37.00+00:13:13.00
36. 209 Pavel VondrákMasters mužiČeské Budějovice00:59:52.00+00:13:28.00
37. 186 Petr MichalVlciChuck01:00:30.00+00:14:06.00
38. 212 Antonín VydraVlciReal Hagrid CF01:00:50.00+00:14:26.00
39. 166 Radek HavelkaVlciStará Boleslav01:00:55.00+00:14:31.00
40. 156 Pavel DlabačMasters mužiBarrandov01:00:55.00+00:14:31.00
41. 304 Tomáš JakubičkaLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod01:01:01.00+00:14:37.00
42. 124 Petr ŠtemberaVlciElita Vrchlabí01:01:04.00+00:14:40.00
43. 448 Monika ElstnerováGazelyHO Stromovka01:01:08.00+00:14:44.00
44. 318 Pavel VojtaMasters mužiŽižkovský tygři01:01:12.00+00:14:48.00
45. 173 Karel KloudaVeterániBC Hájek01:02:13.00+00:15:49.00
46. 211 Michal VoženílekVlciPardubice01:02:38.00+00:16:14.00
47. 208 Ladislav VedralMasters mužiŘíčany01:03:09.00+00:16:45.00
48. 321 Jaromir SantrucekVlci01:03:15.00+00:16:51.00
49. 404 Iveta SzalaiováVeteránkyKČT Kralupy nad Vltavou01:03:43.00+00:17:19.00
50. 189 Roman OulickýVeterániČernošice01:04:04.00+00:17:40.00
51. 146 Martina BrandejsováMasters ženyPraha01:04:08.00+00:17:44.00
52. 190 SIMONE PAGLIACCIVlciPRAHA 101:04:29.00+00:18:05.00
53. 15 Michaela HorákováGazely01:04:48.00+00:18:24.00
54. 316 Ondřej GabriškaVlciVyžlovka01:05:00.00+00:18:36.00
55. 57 Jan StreichsbierMasters mužiBrandýs nad Labem01:05:04.00+00:18:40.00
56. 180 Tereza LitterovaMasters ženyGolčův Jeníkov01:06:23.00+00:19:59.00
57. 202 Peter sticzay-gromskiVeteráničernošice01:07:02.00+00:20:38.00
58. 153 Milan ČervenkaVeterániTJ Dynamo Pardubice01:07:10.00+00:20:46.00
59. 398 Pavel HájekMasters mužiZvánovice01:07:11.00+00:20:47.00
60. 206 DARINA ŠŤOVÍČKOVÁMasters ženyPRO DOMA STAVEBNINY01:07:23.00+00:20:59.00
61. 136 Monika AndělováMasters ženyOlympia Spartan training KH01:07:46.00+00:21:22.00
62. 390 Anna RezkováGazelyŠakal Kbely01:08:14.00+00:21:50.00
63. 319 Aleš KrálíkLegendy mužiBenešov01:08:16.00+00:21:52.00
64. 90 Tereza JančárkováGazely01:08:21.00+00:21:57.00
65. 320 Lukáš ŠedivýVlci01:08:26.00+00:22:02.00
66. 154 Zdeněk ČihákVlciStarý Kolín01:08:29.00+00:22:05.00
67. 160 Klára DudkováGazelyPraha01:09:02.00+00:22:38.00
68. 184 Jiří MalinaVeterániPraha dcm01:09:05.00+00:22:41.00
69. 43 Miroslav MajercikVlciF.C. Vsetaty01:09:14.00+00:22:50.00
70. 75 Peter PavlovičVlciPraha-Košice01:09:15.00+00:22:51.00
71. 149 Tereza CiprováGazelySpartan Gym01:09:21.00+00:22:57.00
72. 201 Petr SmejkalVlcipeakmachine.cz01:09:23.00+00:22:59.00
73. 197 Eva PlchováGazelypeakmachine.cz01:09:23.00+00:22:59.00
74. 317 Milan FoglVeterániKČT Kralupy nad Vltavou01:09:39.00+00:23:15.00
75. 310 Honza StankoMasters muži01:09:41.00+00:23:17.00
76. 308 Pavel DundaMasters mužiAC 186601:09:49.00+00:23:25.00
77. 303 Lenka PleškováMasters ženyHodkovičky01:10:02.00+00:23:38.00
78. 192 Adéla PavlišováGazely01:10:04.00+00:23:40.00
79. 140 Zuzana BenešováGazelyPraha01:10:05.00+00:23:41.00
80. 298 Hana BenešováGazelyPraha01:10:07.00+00:23:43.00
81. 199 Lucie RozšafnáGazelyPříbram01:10:12.00+00:23:48.00
82. 299 Michal KůtaMasters mužiRyba Team01:10:25.00+00:24:01.00
83. 125 Věra ŠtemberováGazelyjElita Vrchlabí01:10:29.00+00:24:05.00
84. 392 Bronislava ZíkováMasters ženy01:10:42.00+00:24:18.00
85. 65 Dana TuhovčákováMasters ženy01:10:46.00+00:24:22.00
86. 384 Lenka ValentováGazelyŠakal Kbely01:10:54.00+00:24:30.00
87. 183 Jaroslav MachMasters mužiDGP01:11:05.00+00:24:41.00
88. 151 Pavel ČellárVeterániSKI RUN Čakovice01:11:18.00+00:24:54.00
89. 297 Barbora HrubáGazelyVelké Popovice01:11:26.00+00:25:02.00
90. 73 Michaela KarbanovaMasters ženyŠneci v běhu01:11:37.00+00:25:13.00
91. 204 Josef ŠimonekMasters mužiMělník01:11:47.00+00:25:23.00
92. 3 Jana BednářováGazelyKralupRun01:13:12.00+00:26:48.00
93. 48 Alžběta PolišenskáGazelyPraha01:13:23.00+00:26:59.00
94. 143 Monika BokšováGazely01:13:32.00+00:27:08.00
95. 147 Terezie BubováGazely01:13:51.00+00:27:27.00
96. 302 David HavlasVlciPřelouč01:14:59.00+00:28:35.00
97. 289 Katka MrázováMasters ženyPraha 901:16:52.00+00:30:28.00
98. 150 Marcela ČapkováMasters ženyAeskuLab01:16:59.00+00:30:35.00
99. 191 Jiří PavelMasters mužiAeskuLab01:16:59.00+00:30:35.00
100. 23 Zuzana JanatováMasters ženyBCHD01:17:20.00+00:30:56.00
101. 291 Jana OndráčkováMasters ženySKI RUN Čakovice01:17:22.00+00:30:58.00
102. 387 Robert FisherVlciŠakal Kbely01:17:38.00+00:31:14.00
103. 198 Martina RolincováGazelyPraha 601:19:14.00+00:32:50.00
104. 306 Miroslav JanáčekMasters mužiNová Jezná01:20:12.00+00:33:48.00
105. 28 Milena JurigováGazelyRunning Lions01:20:20.00+00:33:56.00
106. 139 Jiří BenešLegendy mužiPraha01:21:06.00+00:34:42.00
107. 167 Lucie HoužvičkováGazely01:21:27.00+00:35:03.00
108. 152 Michaela ČernáMasters ženySKI RUN Čakovice01:21:27.00+00:35:03.00
109. 155 Jiří DitrichVeterániPraha01:21:32.00+00:35:08.00
110. 70 Marcela ZápotockáVeteránkyM&M z Polabí01:22:10.00+00:35:46.00
111. 2 Markéta BajerováGazelyPraha01:23:05.00+00:36:41.00
112. 179 Ondřej KutínVlci01:25:25.00+00:39:01.00
113. 309 Tomáš VrchotaMasters mužiBuštěhrad01:26:02.00+00:39:38.00
114. 157 Jana DlabačováGazelyBarrandov01:26:02.00+00:39:38.00
115. 267 Klára HrubáGazelyVelké Popovice01:28:47.00+00:42:23.00
116. 182 Petra MaderovaMasters ženy01:34:18.00+00:47:54.00
117. 407 David MarekMasters mužiPraha 301:41:54.00+00:55:30.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:Celkové, Kategorie