Triatlon dobříšský tvrďák

29.6.2019 14:00

Pořadatel: SK Vlaška
Místo: Vlaška
Podmínky: Slunečno, 30 stupňů, sucho
Web závodu: http://brdman.cz
127 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Výsledky triatlonu: Celkové, Kategorie

Jednotlivé disciplíny: plavání, MTB, běh

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

800m plavání - 30km MTB - 8km běhu

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaKajakParaglideBěh
1. 120 Pavel JindraMuži M2 40 – 49 let01:55:09+00:00:0000:16:3001:10:4500:27:53
2. 36 Martin FicMuži M2 40 – 49 letSTS Chvojkovice Brod "B"01:55:27+00:00:1800:18:2001:07:5600:29:10
3. 62 František BulavaMuži M3 50 – 59 letLokomotiva Beroun01:55:41+00:00:3200:16:3801:08:3300:30:29
4. 101 Michal TáborskýMuži M1 18 – 39 letPraha01:55:59+00:00:5000:15:0801:09:5500:30:56
5. 54 Lukas NovýMuži M2 40 – 49 letPivní cucák01:59:17+00:04:0800:14:5701:13:4100:30:38
6. 64 Tomáš GrimMuži M2 40 – 49 letEXIT Team01:59:36+00:04:2700:17:0501:08:0900:34:22
7. 95 Jiří MoulíkMuži M1 18 – 39 letOsečany02:00:17+00:05:0800:17:1101:11:5600:31:09
8. 68 Libor DočkálekMuži M2 40 – 49 letSTS Chvojkovice Brod B02:00:30+00:05:2100:16:4101:10:3500:33:13
9. 71 Jan DoleželMuži M1 18 – 39 let02:00:34+00:05:2500:20:2201:07:3200:32:39
10. 58 Václav ZemanMuži M1 18 – 39 letBell02:01:29+00:06:2000:17:5601:11:1000:32:22
11. 106 Jan SlabýMuži M1 18 – 39 let02:01:57+00:06:4800:18:5601:12:1300:30:47
12. 30 Jakub ŠkopíkMuži M1 18 – 39 letManiac Pedals02:04:06+00:08:5700:18:3701:12:3200:32:56
13. 8 Tomáš BankaMuži M1 18 – 39 letHovaďáci02:04:29+00:09:2000:19:1401:14:0000:31:14
14. 112 Filip KahounMuži M3 50 – 59 let02:04:31+00:09:2200:16:2301:15:0100:33:06
15. 57 Pepa RendlMuži M2 40 – 49 letTj Packa Praha02:05:35+00:10:2600:19:5001:14:3800:31:06
16. 102 Daniel NovákMuži M1 18 – 39 letPolná02:06:32+00:11:2300:17:5501:15:5300:32:43
17. 117 Ondřej HamršmídMuži M1 18 – 39 let02:06:49+00:11:4000:17:0601:14:3500:35:07
18. 84 Josef SvobodaMuži M2 40 – 49 let02:08:47+00:13:3800:18:4601:15:4600:34:14
19. 123 Mariana SopouškováŽeny Z1 18 – 35 let02:09:11+00:14:0200:17:1001:17:0400:34:57
20. 111 Marcel ForejtMuži M2 40 – 49 let02:09:22+00:14:1300:18:4101:15:5900:34:41
21. 21 Jiří PokornýMuži M1 18 – 39 letMK Kladno02:11:50+00:16:4100:20:3301:17:4200:33:34
22. 43 Pavel SvobodaMuži M3 50 – 59 letSK Vlaška02:12:53+00:17:4400:18:4901:15:3700:38:27
23. 59 Michaela MatoušováŽeny Z1 18 – 35 letElitavers Jihlava02:16:15+00:21:0600:17:3801:19:2200:39:14
24. 65 Petr ŠiškaMuži M1 18 – 39 letBSK & Cyklo-Market02:16:16+00:21:0700:21:5501:15:4200:38:38
25. 42 Martin MalečekMuži M2 40 – 49 letŽižkovský tygři02:16:28+00:21:1900:21:2901:22:4100:32:18
26. 109 Daniel ČercenkaMuži M2 40 – 49 let02:16:41+00:21:3200:20:2401:17:2500:38:51
27. 96 Libor HromádkoMuži M2 40 – 49 letStrančice02:16:56+00:21:4700:19:2401:18:3100:39:00
28. 92 Marián RusnákMuži M2 40 – 49 let02:17:01+00:21:5200:18:4001:24:5400:33:26
29. 29 Filip SoučekMuži M1 18 – 39 letTriklub Příbram02:17:36+00:22:2700:19:2601:22:0000:36:09
30. 99 Jakub ZychMuži M1 18 – 39 letBřeznice02:17:42+00:22:3300:20:4501:22:1700:34:40
31. 73 Filip HegnerMuži M1 18 – 39 letPUNK,PLEASURE AND PAIN!!!02:18:26+00:23:1700:19:5501:23:1700:35:12
32. 52 Jan ValášekMuži M1 18 – 39 letSpartak Praha 402:18:40+00:23:3100:20:2501:21:5700:36:17
33. 72 Zbyněk MachMuži M2 40 – 49 letTriKlub Příbram02:19:44+00:24:3500:19:1301:26:4400:33:45
34. 45 Lukáš LexaMuži M1 18 – 39 letPilsenman Club02:19:53+00:24:4400:19:5001:23:2100:36:41
35. 66 Gábina HrubáŽeny Z2 36 – 45 letBSK CYKLO-MARKET02:20:01+00:24:5200:21:3301:20:4300:37:44
36. 17 Martin PokornýMuži M2 40 – 49 letSK Zahořany02:20:10+00:25:0100:20:5401:17:0500:42:11
37. 97 Martin KrůtaMuži M2 40 – 49 letJelence02:22:08+00:26:5900:18:4701:24:2100:39:00
38. 88 Robert BezecnýMuži M2 40 – 49 let02:22:52+00:27:4300:27:3001:21:0700:34:14
39. 34 Daniel ŘežábekMuži M1 18 – 39 let02:22:59+00:27:5000:18:1401:30:0100:34:43
40. 74 Petra JirkuŽeny Z1 18 – 35 letPUNK,PLEASURE AND PAIN!!!02:23:09+00:28:0000:19:2501:27:4000:36:03
41. 38 Stanislav HošekMuži M2 40 – 49 let02:23:27+00:28:1800:19:3601:28:3600:35:14
42. 10 Michal HrubýMuži M2 40 – 49 letŘLP Triteam02:24:42+00:29:3300:19:2801:27:0600:38:07
43. 107 Martin ŠpinaMuži M2 40 – 49 let02:25:22+00:30:1300:26:2701:19:5900:38:55
44. 87 Vojtěch MašekMuži M2 40 – 49 let02:25:23+00:30:1400:22:5601:23:3400:38:53
45. 40 Vojtěch SuchopárMuži M1 18 – 39 letSK Vlaška02:26:24+00:31:1500:21:1201:26:1700:38:53
46. 47 Josef SegethMuži M2 40 – 49 letSK Střela02:26:32+00:31:2300:19:1001:25:2800:41:53
47. 26 Jan PejšaMuži M2 40 – 49 letSmí být prázdné02:27:04+00:31:5500:20:2901:32:1300:34:21
48. 63 Bára VacátkováŽeny Z2 36 – 45 let02:27:06+00:31:5700:22:4701:26:0900:38:10
49. 31 Ctibor CoufalMuži M2 40 – 49 letHBC Hostivař02:27:10+00:32:0100:22:4801:25:0600:39:15
50. 90 Tomáš SlavataMuži M1 18 – 39 letPraha02:27:16+00:32:0700:17:4001:28:2100:41:15
51. 83 Jiří MotejlMuži M1 18 – 39 let02:27:31+00:32:2200:18:1901:24:4500:44:26
52. 14 Jan TrhoňMuži M2 40 – 49 let02:27:51+00:32:4200:23:2301:27:5700:36:29
53. 37 Radka FicováŽeny Z3 46 a více letSTS Chvojkovice Brod "B"02:28:08+00:32:5900:19:3901:32:2900:35:59
54. 25 Petra KorandováŽeny Z1 18 – 35 letDobřichovice02:28:18+00:33:0900:20:5901:30:2800:36:50
55. 82 Daniel VávraMuži M2 40 – 49 let02:28:27+00:33:1800:18:3201:32:4600:37:08
56. 89 Ondřej VítovskýMuži M1 18 – 39 let02:30:09+00:35:0000:21:5701:26:4100:41:30
57. 60 Jakub PetákMuži M1 18 – 39 let02:30:13+00:35:0400:24:2701:26:3000:39:14
58. 11 Milan ZderadičkaMuži M2 40 – 49 letŘLP Triteam02:30:16+00:35:0700:22:4601:28:3200:38:57
59. 105 Radek ŽákMuži M2 40 – 49 letPraha02:30:22+00:35:1300:24:1401:24:2200:41:45
60. 91 Martin TrdlaMuži M1 18 – 39 letJablonec02:30:46+00:35:3700:19:5901:26:2200:44:23
61. 86 Arnošt KamicMuži M2 40 – 49 letOK Dobříš02:30:54+00:35:4500:23:0301:34:2500:33:25
62. 35 Daniel HošekMuži M1 18 – 39 letGYMKC.local02:31:39+00:36:3000:22:3701:32:2400:36:36
63. 113 Dita PunčochářováŽeny Z2 36 – 45 let02:32:00+00:36:5100:20:1601:28:3800:43:05
64. 50 Jiří KyselaMuži M1 18 – 39 letCalabrone02:32:35+00:37:2600:21:5101:31:5300:38:50
65. 108 Michal ElčknerMuži M1 18 – 39 letMníšek02:32:50+00:37:4100:21:0401:32:4300:39:01
66. 18 Zdenek DohnalekMuži M1 18 – 39 letZaskočený prvním metrem02:33:00+00:37:5100:18:2601:33:3900:40:54
67. 7 Marek PáleníkMuži M2 40 – 49 letCSG Tri Team02:33:27+00:38:1800:21:1501:32:5600:39:15
68. 69 Milan SkálaMuži M3 50 – 59 letGeomine02:33:41+00:38:3200:23:4901:26:2200:43:29
69. 51 Jirka ŠoboraMuži M2 40 – 49 letKosočtverce02:33:46+00:38:3700:25:1401:24:2300:44:07
70. 121 Dana Hr??????Ženy Z2 36 – 45 let02:34:00+00:38:5100:21:3701:34:3900:37:43
71. 103 Jakub SůsaMuži M1 18 – 39 letSedlčany02:34:27+00:39:1800:17:2401:44:3400:32:28
72. 98 Jiří VašinaMuži M2 40 – 49 let02:34:51+00:39:4200:21:2001:35:5400:37:36
73. 104 Lenka ŠvandováŽeny Z3 46 a více letPraha02:35:08+00:39:5900:17:1801:28:4900:49:00
74. 22 Ondřej ŠpanělMuži M2 40 – 49 letOK Dobříš02:35:10+00:40:0100:26:4801:29:4500:38:36
75. 39 Martin HrubýMuži M1 18 – 39 letCalabrone02:35:31+00:40:2200:22:3401:30:2400:42:32
76. 27 Simona MandováŽeny Z2 36 – 45 let02:36:10+00:41:0100:21:3501:35:3300:39:01
77. 110 Jan PavelkaMuži M4 60 a více let02:37:15+00:42:0600:27:5801:28:2200:40:55
78. 46 Ondřej KališkoMuži M1 18 – 39 let02:37:49+00:42:4000:22:5501:35:0900:39:44
79. 119 Barbora HerrenŽeny Z1 18 – 35 let02:38:09+00:43:0000:19:1701:38:4600:40:05
80. 24 Magda ČechováŽeny Z1 18 – 35 let02:38:28+00:43:1900:19:5401:37:5100:40:42
81. 3 Tomáš DušánekMuži M1 18 – 39 letLos Lamos02:39:03+00:43:5400:19:5901:34:4800:44:15
82. 118 Rostislav ŠvagrMuži M2 40 – 49 let02:39:09+00:44:0000:19:0201:30:3000:49:37
83. 33 František ViktorinMuži M2 40 – 49 let02:39:54+00:44:4500:22:4301:34:3800:42:33
84. 56 Jiří VítekMuži M1 18 – 39 let02:40:44+00:45:3500:23:5901:33:5000:42:54
85. 19 Pavel JandaMuži M2 40 – 49 let02:41:25+00:46:1600:28:2601:34:2900:38:28
86. 93 Petr KopřivaMuži M2 40 – 49 letDobříš02:42:26+00:47:1700:18:0501:38:1200:46:09
87. 28 Lucie HruškováŽeny Z3 46 a více letHejvy´s Intimmate Team02:42:52+00:47:4300:23:2601:38:0000:41:26
88. 20 Jan PavlíčekMuži M3 50 – 59 letSTS Chvojkovice-Brod"B"02:43:37+00:48:2800:26:1101:33:5800:43:27
89. 2 Jan MatějaMuži M2 40 – 49 letKMG Praha02:45:33+00:50:2400:23:2801:42:1400:39:50
90. 9 Barbora PříhodováŽeny Z1 18 – 35 letHovaďáci02:47:56+00:52:4700:22:5301:40:5400:44:08
91. 48 Viktor SemančíkMuži M1 18 – 39 letAkafuka02:48:54+00:53:4500:25:4301:41:0700:42:03
92. 77 Ondřej MandaJunioři 16 – 17 let02:49:10+00:54:0100:25:5801:44:0900:39:02
93. 80 Horst BauerMuži M2 40 – 49 let02:49:24+00:54:1500:33:1201:27:3400:48:36
94. 79 Michal ŠimanovskýMuži M2 40 – 49 let02:49:32+00:54:2300:21:3801:39:5800:47:55
95. 23 Martin BabčákJunioři 16 – 17 let02:49:38+00:54:2900:25:5801:39:2100:44:18
96. 81 Martina DočkálokováŽeny Z2 36 – 45 let02:50:45+00:55:3600:21:4801:44:2800:44:28
97. 70 Michal ŠafránekMuži M1 18 – 39 letdobris.net02:52:23+00:57:1400:21:4601:45:0200:45:35
98. 32 Jana SlezákováŽeny Z1 18 – 35 letHejvys intimmate team02:52:32+00:57:2300:26:0301:39:5000:46:39
99. 76 Michael GulyášMuži M1 18 – 39 letSTEPBROTHERS UNICORNS02:53:16+00:58:0700:19:2801:42:5200:50:55
100. 122 Vlad RubešMuži M2 40 – 49 let02:53:29+00:58:2000:25:2101:42:5500:45:12
101. 100 Thomas SchifferlingMuži M2 40 – 49 letPřední Poříčí02:55:13+01:00:0400:17:5401:52:3800:44:40
102. 114 Linda ČernohorskáŽeny Z2 36 – 45 let02:56:10+01:01:0100:19:3301:45:4400:50:52
103. 49 Milan DivišMuži M1 18 – 39 let02:56:16+01:01:0700:23:3601:47:5500:44:44
104. 6 Tomáš MičkaMuži M1 18 – 39 letBoBo Tým02:57:31+01:02:2200:22:3101:40:1600:54:43
105. 44 Milan ŘezníkMuži M4 60 a více letHejvy´s Intimmate Team03:01:14+01:06:0500:21:4901:47:5100:51:34
106. 4 Dalibor TomanMuži M1 18 – 39 let03:02:50+01:07:4100:22:2801:48:0200:52:19
107. 94 Radek MatoušMuži M2 40 – 49 letBudín03:04:53+01:09:4400:33:3701:41:4900:49:27
108. 85 Jiří TománekMuži M1 18 – 39 let03:05:18+01:10:0900:31:1901:50:2200:43:36
109. 78 Pavla KolářováŽeny Z2 36 – 45 let03:05:40+01:10:3100:22:4201:51:4800:51:08
110. 12 Matt AndrisaniMuži M2 40 – 49 letDelaware Destroyers03:05:42+01:10:3300:18:1801:56:0000:51:23
111. 67 Jaroslav KodetMuži M1 18 – 39 letMokrovraty03:10:39+01:15:3000:28:4201:43:1100:58:44
112. 13 Jan HavlíčekMuži M2 40 – 49 letOne MD03:11:59+01:16:5000:24:3801:55:0600:52:13
113. 115 Ivana TymichováŽeny Z2 36 – 45 let03:19:00+01:23:5100:22:5802:04:1200:51:49
114. 53 Lucie ŠvecováŽeny Z2 36 – 45 letNafrněnky03:24:36+01:29:2700:24:1701:54:4101:05:38
115. 75 Lukáš KrákoraMuži M1 18 – 39 letFaktgym03:30:51+01:35:4200:26:5002:14:4500:49:15
116. 116 Jan KottMuži M1 18 – 39 let03:41:30+01:46:2100:26:2502:15:5000:59:13

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Výsledky triatlonu: Celkové, Kategorie

Jednotlivé disciplíny: plavání, MTB, běh