Mníšek pod Brdy - Wolfrace

17.8.2019 11:00

Pořadatel: SK Vlčáci
Místo: Mníšek pod Brdy - Bažantnice
Podmínky: Sucho, zataženo, 24 stupňů celsia
Web závodu: http://www.skvlcaci.cz/
121 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky dětí, Hlavní závod, Kategorie, canicross

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Hlavní závod - kros 6km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 148 Pavel VlkMuži do 39LOriginál 1869 Příbram00:24:10.00+00:00:00.00
2. 165 Dušan MatějkaMuži 40-49LSparta Podluhy00:25:07.00+00:00:57.00
3. 166 Jan PejšaMuži 40-49L4timing jelite training group00:25:24.00+00:01:14.00
4. 129 Leoš HvižďMuži do 39L00:25:30.00+00:01:20.00
5. 157 Lukáš PerglerMuži do 39LAC Sporák00:25:53.00+00:01:43.00
6. 164 Martin VotavaMuži 40-49LKrálův Dvůr00:26:27.00+00:02:17.00
7. 160 Jan CharvátMuži do 39LTJ Zaječov00:26:38.00+00:02:28.00
8. 131 Dušan MejzrMuži 40-49LVeverky00:27:02.00+00:02:52.00
9. 154 Zbyněk MachMuži 40-49LTriklub Příbram00:27:12.00+00:03:02.00
10. 140 Lenka ŠatavováŽeny do 34L00:27:38.00+00:03:28.00
11. 147 Josef VitásekMuži nad 60letBuková00:28:00.00+00:03:50.00
12. 122 Karel BělohlávekMuži do 39LSparta Podluhy00:28:02.00+00:03:52.00
13. 152 Martin OsladilMuži 40-49LSK Aktis00:28:13.00+00:04:03.00
14. 143 Jiří TurekMuži 50-59LChaloupky00:28:29.00+00:04:19.00
15. 156 Anna PerglerováŽeny do 34LStřela Žebrák00:28:39.00+00:04:29.00
16. 135 Alexandr PavlišenMuži 50-59L00:28:49.00+00:04:39.00
17. 161 Jitka DoubravováŽeny do 34LVDN Promo00:28:57.00+00:04:47.00
18. 127 Radek FenclMuži 50-59LSK Vlaška00:28:59.00+00:04:49.00
19. 149 Martin VrzbaMuži do 39LBratřínov - Loužek00:29:11.00+00:05:01.00
20. 137 Hynek PlavecMuži 40-49LDaleké Dušníky00:29:35.00+00:05:25.00
21. 126 Ewelina DziegielewskaŽeny do 34LPraha00:30:07.00+00:05:57.00
22. 155 František FruhaufMuži 40-49L00:30:07.00+00:05:57.00
23. 146 Pavel VávraMuži 50-59LVorvani00:30:41.00+00:06:31.00
24. 153 Barbora HynkováŽeny 35-44LPraha - Masáže u Baru00:31:17.00+00:07:07.00
25. 145 Aneta UxováŽeny do 34LTT Loko Beroun00:31:24.00+00:07:14.00
26. 150 Robert NaušMuži 40-49LJílové u Prahy00:32:23.00+00:08:13.00
27. 139 Petra StibalováŽeny 35-44LBroumy00:32:30.00+00:08:20.00
28. 128 Petra HochováŽeny do 34L00:32:55.00+00:08:45.00
29. 162 Jan ČandaMuži do 39LSK Tochovice00:33:11.00+00:09:01.00
30. 123 Josef DintarMuži do 39LKingdžaj Elite Team00:33:19.00+00:09:09.00
31. 144 Tomáš UxaMuži 50-59LTT Loko Beroun00:33:30.00+00:09:20.00
32. 159 Nikola KinclováŽeny do 34LSK Doubravan Újezd00:33:32.00+00:09:22.00
33. 151 Lubomír VelčovskýMuži 40-49L00:33:36.00+00:09:26.00
34. 125 Monika DudášováŽeny 45-54LSK Vlaška00:33:37.00+00:09:27.00
35. 142 Jana TurečkováŽeny 45-54LTK Bohutín00:33:44.00+00:09:34.00
36. 158 Alice PechováŽeny 45-54LZdice00:33:47.00+00:09:37.00
37. 141 Jan ŠedivýMuži do 39LLegolas team00:35:30.00+00:11:20.00
38. 124 Martin DítěMuži 50-59LŠtěchovice00:36:00.00+00:11:50.00
39. 133 Michal NovákMuži nad 60letDobříš00:37:28.00+00:13:18.00
40. 138 Michaela StalmacherováŽeny 35-44LDavle00:38:10.00+00:14:00.00
41. 134 Lenka NovákováŽeny 35-44LDobříš00:40:13.00+00:16:03.00
42. 121 Milada BartošováŽeny nad 55LVorvani / Příbram00:44:16.00+00:20:06.00
43. 130 Jitka KrejčíŽeny do 34L00:46:13.00+00:22:03.00
44. 163 Josef LeitnerMuži 50-59LPříbram00:49:58.00+00:25:48.00

Další soubory k závodu:

Výsledky dětí, Hlavní závod, Kategorie, canicross