Hořovický cvoček

6.10.2019 10:00

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Domeček Hořovice
Podmínky: 12 stupňů celsia, Zataženo bez deště, mokro
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
89 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Kros 12km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 37 Jan SkaličkaMuži do 39letSK Sporting Příbram00:44:22.00+00:00:00.00
2. 74 Lukáš ČervenkaMuži do 39letTriatlon Tábor00:46:18.00+00:01:56.00
3. 61 Tomáš BobekMuži do 39letMetylovice SK00:46:40.00+00:02:18.00
4. 60 Roman BonkMuži do 39letTri klub PB00:47:10.00+00:02:48.00
5. 52 Pavel VlkMuži do 39letOriginál 1869 Příbram00:48:08.00+00:03:46.00
6. 55 Michaela GerychováŽeny do 44letKupkolo.cz00:48:18.00+00:03:56.00
7. 7 Jaroslav DražanMuži do 39letTriatlon Team Příbram00:48:38.00+00:04:16.00
8. 58 Tomáš ŠťastnýMuži do 49letKerteam00:48:57.00+00:04:35.00
9. 73 Jan KozákMuži do 49letHostomice00:49:06.00+00:04:44.00
10. 29 Jan PejšaMuži do 49letsmí být prázdné00:49:29.00+00:05:07.00
11. 54 Martin FričekMuži do 49letHorní Vltavice00:49:47.00+00:05:25.00
12. 11 Ondřej FraněkMuži do 39letPraha 600:49:52.00+00:05:30.00
13. 92 Stanislav HoličekMuži do 39let00:50:17.00+00:05:55.00
14. 90 Dušan MatějkaMuži do 49letSparta Podluhy00:50:51.00+00:06:29.00
15. 19 Tomáš KarasMuži do 59letPříbram00:51:49.00+00:07:27.00
16. 30 Lukáš PerglerMuži do 39let00:51:57.00+00:07:35.00
17. 72 Jiří KecksteinMuži do 39letSK Tlustice00:52:42.00+00:08:20.00
18. 94 Lukáš RozmajzlMuži do 39letSK Chosiki00:52:45.00+00:08:23.00
19. 95 Petr HasmanMuži do 39letRunatare.cz00:52:51.00+00:08:29.00
20. 96 Zbyněk MachMuži do 49letTriklub Příbram00:52:53.00+00:08:31.00
21. 70 Pavel RatajMuži do 59letRokycany00:53:06.00+00:08:44.00
22. 83 Jan CharvátMuži do 39letTJ Zaječov00:53:38.00+00:09:16.00
23. 53 Pavla FričkováŽeny do 44letPSK Olymp Praha00:54:03.00+00:09:41.00
24. 47 Petr ToušekMuži do 39letSalviaparadise.cz00:54:12.00+00:09:50.00
25. 87 Lukáš BeránekMuži do 39letLoko Beroun00:54:15.00+00:09:53.00
26. 22 Hvižď LeošMuži do 39let00:54:24.00+00:10:02.00
27. 100 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky00:55:51.00+00:11:29.00
28. 85 Roman ČipMuži do 49letHospic Most00:56:01.00+00:11:39.00
29. 10 Michal FlachsMuži do 39letZličín00:56:38.00+00:12:16.00
30. 97 Michal ZadražilMuži do 49letNoufýr Hořovice00:56:45.00+00:12:23.00
31. 27 Alexandr PavlišenMuži do 59let00:57:10.00+00:12:48.00
32. 31 Anna PerglerováŽeny do 34letStřela Žebrák00:57:28.00+00:13:06.00
33. 76 Martin ČermákMuži do 49letWheelabrator00:57:37.00+00:13:15.00
34. 84 Josef LacinaMuži do 49letGladiators00:58:00.00+00:13:38.00
35. 64 Radek FenclMuži do 59letSK Vlaška00:58:36.00+00:14:14.00
36. 16 Vladimír HodačMuži do 49letKrálův Dvůr00:58:45.00+00:14:23.00
37. 57 Jiří SkaličkaMuži do 49let4timing00:59:12.00+00:14:50.00
38. 32 Hynek PlavecMuži do 49letD. Dušníky00:59:23.00+00:15:01.00
39. 62 Jiří ŠnoblMuži do 69letPříbram00:59:39.00+00:15:17.00
40. 35 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram00:59:40.00+00:15:18.00
41. 71 Ivana KubínováŽeny do 44letWheelabrator01:00:01.00+00:15:39.00
42. 68 Roman VokáčMuži do 59letZdice01:00:31.00+00:16:09.00
43. 12 Michaela FraňkováŽeny do 54letFraněk Team Vysoká01:00:39.00+00:16:17.00
44. 81 Adrien SehnalMuži do 69letSC Radotín01:00:57.00+00:16:35.00
45. 2 Karel BělohlávekMuži do 39letSparta Podluhy01:01:11.00+00:16:49.00
46. 9 Josef ErdingerMuži do 39letKomárov01:01:35.00+00:17:13.00
47. 44 Ondřej ŠrámekMuži do 49letBoulder, Colorado01:01:44.00+00:17:22.00
48. 20 Věra KarasováŽeny do 54letBohutín01:01:55.00+00:17:33.00
49. 28 Luboš PechMuži do 49letBohutín01:02:15.00+00:17:53.00
50. 89 Radim CibulkaMuži do 39letIronstars Beorun01:03:20.00+00:18:58.00
51. 63 Lukáš VeselýMuži do 39letOlešná01:04:06.00+00:19:44.00
52. 67 Jaroslav SmělýMuži do 59letBeroun01:04:26.00+00:20:04.00
53. 51 Antonín UngrMuži do 69letKozojedy01:04:55.00+00:20:33.00
54. 56 Vladimíra SkaličkováŽeny do 44letPříbram01:05:24.00+00:21:02.00
55. 69 Radek HřídelMuži do 49letPříbram01:05:32.00+00:21:10.00
56. 91 Michal KašparMuži do 39letU Šmídů team Černín01:05:33.00+00:21:11.00
57. 93 Daniela GregorováŽeny do 54letKomárov01:05:39.00+00:21:17.00
58. 40 Jan SvobodaMuži nad 70letPivovar Zlosin01:05:51.00+00:21:29.00
59. 45 Miloslav ŠustaMuži do 59letCetyně01:06:34.00+00:22:12.00
60. 46 David ŠustaMuži do 39letCetyně01:06:34.00+00:22:12.00
61. 49 Jana TurečkováŽeny do 54letTK Bohutín01:07:26.00+00:23:04.00
62. 82 Jiří ŠimonovskýMuži do 59letSedlec01:07:47.00+00:23:25.00
63. 39 Petra StibalováŽeny do 44letBroumy01:08:19.00+00:23:57.00
64. 98 Dušan ŠlapákMuži do 39letKomárov Dobrý Anděl01:08:40.00+00:24:18.00
65. 65 Monika DudášováŽeny do 54letSK Vlaška01:09:14.00+00:24:52.00
66. 6 Martin DítěMuži do 59letŠtěchovice01:09:26.00+00:25:04.00
67. 13 Tereza HájkováŽeny do 44letBeroun Slunečná01:09:41.00+00:25:19.00
68. 14 Stanislava HartmanováŽeny nad 55 letVorvani Příbram01:12:00.00+00:27:38.00
69. 79 Marcela KrůtováŽeny do 54letLhota u Příbramě01:12:03.00+00:27:41.00
70. 75 Iveta KárováŽeny do 44letRAC Praha01:13:01.00+00:28:39.00
71. 8 Jiří EklMuži do 59letFalcon Rokycany01:13:19.00+00:28:57.00
72. 41 Dana SvobodováŽeny nad 55 letPivovar Zlosin01:13:38.00+00:29:16.00
73. 80 Ondřej HrachMuži do 69letPinky Pinky01:14:38.00+00:30:16.00
74. 5 Jaroslav ČechuraMuži do 69letcykloservex Chotěšov01:14:56.00+00:30:34.00
75. 18 Petr JanovýMuži nad 70letAC-Trial Plzeň01:15:06.00+00:30:44.00
76. 77 Vadimíra DostálováŽeny do 44letRAC Cerhovice01:15:14.00+00:30:52.00
77. 78 Dana DlouháŽeny do 44letRAC Cerhovice01:15:15.00+00:30:53.00
78. 15 Lenka HasmanováŽeny do 44letBěžecký klub Doubravan Újezd01:15:33.00+00:31:11.00
79. 26 Mirka PalkováŽeny do 44letBěžecký klub Doubravan Újezd01:15:33.00+00:31:11.00
80. 86 Zuzana MrázkováŽeny do 44letTJ Sokol Komárov01:16:30.00+00:32:08.00
81. 88 Jana ValtováŽeny do 34letSpartak Žebrák01:16:56.00+00:32:34.00
82. 66 Soňa RybáčkováŽeny nad 55 letBeroun01:16:59.00+00:32:37.00
83. 17 Hana HořejšováŽeny nad 55 letVorvani/Příbram01:17:48.00+00:33:26.00
84. 36 Jana SirůčkováŽeny do 44letPříbram01:18:12.00+00:33:50.00
85. 23 Petr MageraMuži do 59letPříbram01:19:07.00+00:34:45.00
86. 4 Ludmila ButzkováŽeny nad 55 letFit klub Padák Příbram01:19:57.00+00:35:35.00
87. 25 Michal NovákMuži do 69letDobříš01:24:49.00+00:40:27.00
88. 3 Jaroslava BeránkováŽeny nad 55 letŽebrák01:25:00.00+00:40:38.00
89. 33 Josef PrůšaMuži do 69letObecnice01:26:10.00+00:41:48.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie