Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vánoční kros Mýto

21.12.2019 14:00

Pořadatel: Sokol Mýto
Místo: Mýto u Rokycan
Podmínky: mokro, ale bez deště, 5 stupňů Celsia, bezvětří
Web závodu: http://www.mestomyto.cz/
135 závodníků,

Online výsledky závodu:

Poslední změna:17:22:51

PořadíČísloJménoRNKat.Klub/městoČas
Vánoční kros 4,5km
1.46Pechek Petr1983mmuži 16-39TJ Maratonstav Upice14:02
2.14Ekl Šimon1996mmuži 16-39AC Domažlice14:05
3.6Štěpánek Pavel1992mmuži 16-39AK Škoda Plzeň14:07
4.65Šneberger Jan1985mmuži 16-39AC Falcon Rokycany14:43
5.109Černý Martin1991mmuži 16-39Dřevec15:10
6.93Minařík Petr1976mVeteráni nad 40 SKP Rokycany15:20
7.1Hostička Jan1979mVeteráni nad 40 Příbram15:36
8.2Urbánek Adam2004mžáciLednice15:58
9.53Kyncl Marek2002mmuži 16-39Doubravan 200916:22
10.75Votava Martin1971mVeteráni nad 40 Králův Dvůr16:24
11.110Matějka Dušan1978mVeteráni nad 40 Sparta Podluhy16:30
12.35Pejša Jan1975mVeteráni nad 40 Smí být prázdné16:38
13.49Pergler Lukáš1992mmuži 16-39Komárov16:43
14.16Kraus Tomáš2007mžáciTJ Sokol SG Plzeň- Petřín16:53
15.26Bóday Šimon2000mmuži 16-39Praha16:55
16.121Groh Zdeněk1973mVeteráni nad 40 Author team stupno17:07
17.90Jung Patrik1995mmuži 16-39Jabkoty kdýně17:08
18.52Perglerová Anna2000žženy 16-34Střela Žebrák17:08
19.71Rataj Pavel1969mveteráni nad 50 Rokycany17:27
20.81Vonásek Tomáš1993mmuži 16-39Volduchy17:29
21.42Turek Jiří1962mveteráni nad 50 Chaloupky17:40
22.25Řezník Šimon2000mmuži 16-39Praha17:51
23.73Flachs Michal1987mmuži 16-39Zličín17:54
24.5Holický Jan1965mveteráni nad 50 Pardubice18:05
25.133Vhasák Jiří1964mveteráni nad 50 Plzeň18:10
26.78Němec Jan1971mVeteráni nad 40 Strašice18:22
27.128Mareček Petr1980mmuži 16-39Oskon18:23
28.77Matula Štěpán1970mVeteráni nad 40 Olympia Kladno18:25
29.4Holická Martina1993žženy 16-34Pardubice18:26
30.70Němec Petr1961mveteráni nad 50 AC Falcon Rokycany18:30
31.59Rejzek Jiří1975mVeteráni nad 40 TJ Sokol Medový Újezd18:31
32.132Vyleta Radek1982mmuži 16-39Rokycany18:33
33.44Šika František1959mveteráni nad 60 AC Trial Plzeň18:34
34.125Rubáš Matouš2004mžáciKrouziger Cycling Akademie18:40
35.20Pavlišen Alexandr1969mveteráni nad 50 Drtič Bezděkov18:44
36.115Laubr Václav1969mveteráni nad 50 Zbiroh18:46
37.105Pichlík Roman1977mVeteráni nad 40 RAC Cerhovice18:47
38.88Neuman Jiří1974mVeteráni nad 40 KLM Praha18:54
39.62Tyc Martin1984mmuži 16-39Mýto18:59
40.116Ludvík Václav1982mmuži 16-39Zbiroh19:01
41.72Rataj Vojtěch2005mžáciRokycany19:03
42.131Jaroš Stanislav1970mVeteráni nad 40 TJ Město Zbiroh19:03
43.67Sehnal Adrien1953mveteráni nad 60 IV. Odboj19:09
44.108Müller Zdeněk1980mmuži 16-39Medový újezd19:09
45.102Vedlička Martin1974mVeteráni nad 40 AC Tepo Kladno19:10
46.12Král Václav1983mmuži 16-39Rozběháme Česko19:13
47.123Rubáš Kryštof1988mmuži 16-39Sparta 189319:15
48.89Tržilová Iva1986žženy 16-34TJ Maratonstav Úpice19:17
49.41Choc Pavel2002mmuži 16-39Author team stupno19:20
50.129Štěpánek Petr1965mveteráni nad 50 Spartak P419:22
51.82Hrach Václav1974mVeteráni nad 40 Spartak Hořovice19:29
52.11Dvorský Petr1978mVeteráni nad 40 Hujerovo19:30
53.8Kubal Vlastimil1975mVeteráni nad 40 Krypton19:42
54.83Hrach Vít2007mžáciSK Aktis Praha19:43
55.48Matějovský Pavel1965mveteráni nad 50 19:46
56.7Brabec Miloslav1956mveteráni nad 60 Rokycany19:47
57.66Jámborová Ema2010žžákyněAdrien elixir elite team20:06
58.92Pfeffer Miroslav1976mVeteráni nad 40 Author team stupno20:08
59.114Dubček Zdeněk1991mmuži 16-39Zbiroh20:09
60.99Bělohlávek Karel1981mmuži 16-39Sparta Podluhy20:11
61.31Ungr Antonín1952mveteráni nad 60 Kozojedy20:12
62.23Pavlovic Vladimír1960mveteráni nad 50 AC Falcon Rokycany20:12
63.74Rosolová Ivana1974žženy 35-49rossi team20:12
64.85Kafková Lucie1982žženy 35-49Zdice20:14
65.22Stibalová Petra1976žženy 35-49Broumy20:17
66.57Vokůrka Tomáš1974mVeteráni nad 40 Doubravan 200920:18
67.15Kinclová Nikola2000žženy 16-34SK Doubravan Újezd20:18
68.124Vladyková Lucie1980žženy 35-49Sparta 189320:29
69.17Procházka Pavel1968mveteráni nad 50 Doubravan 200920:31
70.50Vávra Pavel1968mveteráni nad 50 Vorvani20:44
71.107Budková Hana1982žženy 35-49Medový újezd20:52
72.13Štajer Hugo2008mžáciMýto- Kařílek20:54
73.54Lukášová Zlata1968žženy 50-59AC Falcon Rokycany20:56
74.122Grohová Lucie1982žženy 35-49Author team stupno21:08
75.94Švarcová Tereza2006žžákyněStřela Žebrák21:21
76.91Pfeffer Marek2008mžáciSparta21:27
77.61Hejsková Adéla2000žženy 16-34Volduchy21:32
78.126Houžvičková Kateřina2010žžákyněPříbram21:33
79.38Šmolíková Dana1970žženy 35-49Nevid21:33
80.113Churanová Luců1999žženy 16-34Blatno21:37
81.24Bureš Matěj2001mmuži 16-39AC Falcon Rokycany21:40
82.86Humlová Jana1984žženy 35-49Holoubkov21:42
83.40Chocová Veronika2004žžákyněDbak21:42
84.3Bittnerová Aneta2006žžákyněAC Falcon Rokycany21:43
85.60Balejová Aneta2000žženy 16-3421:47
86.27Ježek Antonín1949mveteráni nad 70TJ Roztoky u Křivoklátu21:51
87.127Převrátilová Renata1978žženy 35-49Strašice21:53
88.84Lierman Michal1978mVeteráni nad 40 Clieznovice21:55
89.29Lewt Radek1994mmuži 16-39Rokycany22:02
90.63Řáha Martin1985mmuži 16-39Plzeň22:05
91.47Trnková Štěpánka1973žženy 35-49SABZO - Praha22:11
92.45Šroubková Marta1961žženy 50-59SC Marathon Plzeň22:24
93.112Barczik Jiří1980mmuži 16-39Mýto22:29
94.51Skalický Jan1981mmuži 16-39Vorvani22:37
95.120Vaner Tomáš2005mžáciRAC Cerhovice22:51
96.28Ivasienková Petra1978žženy 35-49Hůrky22:53
97.87Černá Michaela1982žženy 35-49Holoubkov22:55
98.39Pajtl Vojtěch1949mveteráni nad 7022:56
99.55Janový Petr1945mveteráni nad 70Plzeň22:57
100.32Svobodová Dana1952žženy nad 60Pivovar Zlosin23:01
101.98Dlouhá Dana1976žženy 35-49RAC Cerhovice23:23
102.96Cocot Manfred1972mVeteráni nad 40 RAC Cerhovice23:24
103.68Butzke Petr1959mveteráni nad 60 Fit klub Padák Příbram23:51
104.33Svoboda Jan1943mveteráni nad 70Pivovar Zlosin23:55
105.111Sefzibová Barbora1993žženy 16-34Rokycany24:00
106.9Tichá Libuše1982žženy 35-49Brnuřov24:08
107.36Čechura Jaroslav1955mveteráni nad 60 cykloservex Chotěšov24:19
108.21Linková Hana1972žženy 35-49Sk Merlot24:41
109.103Urxová Jana1973žženy 35-49RAC Cerhovice24:59
110.130Hnízdek Josef1960mveteráni nad 50 25:03
111.30Šmolíková Václava1994žženy 16-34Rokycany25:21
112.135Kos Daniel1990mmuži 16-39Litohlavy25:25
113.134Kocová Iva1987žženy 16-34Rokycany25:25
114.95Švarc Miloslav1972mVeteráni nad 40 Střela Žebrák25:29
115.69Butzková Ludmila1961žženy 50-59Fit klub Padák Příbram25:43
116.19Pazderová Kateřina2001žženy 16-34Doubravan 200925:57
117.18Pazdera Josef1972mVeteráni nad 40 Doubravan 200925:57
118.79Kugler Filip2010mžáciZbiroh26:23
119.80Kugler Petr1989mmuži 16-39Lbirom26:23
120.106Pichlíková Barbora2001žženy 16-34RAC Cerhovice26:24
121.118Vaňková Klára2008žžákyněRAC Cerhovice26:26
122.119Míšková Jitka1980žženy 35-49RAC Cerhovice27:26
123.117Vaněk Aleš1976mVeteráni nad 40 RAC Cerhovice27:26
124.97Dostálová Vladimíra1976žženy 35-49RAC Cerhovice27:26
125.76Strejček Jiří1983mmuži 16-39Praha27:45
126.34Bartošová Milada1953žženy nad 60Vorvani / Příbram27:51
127.37Průša Josef1952mveteráni nad 60 Slavoj Obecnice27:51
128.104Pichlíková Pavlína1974žženy 35-49RAC Cerhovice28:20
129.100Kára Martin2001mmuži 16-39RAC Cerhovice29:41
130.101Kárová Iveta1977žženy 35-49RAC Cerhovice29:41
131.10März František1943mveteráni nad 70Sokol Kout32:53
132.64Čapek Antonín1941mveteráni nad 70AVC Praha34:15
133.43Kylián Zdeněk1940mveteráni nad 70Plzeň35:36
134.56Kolář Václav1940mveteráni nad 70AVC Praha48:01
135.58Sedlák Boris1949mveteráni nad 70AVC Praha58:56

Další soubory k závodu:

Mýto po boji opět pro Pechka

Výsledky: Celkové, Kategorie

Závody:



kros 4,5 km

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Mýto po boji opět pro Pechka

Výsledky: Celkové, Kategorie