Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vánoční maraton v Plzni

22.12.2019 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Plzeň - Bolevák
Podmínky: zataženo, mokro,většinou bez deště, maximálně mrholení, 4 stupně Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
234 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Oficiální, Celkové, Kategorie, časy kol 1-13

Závody:



10 km - 3 okruhy

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 268 Marcela JOGLOVÁŽ20Here To Win00:36:06.00+00:00:00.003
Detail:01:05, 11:31, 11:44, 11:48, , , , , , , , , ,
2. 235 Tomáš HLINOVSKÝM2000:36:47.00+00:00:41.003
Detail:01:04, 11:32, 12:00, 12:12, , , , , , , , , ,
3. 230 Jan SEDLÁČEKM40TJ Sokol Plzeň - Petřín00:37:43.00+00:01:37.003
Detail:01:09, 12:11, 12:22, 12:04, , , , , , , , , ,
4. 239 Petr PEŠEKM20Ready2WIN00:38:52.00+00:02:46.003
Detail:00:59, 12:07, 12:55, 12:53, , , , , , , , , ,
5. 234 Pavel CHOCHOLM20Plzeň00:39:31.00+00:03:25.003
Detail:01:10, 12:49, 13:00, 12:33, , , , , , , , , ,
6. 246 Karel ČERNÝM50Cyklo Atom Plzeň00:39:48.00+00:03:42.003
Detail:01:06, 12:14, 13:12, 13:17, , , , , , , , , ,
7. 311 Martin VODÁKM20Axon Sport Team00:41:18.00+00:05:12.003
Detail:01:10, 12:55, 13:43, 13:31, , , , , , , , , ,
8. 306 Ondřej MOUDRÝM20321 start00:41:41.00+00:05:35.003
Detail:01:14, 13:34, 13:49, 13:06, , , , , , , , , ,
9. 236 Lukáš HODAŇM20Plzeň00:41:51.00+00:05:45.003
Detail:01:22, 13:30, 13:46, 13:15, , , , , , , , , ,
10. 208 Jaroslav VÁŇAM40SK Plzeň Bolevec00:41:59.00+00:05:53.003
Detail:01:19, 13:34, 13:45, 13:23, , , , , , , , , ,
11. 220 Filip MORAVECM20Here To Win00:42:22.00+00:06:16.003
Detail:01:09, 13:17, 14:21, 13:36, , , , , , , , , ,
12. 215 Josef BUBENÍČEKM20Pilsen hobby runner00:42:46.00+00:06:40.003
Detail:01:04, 13:16, 14:07, 14:21, , , , , , , , , ,
13. 119 Veronika KRÁLOVÁŽ40Run the World00:42:50.00+00:06:44.003
Detail:01:16, 13:37, 13:54, 14:04, , , , , , , , , ,
14. 228 Pavel JÍLEKM40cykloservis Malát Klatovy00:42:52.00+00:06:46.003
Detail:01:20, 13:49, 13:50, 13:55, , , , , , , , , ,
15. 298 Petr GOTZM2000:42:55.00+00:06:49.003
Detail:01:23, 14:09, 13:59, 13:25, , , , , , , , , ,
16. 221 Miroslav DAVÍDEKM40Úhonice00:42:59.00+00:06:53.003
Detail:01:20, 14:01, 14:03, 13:36, , , , , , , , , ,
17. 294 Martin PAVELEKM20Ready2WIN00:43:15.00+00:07:09.003
Detail:01:10, 13:36, 14:15, 14:15, , , , , , , , , ,
18. 299 Filip HOLEČEKM20AF Team Plzeň00:43:33.00+00:07:27.003
Detail:01:12, 13:55, 14:07, 14:20, , , , , , , , , ,
19. 300 Martin ČERMÁKM40X-TRI KV00:43:35.00+00:07:29.003
Detail:01:21, 13:44, 14:09, 14:23, , , , , , , , , ,
20. 227 Petr HAMMERLEM40Domažlice00:44:05.00+00:07:59.003
Detail:01:21, 14:02, 14:24, 14:20, , , , , , , , , ,
21. 206 Karel VORÁČEKM50Klatovy00:44:24.00+00:08:18.003
Detail:01:18, 13:58, 14:10, 14:59, , , , , , , , , ,
22. 238 Petr CHMELÍŘM20Hc Chotíkov00:44:38.00+00:08:32.003
Detail:01:22, 14:12, 14:47, 14:17, , , , , , , , , ,
23. 254 Helena ADAMCOVÁŽ40PSP Klub koloběhu Plzeň00:44:40.00+00:08:34.003
Detail:01:22, 14:30, 14:34, 14:15, , , , , , , , , ,
24. 245 Ladislav BURDAM50Plasy00:44:53.00+00:08:47.003
Detail:01:18, 14:29, 14:38, 14:29, , , , , , , , , ,
25. 304 Jan SUBAM20Plzeň00:45:12.00+00:09:06.003
Detail:01:22, 14:24, 14:58, 14:30, , , , , , , , , ,
26. 292 Klára LOKAJÍČKOVÁŽ20Ready2WIN00:45:15.00+00:09:09.003
Detail:01:19, 14:56, 14:49, 14:13, , , , , , , , , ,
27. 214 Josef CHODURM40Brno00:45:16.00+00:09:10.003
Detail:01:24, 14:26, 15:04, 14:25, , , , , , , , , ,
28. 224 Zdeněk PROCHÁZKAM50ACES TEAM K.Vary00:45:20.00+00:09:14.003
Detail:01:18, 14:14, 14:50, 14:59, , , , , , , , , ,
29. 293 Martin PODLESNÝM20R2W00:45:39.00+00:09:33.003
Detail:01:13, 14:43, 15:24, 14:19, , , , , , , , , ,
30. 312 Pavel ŠVARCM20Plzeň00:46:09.00+00:10:03.003
Detail:01:19, 14:14, 15:18, 15:19, , , , , , , , , ,
31. 274 Hana HANZLÍKOVÁŽ20Eaglovice Team00:46:10.00+00:10:04.003
Detail:01:19, 14:15, 15:17, 15:20, , , , , , , , , ,
32. 204 Pavel HOVANECM20Plzeň00:46:12.00+00:10:06.003
Detail:01:23, 14:44, 14:59, 15:07, , , , , , , , , ,
33. 249 Vlastimil KUBALM40Krypton00:46:37.00+00:10:31.003
Detail:01:47, 14:52, 15:09, 14:49, , , , , , , , , ,
34. 296 Petr HULEŠM20Vochov00:46:49.00+00:10:43.003
Detail:01:39, 14:57, 15:23, 14:52, , , , , , , , , ,
35. 219 Jaroslav VLASÁKM60SV Stříbro00:46:55.00+00:10:49.003
Detail:01:37, 15:03, 15:10, 15:07, , , , , , , , , ,
36. 209 Luděk ČECHM40Sámzasebe00:46:55.00+00:10:49.003
Detail:01:28, 14:53, 15:21, 15:15, , , , , , , , , ,
37. 202 Serhii PANASENKOM50MK Kharkiv00:46:56.00+00:10:50.003
Detail:01:29, 14:43, 15:19, 15:26, , , , , , , , , ,
38. 231 Lukáš LAJPOLDM2000:47:27.00+00:11:21.003
Detail:01:38, 15:04, 15:27, 15:20, , , , , , , , , ,
39. 308 Jindřich MAŠEKM20Vochov00:47:29.00+00:11:23.003
Detail:01:21, 15:42, 15:37, 14:51, , , , , , , , , ,
40. 225 Václav KRÁLM20Rozběháme Česko00:47:39.00+00:11:33.003
Detail:01:37, 15:57, 15:15, 14:52, , , , , , , , , ,
41. 229 Milan LUKAČIŠINM60cykloservis Malát Klatovy00:47:54.00+00:11:48.003
Detail:01:35, 15:23, 15:31, 15:26, , , , , , , , , ,
42. 233 Pavel TOTZAUERM20Plzeň00:48:18.00+00:12:12.003
Detail:00:00, 15:50, 15:42, 16:46, , , , , , , , , ,
43. 269 Šárka VANČUROVÁŽ40BKV Holýšov00:48:30.00+00:12:24.003
Detail:01:37, 15:31, 15:42, 15:43, , , , , , , , , ,
44. 281 Helena MOULISOVÁŽ40Mirošov00:48:42.00+00:12:36.003
Detail:01:23, 15:45, 15:50, 15:46, , , , , , , , , ,
45. 284 Markéta ŠANTÍNOVÁŽ40Plzeň00:48:47.00+00:12:41.003
Detail:01:28, 15:42, 15:48, 15:52, , , , , , , , , ,
46. 244 Filip STOWASSERM20Škoda Transportation00:49:15.00+00:13:09.003
Detail:01:21, 15:41, 15:44, 16:30, , , , , , , , , ,
47. 307 Miroslav KEJÍKM20Porno Czech team00:49:15.00+00:13:09.003
Detail:01:21, 15:43, 15:44, 16:28, , , , , , , , , ,
48. 310 Lukáš HUSNÍKM20Ejepovice00:49:16.00+00:13:10.003
Detail:01:22, 15:42, 15:42, 16:32, , , , , , , , , ,
49. 216 Petr HOUDEKM20Nohy v medu00:49:24.00+00:13:18.003
Detail:01:29, 15:01, 16:37, 16:18, , , , , , , , , ,
50. 285 Denisa ŠANTÍNOVÁŽ20Plzeň00:49:53.00+00:13:47.003
Detail:01:25, 15:32, 16:29, 16:28, , , , , , , , , ,
51. 226 Zdeněk KUBIŠM20Plzeň00:49:54.00+00:13:48.003
Detail:01:34, 16:34, 16:31, 15:16, , , , , , , , , ,
52. 259 Petr RAPČANM20Bolevec00:49:59.00+00:13:53.003
Detail:01:36, 15:33, 16:08, 16:44, , , , , , , , , ,
53. 256 Míša ( Ludmila ) KUBÍKOVÁŽ50Město Touškov00:50:01.00+00:13:55.003
Detail:01:28, 16:22, 16:04, 16:08, , , , , , , , , ,
54. 303 Michal PANUŠKAM20Doosan Škoda Power00:50:02.00+00:13:56.003
Detail:01:34, 15:23, 16:07, 17:00, , , , , , , , , ,
55. 260 Gabriela JANÁSOVÁŽ40Ready2WIN00:50:07.00+00:14:01.003
Detail:01:29, 15:48, 16:25, 16:27, , , , , , , , , ,
56. 156 Alžběta POSPÍŠILOVÁŽ20Dolní Zálezly00:50:08.00+00:14:02.003
Detail:01:38, 15:57, 16:05, 16:29, , , , , , , , , ,
57. 205 Jan TUREKM20Horoušánky00:50:08.00+00:14:02.003
Detail:01:37, 15:57, 16:05, 16:31, , , , , , , , , ,
58. 283 Věroslava BURKARTŽ20Rozběháme Česko00:50:31.00+00:14:25.003
Detail:01:38, 16:05, 16:28, 16:21, , , , , , , , , ,
59. 213 Radek ČERNÝM20Sedlecko00:50:54.00+00:14:48.003
Detail:01:39, 15:56, 16:14, 17:07, , , , , , , , , ,
60. 241 Martin SOPRM20Horní Bříza00:50:57.00+00:14:51.003
Detail:01:33, 16:31, 16:33, 16:21, , , , , , , , , ,
61. 240 Milan DVOŘÁKM20Horní Bříza00:50:57.00+00:14:51.003
Detail:01:33, 16:32, 16:31, 16:22, , , , , , , , , ,
62. 250 Tomáš FIALAM2000:51:03.00+00:14:57.003
Detail:01:41, 15:56, 16:18, 17:09, , , , , , , , , ,
63. 272 Marcela BEČVÁŘOVÁŽ40SV Stříbro00:51:29.00+00:15:23.003
Detail:01:39, 16:05, 16:49, 16:57, , , , , , , , , ,
64. 302 Jiří SAHULAM20Doosan Škoda Power00:52:02.00+00:15:56.003
Detail:01:34, 16:08, 16:44, 17:37, , , , , , , , , ,
65. 301 N.N. 301M2000:52:11.00+00:16:05.003
Detail:01:36, 26:33, 06:56, 17:06, , , , , , , , , ,
66. 211 Vít HORAŽĎOVSKÝM20Plzeň00:52:46.00+00:16:40.003
Detail:01:38, 15:58, 17:18, 17:54, , , , , , , , , ,
67. 295 Robert JANÁSM20Plzeň00:53:03.00+00:16:57.003
Detail:01:37, 17:10, 17:16, 17:01, , , , , , , , , ,
68. 255 Zdeňka PĚČKOVÁŽ40Ready2WIN00:53:05.00+00:16:59.003
Detail:01:36, 17:11, 17:14, 17:05, , , , , , , , , ,
69. 252 Jaroslava POKOROVÁŽ40AK Škoda Plzeň00:53:18.00+00:17:12.003
Detail:01:40, 17:08, 17:22, 17:09, , , , , , , , , ,
70. 237 Ondřej MALINKÝM2000:53:30.00+00:17:24.003
Detail:01:44, 17:15, 17:29, 17:04, , , , , , , , , ,
71. 248 Róbert GYORIM20Vránov Staňkov00:53:54.00+00:17:48.003
Detail:01:54, 18:14, 18:43, 15:04, , , , , , , , , ,
72. 251 Věra BIELKOVÁŽ40Plzeň00:54:00.00+00:17:54.003
Detail:01:47, 17:18, 17:33, 17:24, , , , , , , , , ,
73. 243 Jaroslav HÁVAM50HS Šneci00:54:04.00+00:17:58.003
Detail:01:42, 17:07, 17:33, 17:43, , , , , , , , , ,
74. 261 Kateřina BAŤKOVÁŽ40Plzeň00:54:53.00+00:18:47.003
Detail:01:31, 17:10, 17:54, 18:19, , , , , , , , , ,
75. 291 Libuše TICHÁŽ20Brnířov00:55:03.00+00:18:57.003
Detail:01:41, 17:32, 18:00, 17:52, , , , , , , , , ,
76. 282 Veronika ULMOVÁŽ2000:55:17.00+00:19:11.003
Detail:01:27, 17:49, 18:08, 17:54, , , , , , , , , ,
77. 263 Andrea ŠVECOVÁŽ20Triatlon Plzeň00:55:27.00+00:19:21.003
Detail:01:35, 16:55, 18:13, 18:45, , , , , , , , , ,
78. 242 Lukáš RIGLM2000:55:32.00+00:19:26.003
Detail:01:35, 17:01, 18:33, 18:25, , , , , , , , , ,
79. 217 Petr JANOVÝM70Trial Plzeň00:55:51.00+00:19:45.003
Detail:01:51, 18:15, 18:10, 17:36, , , , , , , , , ,
80. 212 Ondřej ŠTYCHM2000:56:10.00+00:20:04.003
Detail:01:38, 17:04, 18:38, 18:51, , , , , , , , , ,
81. 210 Pavel SPURNÝM4000:56:39.00+00:20:33.003
Detail:01:30, 17:35, 19:00, 18:36, , , , , , , , , ,
82. 253 Hana KURTINOVÁŽ20Plzeň00:56:46.00+00:20:40.003
Detail:01:39, 18:00, 18:42, 18:26, , , , , , , , , ,
83. 271 Ivona HAUZNEROVÁŽ20Ready2WIN00:56:49.00+00:20:43.003
Detail:01:53, 18:32, 18:26, 17:59, , , , , , , , , ,
84. 273 Gabriela ŠKOPKOVÁŽ2000:56:49.00+00:20:43.003
Detail:01:53, 18:33, 18:24, 18:00, , , , , , , , , ,
85. 223 Jarek BERDYCHM50Kaznějov00:57:08.00+00:21:02.003
Detail:01:46, 17:51, 18:35, 18:58, , , , , , , , , ,
86. 290 Oldřiška CIPROVÁŽ40Forest gump team00:57:30.00+00:21:24.003
Detail:01:46, 18:09, 18:32, 19:04, , , , , , , , , ,
87. 289 Jana SEMANOVÁŽ40Sedlec00:57:50.00+00:21:44.003
Detail:01:50, 19:16, 18:40, 18:05, , , , , , , , , ,
88. 288 Martina BRŮŽKOVÁŽ40Plzeň00:57:50.00+00:21:44.003
Detail:01:51, 19:16, 18:40, 18:05, , , , , , , , , ,
89. 276 Iveta ŠLEHŮBRŽ40Šneci v běhu00:57:53.00+00:21:47.003
Detail:01:37, 18:32, 18:59, 18:48, , , , , , , , , ,
90. 258 Zuzana DVOŘÁKOVÁŽ20Šneci v běhu00:57:54.00+00:21:48.003
Detail:01:36, 18:31, 19:01, 18:48, , , , , , , , , ,
91. 247 Jiří JIRÁSKOM40Vránov00:58:00.00+00:21:54.003
Detail:01:53, 18:15, 18:47, 19:07, , , , , , , , , ,
92. 278 Vladimíra HODAŇOVÁŽ5000:58:35.00+00:22:29.003
Detail:01:38, 18:32, 19:07, 19:19, , , , , , , , , ,
93. 270 Radka KVASNIČKOVÁŽ40ŠAK Chodov00:59:59.00+00:23:53.003
Detail:01:50, 18:25, 19:49, 19:56, , , , , , , , , ,
94. 297 Marie VYORÁLKOVÁŽ40Sedlice01:00:46.00+00:24:40.003
Detail:01:50, 19:17, 19:13, 20:28, , , , , , , , , ,
95. 267 Lenka VOLKMANNOVÁŽ40SDH Křenovy01:02:01.00+00:25:55.003
Detail:01:53, 18:51, 20:06, 21:12, , , , , , , , , ,
96. 275 Petra HAMMERLOVÁŽ40Domažlice01:04:23.00+00:28:17.003
Detail:01:46, 20:01, 21:04, 21:33, , , , , , , , , ,
97. 203 Miloš POLÁKM60Plzeň01:05:45.00+00:29:39.003
Detail:01:57, 20:57, 21:02, 21:51, , , , , , , , , ,
98. 207 Miroslav WEBERM50Běžecký klub České spořitelny01:06:13.00+00:30:07.003
Detail:01:51, 20:10, 21:17, 22:57, , , , , , , , , ,
99. 277 Milada BARTOŠOVÁŽ60Příbram01:08:12.00+00:32:06.003
Detail:01:47, 20:59, 22:12, 23:16, , , , , , , , , ,
100. 265 Jitka CHALUPOVÁ KOZDERKOVÁŽ40Plzeň01:11:17.00+00:35:11.003
Detail:02:04, 22:30, 23:25, 23:20, , , , , , , , , ,
101. 266 Adéla KOZDERKOVÁŽ20Plzeň01:11:17.00+00:35:11.003
Detail:02:03, 22:30, 23:25, 23:20, , , , , , , , , ,
102. 264 Hana JEŽKOVÁŽ60Plzeň01:11:21.00+00:35:15.003
Detail:02:06, 22:23, 23:05, 23:48, , , , , , , , , ,
103. 257 Pavlína KŘÍŽKOVÁŽ20Plzeň01:22:28.00+00:46:22.003
Detail:01:52, 26:54, 26:43, 27:01, , , , , , , , , ,
DNP. 305 Pavel HRABĚM20Plzeň00:16:14.00+-00:19:52.001
Detail:01:23, 14:51, , , , , , , , , , , ,
DNP. 218 Jaroslav KROUPAM50Chodová Planá00:32:34.00+-00:03:32.002
Detail:01:47, 14:54, 15:54, , , , , , , , , , ,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: Oficiální, Celkové, Kategorie, časy kol 1-13