Běh za újezdskou sovou

11.5.2019 10:00

Pořadatel: ŠSK Újezd nad lesy
Místo: Újezd nad lesy
Podmínky: polojasno až zataženo, 15 stupňů celsia, malé přeháňky, trať suchá
Web závodu: http://www.bezeckenadeje.cz
401 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Muži 5500m - 2 kola

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 492 Martin Olšanmuži A do 39 let včetněRealiz team00:18:23.00+00:00:00.00
2. 381 Miloš Smrčkamuži D 60 let a víceBK Říčany00:19:13.00+00:00:50.00
3. 463 Petr Havelkamuži B 40-49 letEleven run team00:19:23.00+00:01:00.00
4. 364 Jindrich Borovskymuži A do 39 let včetněHradcany00:20:05.00+00:01:42.00
5. 491 Jakub Hanousekmuži A do 39 let včetněPraha 400:20:23.00+00:02:00.00
6. 378 Vladimír Růžičkamuži C 50-59 letÚstí nad Labem00:20:30.00+00:02:07.00
7. 363 Radek Bönischmuži B 40-49 letSokol Říčany00:20:37.00+00:02:14.00
8. 380 Ladislav Semrádmuži C 50-59 letČáslav00:20:45.00+00:02:22.00
9. 376 Thomas Perrinmuži B 40-49 letFox run00:21:05.00+00:02:42.00
10. 384 Ondřej Teplýmuži B 40-49 letHisport Team00:21:48.00+00:03:25.00
11. 462 František Míčekmuži B 40-49 letAC Praha 189000:21:55.00+00:03:32.00
12. 371 Pavel Jungermuži B 40-49 letAtlet Šestajovice/Jirny00:22:13.00+00:03:50.00
13. 385 Libor Vavákmuži C 50-59 letBK Sadská00:22:28.00+00:04:05.00
14. 379 František Sedlákmuži C 50-59 letPivnice Bílý beránek00:22:35.00+00:04:12.00
15. 397 Jan Vacekmuži A do 39 let včetněŠSK Újezd nad Lesy00:22:53.00+00:04:30.00
16. 372 Ivan Minchevmuži D 60 let a víceJUST00:23:01.00+00:04:38.00
17. 487 Karel Kodrmuži B 40-49 letŽuch00:23:07.00+00:04:44.00
18. 473 Radim Žilkamuži A do 39 let včetněŠSK Újezd nad Lesy00:23:13.00+00:04:50.00
19. 362 Michal Augustamuži B 40-49 letSkyhouse00:23:28.00+00:05:05.00
20. 242 Jiří Neumanmuži B 40-49 letKLM Praha00:23:29.00+00:05:06.00
21. 370 Marek Hromadkamuži B 40-49 let00:23:30.00+00:05:07.00
22. 500 Petr Poborskýmuži B 40-49 letEKP Praha00:23:43.00+00:05:20.00
23. 499 Tomáš Kubíčekmuži A do 39 let včetněPraha 800:23:47.00+00:05:24.00
24. 377 František Roubíkmuži D 60 let a víceČerčany00:23:56.00+00:05:33.00
25. 480 Tomáš Oujeskýmuži B 40-49 letOOB Adamov00:24:21.00+00:05:58.00
26. 375 Angelo Perrinmuži A do 39 let včetněFox run00:24:47.00+00:06:24.00
27. 496 Jakub Cejnarmuži A do 39 let včetněSKI RUN Čakovice00:24:49.00+00:06:26.00
28. 489 Tomáš Suchomelmuži C 50-59 letPraha00:25:02.00+00:06:39.00
29. 449 Štěpán Vystrčilmuži B 40-49 letKvětnice00:25:04.00+00:06:41.00
30. 494 Vít Dobiášmuži B 40-49 letXC Racing team00:25:35.00+00:07:12.00
31. 246 Daniel Míšekmuži A do 39 let včetněSTS Chvojkovice Brod00:26:02.00+00:07:39.00
32. 382 Martin Sýkoramuži B 40-49 letPraha 2000:26:08.00+00:07:45.00
33. 241 Petr Novákmuži B 40-49 letTeplice00:26:15.00+00:07:52.00
34. 383 Jan Švecmuži B 40-49 letHorní Počernice00:26:44.00+00:08:21.00
35. 465 Pavel Čellákmuži C 50-59 letSKI-team00:29:02.00+00:10:39.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: