Podzimní běh Dražovkou

9.11.2019 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: zataženo, mrholení, 7 stupňů
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
165 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, časy kol, kontrolní záběr z cíle

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Kros na 7km - 2 kola

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 45 Milan Hochmutmuži do 39 letGrill Míšov00:26:39.00+00:00:00.00
2. 30 Richard Šimurdamuži do 49 letStřela Žebrák00:27:48.00+00:01:09.00
3. 5 Martin Černýmuži do 39 letDřevec00:28:02.00+00:01:23.00
4. 27 Jirka Rosolmuži do 49 letLokomotiva Beroun00:28:14.00+00:01:35.00
5. 11 Jan Hostičkamuži do 49 letPříbram00:28:25.00+00:01:46.00
6. 70 Matěj Čaščevojmuži do 39 letLoko Beroun00:28:38.00+00:01:59.00
7. 26 Josef Rendlmuži do 49 letTj Packa Praha00:28:42.00+00:02:03.00
8. 76 Ervin Beshirmuži do 59 letSK Zdice00:28:58.00+00:02:19.00
9. 48 Petr Švarcmuži do 59 letTri klub Příbram00:29:07.00+00:02:28.00
10. 52 Stanislav Cibulkamuži do 39 letIron Stars Beroun00:29:17.00+00:02:38.00
11. 22 Jan Pejšamuži do 49 letsmí být prázdné00:29:20.00+00:02:41.00
12. 31 Peter Širanecmuži do 39 letKoněprusy00:29:30.00+00:02:51.00
13. 57 Vojta Novákmuži do 39 letJ+V Team00:29:36.00+00:02:57.00
14. 7 Jaroslav Dražanmuži do 39 letTriatlon Team Příbram00:29:48.00+00:03:09.00
15. 92 Dušan Matějkamuži do 49 letSparta Podluhy00:30:04.00+00:03:25.00
16. 79 Tomáš Karasmuži do 59 letTisová00:30:29.00+00:03:50.00
17. 43 Martin Votavamuži do 49 letKrálův Dvůr00:30:30.00+00:03:51.00
18. 41 Pavel Vlkmuži do 39 letOriginál 1869 Příbram00:30:31.00+00:03:52.00
19. 69 Lukáš Perglermuži do 39 letKomárov00:30:37.00+00:03:58.00
20. 98 Lukáš Rozmajzlmuži do 39 letSK Chosiki00:30:49.00+00:04:10.00
21. 25 Pavel Ratajmuži do 59 letRokycany00:31:24.00+00:04:45.00
22. 56 Jan Zvyhalmuži do 39 letBiatlon Beroun00:31:32.00+00:04:53.00
23. 42 Lukáš Vosmekmuži do 39 letPříbram00:31:52.00+00:05:13.00
24. 85 Lukáš Beránekmuži do 39 letLoko Beroun00:31:54.00+00:05:15.00
25. 81 Ivan Rabochmuži do 59 letStřela Žebrák00:32:04.00+00:05:25.00
26. 66 Michal Michalíkmuži do 39 letPětiboj PLzeň00:32:20.00+00:05:41.00
27. 35 Jiří Turekmuži do 59 letChaloupky00:32:32.00+00:05:53.00
28. 40 Josef Vitásekmuži do 69 letBuková00:33:03.00+00:06:24.00
29. 93 Erik Ritschlmuži do 49 letHS Brdy00:33:07.00+00:06:28.00
30. 97 Viktor Rumpíkmuži do 39 letŽebrák00:33:11.00+00:06:32.00
31. 61 Ondřej Švejcarmuži do 39 letDružec00:33:11.00+00:06:32.00
32. 44 Michal Zadražilmuži do 49 letNoufýr Hořovice00:33:15.00+00:06:36.00
33. 72 Filip Trojanmuži do 49 letBeroun00:33:20.00+00:06:41.00
34. 68 Martin Michálekmuži do 49 letTriklub Příbram00:33:28.00+00:06:49.00
35. 77 Miroslav Osladilmuži do 49 letSkaktiš00:34:03.00+00:07:24.00
36. 46 Marek Kindlmuži do 59 letKindlteam00:34:07.00+00:07:28.00
37. 65 Martin Čermákmuži do 49 letWheelabrator00:34:20.00+00:07:41.00
38. 74 Radek Fenclmuži do 59 letSK Vlaška00:34:22.00+00:07:43.00
39. 19 Alexandr Pavlišenmuži do 59 letDrtič Bezděkov00:34:27.00+00:07:48.00
40. 10 Vladimír Hodačmuži do 49 letKrálův Dvůr00:34:30.00+00:07:51.00
41. 91 Jiří Vlasákmuži do 59 letPlzeň00:34:33.00+00:07:54.00
42. 78 Josef Valdmanmuži do 49 letBiatlon club Beroun00:35:05.00+00:08:26.00
43. 96 Lukáš Marušmuži do 39 let161 Crew00:35:20.00+00:08:41.00
44. 50 Petr Vykysalýmuži do 49 letLoko Beroun00:35:33.00+00:08:54.00
45. 94 Roman Čipmuži do 49 letHospic Most00:35:44.00+00:09:05.00
46. 51 Jan Bečvářmuži do 49 letBiatlon Beroun00:35:49.00+00:09:10.00
47. 55 Václav Hrachmuži do 49 letSpartak Hořovice00:35:57.00+00:09:18.00
48. 23 Roman Pichlíkmuži do 49 letRunning Academy Cerhovice00:36:14.00+00:09:35.00
49. 83 Radim Cibulkamuži do 39 letIronstart Beorun00:36:34.00+00:09:55.00
50. 73 Jiří Šnoblmuži do 69 letPříbram00:36:36.00+00:09:57.00
51. 59 František Frühaufmuži do 49 let00:36:47.00+00:10:08.00
52. 28 Adrien Sehnalmuži do 69 letSC Radotín00:36:48.00+00:10:09.00
53. 49 Jiří Justychmuži do 59 letFbc Bzová00:36:52.00+00:10:13.00
54. 24 Hynek Plavecmuži do 49 letD. Dušníky00:36:53.00+00:10:14.00
55. 89 Hynek Šamanmuži do 49 letBeroun00:37:01.00+00:10:22.00
56. 1 Karel Bělohlávekmuži do 39 letSparta Podluhy00:37:10.00+00:10:31.00
57. 21 Luboš Pechmuži do 49 letBohutín00:37:16.00+00:10:37.00
58. 12 Václav Jungmuži do 49 letBeroun00:37:28.00+00:10:49.00
59. 82 Michal Kašparmuži do 39 letU Šmídů team Černín00:37:37.00+00:10:58.00
60. 60 Jan Kutnohorskýmuži do 49 letBojov00:37:39.00+00:11:00.00
61. 58 Jan Čandamuži do 39 letSK Tochovice00:37:48.00+00:11:09.00
62. 87 Zbyněk Machmuži do 49 letTriklub Příbram00:38:09.00+00:11:30.00
63. 62 Martin Bauermuži do 49 letChlustina00:38:14.00+00:11:35.00
64. 36 Antonín Ungrmuži do 69 letKozojedy00:38:18.00+00:11:39.00
65. 64 Petra Kafkamuži do 39 letZdice00:38:37.00+00:11:58.00
66. 32 Miloslav Šustamuži do 59 letCetyně00:38:45.00+00:12:06.00
67. 71 Karel Filipmuži do 69 letNové Strašecí00:38:56.00+00:12:17.00
68. 2 Miloslav Brabecmuži do 69 letRokycany00:38:59.00+00:12:20.00
69. 37 Tomáš Uxamuži do 59 letTriatlon Beroun00:39:09.00+00:12:30.00
70. 80 Jiří Charvátmuži do 49 letKvaň00:39:48.00+00:13:09.00
71. 99 Richard Hrubýmuži do 39 letFbc Spartak Žebrák00:40:01.00+00:13:22.00
72. 95 Tomáš Rydrychmuži do 39 letKomárov00:40:02.00+00:13:23.00
73. 90 Tomáš Holubmuži do 39 letRejkovice00:40:29.00+00:13:50.00
74. 6 Martin Dítěmuži do 59 letŠtěchovice00:40:42.00+00:14:03.00
75. 67 Jiří Machmuži do 39 letRAC Cerhovice00:41:15.00+00:14:36.00
76. 17 Petr Molčanmuži do 69 letSokol Dolany00:41:21.00+00:14:42.00
77. 86 Jan Kaprhálmuži do 49 letRpety00:41:36.00+00:14:57.00
78. 3 Petr Butzkemuži do 69 letFit klub Padák Příbram00:41:51.00+00:15:12.00
79. 88 Petr Šlajsmuži do 39 letKublov00:42:12.00+00:15:33.00
80. 16 Petr Mageramuži do 59 letPříbram00:42:42.00+00:16:03.00
81. 47 Milan Tuháčekmuži do 59 letSK Prdlavky00:42:54.00+00:16:15.00
82. 75 Jiří Dřížďalmuži do 49 letLoko Beroun00:44:38.00+00:17:59.00
83. 38 Tomáš Vaněkmuži do 39 letRAC00:46:21.00+00:19:42.00
84. 4 Jaroslav Čechuramuži do 69 letcykloservex Chotěšov00:48:18.00+00:21:39.00
85. 53 Václav Korbelmuži do 49 let00:49:22.00+00:22:43.00
86. 63 Josef Průšamuži do 69 letSlavoj Obecnice00:51:30.00+00:24:51.00
87. 84 Josef Leitnermuži do 59 letPříbram00:53:40.00+00:27:01.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, časy kol, kontrolní záběr z cíle